418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414662
    Ez Steel hunter egy rakás szar,az idén nem lesz ebből prém tankom.
    Sajnos FL-ben keveset szereztem,ebben nem fogok semennyit.
  • Plata
    #414661
    Nekem T29 lett a kedvenc.
  • lammaer
    #414660
    Szerintem szrezd meg velük a szükséges tokeneket a T6 prémhez aztán mehet a lvesbe.... bár a bt3al elég szórakoztató pörögni :D
  • hawken
    #414659
    Ezt a sok kis szart amit bekúrt a garázsba, el lehet adni?
  • tutyimutyi2
    #414658
    tekintve hogy csak az 50 méteres körzetedben vagy a térképen jelzett zöld zónában lévőt látod :P
  • Plata
    #414657
    Nekem is ez volt
    G1-nél próbáltam Is6-al T9 és T10 ellenséget egyedül feltartani.
    Csak nekünk volt K1-en két td,a többiek kb ott ahol neked.
  • asolyom
    #414656
    Ime:
  • asolyom
    #414655
    Félelmetes ez az autista invázió. Pilsen T10 csata, minden egyes tankunk a térkép jobb szélén a bozótosban dekkol. Tüzérrel abból áll az egész csata, hogy menekülök.
  • okosszöszi26
    #414654
    Acélvadász mód, Varyag Varyag ellen, a csata elején mindenféle fejlesztés nélkül, tehát elvileg ugyanakkora sebzés, tűzgyorsaság stb.
    Mind a ketten minden lövésünkkel sebeztünk, én kinyiffantam, a másiknak 912 életereje maradt.

    Ezt most akkor hogy?!
  • asolyom
    #414653
    Hát nekem sem. Kinőttem én már abból, hogy ész nélkül "gindoljak", ráadásul egy teljesen más játékmódban. Elég nekem, hogy kb. 26k xp kell a Tortoise kifejlesztéséhet, azt pár nap alatt kihúzom, és akkor egy időre befejeztem a gép előtt rohadást. Ott lesz három kilences tank (Tortoise, T95, M55) amivel alkalomadtán játszom, a néhány hatossal (M36, Hellcat, Type 64) meg majd gyűlik a kredit.
  • joe662
    #414652
    Na hát nekem nem lesz steel hunter tankom:-(,ezt a f..szláma módot nem bírom.
    Eddig 2öt mentem,mindig ilyen láthatatlan tankok lőttek széjjel
  • suba53
    #414651
    Mindkét ág jó. Azt válaszd elsőnek, amelyikkel jobban szeretsz játszani. Utána meg a másikat.
  • Plata
    #414650
    Boldog évfordulót!
    Jutalom:
    Évfordulós érmék hozzáadva: 1 500
    Jármű hozzáadva: Valiant (legénység 100%)
    Kredit hozzáadva: 600 000
    Férőhelyek hozzáadva: 7
    "Évfordulós bélyeg" embléma hozzáadva: (x50)
  • Lucifer001
    #414649
    Nem lesz semmi gond . Ha meg valami komolyabb balhé van , akkor mindig adnak a kockáknak kompenzációt . Be lehet lépni ;)
  • tutyimutyi2
    #414648
    Miért mégis mit vártál mindenki meg akarja kapni az ingyé eladható tankokat és játszani akar ismét a BR-el(ami azon kevés játékmód közé tartozik amin a wg változtatott de nem baszta el).
  • Lucifer001
    #414647
    Úgy néz ki elpusztult a játék . Nem lehet belépni
  • lammaer
    #414646
    Tetszik ez a Liberté... rohadtul meg tudnak lepődni a szembejövő tankok amikor nagymellénnyel kidöngetnek azt pattannak egyszer, pattannak kétszer...
    Nem volt olyan meccsem eddig amiben ne pattintott volna minimum 1500at ez a tank, pedig voltam tier 10ben is :)

    Ilyen pattinka érzést régen a Tiger P adott, de ez még mozog is :)
  • Plata
    #414645
    Nekem max T8 vagy T9 kellene,T10-nek nem látok értelmét.
  • lammaer
    #414644
    PERVERZ!
  • Lucifer001
    #414643
    Ez a CS-63 nekem bejött









