Minecraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LeWyTy
#2146
A MinecraftHungary Újra megnyitja kapuit... új map.
Anno egész jó kis szerver volt... és most ismét publikus.
Ha valakit érdekel http://minecrafthungary.com/index.php Kéne egy pár szóból álló bemutatkozót írni hogy még is ki vagy.

Remélem találkozunk 😄

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#2145
Valaki linkelne valami nagyon király texture packot? Melyik a legjobb? Ne terhelje annyir a a gépet 😊 Köszi

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#2144
😄DD 1:25-nél jól nyomatja a tehén 😄DD

Pistike 007
#2143
Ha 969 nézõbõl 7164-nek tetszik, akkor nem lehet rossz;D

papi08
#2142
Ohh, köszönöm 😛 😄

13 éve itt. Szép idő.

#2141
minecraft.jar-ban tekerj lefelé és ottlesz a terrain.png fájl, az lesz az 😄

papi08
#2140
Neem tudjátok véletlen(vagy direkt) hogy melyik fájlban tudnám módosítani a fehér wool item textjét? Nagyon kellene.. kösziiii 😊

13 éve itt. Szép idő.

Malakai
#2139
Csináltam egy gyors tesztet, hogy tuti legyen. 😊
Netherrack begyújtva, fadeszkákkal pakolom körbe. Vízszintesen a megszokott 2 blokk kell, az után már nem gyullad ki. Felfele viszont 5 blokk.
A láva távolságra úgy tûnik nem különbözik, csak sokkal gyorsabban gyulladnak be a dolgok.
Függõleges-diagonálisan lehetne még tesztelgetni, de azt majd valaki más. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Pistike 007
#2138
Nem úgy. Várj😄

OOO <- stone, wood, akármi
OOO
OOO
FFF<- fire
így mindig meg fog gyulladni😄

OOOO
OOOO
OOOO
xFFF

így már nem😉 (x = üres blokk)

papi08
#2137
4 blokk volt a tûz teteje felett, és az 5. illetve a 6. blokkban egy-egy téglakocka volt. Mégis lángra kapott a piszok 😄

13 éve itt. Szép idő.

Pistike 007
#2136
Ha a tûz blokkja egy vonalban van akár 5 blokkra is a fentiekkel, akkor is meggyullad. Szóval a tûz ne érjen blokk élt.

papi08
#2135
A tûz felett vagy 5 blokk távolság volt, mégis égett a tetõ mint a Reichstag..😄D

Egyébként ITT megtekinthetõ a házamról jelenleg 12 darab kép..észrevételeket, ötleteket szívesen fogadok...😄

13 éve itt. Szép idő.

Malakai
#2134
Ja igen, írtad, hogy a 2 blokk távolságot betartottad, arra is figyelj, hogy az égõ anyagtól (netherrack pl) és a felette lév tûztõl is számold.

Bár számomra ez mind nem egészen egzakt, mert valahol meg látni néha, hogy 2 blokknyi közel van valami, mégse gyullad ki. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#2133
Köszi.
papi08
#2132
Köszönöm mindenkinek a válaszokat 😊

13 éve itt. Szép idő.

#2131
A láva úgy jó, ha a láva szintjét nem látod, például vmi szobor szemeként, ha alulról nézed. Azért jó, mert folyamatos fényt ad, nem vibrál mint a tûz. Ha tûzzel akarod akkor mindenképpen a Netherracket ajánlom én is.

Mellesleg én is egybõl Furnacera gondoltam 😄
Malakai
#2130
Ja kandalló, azt hittem, hogy csak egy újabb rossz fordítás a furnace-hez. 😊

Ja oda nem a legjobb ötlet a láva, hanem begyújtott fa, vagy ami mégjobb a netherrack, mert az örökké ég, ahogy Capello írja. És igen, 2 blokkban éghetõ anyag ne, akkor se ha van köztük valami.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

papi08
#2129
Díszkandalló lett volna, de nem értem.. úgy volt megcsinálva hogy a netherrack körül csak téglakockák voltak. Igaz hogy azok mellett volt fa, de a tûztõl minimum 2 object távolságra volt éghetõ anyag..no mindegy, inkább leteszek róla, mert a végén leég az otthonom 😄D

13 éve itt. Szép idő.

Fabio Capello
#2128
Ha díszkandallót csinálsz, a netherrack az, ami örökké ég. Lávánál, tûznél alapszabály, körülötte két blokkban ne legyen éghetõ anyag, mert akkor lehet tûzoltani.

papi08
#2127
Na...elsõ próbánál, a mennyezet is lángra kapott...xD
De most legalább gyors voltam..az elõzõ próbálkozásnál a ház összes fa része bánta a begyújtást..xD

13 éve itt. Szép idő.

