418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414207
    Szerintem mókás,múltkor is rinyált miatta a csapattárs.
    Marha jó mikor egy xvm-es gyökér ossza az észt csata elején és nulla igaza lesz csata közben.
    De asszem platoonban nem működik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.22. 17:00:34
  • tutyimutyi2
    #414206
    XVM-ben tudtommal szürkével fog jelezni és emiatt még jobban fognak téged priorizálni mert vagy a retardált piroskáknál van bekapcsolva vagy pedig azoknál akiknek tényleg van mit rejtegetniük :D
  • tothgyorgy
    #414205
    Előfordulnak ilyen f.szságok a játékban. Szemből rhm-re rhm-el 150-es repesszel 0-s kritet lőttem. Azt hittem elájulok. Tank seggéről, ahol a legvékonyabb a páncél, rikosé. Azt te döntöd el, hová célzol, azt meg a wg, hová találsz.
  • Plata
    #414204
    Vicces neved lesz és az xvm gyökereket felhúzod.
    Jah tegnap akartam mutatni,hogy sikerült szemből kilőni T95-öt úgy hogy nem is őt céloztam.
    Na és kétszer beütöttem jagdtigert is.De a lényeg az hogy jagdtiger micsoda vaksi majom volt.Folyton rossz helyre célzott.Oda ahol a legkeményebb a tank.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.22. 13:32:07
  • asolyom
    #414203
    Használ valamit ez anonimziáció?
  • Plata
    #414202
    Nekem szokott lenni törökös vagy lengyeles nevem,mert az anomimizáló izémizé be van kapcsolva.
    Néha tök vicces nevet ad.jókat szoktam rajta mosolyogni.
  • asolyom
    #414201
    Nem én voltam.
  • Plata
    #414200
    Nem akarok genyó lenni,de én meg arty alaplőszerrel belőttem kétszer egy chryslert.
    Nem itt hanem prokhorovkán.Biztos nem te voltál,mert valami román klánban volt.
    Legalább is a klán nevében benne volt a RO,gondolom románt jelent.
  • asolyom
    #414199
    De a poén az volt, hogy az IS-5 golddal is pattant rólam kétszer, és meg simán belőttem a kupoláját alaplőszerrel.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.07.22. 12:29:10
  • asolyom
    #414198
    Tudom, hogy ez a Chrysler K nem egy nagy durranás, de kétségtelenül jó móka tud lenni némely esetben.
  • realcsabi
    #414197
    Ne akard az IS-5öt, annyi jó tank van a bond shopban., egy kicsivel drágábban ki lehet szedni na csili-vili cw reward tankokat, és a nyolcasok között is sokkal jobbakat választhatsz. Ha azok megvannak, és gyűjtögeted a tankokat, csak akkor vedd meg, máskülönben 10 csatán belül megbánod hogy megvetted. :)
  • asolyom
    #414196
  • Plata
    #414195
    Ugye hogy jobb az 53.
  • asolyom
    #414194
    Puff neki!
  • asolyom
    #414193
    Megvettem a Hellcatet is. Remek kis tank ez is, de a csapat megint hasonlóan gyenge volt, 1600 dmg 5 kill, de vereség. A 8000 WTR-es Pudel persze odaát volt.
  • Plata
    #414192
    Basszus,Is5-el full beszűkülve becélzom Is-2-II-t és kilőttem egy T95-öt.
    Röhej,az Is2-től jobbra állt a T95.
    Is2 mögött meg egy jagdtiger állt,azt is sikerült eltalálni úgy hogy Is2 oldalát céloztam,félelmetesen pontos ez az ágyú.
    Viszont beütöttem jagdtiger felső részét,ami kilátszott is2 mögül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.21. 11:42:01
  • Plata
    #414191
    Viccelsz?

    T10 csata,a csapat nagy része,medek és td-k a bázis mögött a házak közt dekkoltak.
    Ma is voltak irtó fura dolgok.60TP-vel a jó előbb asszem talán 17 hp-s grille-t seggbe akartam lőni,a lövés talált sebzés nuku,de critical hit és kigyulladt,így is kinyiffant,de ne röhögtess már hogy 60TP 250 milli átütésű alap lőszere nem üti át a hátsóját,előtte szemből is keresztülvitte.
    Másik meg volt egy hülye lorraine,Is5-be tök gázzal bele rohant.Sebzett belém 66-ot ő meg kinyiffant.
    Jah és nagyon tutin célzott,láttam robog felém és a környékemet megszórta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.21. 11:10:55
  • asolyom
    #414190
    Most is jó, de szinte mindig olyan ökör csapatokban vagyok, hogy csak na.
