15
  • bippo
    #15
    Remélem, hogy kalapos01-nek igaza van. Hogy nem vágtak ki semmit, minden a helyén van, csak a besorolás lett enyhébb a várhatónál : "mivel nem igaziak a lények, így ez "enyhítő" körülmény volt"
  • blessyou
    #14
    Igen, én is így vagyok vele, nem nagyon maradt meg belőle semmi. Orlando Bloom-mal is valahogy így volt, mert mondjuk Legolas szerepe valahogy tök jól sikerült, de egyébként szerintem főleg a rajongótábora miatt válogatták a szerepekre, nem is nagyon hallottam róla az utolsó Karib-tenger kalózai óta.

    kissssss: hát igen, Bale nem volt valami jó formában a T4-ben, ennél sokkal jobb alakításai is voltak már.

  • Darth Sith
    #13
    Ezt a filmet is ott rontják el ahol a wolverine-t is elcseszték anno. Hogy sikerült egy ovisoknak való filmet csinálni belőle.

    Kit érdekel, h minőségi film? Több jegyet lehet eladni ha sok szülő beül rá kölykökkel.. csak a profit a profit a profit.
  • m minnifield
    #12
    mondjuk arnoldot se egy sziporkázó színészlegendaként ismertük meg, amikor pucéran lepottyant 84-be
  • edios
    #11
    sorsába beletörődött, enyhén mélabús pozitív karakter, aki nem tudja milyen fajhoz tartozik:) (t4-avatar-titans alapján)
  • kalapos01
    #10
    Nem vágják sehova, eleve ilyennek tervezték. Nem lesz semmilyen bővített változat, illetve, ha lesz, akkor nem fognak vért adni a jelenetekhez vagy ilyesmi. Nem hiszem, hogy valakinek is hiányérzete lesz.
  • Ulquiorra
    #9
    Azért hogy az egész család megnézhesse együtt a filmeket.

    Igaz hogy ezzel gyakran megölik a hangulatot, kivágnak fontos jeleneteket és hogy komikus módon nem látsz vért, de a lényeg hogy az aggódó szülők megnyugodjanak, hogy a gyerekeik nem néznek semmit se ami sérti a gyerek fejlődését.

    Az meg hogy tönkreteszik sok ember élményét ezekkel, akjik már nem gyereke, az nem számít...
  • bmw
    #8
    A szarert vagjak mar dedoba a filmeket....
  • Tower Guard
    #7
    De ennek ellenére nagyon várom a filmet!!
  • Tower Guard
    #6
    Addig kell vágni míg a kisbabák is megnézhessék nem? Nahy én is a bővített változatra voksolok....
  • kissssss
    #5
    ha majd meg nézed a t4 szerintem te is azt fogod mondani hogy Sam Worthington nyugodtan helyet cserélhetet volna Christian Bale-vel. ez a bale gyerek annyira 0 színészi teljesítményt rakott le az asztalra hogy az valami hihetetlen connorol szinte semmit sem tudtunk meg. az egész film 2 dolog köré épült 1 Marcus Wright(alfa robot) 2 Arnold bá cgi-zet feje köré.
  • chase
    #4
    Analfabéta kislányoknak. Ezzel is meg kell várni az unrated verziót.
  • winnie
    #3
    nem hiszem, hogy felkapott lett, csak jól jött ki neki a lépés, jókor volt a jó helyeken. legalábbis elvileg nem az egyik film hozta a másikat, hanem még a bemutatójuk előtt kapta a szerepeket.

    mondjuk nem semmi karrier, hogy kvázi első amerikai mozifilmjének rögtön T4 meg avatar. mint a mesékben. a t4-et nem láttam, de az avatarban nagyon jellegtelen volt, nem is emlékszem a fejére:)
  • blessyou
    #2
    nem értem, miért lett annyira felkapott Worthington. Láttam a T4-et meg az Avatart is, de egyikből sem tudnék felidézni egy emlékezetesebb játékát, vagy akár egy mondatot is a szájából. Nekem Steven Seagal jut róla mindig eszembe, bár lehet, az én elvárásaim túl nagyok.

    Na azért remélem a filmre majd megéri beülni.
  • Andr0
    #1
    persze... ahelyett hogy normálisan összevágták volna inkább csináltak egy filmet lányoknak... nembaj majd az extended verzió jó lesz;)