418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • András77
    #368192
    A szakaszok már direkt vadásznak a magányos játékosokra. Csak kipróbáltam újra, hogy ugyanannyira sz.r-e a steel hunt mód és jelzem csak délután játszható, de ott is korlátozásokkal csak és azonnal abba kell hagyni, ha egyszer is egyedül berak. A másik dolog, hogy az ilyen adhoc szakasztársakra egyébként nem nagyon lehet számítani és ráadásul még délután is egyedül rakott be többször is. Egyedül meg ez ugyanúgy halálos mód egy borzalom. Rendben, hogy a WG figyelmeztet előre a leírásban (de az mm nem szól, hogy egyedül leszek, csak amikor már berakott!), szóval végül is ennyi a történet, de csináltak egy játék módot és k.baszottul nem játszik vele senki, mert egyébként még az elején, amikor bejöttek ezek a módok, akkor mindig be tudott rakni szakaszba, most meg már délután sem mindig, este meg gondolom nagyon ritkán csak, azt már ki sem próbálom soha többet, de a délutáni játékot sem.

    A szakasz szépen körbe állja az egyedül levő játékos "summon" / megjelenési helyét és abban a pillanatban, ahogy megjelenik, kapja az össztüzet újra és újra és újra és ezzel telik el az idő. Abszolút frusztráló sz.r játék, tényleg ne is próbálja ki egyedül senki a steel hunt-ot és az a baj, hogy nem is figyelmeztet az mm, hogy nem talált társakat, hanem bedob a csatába. A szakaszok nem is foglalkoznak mással, mint az egyedül levő játékosok megjelenési helyét körbe állják és folyamatosan kilövik. Hát, b.ssza meg a WG ezt a módot, nem fog hiányozni nekem és nincs ugyan problémám az ilyen adhoc szakaszokkal, de ott is simán előfordult, hogy nem jöttek vissza segíteni és ugyanúgy körbeállt engem egy szakasz. A dezertálás sem segít igazán, mert mindhárom tankra full javítást kell mindenhogyan fizetni.

    F.s trágya játékmód, a szakaszok sem hiszem, hogy "élvezik" ezt, bár lehetnek beteg perverz emberek. Egyik szakasznak üzentem, hogy bek.phatják és írja, hogy sírjak csak, nekik ez qrva jó kredit ad, mert mindegyik ilyen 8-10k sebzéssel zárt, nagy részét rólam szedték össze.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.07. 23:29:34
  • Angelus1991ster
    #368191
    Ilyenkor örökre vagy 1 hónapra lesz kitiltva az adott felhasználó?
  • yossarianHUN
    #368190
    Szerintem szóltam elégszer normálisan.
  • AlucardHuN
    #368189
    Hát ahogy tapasztaltam prémium nélkül nem tanácsos nekiállni... az egyik módja ráadásul egy kibaszott nagy f*s mert aki nem szakaszban megy hanem egyedül az szopik az összeszokott platoonok közt akik valszeg TS-en dumálnak.

    (még a régebbi verzió tűrhető volt, ott volt hogy top 1 sebző voltam de legalábbis ajobbak közt lehettem, de most egy nagy adag fos)
    Utoljára szerkesztette: AlucardHuN, 2016.02.07. 22:55:39
  • zsupeti
    #368188
    Köszönöm!

    Sikerült mennem is kettőt.Elsőt és egyben az utolsót. :)
    Szerintem innét ered az 5 perces csata,mert amit ott tapasztaltam az nem e világi volt.
  • ratgab
    #368187
    Én is be szoktam írni néha ha valami bődület mákkal lövök ki valamit...Főleg ha ammorackkel sikerül... Szerintem ez azért így normális.
  • Kubukli
    #368186
    Húha, annyit jegyeztem meg, hogy már a topic első oldala is tele van ilyen vagy olyan panaszkodással. Elnézést, hogy nyilvánvaló tényt említettem.

    Ja és ott van a 368163, ahol alattomosan kezdte ez a remek házigazda. Arról nem tehetek, hogy a "mérnök cicaharc" (is) nyomokat hagyott a lelkivilágán.

