418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Maala
    #413726
    Sandboxon nem kicsit még OP-bbra sikeredett az EBR... :-D két spot slot és egy sima, a simába berakod a bondos (vagy majd bountys) cuccot 13,5% viewrange-ért, a másik kettő meg 4s spotidő és -4s spotidő neked vagy -20% camo az ellen bokor mögötti tankjainak, a vezetőnek designated target, meg még egy direktíva, és minden ellent 18s-ig spotolsz. :-D A jelenlegi duplája.

    Persze ez minden spotterrel eljátszható és ha nem tiltják le valszeg ez lesz a high lvl meta, de a többin csak egy spotolós felszerelés lehet, szóval a többit meg kell oldani bondos equipmentből. :-(
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.06.04. 08:10:32
  • Plata
    #413725
    Szerintem köcsög bugos az egész,tegnap 0/5 volt a küldi állapota,ma meg felmentem játékba és 4/5.
    Nem is játszottam azóta,mert elment a kedvem.
  • Lunki88
    #413724
    Erősen javasolt a szopóág űző videó megnézése ilyenkor. :)
  • lammaer
    #413723
    Ecsém, ma olyan szerencsétlen napom volt, hogy már azon csodálkoztam hogy a csata gomb megnyomásakor nem robbant fel a tankom még mielőtt egyáltalán elindult volna a csata. Sztem ma már azon se lepődtem volna meg :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.06.02. 23:46:05
  • Plata
    #413722
    Lehet,de mikor honlapon kell választani ott még az volt 5 csatában 2k sebzés.
    Erre játékban meg 5 csatában láncoljam ellenséget és csapattársak sebezzenek belé 2k-t.
    Ha tudom egyből akkor nem szívok azzal hogy sebzést szerezzek.
  • Maala
    #413721
    Van ilyen is a honlapon, en lattam!
  • Plata
    #413720
    Bazzz.
    Ekkora gyökérséget.
    Kiválasztottam egy küldetést,.azt írta a honlapon 5 csatában sebezzek 2000-et.
    Neki álltam Is2-vel meg St2-vel,de semmit nem haladtam hiába sebeztem akármennyit,ötödik csatában nézem a küldi leírását a játékban,hát nem is 2k sebzés kell 5 csatában hanem 2k sebzést szerezzek láncolással.
    Hát a jó édes.Nem is azt írta a honlapon.
  • Lunki88
    #413719
    Miért nem adod el inkább? Legalább nem veszne teljesen kárba a sok belefeccölt időd.
  • McFrost
    #413718
    3. csata :D persze, lesz még fostenger, de akkor is:
  • tutyimutyi2
    #413717
    Van az account managementnél olyan opció hogy törlöd az accodat.
  • Plata
    #413716
    Jönnek a lengyel medek.
    Na ezekre kíváncsi leszek.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.06.01. 13:28:14
  • Lunki88
    #413715
    Akkor szoktam hangosan anyázni, amikor vagy négyen rámtolják egyszerre a tüzérséget és leszednek full hp-ról...
  • Pongyi
    #413714
    Végre döntésre jutottam hogy végzek a wottal. Nem egszerűen letörlöm mert akkor idövel csak újra feltelepíteném. Lenullázom az accountot hogy többet ne legyen kedvem feltelepíteni. A végső döfést a kerekes kis szarok tették be,+ ezek az elképesztően erős prémium tankok. De ez már csak a végső lökést adta meg. Egyszerűen elegem van már abból a szétszopatós mm-böl+rng ahol a 600wn8-as tank belő úgy hogy roncs mögött állok, míg én oldalba!! lövöm és semmi... Még kritikus se. És ez folyamatosan. Akkora egy okádék fossá vált ez a játék hogy hihetetlen.
  • tutyimutyi2
    #413713
    https://www.youtube.com/watch?v=IXDQ3QBq9NM
  • joe662
    #413712
    Amikor a bombázás beadja
  • Plata
    #413711
    Na de én nem véletlen szoktam bemenni,hanem mert elkap a kamikaze hangulat.
  • Maala
    #413710
    En is egy csatat mentem az enyemmel, 3500 lepattano, egy t44, egy mauer, ket 112 es egy t95 koze bementem veletlenul (hu ez nagyon Platas volt).

    Nem akartam elhinni hogy milyen sokaig eletben maradtam vele. :o

    Majd kiveszed a Phaset, ha jollaktal a csirkekkel. ;)

    Viszont a FL szamomra olyan volt, hogy orulok, hogy nem kell mar tobbet mennem iden. 3500 rank xp kellett a vegehez es mentem 3 lieutenantos kort. :o
    3x is kitoltak foglalokorbol csapattarsak... brr metely fos.
  • McFrost
    #413709
    Végig meg voltam arról győződve, hogy a Phase kell, mert jobb az ágyúja. Aztán mikor választani kellett, nem tudtam. Abban biztos voltam a Char nem kell, és végül a 777 lett. Pattintós küldikkel vagyok bajban, szovjet páncél döntött végül. Ráadásul vicc is, mert a Concept küldiket gyűröm még, és egyből megcsináltam vele első csatára a hp 2szeresének pattintását küldit :D

