418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #414542
    Ennek ellenére pl. a T95-öt szeretem, mert az ágyúja jó átütésű, jól sebez, elég pontos is, és adott esetben a HE is nagyot tud ütni, ha az ellenfél hulldownban van. Még a páncéljára is azt mondom, hogy az egyik legjobban használható a játékban. Cserében nem egy flexibilis jármű, de nekem tetszik. Nem mondom, hogy mindig fergeteges csatákat megyek vele, de sokszor csal mosolyt az arcomra, mikor egy Jagdtiger, vagy Ferdi pattan, és kap az arcába vissza egy 800-as sebzést.

    QB is csinált egy videót amiben a statisztikákat nézte, hogy melyik tank a lövések hány százalékát pattintja le, és a T95 első lett ebben az összevetésben.
  • popey8
    #414541
    Gagyi mindegyik ilyen nagyon lassú TD/heavy :D Nem érsz vele oda sehova és abból áll a játékmenet, h elindulsz egy oldalon és vagy beérsz az ellen bázisára vagy nem. A páncéljuk meg vagy működik vagy nem, random Jézus eldönti. Szóval nekem mindkét ág 10-e tervrajzokból lesz meg, összeszedtem annyit, h T8-tól egyiket se kellejen játszani. Az AT7 még évekkel ezelőtt ki lett fejlesztve. Az a baj, h ezek a 20km/h-s TD-k nagyon nem kedveznek az én játékstílusomnak. Maus meg Type 5 heavy nem tudom hogy lesz (már csak ez a 2 T10-es kell majd, h meglegyen minden), még azokat vhogy kiszenvedem, legalább van tornyuk. Mausnál csak VK100.01P-vel kell csak mennem, T10 meglesz tervrajzokból meg free xp-ből. Viszont a japán heavy, na az szopó ág lesz :D
  • Plata
    #414540
    Az előbb találkoztam egy magyarral.
    Csak mikor kilőttem akkor esett le hogy magyar.
    Nagyon hülye helyre ment.Tudom az Is6 nem nagy szám tank és neki T9-es tankja volt,de szerintem akkor sem a tank seggét kéne mutogatni az ellenségnek.
  • suba53
    #414539
    Nem nagyon van olyan ág, aminek ne lennének gyenge darabjai. A Tortoise majd kárpótol. Az ilyen részeket meg rezignáltan végig kell csinálni.
    A WoT nem egy nagy habostorta!

    Az új lengyel medek viszont kiválóra sikeredtek. Igaz a fejlesztést tervrajzokból megoldottam a kilencesig, majd mindegyiket fullosra fejlesztettem free-ből, de nem bántam meg. Nagyon jók. A tízest meg kigrindelem, és egyelőre úgy tűnik nem szenvedés lesz.
  • suba53
    #414538
    A WoT szerverei nem fehérorosz területen vannak. WoT EU1 Németországban, EU2 pedig Hollandiában. Voltak olyan előrelátóak a fiúk, hogy nem egy diktatúra által felügyelt területről látják el Európát.
    Viszont a saját cégük Minszkben van, és jelenleg az egész internet le van korlátozva a király parancsára.
  • asolyom
    #414537
    Szeretném megérteni a lényegét ennek az AT15-nek, de nem megy. Anno még buffolták az brit TD-ket, de ezek továbbra is akkora híg fos tankok, hogy alig látni belőlük egyet egyet a csatában. Nem tudom, hogy a Tortoise mennyivel jobb, de azt vagy tervrajzokból, vagy a napi duplázókkal húzom csak ki, mert az a 8-as TD-nek csúfolt roncs gyakorlatilag játszhatatlan. Az hogy lassú még nem zavarna, mert a T95 is az, viszont ennek még a páncélja is csak nagy ritkán, és messziről használható. Az ágyú meg a másik katasztrófa. Jó, van egy magas DPM, de T8-10-ben mondjuk húsz csatánként találkozni olyan amőbával, aki megvárja amíg "ledépéemezem". Ezeknek a 200-230-as puttyogtatásoknak semmi visszatartó ereje nincs. A T28 egy százszor jobban használható tank volt. Az AT8-nak legalább a szintjén használható páncélja volt, még ha az bazi nagy fazék ott is volt a tetején, de ezt fost csak az nem lövi be, aki nem akarja már a 8-as tankok közül is, a 9-eseknek meg még célozni sem kell.
  • Plata
    #414536
    Igen mert holnap lesz 12.
  • Rammsch31n
    #414535
    NOS... az a szülinap is csak holnap lesz........... LOL
  • Plata
    #414534
    Én csak láttam cseten hogy erről dumálnak.
  • tutyimutyi2
    #414533
    Na azt lesheted hogy ingyen/1500coin-ért adjanak egy tier10-es tankot. Mellesleg a tank seggén látszódik a szám csak éppen nem egy dátum hanem az hogy : 12810 erre ráfogni hogy a játék születésének a dátuma az vagy nagyon elfogult vagy pedig retard :D
  • Rammsch31n
    #414532
    NA szerveren olyat olvastam, hogy a Minszk-es dolgok miatt felléphetnek szerver-problémák. xDDD

