418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414127
    Franciánál magasabb tierben is előfordul.
  • asolyom
    #414126
    Az M43-mal volt olyan, hogy belőttem egy Progetto meg egy T69 közé, és a két tankba valami 1000 sebzés ment összesen.
  • asolyom
    #414125
    Eddig 46 csata alatt 1371 dmg, és 632 stun dmg átlag, 28% találati arány. A francia 7-essel tegnap volt olyan, hogy egymás után 3 lövés nem sebzett semmit, pedig telibe lőttem a tankokat. Csak láncolás, és stun, vagy 15-30 dmg.
  • Plata
    #414124
    Én az amcsit erősebbnek érzem franciánál,ok a francia táras és forog a tornya,de az amerikai nagyobbat tud odacseszni.
    Na és francia arty lövése hajlandó elveszni egy nagyobb páncélban.Amcsi artyval egy lövéssel ha mázlid van viszel 3-4 modult meg 800-1k sebzést is.
    Na és Td módban egy amerikai szart csinál heavyből is,francia td módban nem sok szart ér.
    Sosem felejtem el azt a csatát mines-en amikor M41-el négy heavyt öltem td módban köztük Is7-et,mert akkor még nem volt az hogy csak 2 tierrel nagyobbal kerültél szembe.Annál poénabb csatám nem nagyon volt még.Talán csak az mikor T25 At-val 12 killt szereztem,utolsót úgy hogy lőszerem sem maradt.
    Na és tegnap is volt 1200+-os lövésem M53-al.Pontosan nem tudom mennyi volt,három tankot vágtam telibe és 400-500-as sebzéseket kaptak fejenként.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.15. 17:07:20
  • popey8
    #414123
    Hogy a fenébe sebzel ennyiket? :D Mm mennyi ezzel a szutyokkal az átlagsebzésed, meg találati arányod? Én nagyon gyengének érzem ezt az artyt, soha semmit nem találok el vele feeling. Olyanok mennek a tankokon túl általában, h csak nézek. Mondjuk sztem most szopó ágra rakott a játék artyval, mert T9 francia elég op és azzal sem megy annyira az utóbbi pár napban, pedig ott volt közvetlen találat rendesen. Másik meg, h lehet szar pozikban állok vagy nem tudom, de M43-al alig van láncolós/stun dmgem. Vagy meggyógyítják folyamat vagy sosem lövik el a csapattársak, akit lestunolok :(
  • okosszöszi26
    #414122
    Nem tudom, nem kéne neki.
    Mindenesetre amióta bevezették ezeket a direktívákat, vagy miket, azóta mindig előbb jön a szeretetcsomag, utána a lámpa.

  • asolyom
    #414121
    Ja, mert az UDES-t ütközéssel megöltem. :-)

    Közben az M43-mal meg sikerült nyerni, 2800 dmg, 1000 stun dmg, 700 láncolás. :-)
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.07.15. 15:49:20
  • Plata
    #414120
    Ės még kamikaze is lett.
  • asolyom
    #414119
    Rohadtul szánalmas csapatok vannak. T7 tüzérrel T9 csatában 3800 kombinált sebzés, és így sem lehet nyerni.
  • asolyom
    #414118
    A minap ELC-t is egylövéseztem az M44-gyel Malinovkán.
  • Plata
    #414117
    De nincs annál nagyobb hecc mint amikor kerekes az M53 elé kerül és telibe csapod.
    Na jó van,amikor Frontline-on 1200 méterről padlógázzal repeszt és kicsapod.
  • asolyom
    #414116
    Nekem a Lorraine 155 50-nel volt nullás köröm. Az okos csapattársak beengedtek egy kerekes sz@rt a bázisra, senki nem lőtte őket, még az a LT sem amelyik ott kempelt a bázisunknál, ki is nyírta mindhárom tüzérünket az EBR.
  • Plata
    #414115
    Nekem volt tegnap olyan klassz napi duplás köröm hogy mondtam pár szép keresetlen szót.
    Nulla sebzős csata lett.Mert nem láttam lószart sem megint.Mire eljutottam odáig hogy lássak valamit,a csapat már az ellenség bázisán cseszte a rezet.Szeretem a heavy tankokat,de néha tele a tököm hogy hátul kullogok és semmit nem tudok lőni.
    Az meg igazán fasság hogy csak az orosz heavyk elég gyorsak,na jó talán francia sem rossz,de annak nulla páncélja.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.15. 11:34:44
  • asolyom
    #414114
    Én is mentem ma ilyent az M43-mal, én lettem a legtöbbet sebző, de vesztettünk. Aztán sikerült egy olyat is megnyerni, ahol 2300+ dmg és 2000 assist (kábítás+láncolás) volt a mutató.

