418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #414622
    Nem igazán a sikerélmény miatt, hiszen a WG játékokban ez ritka luxus. Valójában a játékosbázis mintkét játékban ugyanaz, így hasonlóan kretén csapatok vannak sajnos.
  • suba53
    #414621
    Ha egy kis sikerélményre vágytál, nem biztos hogy jó helyre mentél érte.
  • asolyom
    #414620
    Tegnap próbáltam pár csatát a hajósban is, de ott is akkora kemper állatok voltak, hogy szánalmas. Mindegyik hajónk a térkép szélén b@szta a rezet, és onnan lövöldözött, vagy ha feltűnt egy ellenséges hajó, akkor tovább menekültek. A 8-as rombolómmal T10 csatában első lettem 70k sebzéssel. A sok kertén kempelő miatt persze egyedül foglalni sem lehet, így 100-1000-re simán vesztettünk.
  • Plata
    #414619
    Napi első csata.

    Tegnap próbáltam legénységet húzni nehéz tankokba,de annyi állat volt csatákban hogy totál kifárasztottak és elment minden kedvem,gondoltam a mai napi küldit artyval csinálom,ma is hülyék vannak de artyban elviselhetőbb.
  • Plata
    #414618
    Az előbb voltam egy városi pályán,asszem ruinberg,tök más lett mint volt.Hirtelen nem is tudtam hol a francba vagyok.
  • popey8
    #414617
    Miért van az hogyha megveszek egy tankot, akkor az első 5-6-7-8 csata bukó? Több tankkal ez volt, mióta újra játszom... 15%-20%-ról indul a win ratem egyből adott tankkal. Ez volt a bugival, amx65t, tvp meg még tudja a tököm. Most O-Ni-t nyúzom, 5 bukó csata, szervert váltok itt a 6-ik. Védünk Ghost townon, full csapat elmegy 1 oldalra, heavyk nem mennek a városba, hanem kempelnek a kis szurdokban jobb oldalt. Nem értem :(

    Update: egy leghátul bokorban kempelő full hps progetto "lehozta" bakker :D Kifutott az ellen az időből.
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.08.14. 17:47:44
  • Plata
    #414616
    Lol,akkor eltaláltam.
  • popey8
    #414615
    "Kicsit sárga,nagyon hülye,nagyon sárga irtó hülye.piros veszett hülye."

    Gyakorlatilag igen :D A bal oldali vonal a játékos össz WN8-a szerinti szín, a megszokott piros=agyhalott, lila=cheater :D A jobb oldali pöcök, pedig az adott csatában elért teljesítmény szerinti WN8 érték. Ha belemész a playerbe, akkor ez számszerűsítve is le van írva. Egyébként ez a Promod modpackban van.
  • tutyimutyi2
    #414614
    Csinál majd vajon arról a csudijó Valiantról is egy jó kis szenvedős videót(bár gondolom inkább lesz full gold ha erre vetemedne)?
  • Plata
    #414613
    Kicsit sárga,nagyon hülye,nagyon sárga irtó hülye.piros veszett hülye.
  • Lucifer001
    #414612
    Jól van ez spotolni is

  • Malarki
    #414611
    Azok a színes biszbaszok a nevek előtt mit akarnának jelenteni?
  • Plata
    #414610
    Jah látom,steelhunter tankok.Vak vagyok.
    De nem értem 1 nap helyett 3 nap prémem lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.14. 16:42:46
  • Plata
    #414609
    Wow,ez mi?
    Küldetés teljesítve! Jutalom:
    WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 1
    Jármű hozzáadva: Walküre (legénység 100%), Arlequin (legénység 100%), Raven (legénység 100%), Harbinger Mk. IV (legénység 100%), Varyag (legénység 100%)
    Férőhelyek hozzáadva: 5
  • Lucifer001
    #414608
    Okés ! Megvan minden :) Köszönöm szépen .

  • Lucifer001
    #414607
    Nyomozgatok , de nem sokat okosodtam . Igen steelhunter . Köszi . Esetleg Skin ?
  • Rammsch31n
    #414606
    ezek a steelhunter tankok :DDDD
  • Lucifer001
    #414605
    Most itt valami kis tankokat kaptam ? Nem igazán igazodok ki a garázsomban , és nem találom


    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2020.08.14. 16:28:28
  • lammaer
    #414604
    Na gyertek ki szépen a szobából és csodálkozzatok rá a valódi világra :D
  • Rammsch31n
    #414603
    mi van nincs szerver? :DDD

    köszi Lukasenka....
  • Metalmilitiakid
    #414602
    Kb egy fél év után gondoltam újra ránézek a WoT ra, végigpakolgatom az új equipment-eket és ahogy le okézom az utolsó tankot kibasz a szerver. Asszem ez egy jel :D
  • joe662
    #414601
    Lekapcsolták a szervereket? Ennyi volt a wot?
  • asolyom
    #414600
    Pont ezt írtam lentebb, hogy a játékosok (?) nagy része képtelen 1-2 lövésnél többet leadni, akármilyen tierben is játszik. Mostanában egyénként hemzsegnek a 50-300 csatás Skorpionok, akinek egyébként a legnagyobb járművük többnyire T3-5 körül van, és akkor bejönnek a T8-as prémium TD-vel, átlag sebzésük vele 200-300. Akkor van nagy szerencséd, ha ezek nem a te csapatodba kerülnek.
  • popey8
    #414599
    Szánalmas agyhalott emberek játszanak a wottal még mindig :( Hogy lehet ilyen OP tankokkal ennyiket sebezni?