  • Plata
    #414189
    Régen mi falkában toltuk és három Jackson bokorból piszkos nagy vérengzést tudott csinálni.
    Nekem a Jackson régen volt meg,amikor bejött a Löwe minden csatában Löwe hordák voltak,volt olyan csatám amiben hármat is lőttem.
  • asolyom
    #414188
    Nincs is bent most már a boltban sem. Egyébként eleve a mai meta nem a HT-nak áll, rengeteg TD és SPG.
  • asolyom
    #414187
    Nagyon tetszik ez a Jackson. Top tierként egy vadállat, de 7-es tierben is nagyon jó. Nyolcasok ellen azért már óvatosan kell tolni. Baromi jó az ágyú, visz mindent, amit kell. Mondjuk nyolcasok, vagy vastag bőrű hetesek ellen kellhet a prémium lőszer.
  • Plata
    #414186
    Én szeretem E100-at,Type5-öt az ágyú nerf óta nem.
    60TP-vel tegnap eszement jó volt,köcsög EBR 105-öt úgy lőttem pofán hogy elszállt mint a győzelmi zászló.
  • Plata
    #414185
    Régen sem volt hú de jó,de most aztán végképp nem.
    Nekem megvan kezdetektől,én ingyen kaptam ugye mert a garázsban volt a T34,meg T30 is.
    De nagyon lassú,tornya sem túl gyorsan fordul,az ágyúja nem rossz,a testét bármi belövi,a tornya JpzE100-at is pattinthatja.
  • asolyom
    #414184
    Igen, csak a mobilitás számít. A sok meta közepes tank, a kerekes vackok, meg a tüzérek az összes lassú (esetleg super-heavy) tankot élvezhetetlenné tették. És persze nem utolsó sorban a prémium lőszer. Mert ugye lassú vagy, mert sok a páncélod. Ja, tényleg, 2-es gomb megnyom, és már nincs is páncélod. Nem véletlen, hogy alig látni E100-at, Maus-t, japán monstrumokat stb.
  • Plata
    #414183
    Ha megszokod jó,vicces tud lenni,tényleg kicseszett random hogy belőnek-e vagy sem.
    Röhej ha T10 tankok nem lőnek be golddal.
    Az ágyúja nem olyan rossz,csak ne próbálj vele sniperkedni,mert tök beszűkülve is úgy mellé lő mint a huzat.
    De ha vaktában lősz vele 500 méterről is kiszedi az ellenséget a szikla mögül.
    Ettől lehet meghülyülni.
    Jól beforgatva vagy klassz fedezékből hihetetlenül jó tud leni.Prokhorovkán a síneknél egyedül feltartottam az ellenséget,mert a többiek az erdőben cseszték a rezet.T10 tank sem tudott belőni golddal.Marha sok spot sebzésem lett.
    Bár a tank statban az van írva hogy a végsebesség 42,nekem általában 35-el robog.
    Bár hozzátenném lúzer legénységet kapott.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.20. 15:21:07
  • lammaer
    #414182
    Az egy dolog hogy ameta elment mellette, de még a reumás csiga is elmegy mellette. Lehet csak a türelmem csökken ahogy öregszek, de tetveslassúcsiga ez a T34 már.. hulldown is csak papíron jó, annyira mozgékonyak manapság a csaták hogy mire azemberelér a helyre ahol beáshatja magát, akkor már vagy azért késő mert az ellenséget már rég áttoltuk azon a részen és mindjárt vége a csatának vagy azért mert már minden rusholó csapattárs elhullott és éppen jönnek rád 5en akik vhogy nem hagyják hogy beásva lövöldözz rájuk.

    Rohadt sokat számít a mobilitás manapság...
  • asolyom
    #414181
    Ezen a T34-en én gondolkoztam, de szinte mindenhol azt olvastam, hogy elment mellette a meta.
  • asolyom
    #414180
    Valahogy ma csupa ilyen Oscar-díjas csapatok jutnak nekem. A Jackson kétségtelen előnye az Hellcat-tel szemben, hogy legalább a HE lőszerek nem ütik át szemből azonnal.
  • lammaer
    #414179
    Majd írj az IS5ről... gondoltam hogy beruházok vmi prémtankra a t34 mellé (egyre nehezebben bírom már hogy olyan tetűlassú), de nem volt meggyőző az se amit az IS5ről olvastam (a másik alternatíva az IS6 lenne, de arról mégrosszabbakat találtam, főleg a 175penű ágyúja borzasztott el).
  • asolyom
    #414178
    Csak ebben már nem volt több, csak 971 HP.
