418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #414582
    Ez a Valiant lassúságban még a Matildát is veri, de mondjuk páncélja az van.
  • Plata
    #414581
    Nekem 2025 talán.
  • popey8
    #414580
    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/596487-mod-auxilium-autoequip-autocrew-autocamo-autohandbrake-region-changer-and-more/
  • magyi76
    #414579
    Sziasztok Van valami lehetoseg szerver csererol, Usa szerveren vagyok de idegesit hogy este 6orakor nem tud betenni tir 10es tankot a szerver 5 percig...
  • asolyom
    #414578
    Nekem most is van valami 900 valamennyi érme.
  • Rammsch31n
    #414577
    most olvasom a leírást, az semmi, hogy kapok 100k kreditet x7... de kapok 7x250 ilyen érmét is....... és az A46 az 1500-ba fog kerülni... magyarán simán meg tudom venni azt is poénból, meg még 1-2 hülyeséget, mint eddig :D
  • asolyom
    #414576
    Nézte már valaki ezt a kötvényért vehető Fejlesztett Konfigurációt? Ha jól értem ez megakadályozza a lőszer rekesz felrobbanását. Ilyen módon akkor a biztonságos elhelyezés skill is elhagyható szerintem.
  • asolyom
    #414575
    Praktikus helyen tárolják a lőszereket a ruszki HT-ban. Ma éppen egy 703 II-t lőttem meg haslemezen a T95-tel, és szépen elszállt a tornya, mint a győzelmi zászló. Hasonló lövés meg nem olyan régen egy Objekt 277 tornyát dobta le.
  • tutyimutyi2
    #414574
    Én amit régen eladtam és nagyon megbántam az a Pz.Kpfw. 38H 735 (f) mert bár most már az "összes" korábban eladott prémtankodat visszaigényelheted, csak éppen én olyan rég adtam el hogy az enyémet mégsem képesek visszaadni....
  • Rammsch31n
    #414573
    ha csak nem gyűjtöd a tankokat, szerintem nem éri meg........ a tech tree brit medek jobbak ennél állítólag :"D

    én egy tankot adtam el nagyon régen, a t127-et vagy mit xD.... de ezek nekem is megvannak :D
    a birt medek meg nem érdekelnek, mert van cromwell B-m......
  • tutyimutyi2
    #414572
    Bár az a rész is jól hangzik hogy az ajándékba kapott tankok: BT-7 artillery, TKS z n.k.m. 20 mm, Type 97 Te-Ke, T-116, T-29, T-45 ha ezek közül valameik már megvan akkor kapsz 100.000 kreditet és 250 anniversary coint/ garázsban álló tank(mind megvan)
  • suba53
    #414571
    Szerencsére nem adogatom el a kis ajándék tankocskákat, így mindegyik megvan amiket most adnak.
    Így hatszoros kompenzáció érkezik.
  • tutyimutyi2
    #414570
    Csak akkor vedd meg ha úgy ítéled hogy a küldetéseket nem leszel képes teljesíteni és nem fogod tudni ingyen megszerezni(A küldetések olyanok hogy a kapott tier2-3-as tankokkal 30 olyan csata ahol szerzel 1 killt vagy 100 sebzést és top7 xp, illetve a csodás Valiant-tal 20 olyan csata ahol 1 kill vagy 300 sebzés-t szerzel és top7 xp)erre Octóber 12-ig lesz időd.

    T6SH szerintem esélytelen, hasonlítsad össze a type 64-el.

    Minek5 darab kulcs? azért hogy az ötödik kulcs után hozzád vágjanak egy szaros medált oszt csókolom.
  • Plata
    #414569
    Ha más nem kerül be akkor megéri,de hogy minek passz,sosem játszom T8 alatt.
    Inkább adtak volna 10 kétskiles legénységet,most kellene Is4-be úgyis,mert 75%-os balfék béni-k ülnek benne.
  • popey8
    #414568
    Don't have time to earn the required number of tokens? No problem! You can use Anniversary Coins to purchase the A46 in the Anniversary Store from August 24, 08:00 CEST through October 12, 07:00 CEST (UTC+2). It will cost 1,500 Anniversary Coins.

