3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Rony94
    #803
    A minisorozat akkor most tényleg januárban várható? Ez most komoly? Mit fogok én addig nézni? Na jó ez csak vicc volt van mit néznem(Heroes, The Pacific--> ezt se sokáig), de akkor is.
  • gyurma78
    #802
    Kösz, akkor még várok:)
  • Tyler1
    #801
    #753
  • Aschil
    #800
    Én azt az elsőt sem találom :(
  • Aragorn83
    #799
    Jelenleg csak az elsőhöz van. mczolly még márciusban igért a maradék háromhoz is feliratot, de még nem ért el odaáig, hogy ezekhez is megcsinálja.
  • gyurma78
    #798
    Nem tudjátok, hogy a motion comicnak csak az első részéhez van felirat? Tök jó lenne megnézni, de nem találtam sehol a többihez.
  • Aragorn83
    #797
    Még nem jött ki az OST. Így nehezen lehet meg bárkinek is...
  • fejnelkuli
    #796
    A filmzene nincs meg valakinek?
  • Aragorn83
    #795
    Manu Bennett ma írta:

    "The role of Crixus is a gift that has given me a rare opportunity to express myself as an actor & an individual but the best way I know whether the role is working for the audience is hearing feedback from each of you. It is very much appreciated. I am looking forward to filming Spartacus Season 2 in approx July 2010."
  • Cucmey
    #794
    :DDDDDD Szerintem ütős cucc. Nem ám mint a sok kis buzinak manapság a 800 forintos kristály utánzat. :DDDDD
    Remélem nem bántottam meg senkit. :DDD
  • mosoporr
    #793
    Nekem inkább a kő kéne ami benne van :D
  • fejnelkuli
    #792
    Egyedi lenne az teny.
  • tigeroo
    #791
    háttö
  • Tyler1
    #790
    mamámnak volt/van hasonló :D de nem gondoltam volna h az még élő embernek tetszene xD
  • Cucmey
    #789
    Szerintem rohadt jól néz ki. Én hordanám.. :DDD



  • Tyler1
    #788
    vannak ilyen ókori ékszer utánzatok neten :)nézd körül hátha találsz hasonlót.
  • mosoporr
    #787
    Fotózd le. ötvös megcsinálja :)
  • Cucmey
    #786
    Van egy különleges kivánságom. :D
    Solonius fülbevalójának az utánzatát nem lehet valahol megvenni?? :D
    Nagyon tetszik. :)
  • Arnoux
    #785
    Megnéztem az évadot, most fejeztem be az utolsó részt
    Ennél jobb sorozatot még életemben nem láttam, pedig megnéztem már párat. Tetszik ez a pörgős életmód meg a sok harc.
    Nagyon sokára lesz jövő év eleje, hogy legyenek új részek :( Nem fogom kibírni :(
  • Jim Morrison
    #784
    ui : en mar szavaztam is.
  • Jim Morrison
    #783
    csak kicsit viccelodni akartam na, en is olvastam azokat, csak lemaradt ez a jel : (:D azert ott van)

    nem komolyan ertettem, gondolhatod, hogy ennyit en is tudok, ilyen filmet koran vetiteni buntetessel jar... :O
  • kaposi1
    #782
    Tényleg ennyire!
  • Aragorn83
    #781
    Tényleg ennyire nem olvastok vissza? :O A 730-as hszemben (Ez is itt van még ezen az oldalon) már belinkeltem a dolgot. Onnan kiolvashatók a vetítési dátumok és időpontok...
  • Tyler1
    #780
    este 10kor lesz! délután?? xD

    hbo
  • tigeroo
    #779
    ja én a comicra értettem :DD
  • Jim Morrison
    #778
    jaja, de az nem valami nagy harcos :D

    Szerintetek kb mikor fogják nyomni az HBOn? Melyik idősávban? Délután mikor mindenki ejtőzik, vagy este 9-10 kor? :D
  • tigeroo
    #777
    theokolészes rész volt a legjobb

    !!!
  • Aragorn83
    #776
    Egyszerű angol szó, fordítsd le magadnak és rájössz. A többihez meg csak pár hsz-t kéne EZEN az oldalon elolvasni. Még csak visszalapoznod sem kell... Hajrá!
  • kaposi1
    #775
    761
  • cash888
    #774
    Mi az a motion comic és hol találom?
  • Aragorn83
    #773
    A 2. évad se jött volna ennél előbb. A hónapban álltak volna neki a forgatásának.
  • szucsy89
    #772
    hát az nincs vmi közel:/
  • Aragorn83
    #771
    Szinkronos lesz, de talán adni fogják feliratosan is.
  • Tyler1
    #770
    2. évad csúszik Andy(a főszereplő) betegsége miatt. viszont lesz egy 6 részes előzmény sorozat, ami várhatóan majd januárban debütál.
  • szucsy89
    #769
    végeztem a sorozattal, eszméletlen...

    2.évad mikorra várható? (visszaolvastam 2oldalt de nem találtam használható infót)
  • HidaRaidon
    #768
    Na, látom lesz júniusban az HBO-n. Az viszont nincs odaírva, hogy szinkronos lesz-e vagy feliratos. Vki nem tudja véletlenül?:)
  • Aragorn83
    #767
    Miért nem jó a torrent? Az a legegyszerűbb pedig.
  • Jim Morrison
    #766
    torrent nem jo, de ha van ilyen direkt link cucc akkor jo. torrentzen nezzem majd? :/
  • Punker
    #765
    torrent
  • Jim Morrison
    #764
    akkor az 1,5 Gbos... csak nincsen megauploadhoz premium accountom :D