2126
Új licitálós oldal
  • hatosfogat
    #1526
    Ez volt eddig a csúcs: http://www.yoodli.hu/auctions/view/1100

    Szóval még lehet gyúrni azon a HP liciten. ;)
  • 10S
    #1525
    jaja, megvan. Már emlékszem, pont külföldön voltam, mikor hazajöttem, néztem is. :P
  • magus1
    #1524
    Igen, emlékszem, azt sógorom akarta megveni, de beltolt kb 200-at és végül teljes áron vette meg, bosco13 meg többért mint a bolti ár.
  • padret
    #1523
    Volt már egy TV amire emlékszem, azt bosco13 vitte, olyan 130 körül... de nézd meg. Attol függetlenül szép rekordnak igérkezik...
  • magus1
    #1522
    Hali! Őrület mi megy a HP gépért, én feladtam, úgyis teljes áron veszem meg. 10$ te vagy a Tenbeer?
  • 10S
    #1521
    Azt hiszem - javítsatok ki, ha tévedek -, nem volt még aukció a Yoodli-n, ami átlépte volna a 100.000 Ft-os határt. Gratulálok! ;)
  • 10S
    #1520
    Mi van, elhozol még egyet? :)
  • hatosfogat
    #1519
    Kétlem. Nekem az sem sikerült elintézni, hogy a teljes áron megvásárolt terméket másik színben kapjam meg. (Szóval nem azt amit elvileg előre megrendeltek, hanem amit a licit után megvásároltam.) Néha azért nagy a rugalmatlanság. A te igényedet bonyolítja, hogy mivel nincs széles termékválasztékuk, ezért elég nehézkes pontosan levásárolni az összeget. Esetleg, ha nagyobb az összeg, és ráfizetsz. Próba szerencse...
  • simati84
    #1518
    ha sikerül, akkor légyszíves ezt jelezd majd felénk is...
  • 10S
    #1517
    Szerintem nem, de egy próbát lehet, hogy megér.
  • magus1
    #1516
    Szerintetek a bebukott liciteket engedné a yoodli más termék teljes áru megvásárlására fordítani?
  • 10S
    #1515
    Ja, üzletre tényleg nem, nem is biztos, hogy erre lett kitalálva. Hidd el, nem csak te jársz / jártál így, ez benne van a pakliban. Ugyanakkor valaki minél sűrűbben megy be valamire, annál nagyobb az esély, hogy belekerül egy ilyenbe. Ennek a "játéknak" nagy része pszichológia, amit lehet mind pozitív, mind negatív irányba befolyásolni.
  • magus1
    #1514
    Csá. na mágus kolléga már 2. aukciót szívja meg, így asszem egy időre kiszállok a játékból és másra fogok koncentrálni. Jó áron akartam a cégem számítógépét lecserélni, de ez így már szívás. szinte mindent beszereztem már amire szükségem volt, üzletre meg nem éri meg, mivel minden kb. 15-20%-al fel van árazva.
  • 10S
    #1513
    Ismerős probléma. Én a munkám jelentős részét végzem számítógépen, ilyenkor elfér kis ablakban a licit, de a családtól csak akkor veszek el időt, ha valamiben nagyon benne vagyok.
  • 10S
    #1512
    Még annyit nevezett userről, hogy az ilyenek a Yoodli álma. Ha nem lennének ilyenek, akkor hamar bezárhatna a bolt.
  • simati84
    #1511
    Nekem épp ebből van a legkeveseb... idő... Munka és család mellett nem tehetem meg, hogy egyfolytában a monitor előtt üljek, és nézzem, hogy alakul a licit sorsa. A párom ne is engedi, hiába nyertem a LED TV-t hihetetlen jó áron, őt ez nem érdekli. Mondhatjátok hogy van az auto licit, de az sem túl jó megoldás.
  • 10S
    #1510
    Így van, valószínűleg igazad van. Mint már írtam is, ezek az oldalak természetes emberi tulajdonságokra épülnek, ettől lehetnek sikeresek. Magus kolléga tényleg nagyon nyomul, de szerény véleményem szerint nem csak másokkal veteti meg teljes áron a termékeket. Ahhoz, hogy itt valaki sikeres legyen, ahhoz néha tudnia kell lemondani, másokat is odaengedni. Nem hiszem, hogy ilyen stílusban hosszú távon sikerül pozitív egyenleget felmutatni.
    Ami engem illet, megtanultam más téren, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Én nem engedhetem meg magamnak, hogy bukjak, ezért kialakítottam egy olyan licitáló stílust, ami hosszú távon is eredményes, legtöbbször csak az időmet kockáztatom, illetve azt, hogy megveszem a dolgot teli áron. Ezért viszont csak olyan dolgokra megyek, amik valóban, akár teljes áron is kellenek.
  • simati84
    #1509
    ha nem lennél ilyen ügyes licitáló, akkor nem ez lenne a véleményed :P
    Sokan már lemondtak arról, hogy lehet itt nyerni, mert jött a mágus kolléga, és megvetette velük teljes áron :) ahogy velem is 1x...
  • 10S
    #1508
    Biztos nem. Ügyesen fel van ez építve. Egyébként minden téren egyre jobb a véleményem a cégről.
  • simati84
    #1507
    nekem ez új volt, és gondoltam, hogy lehet nem csak nekem ;)
  • 10S
    #1506
    Ez már régóta megy, de ugyanígy a joodli pont hu is. :) Mindegy, melyiket használod.
  • simati84
    #1505
    swoopo pont hu
  • simati84
    #1504
    egy kis érdekesség: nézzétek meg a következő weboldalt ;)
  • 10S
    #1503
    Ja, és üdv' közöttünk. :) Foglalkozunk mi itt mindennel és mindenkivel, veled pedig nem nehéz, szinte mindenhol ott vagy. :)
  • 10S
    #1502
    Ilyen nálam is előfordult már, jellemzően, amikor nagyobb a forgalom, akár kliensoldalon (nálam). Sajnos, erről tényleg nem a Yoodlinál (szerveroldalon) tehetnek, vagy a net lassú, vagy a gép.
  • magus1
    #1501
    Hi Hatosfogat! Kösz az üdvözlést! egyébként azért regisztráltam, mert elég sokat "foglalkoztatok" velem, ki így, ki úgy. Nálam tényleg gond volt, többször megállt az utolsó másodpercben és mikor azt gondolnád lezárul, mégis megy tovább.
  • hatosfogat
    #1500
    Nem biztos, hogy 10$ esetével kapcsolatban vizsgálni fogják magát a licitet is, hiszen a hiba nem ott volt. Jobb ha részletesen megírod nekik személyesen a problémát. Ha tényleg nálunk volt a gond és nem a "vonalban" vagy nálad, akkor tapasztalatok szerint korrekten kezelik.