    Vajon érdemes rákölteni ennyit? Az alváza a Tetrarchhoz hasonlít, azzal szerettem játszani :D Van 1965 coinom, szerintetek érdemes rákölteni vagy inkább direktívákra vagy személyes tartalékokra költsem az egészet? Lehet rá esély, h T6 SH-ban kelleni fog? :D

    Mi lesz vajon a kulcsokkal? Minek van 5, ha 3 után már ki lehet váltani a T30 skint? Érdemes tartogatni a kulcsokat?

    Remélem be fogják rakni az EBR-t a boltba, mennék már funolni vele a. 3 napja 33%-os win ratet kapok a WoT-tól és még béna tankokkal is kell játszanom, így azért nem fun annyira :D Am most az FV akció kapcsán nézegettem ezt a Centurion Mk. 5/1 RAAC-ot, ez se lehet rossz, ezzel is jól lehet farmolni sztem, meg talán FT-re is jó lehet. Egyébként bond shopba berakhatnák a régi tornyos FV TD-t, na azt kiváltanám :D Kampfpanzer 50t-t is ki kellene rankedből, az is jó tank lehet, de tartogatom a nehezen megszerzett bondjaimat a Chieftainre, már van 22k...

    Na mindegy, a lényeg szerintetek megéri az 1500 coint ez az A46?
  • tutyimutyi2
    #414567
    "Sajna angolul van sokat nem értek belőle"
    Lorraine 40 t és T78 kerül a shopba és ezekhez lehet venni 100 pontból az álcát((nekem úgy rémlik hogy eredetileg azt mondták hogy az adott időszakra jellemző prémtankokat fogják berakni mindig az aktuális fejezet-nél erre berakják a T78-at :P, Obj 703 meg EBR kellett volna inkább).
    Megkapod a korábbi évek születésnapi tier 2-3 prémtankjait amikkel ha megcsinálsz küldiket megszerezheted eme "csodát" ami háát nem a legjobbra sikeredett tank. Plusz a tizedik születésnap örömére nem tier 2-es vagy tier 3-as prémtankot kapunk hanem egy olyan szörnyeteget kinek nevét kiejteni is féljük, kinek neve Volde...khm Valiant.
  • tothgyorgy
    #414566
    Velem is előszokott fordulni. Mire a csiga kézbesíti a szeretetcsomagomat, elszenderülnek. Másik kedvenc: meglövök valakit, visszatolat a szikla mögé hogy én ne lássam, ezzel megmutatja magát 3 csapattársamnak, és meghal.
  • Plata
    #414565
    Sajna angolul van sokat nem értek belőle.
    Az előbb a csapat nagy része öngyilkos lett egy Vk75 miatt.
    Én harcoltam vele a parton,mert már csak három ellenség maradt a parton,Vk75 ferdi,meg a fene sem emlékszik már mi.Lementem harcolni velük erre jöttek a csapattársak segíteni.Csak fentről akartak rálőni,először egy ELC pottyant le majd Charioteer meg Mauer.

