418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lammaer
    #414502
    Platánál az univerzum is másképp működik, ne reménykedj hogy neked is jó lesz :D
  • Plata
    #414501
    Fogalmam sincs mi lesz,de azt mondták valami új tank az évfordulóra.
  • suba53
    #414500
    Nekem azóta van meg, amikor egyszer karácsonykor akciósan meg lehetett szerezni. Talán 2013? Akkor szerettem, de utána a prém tankok filozófiáján változtattak, és jöttek az OP prém tankok, amik mind jobbak lettek.
    Mostanában keveset veszem elő, de majd ránézek, most hogy megemberelte magát.
  • Plata
    #414499
    Azt mondják az Is6 ágyúja vacak,papíron tényleg szar,mert 186 penje van,de az előbb T9 csatában átütötte szemből Emil 2-t.
    Mentem sand riveren és szembejött Emil2 meg ferdi lőttem és vonultam vissza,de beütötte szemből.
    Ő meg klasszul pattogott rólam.
  • tutyimutyi2
    #414498
    Volna egy olyan tippem hogy az act5-el a 3 prémtank eggyike az obj 703 lesz amivel szintén elég sokat tudnának szerintem kaszálni.
  • Megamax
    #414497
    Ott a pont, ha költenek ra akkor tuti jol csináljak. Vagy mint anno en is tettem , költöttem ra hogy gyorsabban mennyen a fejlődés de mára már nagyon megbántam.
  • lammaer
    #414496
    Én inkább hinnék befektetési adatoknak, pl a wargaming/wot éves bevételeinek alakulása. Minden más csak huhogás - úgy akarjuk megitélni a játékot hogy semmiféle objektív adatunk nincs.

    Sajnos csak két évről találtam konkrét adatot
    2012 217.9 million euro
    2017 471 million USD


    Érdekes lenne 2018-19es adatokat találni...

    Játékosszán csalóka, a bevételből tudnánk eldönteni jól vagy rosszul csinálják...
  • Rammsch31n
    #414495
    már kvakibébi is ráunt a wot-ra... alig van videója ilyen témában (bár lehet az egész youtube-ra ráunt...)
  • tutyimutyi2
    #414494
    Yep dettó, utóbbi kettőt már úgy szereztem meg hogy hétvégén rászántam max4-5 órát és meg is lett minden küldi.
  • Plata
    #414493
    Nekem a 4 kulcs megvan eddig,mert az tök könnyű volt.
  • Plata
    #414492
    Én emlékszem rá hogy valamelyik lökött német tank bolond annak idején miután kijött a játék éles verziója és eljött az első patch ami nerfelte német tankokat azt jósolta jó ha félévet él még a játék,úgyis mindenki abbahagyja mert nerfelték a németeket.
    Volt vagy 8 éve.
  • Megamax
    #414491
    Már rég kinyírták, ha jó lenne a játék akkor nem csak akciók idején lennének sokan a szervereken.
  • tutyimutyi2
    #414490
    Hát mondjuk szépen lassan megtörténik, hisz régebben valamikor volt róla videó talán QB-nél hogy márpedig az aktív játékosok száma egyre csökken, és ezzel együtt a heti vegyed az ilyen olyan prémtankot hírek meg egyre sűrűbben vannak a honlapon.

    Az meg hogy nem közlik előre hogy lehet majd venni prémtankot abban az is benne lehet hogy születésnapi pontokat viszont bármikor tudsz venni(az már mellékes hogy x ezer goldot is kell mellé venned).
  • lammaer
    #414489
    "de hosszútávon kinyírják a saját játékukat"

    Ezt több mint 10 éve olvasom itt a fórumon... :)
  • Rammsch31n
    #414488
    én is...
    de ez azért genyóság... meg kontraproduktív... ha ezt az elejéne elmondják, akkor nem szarják le az emberek az egészet...így megint csak a háborgás lesz... jogosan...