    u.i.: A nevedből és a postodból következtetve gondolom, hogy a magus nevű játékos vagy. Üdv a "fedélzeten"! ;)
  • 10S
    #1499
    Megfelelően zajlott, egyébként én végigkövettem szinte az elejétől, és nálam nem jelentkezett ez a hiba.
  • magus1
    #1498
    Hello 10$! Mit mondott amúgy a Yoodli, szerintük megfelelően zajlott a hűtő aukciója? Én is írtam nekik, mert többször megállt a visszaszámlálás, illetve az utolsó pár másodpercről visszaugrott 7-re. Csak érdekelne, hogy mi az álláspontjuk.
  • 10S
    #1497
    Elkiabáltam, most értesítettek, hogy megoldódott a problémám. Azt kell, hogy mondjam - bár okozott másfél napi idegességet -, hogy teljesen korrektül intézték el a dolgot (a technikai hiba lehetősége sajnos mindig benne van az informatikában).
    Bár nem voltam nyugodt az utóbbi másfél napban, és ha hozzászámoljuk a hűtőért folyó harcot, ez hosszabb időszak is volt, megnyugtatóan záródott le az ügy kezelése, így a Yoodliba vetett hitem és bizalmam is helyreállt.

    Köszönöm, Yoodli!
  • 10S
    #1496
    36 órája nem íródik jóvá a befizetésem...
  • padret
    #1495
    most minden az lett, a gözállomásra is gyülekeznek már a jeletkezők...
  • atonika
    #1494
    Milyen kapós lett most az Iomega médialejátszó. Előzőleg meg bennt maradt,nem kellet senkinek, amikor vihar alatti áramszünet miatt nem tudtam licitálni.
  • 10S
    #1493
    Igen, én jártam így. Megreklamáltam, és probléma nélkül kicserélték egy újra a használt cuccot.
    Azt el kell mondanom, hogy erről nem a Yoodli tehet, hanem a beszállító, akivel új termékre szerződnek le, és átvágja őket (is).
    Szóval, reklamálni, várni, keresnek és cserélnek, nekem legalábbis így történt. Ami késedelem volt, az miattam volt (külföldön voltam). Ezen a téren 10/10 pontosak, szerencsére.
  • Vacak80
    #1492
    Sziasztok!
    Eddig még nem írtam ide, de hónapok óta olvasgatom a fórumot, 3 hete meg használgatom is a yoodli-t.
    Azonnal kérdésem is lenne, mert nyertem (vettem) egy telefont, és használtat hoztak ki. A dobozba csak beledobva a telefon, a töltő az össze sincs tekerve, csak belegyűrve. A fólia az elején felválva, és alatta poros. Ezenkívül üzenetek, és mentett telefonszámok is vannak benne, ha az előzőek nem lettek volna elegek. Járt más is így, mindig használt cuccot küldenek, vagy csak nekem?
  • 10S
    #1491
    Ha valaki tud telefonos kontaktot Yoodli-ékhoz, írja már meg privátban legyen szíves. Az ügyintézés nagyjából sehogy sem halad, szerintük náluk nem jelent meg a kreditvásárlás (érdekes, vásárlásaim között ott van...), szeretném meggyorsítani kicsit a dolgot, mert egyrészt nagyobb kreditcsomagról van szó, másrészt a hűtőbe beletett nem kevés kreditemről, amit viszont az ő hibájukból nem tudtam befejezni. Szeretném, hogy hamarabb tudjak beszélni velük, mielőtt a PayPal-nál elindítom a reklamációt (amivel nem biztos, hogy jól járnak), és a DAS-nél az ügyintézést.
  • 10S
    #1490
    Hát, ez egy olyan szakma, ami nem egyszerű, és sokáig tanulni kell. Sok sikert!
  • Mentol
    #1489
    Na jó, de hogy licitálhastz kevés licittel???
    Szerintem jó pár licitáló beépített ember.

    Ja, és ami őrületbe kerget: licit után meghosszabítják az aukció idejét - ez milyen megoldás???
  • simati84
    #1488
    úgy, hogy kevés licittel kell nagyot nyerni ;)
  • Mentol
    #1487
    Hello,

    Én még csak figyelgetem az oldalt, de el nem tudom képzelni, hogy egyeseknek ez megérje: mivel a kredit pénzbe kerül, ezért nem értem, hogy lehet itt aukciót nyerni úgy, hogy a pénzed ne fogyjon el?