Malakai
#2126
Egy pár napja, ja. 😊
Kell is, minden 1.x verzióváltáskor több bug kerül bele, mint javítás.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#2125
Upgrade van! -> V 1.7.2
Ennyire javítgatják? <#taps>
Malakai
#2124
VIP hülyeség, csak ha fizetsz (támogatod az sg-t, hö).

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#2123
Még McEdittel lehet átrakni karaktert, amúgy nem SPCommando, hanem SPCommands. Keress rá az MCEdite, elmagyarázni nehéz, hogy hogy kell használni.
#2122
Igen, mert utánanéztem gyorsan a Coalnak 😄 De amúgy kinek engedi szerkeszteni? Mert pl nekem nem 😄
#2121
érdekes az SPCommando, de nem megoldás.
A kari a kapuban áll, és lefagy a játék..
A mentésbe kellene belebuherálni, vagy esetleg nincs backup (elõzõ) mentés valahol a save mappában?
Malakai
#2120
Szerkesztettem, de akkor sokáig fogalmaztál, mert egybõl hozzáfûztem. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#2119
Hoppá, nekem elõbb csak annyit írt ki a hozzászólásodnál, hogy Szén 😮 A többit lehagyta...
#2118
Nemtalált, a láva, 1000mpig ég, a szén csak 80mp. A lávát vödörben kell betenni,de a vödör is elúszik asszem, de megéri.
Malakai
#2117
Szén, vagyis a láva mostmár egy ideje.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

papi08
#2116
Még egy furcsa kérdés. Kandallóban melyik anyag ég leghosszabb ideig? 😄

13 éve itt. Szép idő.

Pistike 007
#2115
õõõ. netherben régóta robbanik az ágy?
XD

papi08
#2114
Ez mondjuk nyilvánvaló is lehetett volna számomra...😄

Köszönöm mindenkinek! 😊

13 éve itt. Szép idő.

#2113
...mély a medence... sry csak fáradt vagyok

#2112
Én úgy szoktam hogy pl 2 block mély a víz és az alsó blockot befedem földdel aztán rá a vizet utánna meg kiütöm alóla a vizet 😄

Malakai
#2111
Elég macera, itt egy tutorial video, jobban elmagyarázza, mintha leírnám. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Pistike 007
#2110
Addig öntögesd a vizet a folyós részre, míg ki nem simul az egész😊

Grr1234
#2109
Nem szoktam multizni, de erre felenged.

188.241.247.159:25565

papi08
#2108
Sziasztok. Hogy tudok sima állóvizet kreálni? Medencéhez kellene, de ha vödörbõl öntöm akkor van sodrása, pedig egy szintben van az egész alja....Köszi 😊

13 éve itt. Szép idő.

#2107
Melyik szerveren szoktál lenni? Megadod az IP-jét?
Pistike 007
#2106
De Bozoncot igen^^
jajistenemmár.😄

#2105
Hát de nekem nincs rá szükségem engem nemérdekelnek ilyenek 😄

Grr1234
#2104
Nekem se eredeti, de tudok multizni.

Laza
#2103
Zsebpénzed van? 😊
Vagy itt a nyár, menj el nyári munkára ... már a Mekiben eltöltött 2 nap után is simán meg tudod venni 😊))

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Pistike 007
#2102
Hát csak hogy ma éjjel jön😛

#2101
Mitkezdjek vele? 😄

Pistike 007
#2100
The MC1.7 version of SPC should be out between 8-11.59pm AEST (UTC+10) tonight (Monday 4th July). If you can't wait there is a very buggy development build out on page 526 which will work on MC1.7

Thanks for all your support.

#2099
Hali.Hát elvagyok itt magammal single-be,már egész jól haladok de egyszerûen nem tudom,hogy most mit csináljak. Multizni nem tudok mert nem eredeti,és én szívesen megvenném de a szüleim egybõl azt mondanák,hogy "minek neked megvenni,letudod tölteni az internetrõl" Na ja csak hiába magyaráznám nekik,hogy nekem az eredeti kell és,hogy ez egy tört verzió úgysem értenék meg.Már tört szerókat próbáltam hamachival de szinte már egyiksem létezik,csak is egy be tudtam még belemenni de az IP beírásánál azt írja connecting to server és nem történik semmi...
Pistike 007
#2098
Jaja, sztem már nem kell sokat várni.

#2097
Érdekes nekem a legelsõ találat az 😄 de még nincs 1.7-re