1214
  • BEAST #1094
    De mint lentebb írták, nem nagy cucc a gyalogos közlekedés sem. Hiába van mountom általában elfelejtem használni és az autotracking miatt nem is igazán érzem meg a hiányát. :D
  • Narxis
    #1093
    aaaaa akkor az sucks
  • BEAST #1092
    Az a skill csak pár másodpercre gyorsít fel :)
  • Narxis
    #1091
    Hát én vámpír vok és ha jól láttam lvl 30-tól lesz egy olyan skill amivel denevérré változhatok és gyorsabban tudok menni(tök olyan mint WoW-ban a druid... :D) szóval akár az is jó lesz. Megkeresem és megnézem mennyibe kerül, ha drága akkor nem veszek és majd gyűjtögetek rá ha meg nem akkor lehet megveszem. Meglássuk majd. :)
  • ratgab
    #1090
    Mivel nem vettem meg, ezért nem tudok nyilatkozni! Nem tudom, hogy működik a vásárlás, mivel egyszer sem vásároltam és nem is tervezem!

    Több értéke lesz a szemedben a mountnak, ha magadnak harcolod ki, hidd el nekem! Mivel sok a teleport is ezért nem annyira fontos a mount, csak a köztes helyekre gyorsabb... (én nem szeretek cammogni)!
  • Narxis
    #1089
    De gondolom azt is lvl 30-tól lehet használni? Bár elég sok huszonvalahányast láttam mounttal mászkálni... 28-ast is. És mennyibe fájna? Nem találtam Store-t vagy ilyesmit se a honlapon se ingame. :S Igazából max. erre költenék ha nem túl drága mert más MMO-ból már tudom, hogy mennyire hasznos 1 mount a fejlődéshez és ez az első MMO WoW óta ami igazán tetszik.
  • ratgab
    #1088
    Akkor ráülsz és kész.
  • Narxis
    #1087
    Kösz ezt a részletes leírást. :) És mi van ha az ember pénzért vesz? Mármint igazi pénzért...
  • ratgab
    #1086
    Van rajta egy "időzítő", vagyis el fog tűnni egy idő után! Állandó mountot csak level 30-tól szerezhetsz a fajodnak megfelelő frakciótól (emberek, törpék egy nőtől Sutherland tábornoktól nem messze... neve nem jut eszembe, vámpírok Gronnytól, Elfek, Stonemanek szintén Freedom Harborból, de egy másik NPC-től).

    Amire érdemes készülni előre, hogy az állandó mounthoz level 30-as szint kell, 30 lélekaranyba kerül (ezt még kínkeserves összeszedni még az elején), valamint 4-es szintű rang a fajod frakciójánál. (Mindkét kritérium megszerzéséhez a szinten kívül javaslom a Life in Freedom Harbor questek napi végzését (30-at lehet belőle elvégezni napont).

    Ezen questek nagy mennyiségű Xp-t és Lélekpénzt jelentenek és a napi első 5. és 10. elvégzett Henry-s quest után egy-egy Dream Emblemmel szolgálnak (ezek egyenként 2000 Reputációt adnak, ha a megfelelő npc-nek leadod őket)!

    REputáció 2 féle képpen szerezhető: VAgy a már említett Dream Emblemekkel (később magasabb szinten más néven jelennek meg és nagyobb repüt adnak), vagy a főszál feladatinak végzésével (ezek kevés reputációt adnak).

    Mivel Rank 4, hogy ha jól emlékszem 30 000 reputáció kell, ezért mindenki bátran számolgathat, de nagyon érdemes időben elkezdeni a napi 5-10 Life in Freedom Harbor quest elkezdését és végzését.

