418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #368032
    Hibáztam, nem írtam oda azokat a dolgokat.
    Azt gondoltam, hogy a képhez nem kell kommentár. Hiszen pont egy olyan dolgot hoznak be amit a módolók már rég megcsináltak. Talán egy év és megcsinálják a sebzés számlálót.
  • yossarianHUN
    #368031
    Vagy mi lenne, ha egyikőtök sem hergelni a másikat tovább?
  • Angelus1991ster
    #368030
    Te lenni kiváló Békeőr!




    Lexlutor menni szibériai kedvesség tankfolyamra.
  • Angelus1991ster
    #368029
    Az babot jelent nem?
  • lexlutor
    #368027
    de ha legalabb szovegkent berakja, h google translate-el meglehessen etetni, de nem... kepkent 1600*1200ban, az a rulez.
    Beke! a peacet ugysem erti..
  • yossarianHUN
    #368026
    No ne harapjátok át egymás torkát gyerekek, lényeg hogy most már képünk is, és kétnyelvű leírásunk is van az új fícsörhöz. Béke, szeretet és kézen fogva pöfögünk el a naplementébe egy Maus hátán
  • lexlutor
    #368025
    talan mert normalis ember minimalis szinten beszel angolul, oroszul meg nem. lehet azert...
    azt meg magyarazd mar el, megis melyik modban volt valaha is max draw distance te nagyonokos..ha mar annyira kurvara egyertelmu.
    de a kedvedert, mert az angol alapfokhoz is keves vagy*

    - jelenlegi latotav
    - max latotav
    - megjelenitesi tav

    *a csokkentmunakepesseguek tamogatasa vegett
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.02.05. 22:07:08
  • Angelus1991ster
    #368024
    Én menni szibériai SG.hu WoT megfelelési tankfolyamra. Hogy ne hozni szégyent Bölcs Vezérre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jajj bazdmeg, mintha a kép nem magáért beszélne. Aztán az mégkönnyebb , hogy ideírtad angolul.
    Akkor miért nem vetted a fáradságot, hogy magyarul is leírd ide, ha már jó angolos vagy.
  • lexlutor
    #368023
    ha mar nem vetted a faradtsagot ritat belinkelni, legalabb megkommentelhetned ha mar nagyobba nem volt oroszul...

    New extras added to minimap and available on settings:

    Current View Range;
    MAX View range;
    Draw Distance.

    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.02.05. 21:53:40
  • Angelus1991ster
    #368022
  • yossarianHUN
    #368021
    Így van. Sajnálom is, ha lelki törést okozott, hogy nem trollkodhatod tele, de mi lenne, ha nem további trollkodásban élnéd ki ezen sérelem feletti frusztrációdat? Udvariatlan dolog lenne péntek este ezzel macerálni a moderátorokat.
  • Kubukli
    #368020
    Helyes... ez a topic a Te drágaszágod!
  • yossarianHUN
    #368019
    Ja, persze hogy olvastam a Gyűrűk Urát.
  • Angelus1991ster
    #368018
    Én mint Hiszticsászár egyetértek veled. XD

    A WoT amúgy az egyik legfaszább játék az elmúlt években. Mennyi és mennyi lehetőség van benne. Jelenleg olyan 15-20%-on járatják az egész brandet.
    Csak az a baj, hogy le van szarva a WoT a "bölcs" wg-sek által.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elküldeném őket szibériai PC! játékfejlesztő és kommunikációs tankfolyamra.
    Mindenféle stutyok konzolos suttyóság előbbrevaló, mint az ŐsJátékuk. Ami nélkül sehol sem lennének.
  • Kubukli
    #368017
    Őrnagy őrnagy úrnak jelentem: a realitás nem veszi figyelembe az Ön vízióit!
    Nyugtass meg, a könyvet azért olvastad, ahonnan a nicked Scmittelted!
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.05. 21:07:17
  • sempike
    #368016
    Igazatok van, nem ide való a panaszkodás. De amikor ennyire rájár a rúd az emberre ebben a valamiben (azért sem hívom játéknak mert ez miden már csak nem szórakozás) még mindig olcsóbb itt kiadni magából mint szétütni a gépet. És azt hiszem ebben mind egyetértünk.

