418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #414167
    Én vettem egy Is5-öt+rammer,venti combot
  • asolyom
    #414166
    Ez a jutalom távcső akkor is fejleszthető 3 milláért, ha már felszereltem egy tankra?
  • joe662
    #414165
    Marad még 30k,mi a gond
    Azt mondják az okosabbak,hogy nem opé mint a 279,vagy a Csifi,hanem egy jól balanszolt tank.
    Állítólag a T9 meg az egyik legjobban játszható tier.
    Amúgy meg kiapprobálod,ha akarod
  • Lucifer001
    #414164
    Elértem a divizió 2 , akkor most ezt a tankot megvásárolhatom ? Ez nem csak egy skin mint a Progettonál ? Mi a véleményetek róla ? Bár amilyen sokat játszanák vele ... ez is csak a garázsban figyelne . 20 K kötvény meg elég sok .
  • Plata
    #414163
    Én mindig sunnyogva használtam.
  • asolyom
    #414162
    Egészen jó ez a Jackson, habár egy picit lomhább, mint a Wolverine. A Hellcat is ki van fejlesztve, csak ahhoz ki kell venni egy női harckocsizót.
  • Rammsch31n
    #414161
    geez... ez nevetséges xDDD az LT-kkel meg pattintani kéne, még a szaros EBR-rel menne is xD
  • Plata
    #414160
    Az előbb voltam csatában T8-9.Chrysler nem tudott megsebezni golddal oldalamba,mert St1-el és M46-al harcoltam közben.
    Egy sebző lövést tudtak bevinni,St1 és E75 ts lövését a jelentés nem is látta.
    M46 oldalról oldalról be tudott lőni egyszer.Chrysler hülye volt és mutatta a hasát,amit simán bevittem.

    Jah előző csatában Pilsen-en egy hülye T34B kamikazet játszott és berohant közénk,voltunk ott vagy négyen,én hátulról toronyba lőttem és ettől le jött a lánca,de épp csak elkezdtem röhögni már kilőtték.De hogy a picsába jön le a lánca attól hogy a torony hátuljába bele eresztek egyet.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.19. 10:00:46
  • Plata
    #414159
    Szerintem a ranked úgy ahogy van szar.
    Az meg vicc hogy Progetto ranked csatán felderítésre és és felderített ellenség sebzése után kap xp-t.Most komolyan spotoljak egy meddel?
    T62-nél szintén spotra kapsz xp-t.Mozgóbudi meg közelharcra kap xp-t,ugye ez valami vicc?Hozzá tenném még hogy T110E4 is spotra kap xp-t.
    Nincs T10 artym most,mert minek,nyolcast vagy kilencest szeretem,de kíváncsi lennék vajon azzal mire kapnék xp-t?Felderítésre?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.19. 09:30:21
  • Rammsch31n
    #414158
    én már ezeket meg sem próbálom... ha könnyítenek, ha nem... a fenének sincs ideje ilyenekre... :D
  • Angelus1991ster
    #414157
    Ki a faszomnak van ide ezekre a élettelen szarságokra, hogy végig grindelje ? #perszenemkötelező
    Csak legantiszociálisabb enber csinálja meg ezeket. (pedig a munkahely és pár hétvégi eljárás, és kis baráti szociális háló ellenére is antiszoc vagyok) Miért is? bérleti szarságokért. inkább fizetek minimum 10 ezret per év a szórakozásért.
    persze ranked. aki jó player az jusson előre....és még könnyebb is lett mint előzőleg.....de kérdem a wg-sek közül valakik (nem egy szerencsétlen jelölt) végigvitték a ranked-et? mert ránézésre eléggé erős.
  • popey8
    #414156
    Igen egyébként a frontline sokkal jobb. Ott legalább tudsz mozogni és a camp nem vezet általában jóra. Itt ebben a foshalom rankedben mi van? Leo, tvp, progetto, obj meg mindenféle med campel leghátul base közelében vagy éppen ahol, aztán ha megmozdulsz, láthatatlanul kilőnek. Meg persze itt is van 2 arty csatánként. Megmozdulsz, kapod tőlük is az áldást.
  • joe662
    #414155
    Most nem volt,de ugye ez teszt,az élesen bármi lehet.
  • popey8
    #414154
    Jah. Szopó az egész. Egész du nyomtam, gondoltam haladjak legalább 1 divíziót, erre kemény 1 szintet sikerült lépni, 4-ről 5-re. 19 csata, kb 50% win rate, nincs progi, nincs ebr, amivel lehetne kicsit jobban szerepelni. Obj 268-al nyomtam, mert úgy látom azzal jól megy most, de td lévén nehéz vele xpt szerezni, kb minden más osztály mellett. Sztem nincs 2k az átlag sebzésem ezalatt a 19 csata alatt. Vagy túl gyorsan vége és kullogok a sebzés után vagy lenyomnak 5 perc alatt. 1x voltam top3-ban, de volt, h győztesben nem szereztem stráfot és megy a +- 1 stráf dolog. Nem nagyon érzem én ezt a rankedet vagy nem is tudom mi a gond, de ennél jobb játékosnak gondoltam magam -.-
  • Angelus1991ster
    #414153
    Van ott szint visszaesés? a tavalyinál az volt. Bár a 2/3-ig eljuttotam ott.
  • asolyom
    #414152
    A második skill sor 96%-on van a 9-es amcsi tüzérrel. Első sor végig BiA, a második álca. A harmadikba mit érdemes tenni? A parancsnoknak szerintem a második skillt lecserélem 6. érzékre, és a harmadikba megy az álca. És a töbiek? Javítás? Vagy poszt specifikus skillek?
  • joe662
    #414151
    Ja ,ne is mond,fronrline nagyon jó volt tavaly,hogy minden hónapban volt,imádtam
    A minap mentem teszten,ezzel a steel hunter móddal,hát nem nagyon tudtam milyen rendezvényen vagyok
    Elkezdődött a csata,bóklászok,hogy találjak vmi lootot,ere megjelent valami villámokat szoro f...sztudjami,majd kinyírt se perc alatt,én még csak sebezni se tudtam.
    Szerintem nem lesz nekem char future
  • Angelus1991ster
    #414150
    ranked módban a stráf elvesztés szart kihagyhatnák. munka után elég fusztráló seggelni olyan cuccokért ami bérelve van a fostos egyezményük szerint. Ha nem lenne """"megszerezhető"""" pár agyi infarktus árán a Kampfganpanzer 50 kitalált izé, akkor letojnám és Battlefront 2-őznék.
    A Frontline mérföldekkel jobb volt és élvezhetőbb (zene/előadás hallgatás mellet), a 4 szakaszt részegen teljesítettem... ez meg majdnem úgy felbaszarint mint egy meccs a Toldival. persze nem kötelező...
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.07.18. 21:44:01
  • Plata
    #414149
    Mozgóbudival is sikerülhet.
  • popey8
    #414148
    Ez fura volt: Obj 268, HE lövedékkel most csináltam dupla killt, egy tvp meg egy progi, egymás mellett álltak közvetlenül :D Ez még csak artyval sikerült 2x :D