    Van 85k xp az M43-ban, és tervrajzból ki is tudnám rakni az M53/M55-öt, de még a 400 Battle Pass pontból 200-at bele kellene rakni az M43-ba, meg kreditet és free xp-t kellene farmolni a 9-es artyhoz.
  • Maceehun13
    #414113
    Sziasztok AMX M4 49-re milyen felszereléseket ajánlotok?
  • tothgyorgy
    #414112
    Jgpze-100 egy kalap szar. Használhatatlan lassú ócska tetű.
  • Plata
    #414111
    Amikor arty a legjobb a csapatban.
    Mellesleg így kell grillét grillezni.
  • Plata
    #414110
    Asszem az Is5 nem számít prém tanknak,alig hoz valami pénzt.
    Hiába lövök csak sima lőszerrel így is kevés a bevétele.
  • lammaer
    #414109
    Úgyis sok volt a csatában a progettókból....
  • Plata
    #414108
    Nem tom én 60TP-vel halálba szopattam JpzE100-at,kidugtam tornyom tüzeltem és szólt a majré lámpa mire lőtt már visszahúztam a hátsóm biztonságba,ezt jó párszor eljátszottuk.
    Falat szarrá lőtte de engem nem talált el egyszer sem,hamarabb visszahúztam a belem.Lámpa is mindig szót egyből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.14. 20:00:46
  • tothgyorgy
    #414107
    Kipróbáltam két körre ezt a rankedet. Ennyi elég is volt belőle.
  • tothgyorgy
    #414106
    Érdekes ez a lámpa. Hol világít, hol nem. Van akinél rögtön (látszik a mozgásán) másnál később. Volt eset, hogy kiléptem, lőttem, vissza, lámpa meg sem nyikkant. Pedig láttak vagy hatan.
  • Plata
    #414105
    Szerintem jó az.
    Nem lehet hogy a géped lassú inkább?
  • okosszöszi26
    #414104
    Valaki árulja már el nekem, hogy mi értelme van a beszarásjelző lámpának!
    Mióta úgy lerontották a reakcióidejét, hogy hamarabb lő meg az ellenség, mint ahogy észreveszem, hogy észrevettek, a seggemet kitörölhetem vele.
  • Plata
    #414103
    Ne.
    Inkább a nyolcasba.
    M53 marha jó.
    De stock legénységgel kuva szar.
    Először èn sem tettem át de aztán pár csata után igen.
    Fényévekkel jobb lett.
  • asolyom
    #414102
    Akkor marad, csak kell majd új legénység a 9-esbe.
  • Plata
    #414101
    Megtartottam.
    Frontlinera is jó.
    T92-t nem veszem meg.
  • asolyom
    #414100
    Lassan kifejlesztem az M53/M55-öt. Nem tudom, hogy érdemes-e megtartani az M43-at? Már csak a kedvezőbb MM okán.
  • Rammsch31n
    #414099
    nem hát :DDD