    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.07. 22:03:06
  • Lokker
    #368185
    Komolyan, nem unod a hisztizést? Lassan minden napos lesz itt a durcázásod, ha nem tetszik a "rencer" menj át a prohardver wot topikjába, de ezzel a konstans lengyelezéssel kérészéletű reged lesz ott. Unalmas vagy.
  • Kubukli
    #368184
    Na most a #-368175 -tel pont mi a bajod te szerencsétlen? Amikor lentebb egy szintén csavaros észjárású politikushoz hasonlítottalak.... kezeltesd magad.
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.07. 21:49:29
  • yossarianHUN
    #368183
    Befejezted?
  • András77
    #368182
    Akkor menj tier2-3 tankokkal (lehetőleg prémmel a legénység miatt, csak van valami ajándék kis tier tankod) vagy ha van tier4 matilda, t-28, akkor azokkal.
  • Kubukli
    #368181
    Egyet mentem azóta ChIII-mal: tier VI, top sebzés, 2:15 lost. A mi O-I Exp és két KV-1 tankunk nem sebzett, igaz hárman ha összesen ötöt lőttek.
    Szóval ezekkel nyerni azért kihívás.
  • András77
    #368180
    Kis tier prém tank az ideális, ha van hozzá képzett legénységed: Pzs35, ltp, pzIId, toldi, fcm pak, teke, tetrach stb. Gondolom a top10-be kerülés nem okoz gondot, esetleg a top5, amihez kell kis tier segítség és egy prém tank ideális. A pzs35-el minden nyert csatában benne voltam a top5-ben, az már egy más kérdés, ha elhullanak a núbber majom 3 perc alatt, akkor a túlerő szétszed. Szóval kell gyomor a tier2-3 játékhoz, de hamar megvan a hétvégi küldetés ott, meg a most már a nagyobb tier sem mutat sokkal szebb képet a játékmenet szempontjából. Régen még volt egy markán különbség a low tier rusholó banda és a nagyobb tier megfontoltabb, valamivel érettebb játéka között, de mára mindegy milyen tier, ugyanaz a rusholó lemmingorda dominálja a csatát.

    Tier4 matilda egyértelműen, de egy fullos t-28 is nagyon jó (jó az ágyúja), tier5-ben az orosz t-34, o-i exp vagy az említett churchill iii is jó, de kis tierben gyorsabban meglesz.

    Tier2-5-ben elég hamar össze lehet szedni a 10 top5 xp-t. Érdemes prém tankkal menni, mert azoknak van rejtett xp szorzója, a churchill iii-é a legnagyobb a játékban.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.07. 21:12:49
  • Kubukli
    #368179
    Kösz, előveszem újra. Tegnap a #1 küldetésnél próbáltam, de furcsa volt hogy mindig elől vagyok vele minden pályán, mert nem bírtam 4-5 perc után a majmokkal vakarózni a bázisnál. Jobb esetben az ellen lőtt szét golddal, rosszabb esetben a csapattársak hátulról, mert a piros pötty és köztük álltam.
    Az ellen OI-Exp-jeivel szemben meg...
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.07. 21:03:07
  • lexlutor
    #368178
    churchil tenyleg fossa az xp-t
  • Angelus1991ster
    #368177
    75%-ban Churchill III-al csináltam meg.
  • Kubukli
    #368176
    Abban tud valaki tanácsot adni, hogy tier V és VIII között a "Hétvégi kihívás #2"-höz melyik osztály a legtöbb XP-t termelő?
    Próbálom a light vonalat, de a spotot nem lövik. Feljebb a hétvégi géniuszok miatt nem mennék.
  • Kubukli
    #368175
    Khm... csak ezen az első oldalon 8-9 beírás van az RNG, a WG vs Warpack használat, a remek csapat tagok és hasonló kapcsán.
    Előtte van a mérnök vs. nem mérnök saga, ahol a rendésszel le mert állni valaki vitatkozni.
  • lexlutor
    #368174
    eppen erosen Te nyomod a duzzogast :)
  • Kubukli
    #368173
    Azt azért tegyük már hozzá, hogy konstans megy a lengyelezés, csehezés, töröközés sokaktól.
    Őrnagy őrnagy igazi baja, hogy sokszor helybe megy a fszért, aztán meg duzzog meg töröl. Ez miért fájna? :)
  • Sunsetjoy
    #368172
    2015.01.04 a dátum, megkerestem. A 350-edik, 351-edik oldalon van, ha a hozzászólás doboz alatti oldalválasztókat használod.