    Battle royal? Chiken winner dinner? Ilyen van? :D
  • joe662
    #413708
    GG! Mi lett végül?
    Nem,az battle royal,szerűen működik,más mapon.
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.05.31. 20:57:27
  • McFrost
    #413707
    Meg lett a frontline, a sok cuccért és a 9-es prém tankért megérte a napi 4 csata. Magán az egészen van még mit finomítani, vagy legalább még 2 pálya.
    A másik sorozat is ilyen?
  • asolyom
    #413706
    Éppen ma futottam össze egy csókával, aki folyamatosan idiótázta a csapatot, mert Siegfried Line-on védekező módban voltunk, és nem rohantunk mind az 5 megmaradt tankkal megkeresni, és megölni maradék egy ellenséges tankot. Megnéztem a fickó profilját, és ha valaki 3000+ csata után sem érti, hogy meg kell védeni a bázist, és akkor nyerünk, az reménytelen, és ne ossza már az észt a chat-en.
  • Plata
    #413705
    Mázli hogy nekem két kezem van.Ha meg b..i lennék már rég fejbe lőttem volna magam.
    De artyzni szeretek.
    Alig várom a japán artyt,vagy a dupla csöves oroszt.
    Blitzkriegben az az orosz löveg volt a kedvencem amit vonat húzott és a forgó tornyán egy oltári nagy ikerlöveg volt.
    Kár hogy nem emlékszem a nevére.
    Egyébként meg szerintem nagyon jó hecc 800-1000 méterről kerekesekre vadászni.
    Igazán jó hecc onnan kikapni egy mozgó EBR-t.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.31. 19:48:45
  • joe662
    #413704
    Mi prém majmok, hasonló érzéseket táplálunk az 1kezes b. ik iránt:-D
  • asolyom
    #413703
    Kezdem megkedvelni ezt a T-28-as szovjet csoda tankot, pedig a legénység csak most lesz 100%-os. Az ágyúja egészen jó, bár néha jó oroszos módon teljesen becélozva is hajlamos a földbe lőni.
  • Plata
    #413702
    Nekem töltésgyorsító álca és periszkóp.
  • lammaer
    #413701
    Magamtól álca, periszkóp, ventillátor kombóval szereltem :)
  • Plata
    #413700
    Felhúztam egy prém majmot FL-ben,kiszedtem öt taligájából is artyval.
    Csupa prémmel jött,még EBR-ből is kicsaptam.
    Csata után hú de ugatott.Állati jó hecc volt,tisztára begőzölt.
  • Maala
    #413699
    Alca, periszkop, rammer, es meg jobb lesz. Kimesz addig, hogy a bokor epphogy atlatsszon, spotolsz, majd vissza, es kb. sosem spotolnak.
  • lammaer
    #413698
    Teljesen komoly volt :)

    Más: eljutottam az UDES03ig, hát ez valami csoda. Ilyen lézerágyút én még nem találtam a játékban ami ezen van :D
  • besti
    #413697
    prémium felhasználói fióknak jár napi 5 (már ha kérdésed tényleg komoly) - nem vihető át másnapra (akár van prémed akár nincs)
  • Angelus1991ster
    #413696
    Pont, hogy nem volt meg. Ezé kapott el az agyfasz, hogy megint sok iq betyár van a csapatban, hordában. De mindegy... egyeseknek nehéz felfogni a frontline "kiskapuját". Meg nekem azt, hogy vannak ostoba játékosok.
    Persze ha a Generális rang megvan akkor már csak kattintgatok összevissza, nézem a terep elemek kirajzoltságát, ha a csata úgy áll próbálok besegíteni stb. :D
  • joe662
    #413695
    Gondolom, ugy érti, hogy addigra megvolt a generális szinted. Onnantól nem tökmind1, mit csinálnak a fogyatékok?
  • tothgyorgy
    #413694
    Meg kéne maradnia. Csak győztes csatára tehető fel.
  • lammaer
    #413693
    Néha megjelenik ilyen 5 darabos manageable bonus experience, amivel utólag tudok szorzót rakni egy küldetésre.

    Mitő függ az hogy ez mikor jön? Illetve tuti hogy nem használtam el mindent, (mondjuk maradt 3) de másnap már nem volt...
  • Angelus1991ster
    #413692
    Mi?
  • Plata
    #413691
    Jó pár napot kihagytam és nem is mentem csak napi pár csatát.
  • Rammsch31n
    #413690
    nekem az utolsó előtti lett meg.... :D
  • Maala
    #413689
    Megvoltal General?
  • Angelus1991ster
    #413688
    Frontline csata: támadó fronttal vagyok. Minden cap foglalva, és 10 perc van hátra. De azt a kurva 3 nagyágyút ostromolni kell az agyhalottaknak. ....mennyi iq kell felfogni a frontline értelmét??? tuti botok az ilyenek...
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.05.29. 23:58:47
  • Plata
    #413687
    Hát én ezt most rendesen hanyagoltam.