418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414247
    Négy csatát mentem,többet nem merek.
    Mindet megnyertem,ilyen sem volt mostanában.
  • Plata
    #414246
    Sta2-t elővettem egy csatára,két T9-et kilőttem,az egyik rám írt hogy gold noob vagyok.De nem is azzal lőttem.
    Végig alap lőszerrel lőttem,és marha messzire,azon is meglepődtem hogy egyáltalán találtam,azon meg még jobban hogy be is ütött ilyen messziről menet közben.

    Sima lőszer darabja 380 credit,a gold 4400 lenne.
  • Plata
    #414245
    Nekem hasonló volt,csak engem nem tudtak eltalálni.
    Leopard bejutott a bázisra,megölte a másik artyt,engem meg nem bírt kilőni.Vagy mellém lőtt vagy az oldalamról lepattant a lövése.
    A láncom besárgult.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.25. 09:16:32
  • Plata
    #414244
    Wz-vel voltam egy jó kis csatában,nagyon gyorsan vesztettünk,volna.De valahonnan a halálból ketten visszahoztuk a meccset,az AMX kolléga goldal operált én csak alappal,nincs is wz-ben gold,light tankba mi a frásznak.
    De ketten a vesztett csatát megfordítottuk,én hatot ő négyet ölt meg.
    Azt hittem hogy bukta és akkor nekem úgyis mindegy szóval kamikazee.
    Vagy három tankot ütközéssel öltem,szóval a buli megvolt.A poén hogy Is3A-t is lelöktem az egyik kiszögellésből ahova kiált lőni a bázisunkat,a hülye megijedt hogy nekimentem és meghátrált,naná hogy le esett,sokat nem sebződött de nem tudott fel lőni rám.

    Győzelem!
    Csata: Kharkov
    Járművek: WZ-132
    Szerzett tapasztalat: 2 234 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 101
    Szerzett kredit: 26 244
    Csatában elért kitüntetések: Top Gun, Kaszás, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 1
    Ja hogy miért rammoltam le IS3A-t?Hát ha egyszer elkap az őrület nincs megállás mindent lerammolok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.25. 00:37:08
  • asolyom
    #414243
    Az a baj, hogy én ezekkel a papír medekkel nem vagyok nagy májer. Majd még gondolkodom rajta. Most úgyis viszem mindkét amerikai TD ágat, így azokra kell inkább a free xp meg a tervrajz.
  • suba53
    #414242
    Régen volt nálam stock állapotban, de nem rémlik, hogy tépkedtem volna a hajam miatta.
    Fullosan viszont egy gyöngyszem. Meg is tartottam a tízes mellett is, és gyakran előveszem.
  • asolyom
    #414241
    Nekem ma éppen nem adja, semmit sem tudok vele eltalálni.
  • Plata
    #414240
    Nem tudom hogy megvegyem-e a T92-t.lehet rankedre jó lenne,de el kéne adnom az m53-at,mert annyi lóvém nincs.
    Csak nem tudom T92 megérné-e,M53-at szeretem és már jól összerázódtunk.
    Most is egész jó csatát mentem vele.
    Vakon is lőttem ki tankot.
  • asolyom
    #414239
    Kérdezném attól, aki ismeri a Skoda T50-et, mennyire borzasztó stock állapotban?
  • Plata
    #414238
    Az érdekes.
    Városi pályån E100 marha jó.
    Nekem is van.Maus is.
  • asolyom
    #414237
    Csodálkozol? Akkora marhák vannak a játékban, hogy az már fájdalmas. Tegnap is E100 városi harcban, azt hiszem Harkovban, vagy Minszkben, 0 sebzéssel hal meg. :-O
  • Plata
    #414236
    Ranked egy rakás szar.
    Felderítővel egyből elfoglalom a legjobb helyet ahonnan tudok spotolni,nem vesznek észre egymás után spotolom az ellenséget,erre Tvp50 nekem jön és kitol az ellenség elé.
  • Plata
    #414235
    Remélem ez nem te voltál.
  • Plata
    #414234
    Szerintem jó az.Engem nem szoktak észre venni.
    Az előbb voltam Studzianki-n.Hát az valami fenomenális volt.
    Marha jót szórakoztam.
    112 olyan majdnem a célzási távolság szélén áll de az oldalát mutatja,becélzom pöpecül,lövök,telibe nyomok egy Emil1-et,jó újra céloz 112-re,puff belövök egy amx 13 90-et,jó azért is eltalálom azt a rohadt 112-t,lövök és eltalálom 110-et.
    Nyolc lövés ment rá,kettő talált egy nem öt mást talált el.Fogadok valami részeg idióta programozta az Is5 ágyúját.
  • lammaer
    #414233
    Áh, nálad minden ilyen furcsán történik, itt is meg STOban is, én arra már nem alapozok :)
  • yossarianHUN
    #414232
    Én is sokat romlottam mióta nem veszem komolyan, de azért a régi ösztön még mindig megvan, hogy felhúzom magam, ha sorozatban nem tudom kisebezni a HP-mat :)
  • lammaer
    #414231
    A káosz az nálam is megvan én se követem már rég miféle eventek, küldetések meg akciók vannak. Viszont meglepő módon gyakorlatilag totálisan tökéletesen hidegen hagy hogy nyerünk vagy vesztünk, vagy hogy egyáltalán mit csinál a többi játékos. Szerintem már én is vérvörös babuinná váltam, az se érdekel amikor sivalkodnak a többiek hogy a csata első felében egy scouttal hátul nyaralok mert nincs kedvem a másik két scoutunk társaságában suicid runokat csinálni, vagy éppen top tankként kimegyek a pusztába és halomra lövetem magam mert nem tetszik a pálya. Néha leálok velük vitatkozni hogy azért mert én tovább élek mint ők az nem az én hibám, de azt is csak akkor amikor éppen unatkozom.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.07.23. 19:55:36
  • lammaer
    #414230
    Hát ezt az UDES 03-at én nem érzem. Vmiért vonzódok hozzá, de egyszerűen ő nem szeret.
    Álcahálós, álcázó skilles legénységgel ülök a bokorban, kb kirajzolás határról lövök és még is láthatóvá válok boldog boldogtalannak.