    Jah Is6-al mentem egy olyan nullás csatát hogy a hajam az égnek állt,3.9k spot lett ha jól emlékszem,de bármire lőttem azt fix hogy pont akkor lőtték ki mikor én is rálőttem.Berongyoltam az ellenség bázisára is,ott virítottak az artyk,becélzom lövök,erre pont kinyiffant,rhm is meg bármi.Végén majdnem lefejeltem az asztalt mert ilyen kicseszett nagy pech nincs bazd.Bármire lőttem az betalált,de későn már hulla volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.13. 08:40:49
  • Sherman0070
    #414564
    Hát ez az Act 5 is ratyi lett, pedig bíztam abban, hogy Classic WoT lesz benne
  • tutyimutyi2
    #414563
    Gondolom ezzel együtt akkor a Steel Hunter kezdése is csúszni fog pedig reménykedtem hogy eme héten act5-ös küldik jövőhéten meg egy kis BR.
  • Plata
    #414562
    Srácok Is4 egész jó lett,sajna nyerni nem nyertem még vele,de valami félelmetes a páncélja,először öten lőttek,csupa T10 heavy és td,naná hogy gold lőszerrel,5.7k lepattanó volt és jó pár úgy pattant le hogy a játék nem is érzékelte.Második csatában JpzE100 nulla méterről háromszor lőtt lepattanót,kettőt az oldalamról egyet az elejéről.Én meg alap lőszerrel szemből és oldalról belőttem.
    Sajna full stock legénység jutott bele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.12. 21:00:31
  • Rammsch31n
    #414561
    nekem is 8... csak kíváncsi voltam mit vágnak a néphez...
  • suba53
    #414560
    Én nem élem bele magam. Az ördög tudja hogy alakul a szitu Minszkben.
    Bár az is lehet hogy a hatóságok elárulták nekik, hogy meddig tart a korlátozás.
    Vagy biztosan ott is sokan tankoznak az erőszakszervezetek tagjai közül, érkezhetett füles onnan is.
    ( Lehet hogy maga Lukasenko is aktívan tolja. )
  • Rammsch31n
    #414559
    egyébként perpill hétfőre lett kitolva a szülinapos dolog, legalábbis a leírásnál... kár, hogy pont akkor nem leszek itthon :D
  • suba53
    #414558
    Én nem értettem félre egyik bejegyzésedet sem a témában.
  • Rammsch31n
    #414557
    vagy csak te érted félre én mit írok...
  • yossarianHUN
    #414556
    Amíg be nem rakták a ruszki heavy ágat az elcseszett formájú testekkel, amiknek a görgőit oldalról, 90 fokban lövöldözheted napestig T10 ágyúkkal anélkül, hogy bármit sebeznél rajta. Pár hónapja felmentem pár körre megnézni, milyen gépek járkálnak mostanában a játékban, hát ezt kaptam a pofámba azonnal :)
  • suba53
    #414555
    Valamit félre értettél. Nem arról volt szó, hogy nem érinti őket, hanem hogy a szerverek működése nem áll le, ha Belaruszban lekapcsolják a netet.
    Vagyis játszani lehet, de azok a dolgok, amiknél a WG interakciója esetleg szükséges, nem nagyon tudnak működni. Így érthető, hogy elhalasztanak pár beharangozott akciót. Sajnálom őket meg az egész fehérorosz népet, hogy egy átkozott diktatúra basáskodik felettük.
  • Plata
    #414554
    Nem hiszem.
    Vacak angol T8 felderítővel sikerült belőni.
  • Malarki
    #414553
    Ezt nem javították ki a hd modellel?
  • Rammsch31n
    #414552
    annyira nem érinti a WG-t a Minszk-es balhé, hogy.............anniversary postponed
    LOL. szerverek ide-oda... xD
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.11. 19:56:34
  • Plata
    #414551
    Ezt mond a játéknak,amikor szemből el lövöd és sérül.
    Egyébként szerintem a T30 jobb mint T110E4.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.11. 16:38:29
  • lammaer
    #414550
    Én úgy tanultam az első görgő az szinte majdnem minden tanknál sebzéssel is jár. Sztem ez nem a t95 sajátja....
  • lammaer
    #414549
    Höhö.. én éppen AT2zök... a játék abból áll hogy nézem hogy a capatom lemészárolja az ellent és nem lövök, vagy nézem hogy a csapatomat lemészáolják, engem a végén körbeállak 10en és gangbangolnak.

