72
Keresek egy játékot!
  • djhady
    #1
    Sziasztok
    A jatek cimere amit keresek sajnos nem emlexek mar mert nagyon regen lattam volt. Egy strategia jatekrol van szo, a lenyege roviden az, hogy az emberi civilizacio fejlodeserol szol, tehat kezdodik a jatek a kokorszakban es feltudsz fejlodni egesszen az urkutatasig.
    Ismeri valaki? Azt hiszem a neveben van valami Worlds is.
    Koszi!
  • SL
    #2
    Empire Earth, zárható.
  • Tigristank
    #3
    Empire Earth?
    Nekem ez ugrott be a leírás alapján.
  • Zsolek123
    #4
    Empire Earth
  • Metalmilitiakid
    #5
    Na akkor már én is keresek egy játékot . Nagyon régi az volt a lényege hogy egy UFO lezuhant egy farmon , utána barátságot kötött egy kacsacsőrű emlőssel és feladványokat megoldva próbálta újra összerakni a hajóját és bekerült a városba ..., ilyen kicsit rajzfilmszerű grafikával. Igazából ilyen logikai játék volt, de sehol nem találom.
  • Terensz
    #6
    Manó matek?
  • Metalmilitiakid
    #7
    nem hiszem vmi külföldi játék volt és semmi köze a matekhoz és sztem az UFO is benn volt a címben . És az ufo ilyen lila volt és egyszemű meg antenna a fején ha jól emlékszem.
  • wordsworth
    #8
    ilyen point N' click játék nem?
  • Metalmilitiakid
    #9
    hát biztos az tuti hogy csak kattintásról szólt mert azzal mozogtál is , nem sokat kellett hozzá a bill, tudom hogy voltak benne ilyen hülyeségek hogy be volt lakattal zárva a csűr, volt mellet egy szénakazal beleugrasztottad a kacsacsőrűt és az talált benne egy tűt és azzal kinyitottad ... ilyenek
  • Zsolek123
    #10
    biztos kacsacsőrű?
  • n3whous3
    #11
    én meg keresek egy topikot, amiben kereshetek játékokat és találtam is nem egyet, szal ez zárható
  • Metalmilitiakid
    #12
    jaja erre tutire emlékszem mert egy csomót röhögtünk hogy miért pont egy kacsacsőrűt találtunk a mocsárban :D
  • Metalmilitiakid
    #13
    ja és ilyen enm sokkal doom 1-2 utána játék , talán még P1-2 őn toltuk
  • koryne
    #14
    Erre én is emlékszem, aranyos volt :) Megpróbálom megkeresni, szólok, ha sikerül!
  • Metalmilitiakid
    #15
    oké köszi :D
  • Láma!
    #16
    ismerem, szerintem végig is toltam anno,aranyos vicces game.
    talán UFO volt a neve, de igy sehol sem találom...
  • gercse
    #17
    UFOs, legalábbis én ilyen néven találtam egy game-t,
    http://www.kaskus.us/showthread.php?p=35829746

    legalul, és ott vannak a letöltési linkek is ;)
  • koryne
    #18
    Közben én is megtaláltam, igaz, máshol, de itt is vannak linkek (ha jól látom, ugyan azok). Azért hagytam rajta a google keretet, mert ha leveszem, akkor állandóan reklámokat nyom az ember arcába :)
  • iambg
    #19
    Sid Meier's Civilization ? Az überkirály.
  • sapkafej
    #20
    earthworm jim
  • Tinman #21
    Keresek én is 2 játékot! -komoly!

    - C64-re volt, ugrálós, mászkálós platform játék volt és nagyon kellemes grafikával dragon valami, de nem biztos. Az viszont biztos, hogy humanoid karaktert kellett benne irányítani, de nem embert! Lövöldözés szintén volt benne.

    - C64-re volt, valami nigthmare vagy hell volt talán a címében és a pokolba kellett keverni egy fószerrel.

    Sajnos évek óta próbálgatom, de rá nem jövök mi lehetett.
  • nonicks
    #22
    ezt keresed nem?:D qva jó játék :D igaz sose tudtam végig vinni
  • nonicks
    #23
  • JohnnyNapalm
    #24
    én meg nem
  • Gaborkik #25
    Rise of Nations ?
  • Molnibalage
    #26
    Turrican? Volt egy sárkányos játék, de nem ugrálni kellett. Dragon Breed.
  • Metalmilitiakid
    #27
    ez az istenek vagytok !!!!!:DD:D
  • gyepesjoint
    #28
    én kettős is
  • a.carkey
    #29
    Destiny?
  • a.carkey
    #30
    Destiny, Interactive Magic
  • uv
    #31
    ha valaki keresné: atomháborús-majomemberes-ugrálós c64 játék:
    ANTIRIAD
  • Metalmilitiakid
    #32
    szomorú a szívem a városba menet kocsival intro közben kifagy a játék :(
  • Imrusssss
    #33
    Van egy nagyon régi játék (vasutas) amiben síneket, lámpákat, meg ilyeneket lehet benne csinálni! Valakinek nem ismerős valami az a neve hogy hunticon vagy mi
  • MerlinW
    #34
    Old game hívek topik
  • neoG
    #35
    transport tycoon-ra gondolsz? (a "hunticon" valami magyarírott lehet)
  • Viktorka2501
    #36
    Ja sztem is
  • Rhece Phice
    #37
    Hello! Én egy régi 2D-s point and click játékot keresek,ami megvolt még anno eredetiben...Ebben egy rózsaszínes kis űrlénnyel kellett lenni és ha jól emlékszem J betűvel kezdődik a címe a játéknak és a legelső intro az olyan,hogy az űrlény az UFOjával belezuhan a dzsungelbe. Ha valaki tudja melyik ez akkor azt angyon megköszönném!!!
  • NameisTommy
    #38
    Üdv! Szintén egy régi játékot keresek...
    2D-s, felülnézetes játék, amiben különféle tankkokkal kellett felrobbantani az ellenséges bázisokat. A tank át is alakulhatott mechanikus békává, rovarrá... Ellenségek szintén "élőlényszerű" harci gépekkel voltak. Az ellenfélből eső pontokkal tölthető az üzemanyag és energia.
    Rengeteg féle képpen próbáltam rákeresni, de hiába. Ha valakinek van bármi ötlete a játék címével kapcsolatban, azt megköszönném. :)
  • Anonymus86
    #39
    Sziasztok!

    Érdeklődnék valami multis szimulátoron.
    Lehet kamionos,traktoros xD,repülős,hajós...
    Végülis mind1,csak lényeg hogy multi,és szimulátor legyen
    Bár az elsőnek örülnék a legjobban.
    Csak haverral akarunk kicsit lámulni xD

    Előre is köszi szépen mindenkinek!

    Üdv,
  • Zeller01
    #40
    Keresek egy netes játékot.
    Egy nagyon jó grafikával megáldott társasjáték, amiben mi egy menekülő talán "tejeskocsival" vagyunk és üldöznek a rendőrök. A lényeg, dobókockával kell dobni, kérdésekre válaszolni így kell menekülni és a célba jutni mielőtt elkap a rendőrautó.
    Na? :D