    Komolyan, ezt az udest én úgy képzelem hogy a tűzgomb lenyomásakor nemcsak az ágyút süti el, hanem egy tüzijáték rakétát is fellő hogy biztosan mindenki lássa hol vagyok....
  • yossarianHUN
    #414229
    Szerintem alapítsuk meg az öreg SG-s wotos tagok kesergő klubját. Én úgy 2016-ban vesztettem el a fonalat, akkor el is ajándékoztam az eredeti, akkor hat éves accomat, azóta kezdtem egy másodikat, de ahhoz már sose volt lelkierőm, hogy grindeljek meg farmoljak, mint anno. Emlékszem, mikor lehúztam annak idején ilyen 6-8 órás grindfeszteket pl. a T-44-ért, de mostanában ez úgy zajlik, hogy pár havonta belépek, rögtön elbátortalanodok a millió rám zúduló értesítéstől a harminckét aktuális, egymással párhuzamosan futó küldetésről, négy eventről és hat akcióról, majd játszom egy-két csatát, konstatálom, hogy a játékosok még mindig habozás nélkül elindulnak mind egy oldalon és védtelenül hagyják a másikat, majd morgok kicsit a bajszom alatt, és kilépek. Egyszerűen nem tudok már motivációt szerezni ahhoz, hogy zsinórban nyomjam a csatákat.
  • Plata
    #414228
    Én kedvelem,az hogy rossz hülyeség.Valószínűleg ki sem próbálta még csak valami hülyegyerek videójában látta.
    Tény hogy nem egy Defender,de jó tud lenni.Jobban szereti a városi pályákat.
    Az ágyúja irtó poén.Célozva lőni messzire nem érdemes,közelre sem,kapáslövéssel viszont akármilyen messziről akármilyen kis célpontot képes belőni.Ma harcoltam Három tankkal városban,progettóra adtam le lövést közelről célozva és elment a teste felett a halál némi nemű nemi namijébe és kinyírtam egy td-t amit nem is láttam.
    Hárman fogtak közre goldal is lőttek én nyertem.Szal aki leírja hogy szar az sosem próbálta,Tény hogy tud szar lenni,de tény hogy T10 csatában is a hajam az égnek áll tőle olyat csinál.Mert hogy T6-ba beütik T10-be meg nem bírják.az tényleg vicc.
    Jah és a mellé lövések,T6-8 csatában T34 heavyvel harcolva úgy mellé lőttem hogy hülye t50-2 ami pont mögötte ment kinyiffant.Igen is tud jó perceket szerezni a tank,olyan jókat szoktam vigyorogni a hülye mellé lövésein hogy feldobja a napom a szerencsétlenkedése.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.23. 18:38:07
  • tutyimutyi2
    #414227
    Hát szerintem még mindig jobban jár az IS-5-el mint a KV-4 kres-el :(
  • lammaer
    #414226
    Mik a sokkal jobbak?
  • lammaer
    #414225
    Tier 10hez amúgy se vagyok hozzászokva (azt max ha CWre vonszolnak akkor veszem elő), szóval fogalmam sincs hogy amikor szembejön egy "Obj 155 mod 2 B ultra IX c" tipusú zojjektum akkor az tank vagy ufó.
    Ezért nem erőltettem túl a játékot, siettem is, de amúgy simán benne van hogy már sik hülye vagyok a gamehez (volt amikor CWn is azt hitték hogy vettem vhol az accot, mert annyira köszönő viszonyban nem volt a teljesítményem az acc statjaihoz képest :D )