    Következő szintű hátashoz már 7-es rangúnak kell lenni a játékban az adott frakciónál (én level 40-es létemre 4-es vagyok, 5-ös szint eléréséhez már 50 000 repu kell és így tovább)!
  • Narxis
    #1085
    Én is lvl 20 lettem illyfure szerveren, jöhetnek a magyar guildok. :)) Van már mountom is. :D
  • ratgab
    #1084
    Trade Realmben rendszeresen van eladó pet bagóért, persze arany kell hozzá (Nightmare Carnival Instanceban ez is könnyen szerezhető rövid idő alatt és könnyen)!
  • ratgab
    #1083
    Egyébként Illyfue szerveren vagyok 40-es szintű Assassin (ratgabi néven)! Nyugodtan vegyetek fel Friends listbe, ha tudok segítek ha kérdés van!
  • ratgab
    #1082
    Honfoglalók szerintem tuti az.... Hunicum is szerintem az! Egyébként ha figyeled a world Chatet bal oldalt szoktak tagfelvételt hirdetni magyar nyelven!

    Esetleg te is beírhatsz oda magyarul egy üzenetet, hogy Magyar Guilde-t keresel!
  • Majesty
    #1081
    Sziasztok!

    Keresek egy magyar guildot az illyfure szerveren már 20lvl vagyok elf gyogyito.
  • DarkBlade
    #1080
    Értem.
    Akkor még kicsit gyúrok, és nyitva tartom a szemem.
  • BuriP
    #1079
    A Legnagyobb guild ott a Hunicum, keress egy klántagot és beszélj vele, bár szerintem a szinthatár lvl30.
  • DarkBlade
    #1078
    Illyfue - PVE szerveren van tagfelvétel valamelyik nagyobb magyar csapathoz?
    Lv25 Elf Warrior keresi helyét a nagyvilágban. :)
  • BuriP
    #1077
    Igen, legalábbis PvE-n, simán lehet játszani. persze ha mindent rögtön akarsz, petet. hátast, felpluszolni a cuccaid, gem-eket, akkor költhetsz rá.
  • JaSoN HuNTeR #1076
    jól játszható ingyen is ha nem fizetek?.
  • pxxl
    #1075
    ezeket a peteket csak is CV-ben érdemes fogni, arra van kitalálva. a bossokból meg eshet kék is. "kinnt" meg egy zöld is nagyon ritka.
    tamerként lehet befogni láncost, de kb csak fehér fog esni a zöld ritka, a kék meg pláne. van még esélyed a paci befogására is lvl40es mapon, de az asszem 8 óránként respawnol, amit árgus szemek figyelnek folyamatosan :D 1x láttam csak a mob-ot, le is vadásztuk, de uccsó pillanatban befogták :/
    egyszerűbb ha kivár az ember és AH-ban szerez olcsón :) a tamer am is egy hülye job :D
  • Lucyan
    #1074
    nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :)
  • BuriP
    #1073
    A második térképen (Oblivion) tudsz befogni először petet mob-ból. A nagy piramis tövében bogarat (scarab), illetve elemetált (wind puppet). illettve északon középtájt "kecskefejüeket" (khonem). Ha szerencséd van a mob megölése után megjelenik kék szellemalakban, oda is van irva a neve végére hogy soul. Ilyenkor befoghatod a "basic soul catching" skillel, amit lvl30on tanulhatsz meg Freedom Harborban.
    Azonkívül lvl30tol mehetsz naponta 3x "Creekbank Valley" instában ahol szintén ezeket a peteket lehet befogni, csak sokkal nagyobb eséllyel. szintén lvl 30tol tanulhatod meg a tamer job-ot, aminek a segitségével olyan mobokat is befoghatsz amit a basic skillel nem.
  • Curtis
    #1072
    Lehet befogni petet 30-as szinttől, ezt egy kis ikon jelzi a mob ikonja mellett. Az esély nem sok, kb 10%.
  • Lucyan
    #1071
    Sziasztokj! tegnap csatlakoztam a játékhoz és eléggé hangulatosnak látszik. Elég sok mmorpg-vel játszottam és köztük a battle of the inmortanttal is, amit hasonló ehhez. Kérdésem a következő itt is lehet befogni Pet-et, vagy itt hogy működik a pet beszerzés. azt láttam, hogy van dealer, de ott farkas, teknőc és birka van... lehet vadon élőket is befogni? a választ előre is köszi. Gornakin néven futok a játékba (ember assasin)
  • Curtis
    #1070
    Sziasztok,