  • Plata
    #414177
    Kukáskocsiba simán bele lehet vágni 1300-at is.
    Ha látsz nyitott td-t azt próbáld középen eltalálni,grille,wt,rhm skorpio,su-130 mind kb ingyen kill.
    Bár ma egy kanonenjagdpanzert is kicsaptam egyetlen lövéssel közvetlen közelről,én is meglepődtem,meg szerintem ő is.
    Kukást meg szerintem érdemes tornyon lőni,akkor elönti az agyát a pipa,vagy az ammorack.
  • asolyom
    #414176
    Na majd próbálom. Nemrég éppen egy kukás kocsit csaptam ki az M55-tel, majdnem 1000 HP-ról.
  • Plata
    #414175
    Most jut eszembe,írni akartam neked hogy ha artyval látsz Is5-öt csatában,a hátára célozz.
    Tapasztalatom szerint kicseszettül érzékeny a háta artyra.Az eleje és tornya az marhára jól bírja az artyt,de a háta rohadtul érzékeny.
    Az eleje gold lőszert is kivédi,mármint arty goldot.De a háta már egy T6 artyra is marha érzékeny.T10 arty ma sárgára lőtte az ágyúm közelről sebzés nélkül én meg röhögve meg 200 méteres célkörrel de szétlőttem.
  • Plata
    #414174
    Na igen az tuti,főleg ha leállnak egy kupacban kempelni úgy hogy arty is van.
    Az előbb Ruinbergen Su-130-al kétszer is átütöttem és sebeztem majd kilőttem Ferdi-t úgy hogy a tank eleje nem látszódott csak az oldala az is be volt forgatva mégis három lövésből kettő átvitte.Mióta lett ilyen puhány a Ferdi?Nem is golddal lőttem.
  • asolyom
    #414173
    Na az meg a másik kedvencem, mikor az egész banda elindul az egyik oldalra a másikat totál nyitva hagyva, és azon az oldalon sem nyomják át, ahol tízen vannak három ellen. Ma reggel is volt ilyen Erlenbergen.
  • Plata
    #414172
    Milyen jó hogy nincs csapatsebzés.
    Caern AX azzal szórakozott hogy minket lőtt.Én is kaptam vagy 5-6 lövést,de ezzel szórakozott vagy két percig aztán begőzölt és berohant az ellenség elé.
    Full T8 csatában,hülye állat,szerintem simán lehetett volna azzal a tankkal a legjobb is a csapatban,ehelyett a leghülyébb volt.
    Ma egy nyertes csatám volt.Csupa hülyével voltam mindig,az előbb is az egész barom banda egy oldalon elment,aztán félpályánál elkezdtek a pálya bal oldalán egy csapatban kempelni,hülye barmokat az arty elintézte,én négy ellenséges tankot megöltem a másik oldalon amit egyedül védtem hét ellen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.20. 10:55:35
  • asolyom
    #414171
    Szinte minden csatában van valami sült bolond. A T8-9-10 tele van ilyenekkel. Akkor vagy szerencsés, ha az ellenfélnél több ilyen van. Tegnap egy könnyű tank a csapatunkban azzal szórakozott, hogy a saját tüzéreket taszigálta a pálya szélén, hogy ne tudjanak célozni. Aztán elege lett, és elrohant 20 mp alatt meghalni.
  • Plata
    #414170
    Fl az idén már nem lesz sajnos,az a hülye steelhunter lesz.
    Az előbb láttam egy akkora idiótát,T8-9 csata,ahogy indul a csata Defender csapattárs nekiáll a kerítéseket és kőfalakat lebontani,és összevissza mászkál és ezzel szórakozik,de nem sokáig,két T9 arty szétszedte mint a szart.
    Az ilyen állatokat honnan szalajtják?
  • joe662
    #414169
    Csak nyugodtan. Amúgy minden a régi,csak vissza kell görgetned De szólj ha nem találod,küldöm.
    Fl-t várom én is,mert máshoz nem nagyon van kedvem,talán még a 7v7 ami bejön.

  • Lucifer001
    #414168
    Köszi, lehet hogy a jövő héten kipróbálom. Majd kell ezzel kapcsolatban segítséged. IS-5 megveszem én is, ha lesz info arról FL ben mennyire megfelelő. De ez a 9 es hallod! 20K az nekem sok. Tudod 30 K felett az ember már smucig :D
    asolyom ha már felhasználtad a fejlesztést ( megvetted a fejlesztett távcsövet 3 mikuért) Nem tudsz még 1 et venni 3 mikuért. Gondolj bele, hogy akkor sokonknak minden tankon fejlesztett felszerelés lenne. :-)