418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lammaer
    #413767
    Oh igen...

    Nekem ISUval van szép emlékem, régesrég amikor még "wot celeb" voltam és kempinovkán üdvözölt vki újonc hogy huhú, itt van lammaer... chatelgettünk (mert hát töltési idő az van), fosom a szöveget magamból, néha komótosan lőttem egyet és az RNG velem volt, sorba adta be a killeket.
    A csávó meg csak hüldezett hogy amellet hogy regényt írok a játékba, lemészárolom az ellent "fél kézzel" :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.06.05. 17:00:50
  • Maala
    #413765
    Wtf pedig ugy neztem mindenhol kb kisebb erteknek kelleNe kijonnie a mostani statoknal... vagy tobb camos cuccot raktal ra egyszerre? (Amibol nincsen bondos cucc semleges slotba azokra ra sem neztem ;))
  • joe662
    #413764
    Az. :-DD
  • Rammsch31n
    #413763
    ez miez??? e25? xD
  • asolyom
    #413762
    Persze, efelől nincs is kétségem. Majd jöhet a sok pénztárca huszár, aki 1,5 perc alatt döglend meg az ISU-val. Tegnap is találkoztam egy figurával T4-ben, ott sem tudott semmit csinálni, de van neki Skorpion a garázsában 150 átlag sebzéssel.
  • joe662
    #413761
    Majd du megnézem,igy milyen
  • Maala
    #413760
    A BL-10 attól még BL-10 marad. Sose felejtem el, ahogy első csatámban BL-10 megszerzése után anno sima ISU-val 2db IS-3at ammo rackeltem az első 2 lövésemből Prochorovkán. Szipszip. T_T
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.06.05. 08:14:07
  • Plata
    #413759
    Hát pedig jó kis tank az Is2,mint láthatod nem is gold lőszerrel lőttem.
    Asszem nincs is benne egy darab sem.Bár egyedül mentem bal oldalra és nem segítettek azért túléltem hogy többszörös túlerővel kerültem szembe.
  • asolyom
    #413758
    Nézegettem ezt az ISU-152K-t a boltban. Nem gondolnám, hogy egy OP masina lenne, viszont egy időre itt-ott beboríthatja a MM-et. Ha ez a szörny T6-ellen megy, akkor hatos közepes tankot egy jó rollal egy lövésből kicsap. Más kérdés, hogy az az ágyú sniperkedésre teljesen alkalmatlan, tehát közelebb kell vele menni, mint a kínai TD-vel, csak ennek sem olyan páncélja nincs, sem olyan dpm-e. Elsőre vonzó a 750-es alfa, de ennyire ratyi soft statokkal örülsz, ha egy egy helyben álló nehéz tankot eltalálsz.
  • asolyom
    #413757
    Az én csapatomban tegnap este pont egy ilyen IS döglött meg top tier nehéz tankként 0 sebzéssel. :) Buktuk is a csatát.A CDA-val lőttem 1200-at és így lettem a top háromban. Tiszta röhej. Ez is kb. 5 perc alatti csata volt.
  • Plata
    #413756
    IS2-vel mentem egy nagyon jó kört.
    A csapat vagy balfék volt vagy kempelt a bázison.
    Én meg azért is előrementem egyedül bele az ellenségbe.
    Győzelem!
    Csata: Mines
    Járművek: IS-2-II
    Szerzett tapasztalat: 7 988 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 3
    Szerzett kredit: 89 120
    Csatában elért kitüntetések: Top Gun, Nagy kaliber, Acélfal, Hidegfejű, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Jármű hozzáadva: Excalibur (legénység 100%)
    Férőhelyek hozzáadva: 1
    "Kőbe szúrt kard téli" álcafestés hozzáadva: (x3)
    "Kőbe szúrt kard nyári" álcafestés hozzáadva: (x3)
    "Kőbe szúrt kard sivatagi" álcafestés hozzáadva: (x3)
    Megszerzett tartalék készlet: 8 912

    Vk 30 nekem jött és próbált eltolni,közben lőtte a tornyom veszettül.
  • Plata
    #413755
    De,de a két sörmi tetszik.
  • lammaer
    #413754
    Közben megfejtődött, most adta be a másikat. Na ahogy elnézem ebből se lesz prémtank :D
  • Rammsch31n
    #413753
    húbazze... olyan félrebalanszolt játék lesz ez, hogy tuti popcornért kiált :DDD
  • lammaer
    #413752
    link

    Szóval ezen a képen most azt kell látnom hogy CSAK a Utah küldetés accomplished, vagy az éppen kiválasztott Pointe Du Hoc?
  • Maala
    #413751
    Tankrewards.eu-n ha bejelentkezel, akkor van jelzés a küldetések neve alatt.
  • lammaer
    #413750
    Pont arra a gyökére E25re kell még buff.
  • lammaer
    #413749
    Ennél a Tankrewardsnál honnan lehet látni hogy az adott napon milyen küldetéseket teljesítettem?
    Elvben ma összeszedtem 200-at, de nem vágom hogy melyik küldetések vannak meg és melyek nincsenek a mai napon.

