Minecraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Anno egész jó kis szerver volt... és most ismét publikus.
Ha valakit érdekel http://minecrafthungary.com/index.php Kéne egy pár szóból álló bemutatkozót írni hogy még is ki vagy.
Remélem találkozunk 😄
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma
13 éve itt. Szép idő.
Netherrack begyújtva, fadeszkákkal pakolom körbe. Vízszintesen a megszokott 2 blokk kell, az után már nem gyullad ki. Felfele viszont 5 blokk.
A láva távolságra úgy tûnik nem különbözik, csak sokkal gyorsabban gyulladnak be a dolgok.
Függõleges-diagonálisan lehetne még tesztelgetni, de azt majd valaki más. 😄
(\__/) ( X.x) ( } . { )
OOO <- stone, wood, akármi
OOO
OOO
FFF<- fire
így mindig meg fog gyulladni😄
OOOO
OOOO
OOOO
xFFF
így már nem😉 (x = üres blokk)
13 éve itt. Szép idő.
Egyébként ITT megtekinthetõ a házamról jelenleg 12 darab kép..észrevételeket, ötleteket szívesen fogadok...😄
13 éve itt. Szép idő.
Bár számomra ez mind nem egészen egzakt, mert valahol meg látni néha, hogy 2 blokknyi közel van valami, mégse gyullad ki. 😛
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Mellesleg én is egybõl Furnacera gondoltam 😄
Ja oda nem a legjobb ötlet a láva, hanem begyújtott fa, vagy ami mégjobb a netherrack, mert az örökké ég, ahogy Capello írja. És igen, 2 blokkban éghetõ anyag ne, akkor se ha van köztük valami.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
13 éve itt. Szép idő.
De most legalább gyors voltam..az elõzõ próbálkozásnál a ház összes fa része bánta a begyújtást..xD
13 éve itt. Szép idő.
Kell is, minden 1.x verzióváltáskor több bug kerül bele, mint javítás.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Ennyire javítgatják? <#taps>#taps>
A kari a kapuban áll, és lefagy a játék..
A mentésbe kellene belebuherálni, vagy esetleg nincs backup (elõzõ) mentés valahol a save mappában?
Köszönöm mindenkinek! 😊
13 éve itt. Szép idő.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
13 éve itt. Szép idő.
Vagy itt a nyár, menj el nyári munkára ... már a Mekiben eltöltött 2 nap után is simán meg tudod venni 😊))
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Thanks for all your support.