    Mondjuk tegnapelőtt meg 1200-ról vágtam ki egy grillért :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.07.18. 21:08:26
  • Plata
    #414147
    Ma egy 10-es AX rámlőtte a fél lőszerkészletét eredmény nélkül.
    Ráadásul aranyat.
    Sosem tudom melyik a tizes fejből.
    Pedig nekemis megvan.
    Nyolcas.
  • asolyom
    #414146
    Tegnap néztem egyet csata közben, ügyesen forgolódott egy T30 körül, de nem volt elég hely, és a TD a végén elkapta.
  • Plata
    #414145
    Néha nagyon jó csatákat lehet vele menni és még T10 sem üti be,de néha még egy T6 is beüti.
    De jó legénység kell bele,az ágyúja hihetetlenül béna tud lenni néha meg jó.
    Egyébként Is6 is nagyon csábító,csak az a baj hogy Is6B.Nem lehet rá rakni semmi festést vagy egyebet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.18. 10:49:39
  • joe662
    #414144
    Érdemes megvenni amúgy?
    Vagy inkább felszerelés?
  • Plata
    #414143
    Ma rájöttem hogy Is5-el nem szabad célozni,csak vaktában lődözni.
    Akkor mindig betalál és átüt olyan helyen is ahova soha nem lőnék szándékosan.
    Szemből beütöttem két Obj 252U-t,tornyon keresztül eltaláltam és sebeztem AMX 49 L-t és FV 4202-t.Szemből.
    Ha full beszűkülve és célozva lövök a holdat lövöm le vagy a vadkacsákat az égről.Bár már pár vakondokot is sikerült.
    De ha szűkülés nélkül vaktában lövök menet közbe akkor ez a fos betalál és átüt olyat is amit sosem hittem volna.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.18. 09:47:53
  • Plata
    #414142
    Én annó ilyenkor mindig direkt beraktam pár képet amit artyval csináltam.
  • joe662
    #414141
    Ha tudnád,hogy én anno az ilyen troll posztjaim miatt milyen savazást kaptam
    Miután elvették az Ap lőszert én abbahagytam,ez a stunos sz.r már nem olyan fun.
    Pár videót azért megtartottam
  • asolyom
    #414140
    Ühüm....
  • asolyom
    #414139
    És akkor inkább már a jobbal játszom.
  • asolyom
    #414138
    Csak arra akartam célozni, hogy egy tüzér is elég ilyen magas tierben, kettővel úgysem játszanék.
  • Plata
    #414137
    M53 mindenben jobb szerintem mint M40.
    Ha összeszoksz vele szerintem szeretni fogod,sokkal jobban mint M40-et.
  • asolyom
    #414136
    Nekem ma éppen elég fos csaták jöttek, szinte minden tüzéremmel. Ilyenkor elgondolkozom, hogy akarom-e annyira azt a 9-es amerikai tüzér. Kitolni rá 5M+ kreditet nem igazán akaródzik egyelőre. Ha azzal is szopóra tesz a játék, akkor szétcseszne az ideg. Elég arra a 8-as is. Annak is ott a 203-as ágyúja, és bár lassabban tölt, de ha adja, akkor ez is elég nagyot üt.