    nem tudnak kommunikálni a WG-nél... + nem ismerik rendesen a játékukat, sokszor még a közönségüket sem...
    csak a pénz a fontos... de hosszútávon kinyírják a saját játékukat, aztán majd ha nem lesz pénz akkor, már késő lesz...
  • tutyimutyi2
    #414487
    Én azt is kinézném ebből a bandából hogy az act5 kezdetén derülne ki hogy igen van prémtank pontokért DE csak azoknak akiknek meglesz mind az 5 aranykulcs, mert hát valljuk be eléggé gyér felhozatal az hogy 3 kulcsért 3d skin és 5 kulcsért medál.
  • Plata
    #414486
    Jó lenne ha 1500 elég lenne,de akik dumáltak róla azok inkább 2500-300 körülre tippelték a minimum árát.
    Ami sajnos nekem már nem lesz meg.Mert vettem pár camo-t.
  • Plata
    #414485
    Ha tudom én sem költök bakker.
  • suba53
    #414484
    Volt ma egy baromi szerencsés köröm. Obj261 Highway. Már a vége felé jártunk, egy Manticore egyedül maradva elment a bázisunkra, ott kinyírt két artyt. Én elmentem az ellen bázisára foglalni, ott van egy fészer, annak a hátsó oldalán bementem így full takarásban voltam. Foglaltam. Két tankunk a mi bázisunk körül szaglászott a Manticore után. De ugye az egy baromi gyors jószág, esélyük sem volt elkapni.
    Megjelent a Manticore, körbement, hátulról meglátott, kaptam egy lövést, de csak keveset sebzett. Erre a Manticore elkezdett rám jönni, mikor elég közel volt tolatásba kapcsoltam, ő kifingott, én meg túléltem és nyertünk. Meccs végén ráírtam, hogy ezt miért csinálta. Kiderült hogy elfogyott a lőszere, és ez volt az utolsó esélye.
  • suba53
    #414483
    Ez elég szemét húzás lenne. Általában mindig megmondják előre, hogy az eventeken szerzett biszbaszokért miket lehet a végén szerezni.
  • tutyimutyi2
    #414482
    Elvileg oroszok szivárogtatták ki a dolgot, de DezGamez már csinált ezzel kapcsolatban egy videót ahol eme témát boncolgatja illetve azt hogy mi lehet az a bizonyos prémtank(és hát remélem hogy rosszul tippel de ő a super chaffee-t vagy a Valiant-ot tippelte). Közvetlen az elején van szó arról hogy elvileg kevesebb mint 1500 pontba fog kerülni.
    Én speciel az első act óta nem költöttem semmit pont azért mert reménykedtem hogy lesz valami olyan dolog is amit még nem jelentettek be.
  • Plata
    #414481
    Én is úgy hallottam,állítólag frászbúkon fent van hogy az utolsó részben valami spéci prémtank is lesz a boltban évfordulós pénzért.
    Én is vettem pár álcát,de már megbántam,biztos kevés lesz az a 2000 ami van prém tankra,ha álca 150 akkor prém tank biztos van vagy 3k.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.08. 09:12:45
  • suba53
    #414480
    Ezt hol láttad? Én folyamatosan álcákat vettem rajta, nincs semmi plusz.
  • Plata
    #414479
    Én három álcafestést vettem,kb 2000 pontom maradt,bár kétlem hogy elég lenne.
  • Lucifer001
    #414478
    Kipróbáltam a két új szerzeményt . CS-63 , és a Kampfpanzer 50 t . Mindkettő tetszik . Csak mondom .
  • Rammsch31n
    #414477
    kapják be a francba...ha tudtam volna h ez lesz, nem veszek matricákat tucatszámra...
  • Plata
    #414476
    Nerm tom,állítólag a évfordulós event boltba is jön valami spéci prém tank,amit meglehet venni évfordulós érméért.
    Már ha van belőle pár ezer.
  • tothgyorgy
    #414475
    Állítólag jók. Én t4-nél tartok. Az még a régi. Pár nap és meg lesz a t5. Nem sietek. Úgyis tönkreteszik őket. Minek idegeljem magam. Állítólag lesz lengyel prémtank kötvényért. Tud valaki róla?
  • Plata
    #414474
    Azt hiszem RNG néha a hülyeséget díjazza.
    Is5-el úgy döntöttem a kempelés unalmas,inkább berongyolok az ellenség közé.
    Sikerült,át törtem az ellenségen és be mögéjük a bázisukra,az át törés nem képletes,az egyik td-n átgázoltam és megöltem ütközéssel.
    Az új repeszpáncél tényleg hasznos,60% sebzést ad ütközésre. Challengert úgy taposta el mint a fene.
    Öt átütő találatuk volt,de az sem mind sebzett,a többi mind lepattant,legalább hatan lőttek egyszerre de köpött rá a tank.