    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.08.14. 15:04:18
  • magyi76
    #414598
    A valasz nagyon 1szeru, kint eltem azokban az evekben,de mar itthon elek es a pingem is alandoan 167-260 kozott van igy pedig hatranyban vagyok a tobbi jatekossal!
  • Rammsch31n
    #414597
    én a mauschen-re raktam ezt....... :D ráteszem a maus-ra is majd xD
  • asolyom
    #414596
    A végsebesség 24 km/ó, de a motor teljesítményhez is ad talán 8%-ot. Ugyebár arról ment itt a mese, hogy a lassú tankok nem illenek a mostani metába, de szerintem ennél kicsit összetettebb a probléma. Nagyon is meg lenne a T95, vagy a Tortoise helye a csatákban, ha a játékosok többsége nem kétbites aggyal rendelkezne. Szóval az előző sort azzal egészíteném ki, hogy a jelenlegi játékosállomány nagy részének szellemi színvonala miatt nem illenek a metába, mivel a legtöbben képtelenek arra, hogy 2 percnél tovább kibírjanak egy csatát, és 1-2 lövésnél többet leadjanak. Sajnos itt tartunk.....
  • popey8
    #414595
    Mennyi így a végsebesség? 24? :D Sokkal jobb, így már fogok vele játszani..... ja, nem :P Mondjuk az Emilek sem mennek sokkal többel, főleg stockon -.-
  • asolyom
    #414594
    Tegnap néztem Skill egy videóját, ahogy a T95-tel játszott, és a szokványos felszerelések helyett turbótöltőt, fejlesztett edzést és módosított konfigurációt használt. Gondoltam megpróbálom én is ezzel, és mindjárt jött egy Nagy Kaliber is. Jó tudom, top tier voltam, így nem egy nagy művészet, viszont tényleg fun, hogy gyakorlatilag alig tudnak leláncolni, és ha mégis sikerül, akkor iszonyat gyorsan javítanak a fiúk. És a turbótöltővel meg 20%-kal nő a sebesség, és a mozgékonyság.
  • suba53
    #414593
    Azt megkérdezhetem, ha nem titok, hogy amikor kezdted, akkor milyen megfontolások miatt regisztráltál USA szerverre?

    Én korábban sokat játszottam az Americas Army játékkal. Ott lehetőség volt a világon indított bármelyik szerveren játszani, és ha nem európai szervert választottam, akkor egy rémálom volt. Magas ping, magas lag, alig tudtam eltalálni az ellenfelet.

    Lehet hogy fejlődött annyit a net azóta, hogy ez már nem tényező, de amikor a WoT-ban regisztráltam még elevenen élt ez a kép bennem.
  • popey8
    #414592
    Igazad van, ez sajna így nem megy. Helytelen jelszót ír. Ezek szerint a mod készítője úgy érti, hha van accod adott régióban, akkor tudsz bejelentkezni egy kliensből. Sajnálom.
  • magyi76
    #414591
    De neztem csak nem hittem benne..es tesek,felraktam a modot es kiprobaltam,de paraszt vakitas a szerver csere! Nem enged be 1ik eu szerverre sem, dehat ertheto is hisx belepeskor szinkronizalja az acc ae szerver adatokat...es ha nincs az Eu szerveren accod akkor nem tudsz jatszni Eu szerveren! De kiprobalhatod!
  • popey8
    #414590
    Te nem nézted a hozzászólásomat? -.-
    "The function "Region Changer (Multi-client)" - the ability to play on all WoT clusters with one client."

    Van itt ez mod (auxilium mod), a klienseddel be tudsz jelentkezni más szerverekre, nekem ez a mod fent van, én emiatt használom (Setting fixed zoom value at switching in sniper mode) meg a zavaró effektek kiakapcsolása miatt, de loginnál mutatja a többi szervert is, bár még nem próbáltam bejelentkezni más területen lévőre, de sztem működik. Próbáld ki. Nem kell konfigurálni semmit benne, de ha akarod, akkor a json fájlt total commander szerkesztőjében megnyitva beállítható mindenféle dolog pl. hogy megjegyezze az utolsó használt szervert.
  • Rammsch31n
    #414589
    akkor annyi... mind1 :D nem oszt- nem szoroz :D
  • tutyimutyi2
    #414588
    Jah csak sajnos a páncélzata az egyetlen valamire való értékelhető tulajdonsága, mert hát azzal a 91-es pennel nem sokra megy az ember.
  • tutyimutyi2
    #414587
    Csak 6-szor kapod meg a kreditet meg a coint ugyanis csak 6 olyan tier2-3 tankot adnak ami már korábbi évekből meg lehet neked, a Valiant lenne a hetedik de azt csak most fogja mindenki elöször megkapni.
  • tutyimutyi2
    #414586
    Az tudtommal csak az első robbanástól/gyulladástól véd meg, mondhatni 1 hp-ja marad utána már ugyan úgy robbansz/gyulladsz.
  • Plata
    #414585
    Xp-t pénzt nem lehet átvinni?
  • magyi76
    #414584
    En is igy tudom...de akkor baszak meg idiot orosxok...evek alat szerzi meg axz ember a 10es tankokat es most kezdjem ujra...nem valami felhsznalo barat banda!
  • Malarki
    #414583
    Ha jól tudom nem lehet accot átvinni másik szerverre. HA EU-n akarsz játszani akkor sajnos újat kell kezdened.