    Bármelyik küldetésre kattintok a weboldalukon azt mondja "accomplished", de akkor az meg több mint 200...
  • Sherman0070
    #413748
    E25-öt ha jól szereli fel az ember brutális camoja lesz.
  • asolyom
    #413747
    Persze.
  • asolyom
    #413746
    Hát nem született angol az biztos. :)

    A Shermanokat egyértelműen legagyizza.
  • lammaer
    #413745
    Jó kis Cyka Blyatos akcentusa van :D
  • lammaer
    #413744
    De a 3ból csak egyet lehet kivenni, nem?
  • tutyimutyi2
    #413743
    A fenéket kell napi 30-40 csata.
    Ha van szakasztársad aki tud jönni tier 9-10-be akkor mész vele 10 kört amiben benne vagy a top 10 xp-ben szóval legrosszabb esetben is 11-12 csata alatt megvan és kapsz összesen 140 pontot.
  • Plata
    #413742
    A két sörmi nagyon kellene.
    De nem lesz meg úgyse,nincs időm napi 30-40 csatára.
    Waffen nem kellene.
    Papír és könnyen döglik.
  • asolyom
    #413741
    https://www.youtube.com/watch?v=bxvXzam3Atc&t=2320s
  • joe662
    #413740

  • lammaer
    #413739
    Mit lehet tudni az új tank rewards tankokról? Megéri vmelyik a seggelést mint pénzkereső tank?

    VII Krupp-Steyr Waffenträger
    VI M4A3E8 Thunderbolt VII
    VI Sherman VC Firefly

    Shermanokról nem gondolnám hogy nagyon jók lennének, esetleg a waffentrager?
  • joe662
    #413738
    Type 64,500m látótávval.és ilyen recoon,és társai még nincsenek is.
    A 1357 is vicces a maga 522m-el,malinovkán el sem kel menni a spot bokorig,és már világit a komplett túloldal most ezt még fel lehet vinni 529m-ig.
    E25-re meg már nem lehet távcsövet rakni,csak bino-t,van viszont 3.7k dpm,

  • asolyom
    #413737
    Nincs is szebb, mint amikor a szakasszal T4-ben ketten többet sebzünk, mint a többi 13 játékos összesen. Gondolom, hogy nem okoz meglepetést, hogy bukó lett a csata.
  • Maala
    #413736
    Ha leloknek a sziklarol, akkor teamdmgnek szamit a kornyezeti sebzes, de ez extrem eset.

    Nyilvan konnyu kinyirni az EBR-t, ha a rng ugy adja. Kb amugy mindegyik t10 light tomege ugyanannyi wzn kivul szoval ugyanugy rammolnak inkabb a ram skill a donto, de az meg sokadik prioritas.

    Joe: ahogy neztem csak t8es t10 ebr- meg gondolom a 9es) ilyen op. Nemet heavyk sirnak a +10% hp utan (Mausnal 3000 + 10% hp = 3310 hp thx orosz matek), de amugy semmi extra. Az tuti, hogy a bondos es bounty cuccok erteke rohadt nagy lesz, mert tobb bonuszt adnak semleges slotban is, mintha sajat slotba rakod oket.
  • joe662
    #413735
    Leszedem, megnézem mit lehet alakitani még,az E25, 1357,type64 trión:-D
  • Rammsch31n
    #413734
    én is azt akarom majd :"D
    de még csak az 1. szakasznál járok a 3-ból...
  • Plata
    #413733
    Tegnap lt100-al kettesével öltem az EBR-eket.
    Két csata is volt ahol két EBR 105-öt lőttem.
    Sajna Lt100 piszok gyönge,rammolásra nem alkalmas,sőt tegnap csapattárs sebzett belém 235-öt ütközéssel,amiről azt hittem már teljesen megszűnt.
    Igaz bocsánatot is kért,de akkor sem értem hogy a frászba tudott megsebezni.
    T10-es kínai light sokkal jobb,odacsap rendesen rammolással.
    Ha vétettem pár hibát bocs,de új lencsét kapok a szemüvegembe,oszt egy kicsit vak vagyok.
    Emiatt a buzi vírus miatt még szemüveg csináltatás sem egyszerű.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.06.04. 09:34:23
  • Plata
    #413732
    Még szerintem nincs.
  • lammaer
    #413731
    Fene, mennyi új modul meg opció amióta nem voltam. Ezek a spot módosító cumók most is léteznek vagy most hozzák be őket?
  • lammaer
    #413730
    Nyüves WG... értem én hogy pénzből élnek ők is, de megspamolnak hogy anniversary gift, azt valójában csak egy 30%os diszkont kupon a szülinapi ajándék.... azé' ne legyenek már ennyire spúrok :) Az nem ajándék hogy fizethetek nekik...
  • asolyom
    #413729
    A fő acc.-on meg a kadét program után kivettem az AMX CdA 105-öt. Eddig egészen használhatónak tűnik. Nem egy DPM masina, de jó átütése van, pontos, mozgékony, jól is rejtőzködik, baromi gyors a lőszer.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.06.04. 09:17:25
  • asolyom
    #413728
    Megvettem a második acc.-on ez a 4-as olasz "fél-derp" ágyús tankot. Igaz, hogy még csak 75%-os legénység van benne, de lehet vele vicces dolgokat művelni. Ezen a szinten még sok a papír tank, amit a 70 mm-es HE átütés simán átvisz, és azért 170-200 dmg ezen a szinten durva, főleg, hogy a HE visz modult, meg legénységi tagot is. A keményebb tankokra meg ott az AP, vagy a HEAT.
  • Rammsch31n
    #413727
    végérvényesen szétb@sszák a játékot?!....