2126
Új licitálós oldal
  • 10S
    #1486
    Ha mindkettő komolyan gondolja, akkor van még idő, meg nyugodt vagyok, mert a beletett - nem kevés - kreditet vissza kell, hogy kapjam, de azért ez egy elég nagy blamázs. Ráadásul kialakul az a kép a useremről, hogy akár 50 rugó felett is kiszáll, ez az, ami inkább bosszant.
  • padret
    #1485
    egyelőre még mester11 visszatartja magus "kollégát", talán addig megoldják valahogy...
  • 10S
    #1484
    Hát, ez valami elképesztő, hogy tegnap este óta nem tudják jóváírni a befizetett kreditjeimet! Nagyon bízom benne, hogy még a hűtő lezárása előtt megtörténik a mutatvány, azt hittem, hogy 1 óra bőven elég rá, máskor 1 percen belül ott volt a pénz.
  • 10S
    #1483
    Na kérem, itt technikai hiba van, úgyhogy valószínűleg ez az aukció törölve lesz (már amennyiben következetesek a fiúk). 22:51 óta nem íródott jóvá a megvásárolt kreditcsomag. A vásárlásaimban látom, a számla megjött róla, viszont az egyenlegem nem nőtt meg, emiatt a beállított automatám megállt. Mondjuk, ha a terméklapon megjelenített 23:30-kor véget ér az aukció, akkor holnapig lett volna idejük valamit csinálni, így most ki vagyok szolgáltatva, nem kevés beletett pénzemmel együtt. Írtam a support-nak emailt és webes form-ot is.
  • 10S
    #1482
    Hát, azt valószínűleg teli áron veszi meg. ;)
  • szatimiki
    #1481
    és hűtőt???????
  • 10S
    #1480
    ... tévét már nem.
  • 10S
    #1479
    magus barátunk már megint teli áron fog vásárolni. :) Tévét, hűtőt, kenyérpirítót.
  • gateye
    #1478
    Korábban olyasmit is írtak, hogy sok terméket csak "lefoglalnak" vagy előrendelnek. (aztán néha mégsincs az adott termék...).
    Ha árkülönbözet van a méret/szín miatt, akkor a bolti ár megjelölésénél a legmagasabbat is fel lehetne tüntetni...
  • 10S
    #1477
    Színválasztál: Ha előre megveszik, akkor ez nem működik sajnos, de jó lenne.

    Más: A tévére feltett kreditjeim lassan elfogynak (a fele már elment, a másik felét egy nagyobb termékre szánom), hamarosan visszatérek lesipuskás módba, havonta keveset, kevés kredittel játszva. Mindenkinek sok sikert! ;)
  • 10S
    #1476
    Ez a Saga mester igen szerencsés csillagzat alatt született. Minden második tévéjét piszok olcsón megveszi, mondjuk a közbülsőt áron felül, de összességében pozitív.
  • 10S
    #1475
    Most nézem, hogy a tévé nem megvásárolható. Halál... :)
  • 10S
    #1474
    Ezekkel az a gond, hogy - pl guminál - komoly értékkülönbség van a méretek között.
    De jó, hogy ilyen gondjaink vannak... ;)
  • simati84
    #1473
    A fekete termékeknek az az értelme, hogyha már nyertél egy hűtőt, akkor kapja az alkalmon, és nyerj hozzá egy mosogatógpet, kávéfőzőt és egy mikrót is, ami szintén fekete :) Amúgy én is ezért nem licitálok ilyenekre, mert nálunk minden inox.

    Szerintem TV állvány, vagy egyéb lapra szerelt bútort is lehetne a kínálatban, vagy akár komoly matrac is, aminek a szállítása nem sokkal macerásabb a 100cm feletti tv-nél. De lehetne ADIDAS, vagy NIKE termék is a kynálatban, persze a méretet a megnyert licitáló választhatná meg.
  • gateye
    #1472
    Miért, szerintetek hány NŐ küzd kreditszakadtáig pl. egy csúcsmobilért, csúcsTVért, egy férfiborotváért, vagy egy kerti-grill-ért? Legalább annyian érdeklődnének szerintem egy téligumi-készletért is. És pl az előre megadott 5 méretből a nyertes választhatna...

    Amúgy engem már kicsit zavar, hogy pl. hűtőből és mosógépből csak FEKETE van... Mi lenne, ha pl. a nyertes ilyen esetben is választhatna hogy fehéret vagy feketét (vagy tarkát...) szeretne...
  • 10S
    #1471
    Azért arra is gondoljatok, hogy a terméket a nyerteshez el kell juttatni, ami egy téligumi-készlet esetén (aminek az ára erősen méret-specifikus) elég problémás lehet. Főleg ugyanilyen okból nem fognak olyan terméket sem felrakni, amire kevesen ugranak rá, szerintetek hányszor kattintana mondjuk akidgam (Magdika?) egy 175/65 R15-ös téligumi-készletre (mondjuk lehet, hogy pont ő elég sokszor), vagy egy oszcilloszkópra?
    A Yoodlinak pont az a lényege, hogy olyan cuccokat tesznek fel, ami sok mindenkinek kéne. HiFi cuccok, klímák, masszázságyak, utak: ezek szerintem is jó ötletek, és megvalósíthatók.
  • puntogo
    #1470
    Szia gateye!
    Köszi az ötleteket, ezek is jók.
    Gumik különösen, jön a tél, kell a téli gumi.
    Azért vannak itt még rejtet tartalékok.