    amit biztos nem csinál a WG, az a pénzvisszatérítés......................
  • joe662
    #414098
    Prém tankot nem nerfelünk, ugye?
  • tutyimutyi2
    #414097
    Rankednél ahol azt írja hogy: sebzés felderítésed által ott az az akar lenni hogy a saját spotomat kell lőnöm vagy csak szarul lett fogalmazva és annyi hogy látótávomon belülit lőjek?
  • tutyimutyi2
    #414096
    ha mind3 időszak alatt elérsz a második divizióig akkor összejön a 9 token és megszerzed a Concept 1B-t.
  • Lucifer001
    #414095
    Pont így látom én is.
  • popey8
    #414094
    Rankeddel kapcsolatban. Nem teljesen értem a rendszert. A lényeg, h minden seasoneben elérj a division 1-ig? Milyen feltételeket kell teljesíteni, h megkapd az Kampfp. 50t és a Concept 1B-t? Ha jól értem, az 50t nem reward jelenleg, hanem megvehető kötvényért, ha most az 1. seasoneben elérsz a division 2-ig.

    Viszont a Concept 1B-hez minden seasonben el kell érni division 1-ig? Mert oké olvastam, h tokentől függ, de azt mire adja? Na és a legfontosabb, h 20-tól 25-ig nem leszek itthon, nyaralás lesz. Ez hogyan befolyásolja az előremenetelt? 5 nap-1 hét kihagyással el lehet jutni division 1-ig?
  • Plata
    #414093
    Megvettem Is5-öt.

    Egy csatára volt időm.
    T8 csata volt,két Lőwe meg td-k lőttek rám,de nulla sebzés,két Löwe gold lőszert használt,de csak besárgult a láncom én meg alap lőszerrel,nincs benne gold,átlőttem őket.
  • Sherman0070
    #414092
    Rég írtam ide de ez a WoT leg elbaszottabb évfordulója.
    Először is tech tree progettot nerfelik le mert a RU szerveres majmok kisírták, utána a régóta várt E-100,is4 stb buff szinte semmit sem fog változtatni a powercreepen mert még így is gyengék. Nyíltan elismerik, hogy a Chieftain OP mégsem csinálnak semmit mert félnek a CW communitytől. Erre még PRÉM tankokat nerfelnek pont most...

    Az összes évfordulós event egy kalap szar volt. All chat, dudálás, sturmtiger, most valami szar 7v7...
    Legendás eventeket csináltak régen, most meg kalap szar az összes.

    Több éve ígérgetett lőszer rebalance-ot is olyan szarul valósították meg idén hogy abból sem lett semmi.

    Classic WoT ötletét is szinte teljesen eltörölték... hát igen jelenlegi WoT mellett túl sokan váltanának régebbi verzióra ha lehetne és az nekik nem érné meg.

    Az meg már mindegy, hogy 3-3 arty, ebr td meg minden lofasz miatt játszhatatlan az egész.
    Low tier hp rebalance-al meghalt, szóval az is gg részemről.

    Ez az equipment 2.0 talán jónak tűnik de mindenki maradni fog a jól megszokott vstab,töltés, szellőzéssel

    Megadták a módját a 10. évfordulónak, balance nincs, káosz van.
  • asolyom
    #414091
    Lesz a közeljövőben akciós kóla?
  • asolyom
    #414090
    Ilyen ma egy T8-as csata. Az ellenfélnél 11-en 1000 HP fölött sebeztek, míg nálunk ugyanennyien a HP-jük egy töredékét sebezték. Elég is lett mára.
  • popey8
    #414089
    Dettó :D Utolsó mp-ben win, egyedül, asszem 3 vagy 4 ellen maradtam a végén. Adrenalin egekben volt, h mellé ne lőjek :D

    50TP ace tanker
  • popey8
    #414088
    Így is lehet Strv-vel :D Bár ritkán jön be, de a hétvégi "fogalmatlan autista vagyok és nem tudom hol kell lőni a tankokat" hordák ellen kiválóan működik, a sok hülye az alját próbálta meg lőni, még az ellen strv is. 1 célzott a kupolára, de az is lepattant :D