    Egyébként az alábbi kör után úgy döntöttem, hogy a WoT ma nem nekem áll.

    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.07.16. 20:08:37
  • popey8
    #414135
    Aztán jön ez a fr artyval -.- GG Paris map

    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.07.16. 18:09:58
  • popey8
    #414134
    Mekkora rohadék ez a wot :D Erre a panaszkodásra beadja ezt a kört. Egyébként a végén szentségeltem egy nagyot, mert ugyan az elsődleges küldi sikerült, de életben kellett volna maradni a másodlagoshoz. Tudom hülyeség, de én minden küldit úgy csinálok meg, h csak akkor megyek tovább, ha kész a másodlagos is :D Mindensetre ez nem olyan nehéz, úgyh majd meglesz máskor, de azért na. Egyénként ezután a stat M43-al: 84 csata; találati arány: 33,33%; átlag dmg: 1131; átlag stun dmg: 375. Na ezt mondtam, vmiért nekem nagyon kevés a stun dmg...

    @Plata: Egyébként mindennel egyet értek, amit írtál, de vmiért mégis a franciát jobban kedvelem. Talán azért, mert nagyobb a DPM-je, nincs annyi üres járat. Az olyan tankoknál, ahol 2 gun van, mindig a nagyobb dpmest választom az alfa kárára. Sok a miss és nem mindegy mennyi idő múlva tudsz lőni.

  • Rammsch31n
    #414133
    hmm... a season pass 2-ből kihúztam a 40 akárhanyadik szinten 1 nap prémet.... :D 5 óra alatt játszottam 60 csatát, fele vereség....

    de ezért utálom a prém napot, mert mindig ki akarom használni az előnyeit... és akkor itt gebedek a gép előtt... jó oké, nem kényszerít senki... csak így kifarmoltam ezidő alatt 1 t10-es árát kb.... míg egyébként ez sokkal tovább tart...
  • Rammsch31n
    #414132
    ... jó kis RNG-jesus...

    én meg most fedeztem fel az O-HO egyik gyengepontját szemből xDDD na ezért mondják azt, hogy tanulni kell a játékot...

    de én csak élvezni szeretném...
    most is csináltam 5k dmg-et az AMX Liberté-vel.... forgok mint a ringispiel... erre lehet kiszopunk...
  • Plata
    #414131
    Basszus az előbb három lövésem ment a levesbe közelről.Mert egyszerűen nem oda lő ahova célzok.Becéloztam idióta heavy hasát mert mutatta célkör teljesen beterítette és mellé lőttem.
    Az volt a jó hogy gyökér pattogott rólam,de én el sem találtam.
  • Rammsch31n
    #414130
    hát... akkor nem gyűjtöm rá a kötvényt... egyébként is megszoktam már az IS-6-ost...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.07.16. 12:17:21
  • Plata
    #414129
    Jah,ma nekem is csinálta.
    Egyébként ez az Is5 nem túl jó,az ágyúja kicseszett pontatlan,100 méterről úgy mellé lő teljesen beszűkülve mint a huzat.
    Még 50 méterről is necces lőni vele.
  • Rammsch31n
    #414128
    mostanában szeret összeomlani a játék, ha alt+tab-bal mást nézegetek míg tölt.........