418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #413927
    Úgy látszik, hogy az állatkertekben is megkezdődött a nyári szünet, és az összes majmot szabadon engedték.
  • Rammsch31n
    #413926
    hát... ha a T14 MÁR ott van... szarrálőttek titeket xD
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.06.21. 20:12:36
  • asolyom
    #413925
    Gondolom, hogy nem kell elmondanom, hogy mi lett a "csata" végeredménye.
  • Angelus1991ster
    #413924
    Megint nem láttam a fától az erdőt esetem volt. Nem is kellett csatolnom semmit sem..valamiért a csatolásdit nem bírtam figyelmen kívűl hagyni. :( A szöveges részbe fapados angolsággal ezt írtam be:
    "Dear Wargaming.net!
    I would like want to swap Pz. 58 Mutz -> Pz. 58.
    Sincerelly , Angelus1991ster" utánna engedte a ticket-et elküldeni.

    Anthony Curtis
    Created 22 minutes ago ( színész csávó :) )
    CLOSED
    Hello Angelus1991ster,

    Thank you for contacting us about the Schwarzpanzer 58/Pz. 58 Mutz Premium Tank swap.

    As a reminder, these are the rules of the swap:

    Swap will NOT be done immediately but in batches, so, please wait patiently for the confirmation email you will receive when it's done.
    Schwarzpanzer 58/Pz. 58 Mutz statistics will stay in your Service Record.
    Equipment and Consumables will be moved to the Depot.
    The Crew will be moved to the Barracks (temporary bunks, if there are no free ones).
    The swap is only possible one way (Schwarzpanzer 58/Pz. 58 Mutz -> Pz. 58). There's no reverse swap.
    This process is fully automated. After your ticket submission, DO NOT PLAY with the Schwarzpanzer 58/Pz. 58 Mutz or the swap will fail.
    The swap CAN’T be reversed. There is no going back.
    Please, do not submit additional tickets about the same request. This will not speed up the swap process.

    Thank you for your patience and understanding.

    Kind regards,
  • Plata
    #413923
    Én is írnék.De sehol sem találtam.
  • suba53
    #413922
    Aha. Én még nem küldtem soha ticketet a WG-nek. De úgy tűnik, hogy az alap ticket form tartalmaz ilyen opciót, és ebben is megvan.
    De egy ilyen csere kérelemnél nem nagyon van értelme bármit is csatolni. A szöveges részben minden benne van.
    Azt hogy rendelkezel az adott tankkal ezt látniuk kell, arról nem hiszem hogy egy garázsképet kellene mellékelni.
    Próbáltad úgy elküldeni, hogy az nincs kitöltve?
    Esetleg ha az adott mezőbe lehet írni, akkor írd be, hogy kéred a csere végrehajtását.
  • McFrost
    #413921
    Kapja be, és töröltem!
  • asolyom
    #413920
    Csak meglett! Hamarább is ment volna, ha nem ülök fel a szopó rollerra. A végén egészen megbarátkoztam a T24-gyel, és nagyjából hoztam azt az átlagot, mint a többi 5-ös közepes tankommal (25TP, P43, Cavalier). Csak hát míg a lengyel, olasz és brit tankkal 55-60% a WR, a cseh járművel éppen csak 42%. De persze ez úgyis mindegy, mert ha a WG úgy dönt, hogy elfelejtettem játszani, és bevettem a nem nyerek tablettát, akkor az úgy is lesz. Lehet, hogy csak sima hétvége, vagy nem is tudom....

    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.06.20. 18:40:45
  • Angelus1991ster
    #413919
    Linkeltem a kép imgur linkjét. Spoiler-be valamiért nem engedte.
  • suba53
    #413918
    Mit raktál a spoilerbe? Nem látszik semmi, több böngészővel sem.
  • Plata
    #413917
    Sosem

    Mauert cserèlnèm simára,de nem tudom hogyan lehet.
    A képed nekem nem jön be.
  • Angelus1991ster
    #413916
    Sziasztok! Volt aki cserélt Skorpion G-t sima Skorpion-ra, vagy T34 Black-et sima T34-re.
    Most a Panzer Mutz-ot lehet cserélni Pz58-ra.
    Mi a menete?
    itt elakadtam:https://imgur.com/AeEB4qK