  • Plata
    #414473
    Srácok az új lengyel tankok milyenek?
    Jók?
  • Ssenkradlive
    #414472
    Kancsalborzkopet néven futok(futottam) a WoT-ban, nézd meg:
    Adatlap

    Nem igazán jönnek be a játék változásai az utóbbi két évben, ezért nemigen használom. El nem adom, meg oda sem örökbe, mert egyszer talán olyan irányba is változhat hogy újra kedvet kapok, de ezt használhatod nyugodtan ha tetszik.
    Azon kívül hogy tankot ne adj el róla semmilyen kikötésem sincs, használhatsz fogyóeszközt, prémiumtankot, változtathatod a felszerelést, még az aranyat is elköltheted, ha nem hülyeségekre meg skinekre költöd, cserébe talán csak annyit kérek, hogy ne bannoltasd magad ezen, meg ha egy-két tankra közben "véletlenül rárakod" a tank ászt az sem probléma...XD
    Amíg "aktív" voktam dumáltunk itt párszor, a'sszem játszottunk is párat együtt, meg "régi motoros" vagy, úgyhogy megbízom benned. :)
    Ha érdekel, keress privátban.

  • lammaer
    #414471


    Ha esetleg van valakinek elfekvő accountja amit nem használ (esetleg kiégett wotosként még olvassa ezt a topikot :D ) keresnék kölcsönbe olyan accountot amin van legalább egy TierXes tank (bármilyen) néha esténkénti használatra.
    Csak én használnám (garantáltan nem adom továb), nem költök se fogyócikket, se aranyat, se ezüstöt (amennyi esetleg elfogy a pár csata miatt azt pótolom).

    Privátba üzenjen aki tud segíteni.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.07. 17:58:14
  • tothgyorgy
    #414470
    A goldhuszárok biztosan jobban a szívükhöz nőnek.
  • tothgyorgy
    #414469
    Mi a faszt csinált a wg? Az egész csapatnak 400-500 volt a pingje, az ellen pedig kényelmesen elkalapált minket.
  • Plata
    #414468
    Nem tom ezt láttátok?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.07. 17:17:10
  • tutyimutyi2
    #414467
    Én van hogy 9-es 10-es nehézzel döntök úgy hogy az adott csatában biztos nem megyek heavy oldalra mert úgyis jön a sok gold spammer és szart sem ér a páncélzatom és noha nem olyat csinálok mint az a E-100 hanem megyek medeket basztatni vagy ha szar a kedvem akkor egyszerűen én is eljátszom azt hogy páncélozott TD vagyok(és nem nem vagyok paradicsom hanem egyszerűen csak már unom azt hogy pattingatás helyett én játszom a nagy döglassú céltáblát amit az összes nyomorult be tud lőni golddal, Blitzben szemrebbenés nélkül képesek voltak meglépni azt hogy a gold kerüljön még többe és sebezzen 10-15%-al kevesebbet).

    Mellesleg ez a csodás 1.10 nálam is eljátszotta azt hogy egy csomó tankot(kb.20-40,igaz nagy része tier4-5) csupaszított le teljesen és mindeközben a depóban meg alig van 1-2 dolog.
  • Plata
    #414466
    Nincsenek csókosok csak RNG.
    Van olyan csata amiben akkor sem halok meg ha akarok.
    Mert jött teló és be kamikazezok tömegbe.
    De van olyan csata amiben két szinttel kissebb szutyok is belő akárhogy vigyázok.
  • lammaer
    #414465
    Most éppen ki számít csókosnak?
  • tothgyorgy
    #414464
    Az mm azt csinál amit akar. A random meg kiegészíti. A csókosoknak mindent, a többi meg erölködjön ha akar.
  • suba53
    #414463
    Gondolta elszalad az artykért. Csúnya szereptévesztés.

    Mindig vannak olyan 10-es tankkal bíró játékosok, akik egy ágra koncentrálva végigtolják 10-ig, majd totál fogalmatlanul hullanak el semmiket sebezve. Az a gond csak, ha ezeket melléd sorsolja az MM.