72
Keresek egy játékot!
  • GyaxyBoy
    #72
    Sziasztok!
    Nem tudnátok ajánlani valami játékot, amit együtt lehetne tolni?
    A lényeg!
    Jönnek hozzánk barátok (párok, lányok és fiúk)
    Van monopoly, Activity amivel tudunk játszani, de szeretjük a kockulós játékokat is.
    Mi pasik el leszünk majd a FIFA, Mortal.. stb játékokkal, de szeretnék olyan játékot is keresni, amivel vagy xbox-on, vagy pc-n lehetne játszani. PC-n akár más játékosok ellen is, boxon csak 2 kontroller van.

    Erre a helyzetre keresek játékokat. :)

    Kinect, gitár, speciális mikrofon (pl Lips játékokhoz)... ilyenek nincsennek!

    Köszönöm!
  • GyaxyBoy
    #71
    Köszönöm, ezek közül lehet válogatni! :D
  • Anonymusx
    #70
    Travian, Grepolis, Lagoonia (ez ilyen sims-szerű szigetlakós)

    Régen sok féle böngészős játékot próbáltam, amit még nem untam meg annyira az egyedül a forge of empires..
  • Anonymusx
    #69
    forgeofempires

    Ezek nem annyira jellemzőek arra amit írtál, de hátha bejön, ott van még a goodgame empire is, viszont az meg nagyon nehéz, és pénzes,
  • crosscut
    #68
    Prototype2
  • GyaxyBoy
    #67
    Köszi szépen. Van még esetleg más is?
  • Anonymusx
    #66
    Lord of Ultima
    http://www.tiberiumalliances.com/hu
    anno online


    nadirim -ez viszont rpg
  • Atisz #65
    Régi, de még mindig jó: Gothic (egyébként van belőle új rész is, de azzal még nem játszottam).
  • GyaxyBoy
    #64
    Keresek egy olyan web böngészős játékot, amiben:
    - nem kell semmit letölteni telepíteni (szóval csak böngészőt használjam)
    - kelljen feljeszteni
    - kelljen vagy lehessen üzletelni benne
    - szövetségest is kell szerezni
    - egymás ellen és ne csak gép ellen kelljen harcolni

    Eddig a Settlers Online-al játszom, de ez kicsit unalmas. Küldetések vannak, de egymás ellen én úgy vélem nem kell harcolni. Így nem lehet + területet, vagyont, népességet, stb... szerezni.
    Van ilyen vagy ehhez hasonló játék?
    És ha nem költök rá valódi pénzt, akkor is végig lehessen játszani, vagy el lehessen érni vele igen szép teljesítményt!
  • GyaxyBoy
    #63
    Nem az. Igen azt ismerem. De ez új játék. Kicsit lopakodni kell benne és hasonlít a környezet a Skyrim világára.
  • Anonymusx
    #62
    Esetleg a Messiah? Arra igaz amit írtál, viszont az vagy több mint 10 éve jelent meg..
  • paj01
    #61
    mintha a dishonored-be ilyesmit lehetne...
  • GyaxyBoy
    #60
    nem az. kicsit hasonlít a világ, a skyrimre, vagy az elődjéhez (annak sem jut eszembe a neve. Amikor lehet varázsolni és lehettél jó vagy gonosz is.) :)
    De nem az kell, ha valaki annak mondaná meg a nevét az nem jó. :)

    Köszi
  • TheGrinder
    #59
    Nem a FEAR 3-ban volt valami ilyesmi (csak tipp)?
  • GyaxyBoy
    #58
    Sziasztok!
    Keresek egy olyan játékot, ami mostanában jelent meg, vagy fog megjelenni. Természetesen a nevét nem tudom, de a játék arról szól, hogy bele tudsz menni az emberbe és úgy tudsz elbújni, vagy megölni másokat.
    Asszem egy emberrel vagy és ez egy speciális képesség.
    Nem tudom, már régebben láttam videót róla. kb. 2-3 hónapja lehetett.
    És ha jól tudom, utána már lehetett is fent látni, neten, hogy megjelent, de nem érdekelt akkor még, mert nem volt xboxom. De ez PC re is megjelent, csak az gyenge, azért nem is akartam megvenni.
    Szóval tud valaki valami ötletet vagy pontos infót mondani?