  • Plata
    #414642
    Képzeld ma egy eszetlen csatám volt vele.A bázis mögött a térkép sarkában rejtőztem,mert egyedül maradtam,az egyetlen csapattársam egy su-130 az ellenség bázisán,na jött is rám td,meglőtt maradt 130 vagy 103 hp-m?
    Próbált mögém kerülni hogy megkerül és megöl,de előre látóan a határon álltam eleve nem tudott mögém kerülni,sikerült ráfordulnom és egyszerre lőttünk,meg nyertük a csatát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.16. 22:06:34
  • Plata
    #414641
    Med ágat nem ismerem,a heavy nagyon jó.
  • asolyom
    #414640
    Az M55-tel mindig azt várom, hogy sok T10-es tank legyen, sok-sok HP-val. :) Bár az utóbbi napokban, mióta meglett a gunmark, nem nagyon akarja adni a jó meccseket.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.08.16. 21:50:09
  • hawken
    #414639
    Szasztok!
    Lengyel vonalon játszik valaki? Melyiket kezdjem inkább, a heavy vagy a med ágat?
    Nyolcasig ki tudom húzni freexpből, meg van némi aranyam is (hogy honnan a francból lett azt nem tudom) hogy a legénysg 100-ról induljon.
  • Plata
    #414638
    Bármelyik arty.
  • asolyom
    #414637
    Nem véletlenül mondják, hogy a T9 a legjobb tier, mivel azok már páncélban, és tűzerőben felvehetik a versenyt a T10 tankokkal, és a MM is kedvezőbb számukra, mivel a T10 tankok nagyon sokszor mennek full 10-es csatába. És persze ott van az pár feljesztési ág, ahol a 9-es tank jobb, mint a 10-es.
  • lammaer
    #414636
    Amúgy meg T10be melyik T8 tank lenne jó.... keresztülhugyoznak mindent ott az aranyesővel :)

    Ami meg tierlimites az már saját tierjében se igazán jó. Ki van ez találva mint a belorusz választási rendszer (WG is onnan jön ugye :) ).
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.16. 18:55:36
  • lammaer
    #414635
    Most nézegetem mi legyen a következő recruitment tank amit kiveszek :)
  • Plata
    #414634
    Grat.
    Szerintem jő kis tank.
    Még T9-ben is,bár T10-ben már nem annyira,sajna beteszi T10-be.
  • lammaer
    #414633
    No, cirka 300 csata és egy libertével gazdagabb lettem :)

  • Rammsch31n
    #414632
    holnap mindkettő :D
  • tutyimutyi2
    #414631
    Yep. Bár valamit benéztem mert azt hittem hogy ma fog indulni a szülinap és holnap a steel hunter.
  • asolyom
    #414630
    A Valiant vagy mi?
  • Plata
    #414629
    Miért,az csak jó nem?
    Lassúak is meg papírok is,ideális célpont.
  • tutyimutyi2
    #414628
    Kiváncsi vagyok hogy holnap reggel/napközben csatánként hány olyan 5-ös hulladék fog "szaladgálni" ami nem ismeri sem a mozgékonyság sem az átütés fogalmát de még ráadásul az állítólagos páncélzata is csak tier4 ellen fog érni valamit. :P
  • lammaer
    #414627
    Hát pedig most adják a drogot, minden napra ingyen prém... tessék csak visszaszokni :)
  • Plata
    #414626
    Én csak a napi küldiket szoktam letolni,meg néha húzok legénységet.
    Is6-ba és Is4-be is balfék banda van,Is4-be valami 70 valahány százalékos,Is6-ban az első skilt húzom,de nehezen megy.Azon gondolkoztam Is2-II sok skiles legénységét át teszem Is4-be,de sajnálom őket át tenni.Is2 parancsnoka már vagy 5 skilles.
  • asolyom
    #414625
    Én most már viszonylag kevés tankkal játszom rendszeresen (Type 64, M55, T95), de úgy szoktam, hogy ha három csatában nem tudom leduplázni őket, akkor aznapra hagyom a fenébe a játékot.

    Tegnap egyébként az a Jagdtiger végig golddal lövöldözte a T95-ömet, de ötből csak kétszer bírta beütni, én meg alaplőszerrel három lövésből visszaküldtem a garázsba. :)
  • Plata
    #414624
    Na jó nem szóltam egy szót sem.
    Gondoltam utolsó csatának megyek egy kört az aranyos kis tankocskámmal.
    A kis aranyos mindenért kárpótolt,az élmény ahogy sok gold táras kis gyökér visítva próbált belőni,de nem ment én meg keresztül lőttem őket mint a szart,na az páratlanul jó volt.Szűk utcában próbált Skoda t50 meg spagetto meg kerülni,nem jött össze kitoltam őket az utcából a többiek elé közben meg kaptak pár ezer sebzést tőlem is.Ez csodás kárpótlás volt az egész napi szar rengeteg után,két skoda t50,ae phase,obj750a,e100 meg spagetti a hajára kenhette a gold lőszert.És full AP-t lőttem,még E100-ba is,igazából nem is a sebzés meg a killek voltak a mókásak,hanem hogy gyökér medeket kitoltam a picsába az utcából,közben meg úgy pattogtak golddal a tornyomról hogy ki sem írta lepattanó sebzésnek.Na persze csapattársak meg szart csináltak belőlük.Nem gold lőszerrel lőttem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.15. 13:18:21
  • Plata
    #414623
    Az nekem ma nem volt.Egyetlen egy nyertes csata három óra alatt.