    Egyszerűen ilyen sebességgel nem lehet mit kezdeni ezzel a tankkal.

    Úgyhogy most azt szoktam bekapcsolom az autopilotát azt hadd menjen előre. Ha szerensém van és a tierjében vagyok ÉS nem goldozák halomra, akár spotolhatok is vmit :D
  • asolyom
    #414548
    Pedig a tanks.gg szerint ott nincs is hitbox.
  • Plata
    #414547
    Azt se felejtsd el hogy T95 valamiért a láncán is sebezhető.
    Fos kis light tankkal öltem meg T95-öt úgy hogy tök betojva menekültem előle és mikor kijött szikla vagy ház sarka mögül le lőttem láncát,csak láncolva akartam tartani de sebeztem ott.De már nagyobb tankokkal is sikerült a láncánál kilőni,úgy hogy csak az első görgőt láttam belőle,de azt folyamatosan lőttem.
  • Malarki
    #414546
    Ugye ezt most csak viccnek szántad? :D
    "rosszabb az álcája" - kit érdekel, a T30-cal nem a bokorban fogsz campleni hanem mész a heavykkel közelharcozni.
    " ágyú soft statjai sokkal rosszabbak" - normális legénységgel és felszereléssel ez se érdekel senkit, kb ugyan olyan lesz a gunhandling mindkét tankon, az egyetlen eltérés a töltésidő, ezt elismerem.
    "ha a testét nem tudja eldugni, akkor vége" - igen, csakhogy el tudja dugni a testét mert a mozgékonysága nem rossz, van tornya és hozzá -10 fok gundepression, szóval gyönyörűen tud hulldownban játszani. A T95-tel nem tudsz úgy helyezkedni hogy ne tudják belőni vagy a hasát vagy valamelyik kupolát. Gun depression -5 fok ami gyakorlatilag 0, a mozgékonysága meg egy haldokló tetűével vetekszik.
    " Attól mert tornya van ugyanúgy láncolják és megkerülik" - igen és aztán utána fordítja a tornyát... Ha T95-tel láncolnak és megkerülnek akkor jóéjszakát. a T30-cal simán van esélyed legalább visszalőni.
    Szóval röviden a T30 gyakorlatilag egy jó hulldown heavy tank 750-es alfával. A T95 akkor tud működni ha jó pályára kerül, top tank és az ellenfelek nem tudják hol lehet belőni. Arról nem is beszélve hogy ha elindulsz egy oldalra akkor te oda mész, bármi is lesz, bárhogy alakul is a csata. A T30-nak legalább arra van elég mozgékonysága hogy pozíciót váltson ha kell.
  • Plata
    #414545
    Vk100 jobb mint Maus.
  • asolyom
    #414544
    Hát hogy a T30 mit tud jobban az kérdéses. Lassabban tölt, rosszabb az álcája, az ágyú soft statjai sokkal rosszabbak, mint a T95-ön, és ha a testét nem tudja eldugni, akkor vége, vagyis éppen olyan szituáció függő, mint a T95. Attól mert tornya van ugyanúgy láncolják és megkerülik. Nem is tudom, hogy mi lenne az értelme a T30-nak, mikor ott vannak a nagy alfájú nehéz tankok, amiknek ráadásul a testük is sokkal jobban páncélozott.
  • Malarki
    #414543
    Hát akkor el kel keserítselek, a Tortoise és a Badger ugyan ez a hulladék lesz. Nem véletlen hogy alig látni ezeket csatában. Pláne hogy ott a másik tornyos ág ami 100x jobb és élvezetesebb. Ugyan ez a baj a T95-tel is, a paradicsomok ellen lehet hogy sokat pattint de bármelyik értelmes játékos vagy beüti gond nélkül vagy tarackkeli és megkerüli. És ezzel párban ott van a T30 ami tudja ugyan azt mint a T95. csak sokkal jobban.