418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sherman0070
    #367991
    Szóval ez a döntött HD páncél még durvábbá fogja tenni?
  • Kryon
    #367990
    6-os 7-es tankokkal eddig is művészet volt belőni, innentől 8-assal is az lesz.
  • Angelus1991ster
    #367989
    Wot-news-on fenn vannak.
  • Sherman0070
    #367988
    Nekem nem jönnek be a képek :(
  • Kronos79
    #367987
    Nem tudom melyik részét lőtted, de a test frontja 101mm. A Valentine ágyúja golddal is csak 84mm-t visz át. A felépítménye viszont papír.
  • yossarianHUN
    #367986
    Láthatnánk egy replayt?
  • Dorgal
    #367985
    Nem tudom hány év telt el már azóta,hogy szó volt róla, az M7 priest hogyan nyeli el a lövéseket.A mai napig nem javították ki ezek a buzik.Tizenegyet/nem tévedés 11 / lőttem bele szemből,úgy húsz méterről,Valentin II-vel,az utolsó négy már gold volt.Mind benyelte.
    Nem tudom van-e értelme itt egyáltalán valamiről is fórumozni.
  • Angelus1991ster
    #367984
    OP? hmm.
    Ingyen osztogatták 2013/2014 fordulóján. Tierlimites Löwe-t , na azt megvenném.
  • Kryon
    #367983
    Ezt még nem is láttam...
    Köszönjük WG, újabb OP ruszki tank. Remélem WZ-111-et és 112-t is minimum szintbe hozzák vele, ha már drágábbak.
  • Angelus1991ster
    #367982
    Ha bejön ez az új hang motor ami felváltja az FMOD-ot vagy mit, akkor a hangmódoknak vége?
    Egy hang mód kit-et a Wg kitehetne ezügyben.
  • Sunsetjoy
    #367981
    A prohardveres wotfórum meddig volt bezárva felsőbb moderátor-szervek által? (ezt ne értse senki negatív felhanggal, csak tényleg kíváncsi vagyok, arról tudtam, hogy lezárták egy időre, de nem tudom pontosan)
  • Lunki88
    #367980
    Vannak itt akik mindkét fórumra (köztük én is ) írogatnak, szóval nem értem mire fel ez a különcködés. :)
  • Angelus1991ster
    #367979
    Ioszif Sztálin 6-os harckocsijának páncélváltozásai.

  • joe662
    #367978
    Esetleg du,mert melozok.De semmi pozitivra ne szàmits:-)
  • Angelus1991ster
    #367977
    Emlegetik az SG. játékosok fóruma legnagyobb topikját? XD
    Linket kéjek szépen.
  • joe662
    #367976
    Te,nincsen kedved àt menni a PH wot fòrumra?Kicsit feldobhatnàd az ottani beltenyèszet èletèt is,ha màr ùgy is heti rendszeressèggel,emlegetnek minket:-)
    Bàr ott kicsit nehezebb dolgod lenne,mert a Kàdàri cenzura azonnal lecsap:-)
  • Kryon
    #367975
    T34 tornya kemény, de pályától függ mennyire lehet kihasználni, a törzse ugyanis papír. Az ágyúja is jó, de megy tízesek közé is. Creditet jól hozza.
    IS-6 nem megy tízesekhez, és így bőven jó a páncélja, bár szerintem nagyon RNG függő, mennyire használható. Gyengébb ágyúval felszerelt tankoknak nagyon kemény ellenfél, de az erősebb ágyúkkal, mondjuk 200+ mm szerelt tankok simán szétszedik. Az ágyúja pedig egy gyenge, pontatlan fos. Azért lehet vele alkotni. Ha szeretnél tierlimites 8-ast, akkor érdemes megvenni.
    Panther II gyenge, és megy tízesekhez is. Én nem venném meg.

    Mivel nem olcsók azok a tankok, szerintem érdemes megvárnod a következő tesztszervert és ott kipróbálnod őket előbb.
  • Angelus1991ster
    #367974
    Ő lenni kiváló! Javasolni, hogy ő menni szibériai kalácsképző tankfolyamra. Hogy ott lenni kiváló oktató.
    Ő kapni medált Bölcs Vezérünktől.

