86
  • Andr0
    #6
    még szerencse hogy csak Lossless-t hallgatok ;) Sony hangfalakon
  • szombi
    #5
    Manapság ki hallgat 256 kilobit alatt?
    Tehát akkor az én hallásom nem romlott el? Megint egy idióta bulvárcikk ami csak arról szól hogy vegye meg a nép a fos CD-t és azt hallgassa mert különben megsüketülnek!

    A jó édes k* anyját b*szogassa azzal hogy mit hallgasson a másik és mit nem!
    Majd talán eldönti a fogkefém színét is mert akkor nem romlik el a színlátásom...
  • who am I 7
    #4
    nah, jó beszúrta
  • who am I 7
    #3
    " A látogatók többsége az alacsonyabb bitrátájú, rosszabb minőségű dalt gondolta jobbnak. "

    NYILVÁN, mert a nép süket vaze.Ezért nincs 6.5 milliárd Bach a bolygóóóón, szép is lenne...Ugyan mi foglma van egy átlag embernek a masteringről,studiózásról,kikeverésről..ugyanmár, nem is igényli, aki pedig igényli a minőséget az a lehetőséghez mérten választ...mp3 minimum 320- de a legjobb a wav...a legjobb lenne a flac, ami már majdnem losless, és nem is foglal annyit.Hja, a dvd audió jobb mert 24bit 192khz, a cd csak 16bites 44khzes lófütty.Máskérdés, hogy ezeknél már scak brutális rencereken jön ki a különbség...vagy egy Orpheuson 3 [IMG]milláé http://cdn.most-expensive.net/wp-content/uploads/2008/07/expensive-headphones-sennheiser.jpg[/IMG]
  • Hegi90
    #2
    Hát én eltaláltam.
  • Balintos
    #1
    Szegény nagyanyám a Sokol rádióval...