3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Totti5
    #843
    Kill Them All! :)
  • Jim Morrison
    #842
    megint meg kellett neznem a trailert... nem hiszem el, hogy nem ezzel van tele a sajto, hogy milyen kiraly :D
  • Arnoux
    #841
    Jee ez nagy jó hír :D
  • bajsz
    #840
    Andy rendben van.

    bocs ha már volt a hír.
  • kaposi1
    #839
    Andy nélkül nem nagyon érdekelne tovább!
  • Aragorn83
    #838
    Azért ott lesz a prequel is január-februártól. Bár igaz, hogy tényleg sok lesz a szünet a kettő között...

    De én se venném jó néven, ha lecserélnék a színészt. Inkább várok...
  • Tyler1
    #837
    nemtudom, nem lenne-e érdemesebb inkább mást berakni Spartacusnak, mert oké h fasza a sorozat, meg Andy is nagyon jól tolta, de több mint 2 év az évadok között hát nem szerencsés dolog egy sorozatnak.
  • kaposi1
    #836
  • Aragorn83
    #835
    "A Spartacus 2. évad jelen állás szerint 2011. telén kezdődhetne."
  • drjones
    #834
    itt is elolvashatjátok:
    Spartacus: Blood and Sand előzménysorozat készül
  • LordVenom
    #833
    Bocs,utólag láttam,hogy itt a hír magyarul. ;) Köszi!
  • LordVenom
    #832
    Néha valaki lefordíthatná azon emberek kedvéért,akik nem birtokolnak perfect angol tudást...
  • Punker
    #831
    január
  • Punker
    #830
    ha azt vesszük hogy egy - egy bajnok max egy - két évet élt túl, lehetett pár :D
  • Tyler1
    #829
    na még egy Champion of Capua?? :D már hány lesz??
  • Aragorn83
    #828
    Affene, beelőztél! Én most fedeztem fel.

    Alig több mint fél órája van kinn a hír. :)
  • AntiHero
    #827
    PRODUCTION ON STARZ’ ‘SPARTACUS’ SIX-PART PREQUEL TO BEGIN THIS SUMMER

    Andy Whitfield to Appear In Two Episodes Along With Lucy Lawless, John Hannah, Peter Mensah Plus Other Returning and New Characters

    Los Angeles, Calif. (NCTA Cable Show 2010) – May 11, 2010 – Pre-production is underway on a six-part prequel to Starz’ hit original series “Spartacus: Blood and Sand.”
    Andy Whitfield, who played the title character in the series, will appear in the prequel briefly, but Lucy Lawless and John Hannah take center stage in this story of the rise of the House of Batiatus and its champions before Spartacus arrives as a captured Thracian slave. With the title still to be determined, the prequel will begin production this summer in New Zealand, and is slated to air on Starz in January 2011.

    John Hannah returns as Batiatus, owner of the Ludus, along with his wife Lucretia, played by Lucy Lawless. Other returning actors include Peter Mensah (Doctore), Manu Bennett (Crixus), Antonio Te Maioha (Barca), Nick E. Tarabay (Ashur), Lesley-Ann Brandt (Naevia) – and others. New characters will also be added – most notably the gladiator who was champion of the House of Batiatus before Spartacus or even Crixus – who will help fill in the story about the people and politics in the House of Batiatus and ancient Capua as a whole.

    Production on the second season of “Spartacus: Blood and Sand” was postponed this spring to allow Andy Whitfield to be treated for Non-Hodgkin Lymphoma in New Zealand. His doctors indicate that the actor is responding well.

    “The prequel story maintains the excitement and entertainment value of the first season of ‘Spartacus,’ giving audiences the engaging experience they’ve come to expect,” said Starz President and CEO Chris Albrecht. “We look forward to continuing the Spartacus story.”

    Produced by Rob Tapert, Sam Raimi, Joshua Donen and Steven S. DeKnight, “Spartacus: Blood and Sand” was the highest rated show for the 18-49 demographic among all cable networks for 12 of the 13 Fridays on which it aired based on coverage rating.* The production team remains intact for the six-part prequel.
  • Fodek
    #826
    Én is hasonlóan vagyok. :D
  • Fodek
    #825
    Nemrég volt a TV2-n a Goran Visnjic féle. Megnéztem, gondoltam témába vág meg minden. Írom facebook-on hogy nagyon jó volt, ezt a témát nem lehet megunni. Erre visszaírják, hogy már látták annyiszor, meg hogy megunták. Én meg írom vissza; én nem tudom megunni, mert engem nem az érdekel, hogy hogyan "tálalják", hanem azok az emberek érdekelnek. Mert akárhány filmet, sorozatot, könyvet készítenek belőle, ez a történet sosem fog megfakulni. Ők óriások voltak. És tettüket nem homályosítja el a feledés.
  • Fodek
    #824
    Ezt a frizurát is lehet hordani. A reneszánsznál az ilyen ókori stílus volt a menő. Valamimkor mostanában a retro. És el tudom képzelni, hogy ez a stílus iránt is lesz érdeklődés újra.
  • nan76
    #823
    Én erre a séróra gyúrok:)
  • Aragorn83
    #822
  • Tyler1
    #821
    hát ez 2 éve volt, lehet a Halálraítéltben jobban kikellett magát gyúrni. ez rendezőtől függ. a Spartacus edzések, olyanok mint anno a 300-nál voltak, nem a nagyság számít, hanem a kinézet.
    mondjuk a Halálraítéltben jó szálkás volt a srác, Spartacusban, meg van rajta felesleg :)
  • LordVenom
    #820
    De a Spartacus-ra egy picit lefogyott...nem? Kíváncsi lennék,hogy mi okból... a kokszot hagyta abba,vagy túl nagy lett volna és kidolgozott egy gall gladiátorhoz?