    Igazából mostanában ünnepnap ha sebzek annyit mint a HP amit viszek :)

  • lammaer
    #414224
    Ne is mondd, én is falra mászok hogy a garázsban minden csillog villog zörög puttyog, mindenfelé popupok ugrálnak fel, meg mostmár van amikor a küldetések nem is látszanak a játékon belül csak kivül vmi weblapon (mint a tankrewards).
    Csinálhatnának gy ilyen klasszik klienst az öregeknek :D

    Fél szemmel figyelem itt platáék miről trécselnek azt ráugrok ha van vmi érthető. Meg a klánban is szólnak néha hogy van vmi fehér embernek elérhető reward...
  • Plata
    #414223
    Ez szerintem hülyeség.
    Győzelem!
    Csata: Minszk
    Járművek: IS-5 (Object 730)
    Szerzett tapasztalat: 2 127 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 1
    Szerzett kredit: 58 006
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Kaszás, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Mindenki kempelt én meg úgy döntöttem megyek és inkább meghalok,bele az ellenfélbe.Nem haltam meg,pedig T34 heavy golddal lőtt.
    Bementem az ellenség közé és öt killt szedtem össze.
  • asolyom
    #414222
    Ez ma megint valami horror, 11 csata 2 győzelem. Mondjuk az első csata után abba kellett volna hagynom, mert az már előre jelezte az irányt, 3,5 perc 1-15.
  • yossarianHUN
    #414221
    Na, akkor hozza a tipikus WoT élményt, ez kell nekem
  • Plata
    #414220
    Fejfájás,monitor betörés,üvöltözés,korai hajhullás.
    Meg egy milla credit.
  • joe662
    #414219
    Litván, ha jól tudom.
  • yossarianHUN
    #414218
    Mi is jár a rankedért? Megpróbálok belépni időnként, de öreg vagyok már én ehhez a 2020-as wothoz, annyi küldetés, verseny, kampány meg event zúdul a nyakamba minden alkalommal, hogy köpni-nyelni nem tudok :)
  • asolyom
    #414217
    Ez a skill4ltu hova valósi? Eléggé borzalmas akcentusa van, néha alig érteni, amit mond.
  • Rammsch31n
    #414216
    én is prémium fiók nélkül toltam, de nem kamikaze stílusba :D lehet azért úsztam meg kicsit olcsóbban :D
  • lammaer
    #414215
    Kamikaze módon -270K-ba fájt a 20 darab ranked csata (standard accounttal).... nagyrészt tényleg bementem, padlógáz, mondjuk kitáraztam a batchettel jó esetben és kész. Volt 1-2 csata amit túléltem, egyet még meg is nyertem E100al :D
  • Plata
    #414214
    Hááát,nem jött össze,bementem csatába és juhéé gyökerek kapjatok el.
    Azt ez lett belőle.
    Győzelem!
    Csata: Steppes
    Járművek: WZ-132-1
    Szerzett tapasztalat: 1 842 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 35 974
    Rangváltozások:
    Stráfok megszerezve

  • Rammsch31n
    #414213
    bemész csatába, elfutsz az enemy-ig 1 perc alatt... meghalsz, kijössz, választasz másik tankot... és kezdődhet újra :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.07.22. 20:29:25
  • Plata
    #414212
    Klassz.
    Jézus 20 csata,az olyan sooooook.
  • Rammsch31n
    #414211
    NOS, mentem 20 kört ranked-ba... az 1. 5 csata überfaszamegakirály volt 120%-os teljesítménnyel xD nyertem 1 rakat chevront... ez a 20. csatára visszament 50 százalékra és maradt 1 chevron, ami nem is tudom h mire jó (szerk.: adott 1 bónuszcsatát) xD... buktam 160ezer kreditet... de az 1 millát odaadja 20 kör után!!!!

    szal ez nettó 740 ezer kredit profit :DD több, mint amennyit 2 óra alatt farmolnék prémtankkal...

    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.07.22. 20:28:01
  • Rammsch31n
    #414210
    még vagy 3-4 kör és megmondom a tutit :P eddig buktam 150k kreditet... lazán visszahozza :D
  • Plata
    #414209
    Hű ha ez igaz megyek én is 20 csatát,sorba bemegyek mindegyik tankommal és gyorsan megöletem magam.
    Mentem vagy négy csatát talán.
  • Rammsch31n
    #414208
    ha rankedba kvalifikálom magam 20 csatával... kapok 1 milla kreditet? :D