30
  • Narxis
    #30
    lol
  • BlackArt
    #29
    Ez cult. Aki szereti annak jó, aki nem szereti annak szar. Aki pedig más vélményére hallgat az idióta.
  • rumkola
    #28
    én meg mindenkit!
  • TreDoR
    #27
    Én meg az ilyen TPS mániás kreténeket
  • Justil
    #26
    arra gondolt valszeg, hogy névtelen a cikk...
  • Hornymut
    #25
    Lehet én vagyok csak a hülye, de milyen felelősséget? Erre nem jöttem rá :-)
  • opeca
    #24
    mert mi a baj a tps-ben?

    De igazad mekkora szar játék a Max Payne, Fable, Gears of War AC, stb stb stb. :))

    Utálom az ilyen FPS mániás hülyegyerekeket...
  • vmiki88
    #23
    milyen felelősséget? hagyjuk már
  • Wescone
    #22
    "Amikor az aliennel a falakon mászkálok, akkor nagyon hamar elveszítem az irányérzetemet, mert állandóan váltakozik a perspektíva..."

    Az AvP 2-ben az alien-nel való falra mászkálós funkciót ki lehetett kapcsolni, csak akkor használtam ha szükség volt rá - jó ötlet volt e megoldás.
  • csikebogyo
    #21
    pedi ez egy nagyon jó játék lett!!!mgé hangulatos is
    és aki cikekt ír vállalja felelősséget szerintem...
  • stukov
    #20
    Na, ha még tps is lenne akkor lenne csak igazán szar! Én az első avp-t aliennel úgy játszottam, hogy szinte végig a plafonon mentem. Nem vesztettem el az irányérzékemet... ez benne a jó.
  • kBagyula #19
    A demót próbáltam, nem tetszett. Főleg az alien kutyaszerű ügetése a pályákon. Helyette megvettem az AvP Classicot, az fényévekkel jobb, bár már 10 éves játék.
  • vmiki88
    #18
    csupán egy átlagos játék lett belőle
  • opeca
    #17
    Nem csak az alineke esetében de a predátoroknál is jobb lenne a tps nézet. a közleharcok miatt mindenképpen átláthatóbb lenne, de persze az általad említett "precíziós" lopakodás miatt is.
  • sith7
    #16
    Egy megfelelő gépen jól néz ki, és nagyon hangulatos jó játék, főleg a multi része
  • rumkola
    #15
    Nagyon béna játék, a grafikája pedig nevetséges, pláne úgy ahogy be lett harangozva...
    A Doom3 szintjét nem éri el, semmiben.
  • kanesoban
    #14
    Már az avp2-vel is az volt a problémám, hogy mind a három karaktert first person nézetben lehetett irányítani, holott szerintem az alienhez (és talán a predatorhoz is) sokkal jobban illene a third person nézet. Amikor az aliennel a falakon mászkálok, akkor nagyon hamar elveszítem az irányérzetemet, mert állandóan váltakozik a perspektíva, ahogyan falról falra, falról plafonra, stb átmászok.
    Anno a Splinter cell: pandora tomorrow c. játékban is fp. nézet volt a lövöldözős karaktereknek (őrök), és tp. a lopakodós karaktereknek (kémek).
    Lopakodásnál fontos, hogy az ember tisztában legyen a közvetlen környezetével, és ez tp-ban jobban teljesül.
    Tekintve, hogy az alien játékmenete is a rejtőzködésre épít, ez még egy ok, hogy tp. nézetben lehessen irányítani.
  • Hornymut
    #13
    Bocs, elnéztem, reggel van :-)
  • Kindred Blades
    #12
    Esetleg próbáld meg megnézni a két idézett mondatrész környezetét, és rájössz, hogy most hülyeségbe kötöttél bele. Ami persze nem negálja a tényt, hogy sok marhaságot is lehet olvasni az oldalon, de ez az összeszedett, rendszerezettebb cikkek közé tartozik.
    Az értékelés maga pedig teljesen fair, a játék pedig ismételten bizonyítja, hogy a magas gépigény és költségvetés nem épít jó játékot.
    Inkább szedték volna el tőlük a pénzt, és adták volna a Colonial Marines fejlesztőgárdájának, abból még ki is nézett valami.
  • Hornymut
    #11
    Ha jobban megfigyeled, ami tudom nehéz, akkor láthatod, hogy a főoldalon lévő lead és a cikk szövege van összerakva, azért tűnik furcsának
  • Sir Ny
    #10
    a második részre nem kellett sokat várni
  • Zolivok
    #9
    Draven tudod, a Játék menüpont alatti cikkektől nem kell minőséget várni.
  • LordDraven
    #8
    [...]így nem kellett sokat várni a folytatásra.(...)Sokat vártunk erre, de vajon megérte-e?[...]

    Aha.. Nem kellet sokat várni, de sokat vártunk.
  • Hornymut
    #7
    SPOILER
    Mert laboratóriumban kelt ki, és ő volt a hatos példány, amit szépen bele is égettek a homlokába, innen a neve.
  • Hegi90
    #6
    Miért van az aliennek neve? Azthittem a xenomorphoknak közös a tudatuk.
  • Chocho
    #5
    Túlbecsült? A Metascore-on 67%-on áll a PC-s változat, és ez a legmagasabbra értékelt verzió. Mi ebben a túlbecslés?
  • Szefmester
    #4
    A játék hosszával van nekem csak gondom..
  • OstOr
    #3
    Az év egyik nagy csalódása :(
  • lammaer
    #2
    Nincs ezzel semi baj, van akinek bejön, van akinek nem. Amúgy teljesen szimpla FPS lenne, csak hát ugye alienek és predátorok vannak benne tehát más mint a többi :)

    Nekem singleben bugokkal nem volt bajom, viszont én csak a Marine kampányt toltam végig - akár csak az AVP kettőben, sztem csak ennek van meg az igazi feelingje :)
  • LeventeV
    #1
    ez a jatek egy tulbecsult szar...