  • LordVenom
    #819
    Most fejeztem be Howard Fast "Spartacus" című regényét.
    A sorozat óta rajongó lettem. Spartacus ikon lett a szememben. Egy példakép.
    Nagyon jó volt a könyv...
    Még megnézem az 1960-as filmet Kirk Douglas-el,aztán a remake verziót Goran Visnjic szereplésével...

    Utána mit nézzek,vagy olvassak? Nem tudok betelni vele... :))))
  • Szolnokboy1
    #818
    "én egy szerepére sem emlékszem a filmjeiből"

    nem csodálom:D



    30 Days of Night
  • Fodek
    #817
    hát igen. ezért volt ő a felkelés egyik vezetője. jól kiegészítették egymást. Spartacus volt a fej, Crixus meg az ököl.
  • Tyler1
    #816
    kétségtelen h a legjobban eltalált karakter ő lett. Manu pedig ideális választás volt hozzá. én egy szerepére sem emlékszem a filmjeiből, pedig láttam 1-2-t, de ebben egyből a kedvencem lett.
    nagyon tetszik ahogy a keményszívű, hideg és hatalmas bajnokból, érző ember is tud válni ha azt kívánja a jelenet. ehhez sokban segít mondjuk az fizimiskája is. bár lehet ezt csak én gondolom így.

    de Andy úgyanilyen hibátlan alakítást tud hozni, és Hannah pedig a legprofibb gonosz, akit sorozatban láttam.
  • Fodek
    #815
    iwiwen is mindenki Crixusra hajaz.
    ott 1 Varro fant nem találsz. :D
  • tigeroo
    #814
    én most crixus sztílóban vágattam meg :P

  • Fodek
    #813
    csá nép!:D nektek melyik szereplő sérója tetszik?
    szerintem Duroé elég király
  • MerlinW
    #812
    De.
  • AntiHero
    #811
    Viszont ez csak USA-ba működik nem?
  • [HUN]Crassus
    #810
    dejó,hogy nem hagytam abba a 2. rész után!:D
    Mikor először láttam a bemutatót gyorsan letöltöttem 2 részt aztán eléggé csalódás volt haver baszogatott nézzem,mert qrvajó! Múlt héten erőt vettem magamon.....VISZONT hála az égnek,hogy így tettem,mert ez egy hihetlen jó sorozat!
    Máris "fáj" ,hogy várni kell a következő szezonra! Hatalmas élmény volt az első szezon!
  • tigeroo
    #809
    Are you entered in the
    Spartacus: Blood and Sand Mobile Sweepstakes? Text SWEEPS to 44264.

    Details: http://www.starz.com/originals/spartacus/mobile/Pages/Mobile.aspx

    Grand Prize: An
    original script signed by various cast, producers and directors of the
    show, PLUS a Thracian shield used in the production.


    First Prize:
    An original script signed by various cast, producers and directors of
    the show, PLUS a leather cuff worn on set by Varro (Jai Courtney).


    Second
    Prizes: 35 Starz Gift Packs, each including a Spartacus: Blood and Sand
    limited-edition T-shirt.




    gondoltam megosztom, (...a)kitérdekel
  • LordVenom
    #808
    Egy kis közjáték a szabadulásuk után:

    ""- Hová szökhetnénk? - kérdezte Crixus - Mindenütt ugyanaz van,mint itt. Csak úr és szolga.
    - Nem fogunk megszökni - mondta Spartacus,és ezt most oly biztosan és oly határozottan tudta,mintha nem ismert volna soha életében kételyt.
    - Ültetvényről ültetvényre megyünk,házról házra, és bármerre járunk,a rabszolgákat felszabadítjuk és besorozzuk őket a seregünkbe. Majd ha megint katonákat küldenek ránk,felvesszük újra a harcot,és az istenek majd eldöntik,hogy a rómaiak rendjét,vagy a mi rendüket akarják-e választani.
    - És a fegyverek? Honnan szerzünk fegyvereket? - kérdezte Crixus.
    - Elvesszük a katonáktól. És mi magunk is fogunk csinálni. Hát Róma miből van? Nem a rabszolgák véréből,sebéből és verítékéből? Van a világon valami,amit MI nem tudunk megcsinálni?
    - Akkor Róma háborút indít ellenünk...
    - Akkor mi háborút indítunk Róma ellen. - mondta Spartacus nyugodtan. - És végét vetjük Rómának,és egy olyan világot építünk,melyben nincsenek urak,és nincsenek rabszolgák.
    Álom volt,de ezek most mind az álom évszakában éltek. Az egekben jártak. És ha ez a különös trák, égkék szemével és heges testével azt mondta volna nekik,hogy most pedig egyenesen az istenek ellen vezeti őket,abban a pillanatban hittek volna neki,és abban a pillanatban követték volna.
    - Mi nem fogjuk bemocskolni a becsületünket - mondta nekik Spartacus csendesen,határozottan ejtve a szavakat,mintha mindegyik rabszolgához külön-külön,személyre szólóan beszélt volna. - Mi nem úgy fogunk cselekedni,ahogy a rómaiak szoktak. Mi nem engedelmeskedünk Róma törvényeinek. Mi megcsináljuk a magunk törvényeit."
  • fejnelkuli
    #807
    En meg eletembe nemneztem vegig egy sorozatot sem ezen kivul!
  • Bulykin
    #806
    még van remény :D
  • Tyler1
    #805
    nálam az baj, h annyira megszoktam a sorozat színvonalát, h azóta az összes többi sorozatomat abba hagytam :D:D
  • MerlinW
    #804
    Heroes nem kapott kaszát?