    az EU szerver meg be sem tölt nekem, folyamatosan ilyen körbe kerül, és csak tölt újra meg újra :O xD
  • Plata
    #414531
    Holnap kiderül hogy mi van.
    Talán jó fejek és mindenki kap egy T4 tankot ingyen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.10. 21:03:28
  • joe662
    #414530
    Na, szomorodjanak meg ha ez lesz. 1db küldit nem mentem.:-(((
  • Plata
    #414529
    Valszeg ez.
    Van aki szerint cw jutalom lesz,van aki szerint évfordulós.
    A tankon van egy felirat.
    Ami miatt azt gondolják évfordulós.
    Pontosabban számok.
    Most így fejből asszem 2010 08 12 van rajta meg még valami.
    Most nem vagyok gépnél.
    Mobilról írok.
  • lammaer
    #414528
    Hát, amióta RÁKÉNYSZERÍTENEK hogy artizzak.... :)
  • tutyimutyi2
    #414527
    Bizonyára valami faszság mert ez az a bizonyos Object 780.

    Mellesleg van már T3 és T5 prém arty, innentől már csak egy lépés hogy legyen tier 6-7-8 prém arty meg tier9 speciál arty :D
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.08.10. 17:20:26
  • Rammsch31n
    #414526
    kínai szervereken még meg is csinálhatnák xD
  • tothgyorgy
    #414525
    M1 Abrams és Leopard 2. Körbe 600 mm páncél, a gyenge pontokon 599. Az ágyú 3 mp-ként lő 2000 sebzést. Átütés is 600 mm. És minden átütés ad 100 goldot is. :D
  • yossarianHUN
    #414524
    Na ezt is megéltük, hogy tőled artys posztokat látni
  • joe662
    #414523
    Két tankot is adnak most ingyé,az 1 év prém mellé.
  • asolyom
    #414522
    Ma reggel mentem egyet a T95-tel, de most szerencsére az ellenfélhez osztotta be az amőbákat. A Jagdtigernek, és a Ferdinandnak 250-300 méterről esélye sem volt átütni, a 20 méterre levő Object 257 meg totál kolbász volt, vagy háromszor lelőtte a láncomat, mire rájött, hogy a kupolát kellene lőni. Addigra viszont késő volt neki. A vége valami 15-5 lett viszonylag hamar.
  • Rammsch31n
    #414521
    vagy nem gondolták, hogy egy T30 álca kevés lesz? xD
  • Rammsch31n
    #414520
    ha már olyan "nagyszabású, hiper-szuper" 10. évfordulója van ennek a sz-rházi kapzsi bandának............

