14
  • nickwearby
    #14
    .....jogsértő magatartás esetén simán kirakják őket az országból.

    Mármint úgy értem, hogy ha tömegesen követnék el az ilyesmit.

    El tudom képzelni, hogy fehérbőrűek is csinálnak ocsmányságokat, de az ugye nem hírértékű,
    másrészt a bevándorló is viselkedhet randán és akkor rákeni a vallására,
    ami még rosszabb, mert azokkal szemben is randa dolog,
    akik ugyanazzal a vallással békében élnének.

    De mivel nem ismerem az ottani helyi viszonyokat, spakulációk helyett olyanok tapasztalatának szívesebben hiszek, akiknek a környezetében is élnek.
  • nickwearby
    #13
    Azért kíváncsi lennék olyanok véleményére is, akik közvetlenül is kapcsolatba kerülnek velük.

    Itthon ismerem a helyi színesbőrűekkel kapcsolatos problémákat,
    de valahogy furcsának találom azt az elképzelést ,
    hogy minden iszlámban hívő kapásból terrorista.

    Azt tudom, hogy nagy létszámban vannak nyugati és észak európai államokban,
    de mivel nem ottani és nem eu-s polgárok,
    jogsértő magatartás esetén simán kirakják őket az országból.

    Ellentétben az itteni "állampolgárokkal"....

  • teddybear
    #12
    A lézer akármilyen színű lehet, az általad javasolt ideális színszűrő tulajdonképp egy fekete festék lenne a pilótafülke ablakán, de akkor meg hogy lát ki?

    A katonai kutatások során erre már rég rájöttek, de megoldást nem találtak.
  • teddybear
    #11
    Ott is a muzulmán bevándorlókkal van a baj, mint ahogy másutt is.

    Betelepülnek, azután nem hogy tanulnának, de a helyieket is a saját szokásaik átvételére próbálják kényszeríteni.
  • nickwearby
    #10
    Tulajdonképpen inkább egy olyan szűrőt kellene kifejleszteniük, ami ezt a lézeres vakító fényt nem zavaróvá csökkenti,

    mert attól, hogy ott tiltják, a harcászatban simán fel tudják máshol használni.

    ami meg gáz, mer ott nem merülhet föl a bírságolás......

    max lelövik, de akkor meg ugye hogy miért lőnek civilekre,
    hmm, nehéz eset- jogilag - épp ezért kéne a jogi baszakodás helyett rögtön egy technikai megoldást keresni a problémára.
  • nickwearby
    #9
    Svédországban élsz? O.O

    Azt hittem, ott azért kultúráltabbak az emberek....
  • Klapanciusz
    #8
    Ilyenkor látom hogy kispályások vagyunk, nálunk a Hármashatárhegyen csak tükörrel villogtatott a pilóták szemébe anno egy kedves bácsika amíg a rendőrök meg nem magyarázták neki alaposan a tényállás fennforgását.
  • AranyKéz
    #7
    Valószínűleg muzulmán hülyegyerekeknek. Svédországban például hidakról dobálnak sziklákat mentőautókra, meg kövekkel dobálják a személyzetet, valamint a rendőröket is.

    És őket nem szokott érdekelni ha megdöglik pár száz gyaur kutya.
  • Szefmester
    #6
    a humánus döntések miatt tart itt a jogrendszer.. sokkal keményebb büntetések kellenének.. nem tv meg eltáv..
  • mamo33
    #5
    Én azért sokkal humánusabb vagyok, simán csak tarkón lőném az ilyen idiótákat!
  • bvalek2
    #4
    brittek... -.-
  • Taybore
    #3
    Kinek jut eszébe ilyen baromság? És hogy számol el magával, ha lezuhan egy gép és 100an meghalnak miatta?
  • Mcsiv
    #2
    +1
  • Gyuszopapa
    #1
    Azt kellene vakítgatni aki ezt a hülyeséget elköveti.De nem lézerrel hanem izzó vassal.