418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #413847
    Kivettem free xp-ből a 25TP-t gondolván, hogy úgyis jönnek a lengyel közepes tankok, és addig elszórakozom ezzel a gnóm tankkal. Hát második csatára Tank Ász, Top Gun, Nagy Kaliber, 7 kill, 2200 dmg. Nem sok hiányzott a RW medálhoz sem.
  • joe662
    #413846
    Azmiaz a juniusi tank??
  • Rammsch31n
    #413845
    sikerült mennem annyi kört, hogy már csak napi 1x kell bejelnentkezni a júniusi tankért..... de 17 napon át mindig mennem kell 1 randomot :D
  • Rammsch31n
    #413844
    "The Sturmtiger is storming into the game in Act III of the World of Tanks' 10th Anniversary event! "
  • Rammsch31n
    #413843
    5 nap és kiderül xD
  • joe662
    #413842
    Sturmtiger:-D
    Az új ranked, mindenki csak ezzel mehet:-DD
  • Lunki88
    #413841
    Megkésett április elsejei tréfa. :D
  • Plata
    #413840
    Ez meg mi a szösz.
  • Plata
    #413839
    Győzelem!
    Csata: Gleccser
    Járművek: IS-2-II
    Szerzett tapasztalat: 1 388 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Szerzett kredit: 20 444
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    T7-9 csata volt,de az ellenség olyan volt mintha csupa bot lett volna.Fél banda a bázison kempelt,másik fele meg kamikaze volt.
    Öten mentünk együtt,2 t9 2 t8 1 t7 heavy erre T10 nekünk rohant,nem tudom mit képzelt,de nem sokáig élt.
  • Rammsch31n
    #413838
    na de legalább már megy a szeró...
    csak rakna be a Berlin mapra... :"D
  • Rammsch31n
    #413837
    nem néztem milyen időzónát írtak ki, ezért azt gondoltam már 10:30 körül lesz szerver....

    damn...

    akkor még idiótábbak... miért kell fél nap ehhez?
    (még akkor is ha szervert tartanak karban, az miért ennyi idő?)
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.06.12. 08:52:53
  • asolyom
    #413836
    Nem három óra az, mert 12:30-ig nincs szerver. De legalább adnak kompenzációt annak, akinek van prémium fiókja. Mondjuk nekem nincs, úgyhogy mindegy is. :)