    Köszönöm előre is segítségeteket!
  • crackyS
    #57
    fallout 3-al játszottam, az tetszett, de kifagyások miatt nem kötött le hosszú időre
    mennyire hasonlít rá a nv?
  • sirdond
    #56
    ha a játékélmény a lényeg, akkor mindenképp morrowind. esetleg kipróbálhatod az obliviont is. fallout:nv még ami hasonló (mert ugye ez mind bethesda,skyrimmel együtt)
  • crackyS
    #55
    valaki tud valamilyen jó rpg-t vagy sandbox típusú játékot pc-re? GTA-t, skyrim-t leszámítva
  • ntex
    #54
    Hellgate London esetleg?
  • vargadani95
    #53
    Ki tud letöthető közlekedéses vagy focis játékot? lehetőleg ne demót???
  • sirdond
    #52
    Helló
    Engem is érdekelne valami Diablo szerű játék,de olyan amiben van gun skill is. Például a Mythos, vagy a Dungeon Siege 3. Az se nagy baj,ha nem hack n slash. Esetleg még steampunk környezetben is van.
    Tudnátok mondani párat?
    Előre is köszi.
  • GyaxyBoy
    #51
    Starcraft 2 nem rossz, de nem ilyen stílusra gondoltam! Nincs benne a hódítás azon módja, ami most nekem hiányzik!

    Köszi az tippet. Anno-t holnap tesztelgetem! Ma már nem érek rá!
  • Rage47
    #50
    Starcraft 2

    Anno 1404
  • GyaxyBoy
    #49


    Sziasztok!

    Keresek egy jó játékot. :)
    Nem játszottam még vele, lehet nincs is ilyen.
    Egy hódítós játék érdekelne!
    2 fajta kellene, egy űrben és egy hajós.
    Legyen a játék érthető, összetett, aprólékos.
    Jó a körökre osztott teljesen!

    Űr féle:
    kolonizálni, felfedezni új dolgokat, ne legyen túl bonyolult azt nem szeretem. Legyen története. Ne kelljen nekem irányítani űrhajót (mármint vezetni, csak klikk klikk és megy is :) )
    Jó lenne, ha egységeket én tenném össze, de nem fontos ez. De legyen benne diplomácia és kereskedelem. Régi kedvenc Retribution vagy mi volt a neve. Asszem azt is magyarok csinálták, Imperium G. elődje volt.

    Földi játék:
    Régen nagyon szerettem a Colonization-t. Egy hasonlóra vágynák. A hajók itt is klikk klikk és mennyenek. Lehessen Indiánokkal üzletelni, esetleg bekebelezni, hogy nekem dolgozzanak. Legyen Diplomácia és fejlesztések.

    Amik nem jöttek be, vagy végig toltam, szóval ezeken kívül ha tudnátok mádz ajánlani, annak örülnék:
    Imperium Galactica 1,2, Civilization 1-5, új Colonization, Master of Orion. Volt még egy pár, de azoknak már a nevükre sem emlékszem! :D

    Lehet régi játék is, 1995 től bármi.

    Amilyen játékokkal még nagyon el vagyok, voltam! Settelers 2,4,7
    TTycoon, Roma Total War, Dio2 :D
    Szóval jó története legyen és érthetően logikusan felépített játék menet!

    Segítségeteket előre is köszönöm.


    Anno-t azt most fogom kipróbálni, videó alapján nem jött be, de hátha... :)
  • Gaborkik #48
    Hello
    Keresek egy játékot:
    PointnClick típusú már 7-8 éve biztos van hogy megjelent
    Ha jól emlékszem egy amnéziás srácról szól aki egy kikötőben találja magát a díszlet és a játék kora is egy 17. századi kikötőt idéz...
    Sőt ha mindne igaz még magyarul is beszélt a játék.
    Ha valaki tudja a címét legyen szíves segíteni :)
    Köszi
  • tenthrodil
    #47
    Hello!

