418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #413887
    ezzel a sturmtigerrel nem a rakétákat tesztelik?!?
  • joe662
    #413886
    Bérelt tankok fül.
  • joe662
    #413885
    Ha jól tudom, a garázsnál van szűrő, ott nézz körül.
  • lammaer
    #413884
    battle card

    link

    Vmi 20 stamplit kell szerezni és akkor ad 2 hét prémet.. de ingame egyszer felvillant, azóta se látom mit kéne csinálni és hol tartok.

    Amúgy poénbóltegnap behúztam a twitch primeot is (7 napig igyen van), de az a T7es amerikai királytigris se jelent meg az accuntomon. PEdig irta hogy mekaptam de nem...
  • Rammsch31n
    #413883
    asszem inkább kipróbálom a Desperados 3-at...
  • Plata
    #413882
    Hát igen,én is ledöbbentem mikor az elsőt megszereztem,azt hittem ez valami vicc.
  • Rammsch31n
    #413881
    hivatalosan is felcseszett a játék......

    megszereztem a Lansen-re egy ilyen progresszív matricát........... 1 festésre feltehetem ingyér'...mondjuk a nyárira... de a téliért és/vagy sivatagiért MÁR fizetnem kell... én azt hittem úgy van ez, hogy ha többet akar feltenni az ember mittomén több tankra... nem az, hogy még évszakonként is....

    a zsugori fajtájukat már...
  • Rammsch31n
    #413880
    jónak jó, de ez az event-start így elég érdekes........
  • joe662
    #413879
    Brutálisan jól néz ki az a Sturmtiger,
    Kíváncsi vagyok mikor kerül be ez is a játékba
  • Rammsch31n
    #413878
    ezek mekkora retardált faszok............ 8-tól van szerver.... de 'curfew' van.... és majd csak este 7-től 11-ig lehet játszani a sturmtigerrel.....
  • Plata
    #413877
    Olvastam pár érdekességet,nem is tudtam hogy már macskák meg mosómedvék is vannak a játékban.
    na meg néha jön a vonat lakeville-n,sosem láttam.
    link.
  • Rammsch31n
    #413876
    de meddig nincs?
  • asolyom
    #413875
    Ha kutakodik az ember, akkor megtalálja, de hogy miért nem lehet kiírni a "launcher"-be?
  • asolyom
    #413874
    WG customer care: Nincs szerver, de nem is írják, hogy miért, vagy meddig. Csak így tovább!
  • Plata
    #413873
    Milyen bélyegzős kártyát?
  • lammaer
    #413872
    Ezt a bélyegzős kártyát hol lehet látni ingame? Meghibbanok ettől a WOT UItól, minden csillog villog zörög...
  • Plata
    #413871
    Például így?
  • Plata
    #413870
    Én ma kaptam őrjárat és felderítő medált is heavy tankkal,úgy hogy nem voltam top tier.
    Győzelem!
    Csata: Fisherman's Bay
    Járművek: IS-2-II
    Szerzett tapasztalat: 2 602 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 3
    Szerzett kredit: 96 164
    Csatában elért kitüntetések: Őrjárat, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 9 616
  • Rammsch31n
    #413869
    speckó esetben lehet....
    vízbe folytod blokkolva,

    a hülye fejreáll, és te értél hozzá utoljára...
  • asolyom
    #413868
    Mitől van az, hogy a csapatban egy Matilda bekékült, és -1 lett a neve mellett? Már nem lehet csapattársat sebezni.
  • asolyom
    #413867
    Made by WG! Mentem egyet ezzel a "tank rewards"-os AT15A-val, a 112 380 méterről elsőre ellőtte azt 2 pixelt a kupolámból, ami kilátszott, miközben az E75TS meg 4-ből egyszer bírta beütni.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.06.16. 09:22:46
  • Plata
    #413866
    Rossz csapat?Akkor én mit szóljak?
    Vereség
    Csata: Mountain Pass
    Járművek: IS-2-II
    Szerzett tapasztalat: 1 108
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Megszerzett kötvények: 1
    Évfordulós érméket kaptál: 15
    Szerzett kredit: 72 824
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Nekem nincs a tankban egy darab gold sem,csak sima Ap és He.De az ellenségnél akadt bőven.