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.06.20. 17:57:01
  • suba53
    #413915
    Ez mit is jelent pontosan? Mert nem hiszem hogy a pecsétklub releváns szidalmazás a játékban.
  • asolyom
    #413914
    Na ma megkaptam, hogy low tier sealclubber. Csak azt nem értem, hogy a T5 mitől low tier. Mondjuk azt is hozzátette ez a f@asz, hogy amúgy is utálja a magyarokat.
  • asolyom
    #413913
    Az utóbbi napokban én is elfelejtettem játszani. Ma pl. 18 csatából 6 győzelem. Ezért nincs is prém fiókom. Kapja be a WG!
  • McFrost
    #413912
    Az elmúlt 30 nap katasztrófa volt randomban : stat.
    Lejár a prémem és lehet hagyom a faszba egy darabig....
    8tól felfele és mindegy milyen tank, átlag 1-2 lövés megy be.
  • Plata
    #413911
    HOMESWEETHOME
    Bónuszkód.
    Nyugta
    Dátum: 2020. 06. 19. 16:54:10
    "Otthon édes otthon" stílus hozzáadva
    Lol,nem vettem észre hogy be van írva.Mikor írtam akkor láttam hogy van már be írva.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.06.19. 16:56:16
  • joe662
    #413910
    Ajándék stilus: HOMESWEETHOME
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.06.19. 15:54:59
  • asolyom
    #413909
    Ühüm...nem tudom, hogy melyik idióta orosz álmodta meg, hogy a Skoda T24 jó lesz így, de hogy nem volt normális, az is biztos. Én ennél ótvarabb T5-ös tankot még nem láttam. Se páncél, se dpm, se semmi, amivel kicsit is használható lenne. Már a saját tierjében is problémás, de 7-esek között teljesen reménytelen. Az hogy alacsonyabb dpm-e van, mint az előtte levő tanknak, az valahol botrányos.
  • asolyom
    #413908
    No, összesen 13 csata alatt meglett a T24. Ha így megy tovább a T25 is hamar a garázsba kerül.
  • asolyom
    #413907
    Nem is annyira rossz tank ez az ST vz. 39, egy óra boosterrel beletettem majdnem 7000 xp-t, így már csak kb. 3000 kell a következő tankhoz.
  • green64
    #413906
    ja, elkerülte a figyelmemet, egy jelvényt...
  • green64
    #413905
    Na, megvan a harmadik kulcs, és megkaptam a T30hoz a stílust, azt olvastam Forumon, hogy csak a végén lesz meg, de ezek szerint a végén valami más lesz a jutalom ;)
    Utoljára szerkesztette: green64, 2020.06.18. 19:37:07
  • suba53
    #413904
    Úgy tudom, hogy tankot csak jelentős veszteséggel lehet becserélni. Vagyis jó, ha bőven van arany.
  • Angelus1991ster
    #413903
    ???
  • tothgyorgy
    #413902
    A wg-sek megint gyógyszerre itták a vodkát. Oldalanként 8 light. Tényleg teljesen meghülyültek.
  • popey8
    #413901
    Igen én is így voltam vele. Nekem is sok kilencesem volt, de pár hete eladogattam őket. Kellett a pénz meg a garázshely :D Gondoltam anno milyen jó volt velük játszani és néha előveszem majd őket, aztán ebből az lett, h soha nem játszottam újra azzal, ahol megvolt a T10. Aztán gondoltam minek porosodjanak ott a garázsban. Mindig húzom az új ágakat és soha nem volt rá időm, h még pluszba menjek ilyen fajta tankokkal. Prémium, T10, meg ág húzás, ennyi. Plusz sajnos a T9-eknek semmi más haszna nincs, semmire nem jók a randomon kívül. T8, T6-ban hagytam meg tankokat, meg ugye T10. Majd ha lesznek T9 reward tankjaim, pl. frontlineból, azt persze megtartom meg néha fogok is velük játszani. Lassan azért meg lesz a legtöbb T10 ilyen-olyan módon (Maus, E3, Conq GC, T92, Badger, Type 5 Heavy majd csak tervrajzokból, az artykon kívül nekem nagyon szenvedős lenne a lassúságuk meg a játékstílusom miatt). Mondjuk a Conq GC az vszeg soha nem lesz meg :D T9-ben csak azokat hagytam bent, ami jól jöhet küldihez. Aztán ha majd vmi miatt mégis kell vmelyik, akkor visszaveszem. Miután kihúztam és megvettem a (jobb) T10-eket, talán már lesz kreditem ilyesmire :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.06.18. 13:37:28
  • suba53
    #413900
    Szerintem a kilencest nem érdemes átugrani. Egy felüdülés lesz.
    Ha freet szánsz rá, akkor inkább csak fullozd ki a moduljait, és egy kiváló tankkal leszel gazdagabb.