    adhatnának valamit minimál grindeléssel, vagy akár ingyér............ na azt méltó ünneplésnek venné mindenki, és nem sírnának az emberek.
  • Plata
    #414519
    De.
  • Rammsch31n
    #414518
    ez mikor kezdődik? :D
    nem holnap? :)
  • Plata
    #414517
    Nem tudom hogy mennyire igaz,de lehet hogy az évfordulón meglehet majd szerezni az orosz Obj 780-at
    Hogy az mi azt sem tudom,csak ezt pletykálták.
  • Plata
    #414516
    Hát a hülyéket nem kell félteni.T10-ben csupa hülye van.
    Két csatát mentem T8 tankokkal,mind a kettő t8-10 volt,mind a kettőben a T9-10 tankok egy kupacban kempeltek a bázison,mind kétszer szarrá vertek minket pillanatok alatt.
    Az egyik t10-es lengyel med képes volt 4-et sebezni öt lövésből.
  • popey8
    #414515
    Mert így is túl sok az arty (meg am TD is). Ha lenne prém, minden hülye megvenné, a totál kezdő is és még rosszabb lenne a helyzet. A prém tankot még fenn sem kell tartani :\
  • Plata
    #414514
    Miért?
    Van sima arty akkor prém miért ne férne bele?
    Van mindenféle prém tank T8-ban csak arty nincs.
  • popey8
    #414513
    Nanana, azért az már túlzás lenne :D
  • Rammsch31n
    #414512
    majd ha halálán lesz a játék, és az utolsó pengőt is ki kell sajtolni belőle... na majd akkor xD
    lesz még itt aranyozott wt-e100 is xD
  • Plata
    #414511
    Kár hogy prém t8 arty nincs.
  • asolyom
    #414510
    Én tegnap az M55-tel mentem Sand Riveren, és csak valami 1800 dmg jött össze, de ugyanakkor 4100 kábításos és láncolásos assiszt. Meg is lett ezzel az első gunmark. :)

    P.S. Ez az AT15 ritka nagy szutyok.
  • lammaer
    #414509
    Höhöhö.. M44 artyval 1168 damage és 1444 SPOT (!) damage :)

    Minszken a bal felső sarokba voltam a bozótba, elbukta a csapat a harcot a házaknál,4 heavy jött ki ott, csak csendben figyeltem amig a starthejünkről rommá lőtték az ellent a TDink.
    Néha kifizetődő nem csinálni semmit :D
  • tothgyorgy
    #414508
    Azt csinál veled a játék amit akar. Egyiknap istencsászár vagy, másnap lúzer.
  • Rammsch31n
    #414507
    az strv-nek is atom jó az álcája... akkor csak lazán hüle volt a kezelője :D
  • Plata
    #414506
    Passz,beálltam Is5-el bokor mögé,szemközti bokor mögött pár másodperc múlva ott volt a td,nem vett észre mert majrélámpa nem jelzett és telibe csaptam.Utána jelzett.
    Nekem Strvs1 nincs de Udes van,annak tudom hogy bitang jó az álcája,minden bizbasz nélkül 67.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.08. 21:38:41
  • Rammsch31n
    #414505
    azt hogy :D

    ez ugyanaz a játék? xD
  • Plata
    #414504
    Muhahaha,ma Is5-el fel spotoltam StrvS1-et bokorból és úgy rúgtam szájba hogy visítva menekült.
    Csak lövés után szólalt meg a majrélámpa.
    Bár lehet hogy valami sügér volt,rendes legénysége meg álcahálója sem volt talán.
    Egyébként ma is láttam olyan csapattársat akinek se T8 se T9 td-n nem volt álcafestése.
    Pedig ugye azt már bérelni is lehet creditért.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.08. 21:00:03
  • asolyom
    #414503
    Ez az RNG totál degenerálttá teszi a játékot. Itt van ez az AT15, tegnap minden 8-as tank szitává lőtt alap lőszerrel, ma meg 5100-at pattintottam vele Malinovkán úgy, hogy szinte csak arannyal lőttek rám.