    link
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.02.07. 20:33:11
  • walert
    #368171
    Unicum mindíg lesz. Akkor a sok sebzést a mai sárgák fogják learatni és ők lesznek unicum statúak. Ez az unicum matematikai értelmezéséből ered. Most, hogy akkor anarchiába süllyedne a szerver ?.......Miért, most nincs elég anarchia ?
  • lexlutor
    #368170
    ugy lett, hogy az elozo hazigazda, nem foglalkozott a topical es megvalasztottuk. de ha erre emelekszel, akkor te is belementel anno, mert emlekeim szerint ellenszavazat nelkul atment.
    amugy abban azert van igazsag, hiaba faj ennyire, h a lengyelezesen kivul mast toled nem nagyon latni.
  • Kubukli
    #368169
    Veled és a stílusosoddal kapcsolatban már csak ismételni tudom magam:

    Emlékszik még valaki, hogy ez az ogre hogyan lett itt házigazda? Mintha ő a cseresor lenne...
    Mindegy, 5 perc alatt ezt is törli, mert bírja a kritikát és mert epikusan tud érvelni.
    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.07. 20:24:33
  • lexlutor
    #368168
    en is t2ben nyomtam le. pz2 idealis.
  • lexlutor
    #368167
    abbahagyatam, sorry.
  • lexlutor
    #368166
    mondjuk egy lengyel agra tenyleg annyira szukseg van, mint egy falat kenyerre... hianypotlo lesz.. ugyis keves fantasy vagy orosz koppintas tank van mar a jatekban.
  • Rammsch31n
    #368165
    lehet a sok unicum is megunja aztán tényleg anarchiába fog süllyedni a szerver :D
  • walert
    #368164
    Most már, hogy lesznek lengyel tankok is. tizes ág

    Az utolsó lengyel autista is el fogja kezdeni ezt játszani.


    ............akkor majd visszasírjátok ezt a laza lemminghordát, ami most van.
  • yossarianHUN
    #368163
    Ne idézd meg Kubuklit, mindjárt felbukkan panaszkodni, hogy miért csak ő nem anyázhat a lengyelekre
  • walert
    #368162
    Spec, én nem panazkodhatok. Amióta nem tierlimitesek a küldik Pz J II, B2 párossal mindent sec perc alatt ki tudok pipálni, a lemming hordák ellenlre is.
  • lexlutor
    #368161
    nem tudom melyik idiota retardalt brigadot utalom jobban: a lengyel veglenyeket vagy a torok autsita hordakat
  • Angelus1991ster
    #368160
    Ha a tankelosztás éppen jó, akkor az alsóbbrendű núbiai horda döf beléd egy nagyot.Vérvörös hordák jönnek fel a csatornából.

    Az ilyen 20 ezer csatás 43-44%-os rohadékok megérdemelnék az "SZÉGYEN" , "ROSSZ", "SZAR" medálokat
  • Lokker
    #368159
    Szerintem akkor elfelejtettél játszani, ma meg csoda folytán újra megtanultál. Ez az egyetlen hihető magyarázat...
  • yossarianHUN
    #368158
  • xotyi
    #368157
    Csak rinyálni kellett, tegnap kb 25% volt a winratem 30 csatából most meg 78% 40+ csatából, az ilyen kilengéseket egyszerűen nem tudom felfogni. És az ilyenek nem segítenek a konteó elméletek elűzésében:D
  • vasasgabri
    #368156
    Hogy mi van ma? 53 csatából 7 szer sikerült a legjobb 5-be lennem, mivel 15 győzelem volt. 8-szor volt hogy 2400 sebzéssel 4 kilőtt tankkal csak a 10-be fértem be E25-el. Mindegy majd holnap talán meg lesz a maradék három.:-)
  • lexlutor
    #368155
    nekem a mai rekordom: nyert csata, pz2vel 180 summa sebzessel, nulla spotsebzessel, egy kilott t2es tankkal, meghalva 1:57nel az 5 perces csataban, benne voltam a top5 xp-ben..
  • Kotomicuki
    #368154
    "Lassankén már egy COD kalózszerverre emlékeztet a játék."

    Eztetet elérte a 8.x-as széria végére, azóta, köszöni szépen, de egyre "jobban" van - sikerült lezülleszteniük ezt a játékot a WoWP és a WoWS "szintjére", pedig, nagyon nem ott kezdete...!

    Statok alapján meg azért fölösleges MM-et csinálni, mert pl. a 15:semmiket is ua script hozza össze, ami a "játék alapja" lett a régi: "ahogy lősz, úgy jönnek az eredményeid" helyett.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2016.02.07. 17:56:34
  • walert
    #368153
    Köszönöm, hogy kiveszed a részed.