    Amúgy az a legfélelmetesebb ebben az egészben hogy 16 meccsnél járok ma és még egyetlen artyval sem találkoztam.
    Utoljára szerkesztette: sempike, 2016.02.05. 20:59:31
  • yossarianHUN
    #368015
    Trollkodunk, trollkodunk, tábornok úr?
  • Angelus1991ster
    #368014
    XD Fostalicskaa is ezen az úton járt.
  • Kubukli
    #368013
    Elég legyen már a nyavalygásból! Őrnagy őrnagy mindjárt kifejti...
    peace
  • sempike
    #368012
    Egyszerűen nem értem miért játszom még mindig ezzel a valamivel. Ahogy a mostani RNG kinéz akár lottózhatnék is.
    Nagyjából annyi esélyem van megmondani hogy eltalálok, neadjisten sebzek valakit mint a előre megmondani a lottó nyerőszámait.

    Persing - full gold mert az ideg megöl vele - 109 lövés, 39 átütés.
    2 lövésemet nyelte be zsinórban egy IS oldala miután sikerült egy 0 crit-el trackelnem. Tényleg nem értem miért jó ez a wg-nek. Ez 12 csata 1 win.

    Noobok? Nem érdekel, több HP marad nekem
    Leming train? Nem érdekel, a kövi kör jobb lesz. Kis szerencsével még jó kis farmolás lehet belőle.
    Folyamatas +2 szint? Leszarom, több kreditet kapok
    RNG? - megb*szthatja a WG ott ahol van. Előbb utóbb mindig ettől sokallok be és hagyom abba a játékot egy-két hónapra. Aztán én hülye mindig azt hiszem hogy jobb lett közbe. Persze nem.. Szerintem ez a játék legnagyobb hibája de pont ezt szarja le mindenki. Képzeljetek már egy COD-ot vagy CS:GO-t 25% RNG-vel??? Nem is értem hogy viszik ezt ESL-re. Semmi értelme az egésznek
  • Angelus1991ster
    #368011
    Holnapi misszió utáni núbiai vértenger áradatra készüljön fel mindenki.
  • Kubukli
    #368010
    Vagy Őrnagy őrnagy kap stroke-ot, bár úgy tűnik meglehetősen szelektív az ingerküszöb nála.

    Addig is vigyünk egy kis színt a fórumba (http://tanks-a-lot.tumblr.com)


    Illetve szurkoljunk az újabb HD modelleknek (http://bmashina.tumblr.com/)


  • AlucardHuN
    #368009
    Először csehek, aztán polákok:D ... egyébként lengyeleknek ennyi tervrajzuk volt hogy kitelik belőle egy ág?
  • joe662
    #368008
    Szegèny Kubukli ki fog kèszűlni,polàkok,polàk tankbanXDXD:-)
  • AlucardHuN
    #368007
    Sherman, igazából engem idegesített hogy a Comet lövegpajzsa mindent felfog csak mostanában tapasztaltam hogy puhább lett. De nem csak a Cometé, kb a legtöbb lövegpajzs hasznavehetetlen szar lett. Persze kivétel némelyik bugos ruszki szar meg az aminek tényleg erős. Most mentem JP 2-vel, egyik meccsen a felépítményt lőtték szét goldal szerintem, a legutóbb meg a LÖVEGPAJZSOT lőtte be egy Tigris meg egy IS 3. Ezért nem értem hogy mi a franc van. Régen egy t34/85 leszerelte a Tigrisemet, vagy egy T25/2 ha lövegpajzsra ment, mostmeg a JP 2-ét is belövik. Meg múltkor a T-10-esemét.
  • Rammsch31n
    #368006
    lol lesznek polák tankok? Akkor itt olyan lengyel inváziós tomato hadsereg fog jönni, hogy megölik a saját játékukat. :D
  • Angelus1991ster
    #368005
    The Super Test will also feature a Polish tank and nation tab. There are plans to add Poland as a playable nation to the game. Currently, there are internal tests being conducted on the proposed tech tree and the respective vehicles. However, this content will not be implemented to the game with the upcoming update. Please visit our official website regularly for more info on the subject.
    http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/version-914-supertest-summary/
  • zsupeti
    #368004
    Döbbenetesen okádék lett a 2-ik generációs játékállomány.
    4,54/4,37/3,32 perc játékidők amiket most mentem.
  • Rammsch31n
    #368003
    legyél top 5-be hétvégén! 10-szer... háát... én nem fogom erőltetni. :DDD
  • Angelus1991ster
    #368002
    ?
    Jó ez.
    Még sokat is adtak a wg-sek.
  • Rammsch31n
    #368001
    A ruszki mocskokat nem említettem, csak lengyelt, kínait, meg amcsit. :P :DDD
    ...egyébként elég gagyi ez a hétvégi is, mint az előzők...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.02.05. 16:37:02
  • Angelus1991ster
    #368000
    Jaj csak az orosz kardassziakat ne. Teszten csak lővik az _EU-s végződésűeket.
    Inkább a klingon lengyelek és romulán román-csehszló horda.