  • Sherman0070
    #367973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok!
    Azon gondolkozok, hogy vennék egy 8-as prém tankot.
    Csak hát nem tudok dönteni melyik érné meg a legjobban :D
    A T34, Panther II és az IS-6 között gondolkozok (ezekhez a nemzetekhez van skilles legénységem)
    HD T34 jól fogja a lövéseket? Jól hozza a pénzt?
    vagy ha HD-ba teszik az IS-6ot akkor annak durvább lesz a páncélja?
    Panther II jó sniper tank? Lehet vele rendszeresen jó köröket menni?
  • joe662
    #367972
    Màr megint kalàcsképűzés:-)mi vagy te?Pék?XDXD
  • Angelus1991ster
    #367971
    Ó megjellentek a bérrettegő kalácsképűek. OMG.
  • Toweliee
    #367970
    Most egy napig nem fog írni, holnap meg folytatja tovább a faszságait.
  • Maala
    #367969
    Te ugye egyke gyerek vagy, aki megszokta, hogy mindenki azt csinálja, amit ő mond? Másnak már nem is lehetnek egyéni céljai, gondolatai... És a te akaratodnak rendelje alá magát mind a 30 ember (a te testedet is ideértve) a pályán. (Meg a játékkészítésben is, ha már itt tartunk, a lényeg, hogy rakják be azt a kurva Turánt, ugyebár. :))

    De az élet - és ez a játék is - sajnos nem így működik. Mindenkinek megvan a saját akarata, amit tőled függetlenül is végre fog hajtani. Lehet, hogy aki becappelt, épp siet, mert már várja az asszony az ágyban, de még előtte leduplázza a tankot. Attól, hogy te ráérsz 5 percet elcseszni +100 dmg-ért, más még nem feltétlenül.

    Ha mégsem lennél egyke, akkor légyszi próbálj meg ne úgy viselkedni. :)

    Nőjj fel végre, és deal with it.
  • Lichtmaschin
    #367968
    Tegnap menni akartam par kört cdc- vel. Első két köröm az 0 sebzes és én 10-et mellélottem, harmadik meg talán 2 loves talált.ugyhogy inkább elmentem aludni.....
  • Angelus1991ster
    #367967
    Amúgy mi a francért van az, hogy 1000 kavdrillió % az esély, hogy megnyerjük a csatát, úgy hogy az ellenél még maradt két szerencsétlen vérnarancs, erre befoglal a csapatunk méltán híres agyalágyult vöröshada?

    Hogy véletlenül sem tudjunk még több sebzést szerezni.
    Ezek vagy diódákra kapcsolt csimpánzok, hörcsögök, lajhárok és kaktuszok. Vagy MI/AI botok.
  • Maala
    #367966
    Still a better love story than Twilight!
  • lexlutor
    #367965
    igen, pl. a masik nagy huzasa az volt a csodas es nagyon felnottes hall of shame mellett, amikor mindig kikelt h milyen szar a WT es tobbet nem ir rola.. aztan megis mindig sikerult..
  • Angelus1991ster
    #367964
    Upsz, az egyik célpont én voltam. Mert mertem O-I-val menni.
  • Angelus1991ster
    #367963
    Sokat szidom a lengyel és a csehszlovák játékosokat. De a lengyel a vérömlenyes statja mellett jámbor meg bratanski vagy mi a szösz, de a sárga csehszlovák arrogáns egy népfajzat. Nagyon jó, hogy 1-1 csapattagunkat levadászta ez a suttyó horda.
  • András77
    #367962
    Artyb.zi az SS, nálam ott nagyot csökkent az értéke, mikor ez világos lett.
  • lexlutor
    #367961
    ugylatszik sokan elfelejtettek a kis manirjait a muveszurnak.. inkabb rita!
  • Angelus1991ster
    #367960
    9.14 Supertest Patchnotes