    Olyan FPS-t vagy izometrikus hack'n'slasht vagy shootert keresek, amiben van randomgenerált térkép, illetve a karakter fejlődik. Hellgate Londonhoz hasonlatosra gondolok.

    Tudtok ajánlani valami ilyesmit?
  • koryne
    #46
    God of War sorozat?
  • Renjike
    #45
    én 1 hasonló játékot keresek mint a devil may cry sorozat csak kicsit véresebb nem tud valaki tippet? :S
  • zotja
    #44
    Cherry line,gyümölcsös kocsmai játékgép :D :P
  • kastil
    #43
    Köszi! Thief nem tetszik, Deus Ex viszont nem értem, hogyan maradhatott ki eddig!
  • Világpolgár
    #42
    Deus Ex, Freelancer, Thief sorozat.(utolsó talán nem felel meg KOTOR/Fable szintnek, ennek ellenére mindenkinek ajánlom akinek csak tudom)
  • kastil
    #41
    Hali!

    Én igényes történettel megáldott játékokat keresek!

    Például; KOTOR 1-2, Half-Life Episodes, Condemnes Criminal Origins.

    A lényeg, hogy ne RTS/Adventure legyen, kivéve ha az horror, mint pl.; Obscure / Resident Evil részek.

    Grafika nem elsődleges szempont, de azért egy kotor/fable szintjét üsse ha lehet.




  • Zeller01
    #40
    Keresek egy netes játékot.
    Egy nagyon jó grafikával megáldott társasjáték, amiben mi egy menekülő talán "tejeskocsival" vagyunk és üldöznek a rendőrök. A lényeg, dobókockával kell dobni, kérdésekre válaszolni így kell menekülni és a célba jutni mielőtt elkap a rendőrautó.
    Na? :D
  • Anonymus86
    #39
    Sziasztok!

    Érdeklődnék valami multis szimulátoron.
    Lehet kamionos,traktoros xD,repülős,hajós...
    Végülis mind1,csak lényeg hogy multi,és szimulátor legyen
    Bár az elsőnek örülnék a legjobban.
    Csak haverral akarunk kicsit lámulni xD

    Előre is köszi szépen mindenkinek!

    Üdv,
  • NameisTommy
    #38
    Üdv! Szintén egy régi játékot keresek...
    2D-s, felülnézetes játék, amiben különféle tankkokkal kellett felrobbantani az ellenséges bázisokat. A tank át is alakulhatott mechanikus békává, rovarrá... Ellenségek szintén "élőlényszerű" harci gépekkel voltak. Az ellenfélből eső pontokkal tölthető az üzemanyag és energia.
    Rengeteg féle képpen próbáltam rákeresni, de hiába. Ha valakinek van bármi ötlete a játék címével kapcsolatban, azt megköszönném. :)
  • Rhece Phice
    #37
    Hello! Én egy régi 2D-s point and click játékot keresek,ami megvolt még anno eredetiben...Ebben egy rózsaszínes kis űrlénnyel kellett lenni és ha jól emlékszem J betűvel kezdődik a címe a játéknak és a legelső intro az olyan,hogy az űrlény az UFOjával belezuhan a dzsungelbe. Ha valaki tudja melyik ez akkor azt angyon megköszönném!!!
  • Viktorka2501
    #36
    Ja sztem is
  • neoG
    #35
    transport tycoon-ra gondolsz? (a "hunticon" valami magyarírott lehet)
  • MerlinW
    #34
    Old game hívek topik
  • Imrusssss
    #33
    Van egy nagyon régi játék (vasutas) amiben síneket, lámpákat, meg ilyeneket lehet benne csinálni! Valakinek nem ismerős valami az a neve hogy hunticon vagy mi