    A végén olyan listát rakunk össze hogy a
    yoodlisok azt fogják hinni hogy jézúskának
    tekintjük őket,és most íjuk a karácsonyfa alá valót.

    Üdv: puntogo
  • gateye
    #1469
    Azért remélem, nem dönt úgy a Yoodli, hogy csak utalványokat fog árulni... :)
    A magam részéről én is szívesen látnék : HIFI cuccokat, Barkácsgépeket!, szerszámkészleteket, Műszereket (pl oszcilloszkóp), klímákat, masszázságyat, autós cuccokat (pl téli gumi készlet, alufelnik...), 106cm FullHD plazmaTV-t :), az utazási aukció is jó ötlet lehet....
    Most hirtelen ennyi jutott eszembe :)
  • puntogo
    #1468
    Ezért emel mindig a mol.
    itt az élő példa, van akinek a
    mostani benzin ár sem elég drága.
  • 10S
    #1467
    Szerintem van nyertes, mert ő alig bukott. 10%-kal (+ postaköltség) drágábban vesz másfél tanknyi üzemanyagot. A többiek viszont...
  • puntogo
    #1466
    Lehet hogy meg érkeztek a fizetések
    a bankszámlákra?
  • puntogo
    #1465
    Itt nincs nyertes max a yoodli.
  • szatimiki
    #1464
    Ez a benzin kicsit többe került, mint másnak....
  • simati84
    #1463
    VÉGE.... nagyon megérte a nyertesnek, vagy mondjam úgy hogy vesztesnek? Eszméletlen, hogy ezzel többet kerestek, mint a nagyobb értékű készülékekkel
  • puntogo
    #1462
    Ez a tipikus eset mikor majd ő vagy ők megmutatják
    ki a Jani a gáton.
  • 10S
    #1461
    Ez a klasszikus Dollárárverés. Nem baj, fogyjon csak a kredit. (De szemét vagyok!) Ez már csak pszichológia: Tudok-e 50-60-70 ezer forintból 30.000-t csinálni, vagy elveszítem a pénzemet. A többség számára az utóbbi kimenetel lesz, nyertes nincs, a határ a fizetőképesség határa. Mi az az összeg, amit még az ember ott tud hagyni?
    Na, ez már az a kategória, amiből én kimaradnék.
  • simati84
    #1460
    eszméletlen hogy még mindig nyomják a krediteket ebbe a feneketlen versengésbe. Szerintem már csak menteni akarják a menthetőt, de csak rosszabb helyzetbe kerülnek...
  • puntogo
    #1459
    Mekkora só lenne,
    mi is be szállnánk 2-3 automatával.
    Lenne tömeg.
  • puntogo
    #1458
    Pezseg az yoodli, úgy néz ki, más oldalról
    is be látogatnak ide játékosok.
  • hatosfogat
    #1457
    (Zárójelben, tök jó, hogy vannak ilyen licitek, különben 2 hónap után nem lenne mit nyerni.:))
  • puntogo
    #1456
    Érdekes hogy csak az utalványokra vannak rá gyógyulva?
    Buták nem ismerik még mágus göbjét.
  • szatimiki
    #1455
    sőt, ha meg lehetne venni fix áron akkor szállna még csak el az aukciós ár
  • szatimiki
    #1454
    és fóleg azok nyomják auto-n akik már korábban nyertek OMV-t, csak kicsit könnyebben.....
  • simati84
    #1453
    ezzel a icittel jól jár a Yoodli. Már betolták bőven a termék árát... sőt...
  • 10S
    #1452
    Tudtam én. ;) Na, közben megy az oroszrulett...
  • puntogo
    #1451
    Árat a tv-re.
  • 10S
    #1450
    Már kit, mit? :) Az árat, vagy Viktort?

    Bocs, ezt nem hagyhattam ki... Vége az OFFnak.
  • puntogo
    #1449
    Szia 10s!
    Nem is neveztem én nagynak.
  • 10S
    #1448
    Hát, ez még nem akkora mellényúlás. Viktorunkkal pedig csak óvatosan. ;)
  • puntogo
    #1447
    Értettem én mi is lett volna ezzel a mondani valód,
    de akkor az volt most meg ez van.
    Kettő között van némi különbség.
    Gondoltam hogy nem Viktorunk helyére pályázol,
    vagy még is??
    Ez viccnek.


    Na igen komolyra véve, ezek szintén jó ötletek
    KÖSZI hogy te is írtál dolgokat.
    Most már minden a Nagy Testvéren mulik.