    Persze ha megint elcsesznek valamit, akkor sokkal tovább nem lesz szerver.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.06.12. 07:22:19
  • Rammsch31n
    #413835
    ez mekkora vicc...hajnali kettőtől nincs szerver...
    de csak 7-kor kezdi felnyomni a gépre a frissítést...... majd még 3 óráig malmoznak :@
  • joe662
    #413834
    Ha jól emlékszem, egld vagy vstab, és távcső.
  • Plata
    #413833
    Kár hogy csak 3 cucc fér fel rá.
    Páncél is elkéne rá,artyval a francia prém td-t nem kihívás kinyírni,piszok nagyot lehet vele ütni belé,mintha papírból lenne.
  • Rammsch31n
    #413832
    kösz... nemtom mit adnak battlepass-ba de lehet majd ráteszem xD
  • asolyom
    #413831
    Töltésgyorsító, szellőzés, periszkóp.
  • Rammsch31n
    #413830
    azt ki lehet free exp-ezni...ez igaz... erre nem gondotlam reggel :D
  • Rammsch31n
    #413829
    amx cda 105-re milyen felszerelést raknátok??
  • asolyom
    #413828
    A 3-as, 4-es és az 5-ös a saját szintjén, top tierben nem annyira papír. Azért T5-ös tanknál egy 80 mm-es döntött frontot nem neveznék papírnak. De viszont ez a 80 mm a későbbiekben sem lesz jelentősen több.
  • Kryon
    #413827
    Még éppen időben... 7-esnél tartok olaszoknál, de így nem is megyek tovább. Bezzeg a kerekesekkel nem csinálnak semmit...
  • Plata
    #413826
    Figy a pantera nem rossz,de nem is jó,nagyon papírtalicska,mint az összes olasz alacsony szinten.
    Az olasz tankok viccesek,amíg nincs táras löveg,mert marha nagyot tudnak sebezni .
  • Plata
    #413825
    Nem,nem tudja átugrani,hiába van blueprint.
    Én azért vettem meg a TVP-t mert összejött hozzá az összes blueprint,de addig nem tudtam megvenni amíg ki nem fejlesztettem az összes előtte lévőt.Szóval túrót sem ér ha kifejleszted blueprintből de az előtte lévő tank kötelező modulja nincs kifejlesztve.Max free xp-ből a modulokat kiszeded.
  • Rammsch31n
    #413824
    én az 5-ösig átugrottam az olasz ágat :DDD
  • asolyom
    #413823
    Most reggel megvettem a P43-at, mentem vele 12 csatát. A rádió kivételével fullos most már, de nem mondom, hogy megváltottam volna vele a világot. Amolyan átlagos csatákat mentem, most a végére lett egy első osztály meg 5 kill és ~1800 dmg. A T3-as és T4-es tankokat megtartottam, azokkal elég fun a játék, de szerintem ez az 5-ös megy a levesbe, ha befejeztem a grindot, hacsak addig bele nem szeretek. Néha még a páncélja is használható a saját szintjén, pattintottam háromszor is derp ágyús Hetzer csicskát.
  • Rammsch31n
    #413822
    igen a cseheknél azok tényleg szarok.... de most jön a battle pass, ahol áttudod ugrani sztem azokat mind............... mert ad cseh blueprintet majd...
    ezt leszámítva az olasz is jó... bár én a p43-akat nem csíptem... de sztem az az én hibám volt xD addig viszont az az ág is kaki
  • Rammsch31n
    #413821
    szerencsétlen idióták.... szánalom ez a cég...
  • asolyom
    #413820
    Megint kaka van a palacsintában, elhalasztották holnapra a pöcst.
  • asolyom
    #413819
    Legfeljebb elmegyek a Panteráig, ha azt nem bizgetik, az amolyan szegény ember Progettoja.
  • asolyom
    #413818
    Csak a cseheknél a T24, a T-34/100 és a VTU elég förtelmes, ahogy olvastam. Az olasz ágról azt írják, hogy ott azért minden tank viszonylag normálisan játszható. Vagy lehet, hogy érdemes a lengyelnek nekiállni? Bár ott is vannak rettenetes darabok állítólag.
  • Rammsch31n
    #413817
    tvp sem rossz a 10-es, de a bat chat sztem übereli.... a progetto-t meg ugye most basszák el majd...
  • Plata
    #413816
    Pedig a kilences és tízes nagyon jó volt.
  • asolyom
    #413815
    Most nézem, gyakorlatilag mindent, pontosság, célzás idő, torony forgás, célkör szétesés, és nem lehet töltés gyorsítót szerelni rájuk. Legalább is 9-es és 10-es tankról van szó, a 8-asról nem írnak. Ezek után nem is tudom....

    A kis accon kihúztam a 5-öst, de még nem vettem meg, és lehet, hogy annyira akkor nem is forszírozom. :(
  • Plata
    #413814
    Nem tudom,valaki mondta hogy most nerfelik.
  • asolyom
    #413813
    Mit nerfelnek az olaszokon?
  • Plata
    #413812
    Szerintem mindegyik,de olaszokat most nerfelik asszem.
    Svédeket utálom,mert fix hogy valami hülye ül bennük aki hátul kempel a bázis mögött.
  • asolyom
    #413811
    Melyik kis nemzet közepes ága most a legjobban játszható? Cseh, olasz, svéd?
  • asolyom
    #413810
    Komolyan mondom, hogy ez már a vicc, a mi csapatunk támad Karelián 10 perces csatában, erre 5 perc alatt úgy lerohantak minket 4-15-re, hogy csak pislogtam. Ja és mindez tier 8-ban. Komolyan mondom, hogy T4-5-6 sokszor izgalmasabb csaták vannak. Iszonyatos, hogy mennyi amőba játszik T8-ban vagy feljebb.
  • Rammsch31n
    #413809
    holnap jön csak!!!!

    btw. az igencsak vicces, hogy a low tier hp-ját megnövelték de a prémium tankokét nem :DDD
  • Plata
    #413808
    Be került már a patch?
    Vagy még nem?
    Mert nekem nem töltött semmit,meg új dolgot sem látok.