  • joe662
    #413865
    Gondolom, akkor a ranked, a kedvenc játék módod.
  • asolyom
    #413864
    Ez 3 perc 38 másodpercig tartott, köszönhetően a WG módjára összeokádott MM-nek. Hogy miért nem lehet a személyes értékelés alapján összeállítani a MM-et azt továbbra sem értem. Vagyis valójában értem, mert akkor talán nem lennének 3 perces csaták, és tovább foglalnák a játékosok ezeket a hulladék szervereiket. Az a három 0 sebzéses TOG a következő csata számmal és átlag sebzéssel rendelkezik: 331 csata - 30 avg dmg, 33 csata - 16 avg dmg, 1115 csata - 33 avg dmg. Na már most, szerintem ha az egyik kezemet a se**embe dugom, akkor is többet lövök ennél, de talán még ha egy makákót, vagy csimpánzt leültetek játszani még az is jobban csinálná.
  • lammaer
    #413863
    Hát én csak a vicceset vettem észre az olasz tankokból, a nagyot sebzés vhogy nem tűnt fel :D
  • lammaer
    #413862
    Vegyél fel barátnak ingame (Lammaer), azt tologathatjuk a duplázókat (én alapvetően 6-8 közt vagyok, T9 csak nagyon lightosan).
    Ugyanigy tértem vissza én is hosszú idő után, néha tologatom, stat nem érdekel.
  • asolyom
    #413861
    Pillanatnyilag szerintem a legjobb T3-as tank. Mondjuk T4-ben azért már nem annyira fickós.
  • tutyimutyi2
    #413860
    Jaj azt a valentine-t de egy undorító dolog volt a wg-től berakni tier3-ba :(
  • Plata
    #413859
    Először le kell duplázni a tankot,utána lehet azt hiszem.
    Amíg a napi duplázó nincs meg nem látja.
  • asolyom
    #413858
    Köszi, majd megnézem. Én is pont a Panterara hajtok, bár még csak T5-nél tartok.
  • asolyom
    #413857
    Hogy kell aktiválni ezeket a küldetéseket? Van a garázsban Valentine, meg Matilda is, de mégis azt írja, hogy nincs megfelelő jármű. Meg kell csinálni előbb a duplázást?
  • popey8
    #413856
    Ilyen esetben én is a sebzésre megyek inkább, de nem statbuzulás okán. Hogyha megfigyelted esetleg, egy olyan csatában, ahol hamar becappel vmelyik team vs kilőttök mindenkit kb. ugyanannyi saját sebzésnél, előbbi esetben kevesebb XP-t kapsz, mint utóbbiban. Ennyi a titka, vagy legalább is régen ez így volt, de ahogy látom ez maradt. A statbuzulás inkább a full gold ammo használat, olyan célpontra is, ami nem indokolja. Én ritkán lövök goldot, csak akkor ha muszáj (pl. fontos az ellent sebezni/kilőni adott pillanatban, csak frontból van lehetőség harcolni és nem látok rá a gyenge pontra), inkább a flankelési lehetőséget keresem. IS-3-II-nek az AP lőszere annyira jó pennel rendelkezik, h csak az agyonpáncélozott dögök ellen töltöm a goldot, egyébként nem. Itt van pl. ez a replay (http://fileposta.hu/richlet/fd?id=8c4742BcFcC89a7eA03d6c26Fc62Fc3a02F51d29140506F9). Mondjuk az eleje elég béna, de ezzel a panterával/olasz medekkel, sajnos muszáj kicsit defenzívebben játszani az elején. A lényeg, h csak a végén töltöttem goldot, azért a győzelem miatt csak belefér :D Mondjuk azt sem értettem, h a Skoda miért lőtt rám HEAT-tel, igaz sebzett, de simán lőhetett volna nullást lánctalpba vagy akárhova. Gondolom alaplőszere APCR, az bárhol beviszi a Panterát.
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.06.14. 01:23:37
  • popey8
    #413855
    Sziasztok! Kb. 2015 telén, 2016 tavaszán abbahagytam a játékot családi okok miatt. Aztán most márciusban újrakezdtem, sok minden változott, az idegesítő dolgok nem, pl. múlt héten volt egy 12 csatából álló vereség sorozatom :D Nagyon sok lett az OP prémium :O Na mindegy, jó látni, h vannak még itt régi/ismerős arcok. Igazából most egy kérdésem lenne, létezik olyan hogy szakaszkereső magyaroknak vagy vmi magyar csatorna vhol? :D Szinte mindig is egyedül játszottam, néha klántársakkal meg 1-2 haverral szakaszoztam. Most viszont van egy tonna ág, amit húznék és egyedül neccesebb, szal szeretnék időnként vkivel/vkikkel szakaszozni. T7-T9-ig vannak tankjaim. Voltam a HUNS-ban meg utána a Zwackban is, szal ha úgy van megy az összjáték :D Persze a 4 év kihagyás meglátszik, de igyekszem visszarázódni. Ha esetleg vki statot nézne, az egyrészt a 4 év kihagyás (utolsó 100 csata), másrészt meg stock és low tier tankokkal is játszom (mm mikor húzom az adott ágat), azért néz ki úgy ahogy :D Free xp-t csak T9-ben szoktam költeni. Mondjuk már bánom, h a Setter/AMX65t meg TVP VTU triót nem ugrottam át, mert ezek vmi szörnyű tankok :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.06.13. 22:27:25
  • joe662
    #413854
    Rng-t minimalizálnak,mi ezzel a probléma?
  • asolyom
    #413853
    Persze.
  • McFrost
    #413852
    + bárki játszhat.
  • Kryon
    #413851
    Ráadásul a drága lőszer használat elhatalmasodásában is bőven benne lehet a statbuzulás.
    Utoljára szerkesztette: Kryon, 2020.06.13. 18:24:47
  • asolyom
    #413850
    Szerintem ennek a játéknak az arany lőszernél is nagyobb problémája a stat buzulás. Most is simán lehetett volna nyerni védekező módban, de több tankunk is csak a sebzést hajtotta, így persze vesztettünk.
  • joe662
    #413849
    Értem, kösz!
  • Rammsch31n
    #413848
    tankrewards.eu

    van 3 tank, amit kilehet választani 3000 pont után...
    krupp steyer, meg 2 sherman... egy 6-os (angol) meg egy 7-es