    Én megtartottam, örök dísze a garázsnak, és ha kilences-tízes tankokkal kell menni, mindig előveszem.
    ( Tulajdonképpen alig van olyan ág, ahol nem tartottam meg a kilenceseket. )
  • popey8
    #413899
    Én végig nyomtam (vagyis TVP végén vagyok, T9-et meg majd átugrom tervrajzból meg free XP-ből). Jún. második felében akciós lesz az ág és spórolni akarok a T10-en. Nagyon kell a kredit a többi T10-re, minden fillért megtakarítás jól jön :D Őszintén szólva eléggé utálom a TVP-t. Az előtte lévők so-so, de nagyon idegesítő, h medhez képest egyiknek sincs camója, főleg a TVP-nek. A pontosságot meg hírből sem ismerik, olyanokat lőnek mellé sorozatban, h csak pislogok, mint hal a szatyorban. Iszonyatosan össze-vissza hord a T-34 meg a TVP lövege is. T-24-re már nem emlékszem, de nem hiszem, h annyira jó volt vele :D A T-25 a táras löveggel mondjuk úgy hogy jól játszható, a T-34/100 a top löveggel a vége felé furcsa módon elég jó volt, a TVP (T8-ban is) egy horror, alig várom, h végezzek vele. Egyik löveg sem jó hozzá, de a DPM meg a nem létező pontosság és a célzási sebesség miatt a 88-ast használom. Ahogy mondtam camo 0, és a torony sem hajlandó pattintani lövedéket, gun depression megint 0 és ha a tornyot eltalálja vmi nagyobb dög, akkor elszáll az ammo rack is. Szal. kb semmi pozitívuma nincs. T9-re kíváncsi lettem volna, h a TVP-hez képest milyen, van-e javulás. Ha más nem a táras löveg azért megdobta volna, úgy mint a T-25-t. TVP-nek is kellene és mindjárt jobb lenne vmennyivel. Na de legalább a 10-esnek a tárasa nagyon ott van, legalább is a replayek alapján, ez tartotta bennem a lelket a TVP grind során :D
  • asolyom
    #413898
    Nem is igazán tudom, mókásnak tetszett, meg a fiammal együtt csináljuk, ő most kezdte.
  • suba53
    #413897
    Te tulajdonképpen miért kezdtél nulláról egy új accountot, amikor már eléggé jó szinten voltál a régivel?
    Ha belegondolok abba, hogy nekem több mint hat évembe és majdnem hatvanezer csatámba van az, hogy minden ágat végigvittem.
    Nem kezdenék neki újra elölről az biztos.
  • asolyom
    #413896
    Az St vz39 már ki van fejlesztve, és a T24-re, és T25-re is van már töredékem, mindkettőből van 15% xp kedvezmény.
  • suba53
    #413895
    Az arany készletedet.
  • suba53
    #413894
    Szerintem simán megéri a vesződést. Ha van annyi 6-7-8 tankod ezen az accounton, hogy eljuss a cseh töredékekig, akkor az segít.
    De ha nincs, akkor is érdemes szerintem. Én nem éreztem annyira szörnyűeknek ezeket. A TVP VTU kifejezetten jól ment.
  • suba53
    #413893
    A battle pass necces egy kezdő account számára. Hiába adna egy zsák cumót, ha egy hatos tankkal max 100 pontot tudsz belerakni.
    Sok sok hatos, és magasabb tierű tank kell, hogy ki tudd bányászni az összes ajándékot.
  • Plata
    #413892
    Battle pass ad sok töredéket.
  • asolyom
    #413891
    Továbbra is agyalok, hogy kellene húzni a cseh tankokat, de a T24, T-34/100, TVP VTU gondolatától is kiver a víz. A T25 nem rossz, de T8-ban az is kb. haszontalan. Van jó néhány univerzális töredékem, de arról gőzöm sincs, hogy cseh töredékeket honnan lehetne szerválni.

    Meg most éppen a Cavalier-el szórakozom, mivel ezt meg lehetett venni féláron. Olyan az az ágyú, mintha kézgránátot hajigálnék az ellenséges tankokra.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.06.18. 09:23:57
  • asolyom
    #413890
    Szeretnék írni a WG-nek egy petíciót, hogy minden csatában legalább 5-5 tüzér legyen, mert a 3-3 az túl kevés ahhoz, hogy totál el legyen b@szva a csata.
  • suba53
    #413889
    Ágyúval, lövedékekkel nem lehet. De ha lelököd egy szikláról és kipurcan, vagy vízbe fojtod, akkor az teamkill.
  • Angelus1991ster
    #413888
    Sziasztok!
    Panzer 58 Mutz-ot szeretném becserélni sima Panzer 58-ra. Valamit a végén fel kell töltenem. Mi lenne az? replay?
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.06.17. 19:32:57