    Hétvégi misszió.
    http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/weekend-special-6feb-2016/
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.02.05. 16:29:22
  • Sunsetjoy
    #367999
    Korábban is a ruszkik az eurós szerveren okoztak súrlódást emlékeim szerint, amikor tesztelgettek...
  • killbull
    #367998
    Jöhetne már a teszt mert nagyon várós!

  • Rammsch31n
    #367997
    http://thearmoredpatrol.com/2016/02/05/developer-qa-5th-february-2016/

    -No free stuff regarding the FV4202(P) will be in place. (As in: only grind)

    -Server roaming (possibility to play on other clusters) was scrapped during testing, too many frictions between players from different regions.

    Armoredpatrolon, ezeket olvastam, amin megakadt a szemem... csak én látom az összefüggést? Nem lesz átjárás a szerókon, mert túl nagy a súrlódás a játékosok közt... hehe, ezek barmok okozzák azt a WG-nél, mikor ingyen FV-t osztanak, meg jobb küldetéseket adnak a másik szerverre, egyébként pont leszarnám, hogy idióta lengyelekkel, kínaiakkal vagy jenkikkel játszom.
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2016.02.05. 15:17:34
  • yossarianHUN
    #367996
    A weak spotok ugyanazok lesznek mint eddig, annyi a különbség, hogy ezután már nem fogja egy Tigris átlőni szemből. Egyébként ezeket a páncélértékeket nem tudom honnan szedték, de nettó hülyeségnek tűnnek. Láthatólag nem nyers páncélvastagság, effektív páncélnak viszont marhaság, ha tényleg 170 lenne az UFP-je effektív védelme, vidáman át lehetne lövöldözni D-25-tel. Az meg, hogy az LFP-je erősebb az UFP-jánál, megintcsak hülyeség. Mintha hasraütés alapján írták volna az értékeket a képre. Az SD modell LFP-je 190-200, az UFP-je 220-230 mm effektív védelmű. Ezek után komoly fenntartásaim vannak a HD értékek hihetőségéről. Arról nem is beszélve, hogy Status Reporton Rita csak annyit írt, hogy a vezetőnyílás és a torony nyaka egy árnyalatnyival erősebbek lesznek, egyébként meg levettek valami kémlelőket a toronyról, aminek zéró jelentősége.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.02.05. 14:45:22
  • Sherman0070
    #367995
    Az nerf-nek számít ha egy 100 milis lövegpajzs nem nyeli be a 200pen-es lövedékeket?
    Tudom hogy a WoT-osoknak nehéz ezt felfogni de az SD modell egy BUGOS szar azért fogott fel anno mindent.
  • Kryon
    #367994
    A "nehéz" és a "művészet" között van egy árnyalatnyi különbség. Gyakorlatilag eltűnnek róla szemből a weak spotok. Ennek is csak annyi értelme lesz, hogy több goldot lőjenek el rá.
  • AlucardHuN
    #367993
    Jó de ezt így még extrémebb lesz. Aminek nincs 200-as penje az sokszor még oldalról is szenved az IS 6-al...

    Egyébként csak én érzem hogy mostanában gyengék a lövegpajzsok? Ahogy elnézem a Comet is le van nerfelve.
  • yossarianHUN
    #367992
    Nem az a dolga egy heavynek, hogy a saját szintjén nehéz legyen belőni?