    1. Added following tanks for testing by the supertesters:
    – Soviet tier 8 heavy Kirovets-1
    – American tier 8 medium T25 Pilot Number 1
    – French tier 9 medium tank Bat.-Chatillon 25t AP
    – German tier 7 light tank leKpz M41 90mm
    – British tier 6 medium tank Sentinel AC IE2/IV ( Na ez várós ! )
    – German tier 10 TD Grille 15
    2. Reworked 24 tank models to HD quality:
    – M44, M53/M55, T20, T40, T1 Heavy Tank, T28 Prototype ( Nice! )
    – E 25, Pz.Kpfw. T 25, G.W. Tiger, Nashorn, VK 30.01 (H), VK 72.01 (K)
    – IS-6, MS-1, А-20
    – 105 leFH18B2, AMX 50 Foch (155)
    – AT 15, Crusader, Sexton II
    – Type 3 Chi-Nu, Type 97 Chi-Ha, Type 5 Ke-Ho, Chi-Ni
    3. Improved the visual quality of: SU-100, IS, M4 Sherman, Centurion Mk. 7/1
    4. Improved the collision models of: T29, T30, T34
    5. Added the “ventilation” equipment to be available for the T28 Prototype. ( Nice! )
    6. Changed the crew configuration of the T95E2 to match the one of the M48A1 Patton. (?)
    7. Fixed small errors in the visual model of some vehicles.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bezzeg-bazzeg a kurva Turánról meg semmi infó.
  • Sherman0070
    #367959
    Mikor jönnek már az új személyes missziók?
    Egy éve amikor még nagyban játszottam úgy volt, hogy évente jönnek....
  • Sherman0070
    #367958
    Na majd amikor 7K-t kell csinálnod ÉS túl is kell élned.....
    7K már vagy 3x meglett de mindig vesztettül....
  • Sunsetjoy
    #367957
    Mégis milyen lenne már, hogy a saját blogján az embernek azt mondják erre a kérdésre, hogy "ugyan menj már, észre se vettem, hogy már egy éve nem olvasom a hülyeségeidet, csak nyertünk vele, hogy csere történt"
    Persze hogy ajnározzák, eddig 1 ellenvélemény volt SS ellen, és 1 vélemény volt Rita mellett. A többi mind vele van.

    A két blogon is látszik, máshonnan jöttek, szinte más kultúrkörből :) Nekem amúgy hótmindegy volt mindig is. Én kimazsoláztam a szöveg gerincét, az információt... a többi meg csak úgy volt. Van más olvasnivalóm is, minthogy bármi túlzó szövegelést olvassak, bárhonnan is van.
  • András77
    #367956
    Ennyi az LT-15. Megkapom Malinovkát és nem ül a spot bokorban egy tier10 med helyettem, akkor én csinálok 5-6k spotot. Pedig a másik light tank is ott kevert, ellopott 1k spotot és megdöglött. Aki hülye és nem tud spotolni, ne menjen oda.

    Csak tényleg, hogy ezt a kiba küldetést 2 esetleg 3 térképen lehet teljesítani, az durva azért.

    Jó mondjuk egy normálisabb (most spic-el próbáltam) light tank, bulldog, amx, ru, t54light a 4 de 5k-t is tudja úgy teljesíteni hogy nagyrészt sebzés + láncleszedés + némi spot, de 7-8k az már leginkább komoly spottal megy csak. Néha látni t49 köröket komoly sebzéssel, de akkor meg nincs spotjuk általában, szóval spot nélkül én még nem láttam 7e-t könnyű tanktól.

    Mondom, amit tényleg nem értek, hogy a kv220 küldetés során napjában többször is megkaptam ezeket a pályákat, plusz sand river is jó volt assaultban, siegfried szintén nagyon jó volt encounter ben, a beton bunkerektől nagy spotokat lehetett csinálni meg redshire is kiváló spotos pálya volt. Ebből 3-at szétb.sztak spot szempontjából. Most meg ha bekapcsolom az lt-15-t általában kétnaponta kapom meg malinovkát vagy prokhorovkát, de prokhorovka ráadásul használhatatlan encounter módban és eddig csak azt kaptam azon.


    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.04. 18:39:48
  • Maala
    #367955
    Amíg megáll a sör a hátán, addig úgyis mindegy, mit csinál Rita, nem?
  • yossarianHUN
    #367954
    Érdekes, hogy ajnározzák SS-t, én a Hall of Shame-es kicsinyes hülyeségeitől a falra tudtam mászni. Mondjuk az tény, hogy Rita sokat rizsázik csacskaságokról, de hát istenem, a nők már csak ilyenek
  • joe662
    #367953
    Sajna nem engedett be.
  • garaib
    #367952
    Teljesen egyetértek András,én is ezért töröltem le az xvmet.