    A Klanok.hu, Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak 3 szervere vette gondozásába az Armageddon Guildet, hamarosan lvl2-esek leszünk. (jó kezdés egy göröngyös úton, minden tiszteletünk a két legnagyobbnak, szia Fari) :D Ha valakinek van kedve hozzánk csatlakozni, keresse CaptSlater -t, vagy ultranmaster -t az Illyfue PvE szerveren, vagy jelentkezz a www.klanok.hu oldalon.
    A Guild egyik célja, hogy egymáshoz terelje azokat az embereket akiket érdekel a Forsaken World világa, és egyben előnyét szeretnék élvezni annak, hogy Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szerverén (klanok.hu) közel ezer játékos a legkülönfélébb játékokat játszva is egy karnyújtásnyira vannak egymástól a hét minden napján.

    Jó játékot mindenkinek! :)
  • Narxis
    #1069
    Akkor kezdek én is!

    Amúgy nem lehet megnézni melyik kaszt milyen varázslatokat tud? Játék oldalán nincs...
  • highdrift
    #1068
    Még Mindig Él a
    FWHungary (facebook Page)
    Csatlakozzatok !
  • robi1000s
    #1067
    kezdtem 1 karit pve szerón remélem valakivel összefutok D:
  • RIZLA
    #1066
    az :)
  • BuriP
    #1065
    PvE szerver az az Illyfue.
  • Narxis
    #1064
    Ja, én pvp-n... :(
  • RIZLA
    #1063
    Ahol vannak magyarok is állítólag, kimondhatatlan, és megjegyezhetetlen nevű pve szerver :) Marc Emery a nevem.
  • Narxis
    #1062
    Melyik szerón vagy?
  • RIZLA
    #1061
    Ez pont jokor jött, mert én is lvl 11, és csak boklászok a kikötőben, és semmit nem találtam, csak lagot.... de akkor ezeket levadászom :)
  • Narxis
    #1060
    Hu, ez tök jó! Kösz!
  • wesker24
    #1059
    Addig nem tudsz továbbjutni amíg nem csinálsz questeket legalább lvl 20-ig !

    Sok quest van ott csak meg kell őket keresni !

    Ugye 1-10 lvl a karakter story-ja !

    Utána Lvl10-Lv20 Freedom Harbor

    Itt elég sok quest van !

    Henry-nél mindig vannak questek ott tudsz questeket csinálni !

    És persze mindig van egy main quest amivel tudsz fejlödni amig el nem éred a lvl 15-ös szintet !

    Minden nap 3 quest van amiért hatalmas XP-ket lehet kaszálni !

    World Solairian Gift
    World Tyress Blessing
    És a Personal Lucky Quest

    Lvl 15-5ől már Instnac-ban is részt vehetsz ahol már lehet harcolni rendesen !

    Lvl 20-től már részt vehetsz a God Trial-on is !
  • Narxis
    #1058
    Freedom Harborból merre tovább? Nincs egy questem se amin elindulhatnék. :S
  • ratgab
    #1057
    Freedom Harbor Shéf?
  • Narxis
    #1056
    Akkor lehet indítok egy vámpírt a magyarok lakta PVE szerón. Amúgy is ki akartam próbálni. :D
  • Smithwarden
    #1055
    MMO-knal PvP szervereken nehezebb fejlodni valamivel, de a vegen (sokkal) izgalmasabb is a PvE-nel.
    PvE szerveren kicsit olyan mintha nem a jatek 100%-aval jatszana az ember es kimarad sok jo mokabol.
    Ami neha persze idegesito is tud lenni, de megis a PvP-vel kapja meg az ember a teljes jatek sava-borsat.