3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • desigo
    #763
    a HDk 1,5 giga körül vannak
    vagy olyat szedsz vagy a fél gigás xvidet...
  • Jim Morrison
    #762
    nem lehet a reszeket valahonnan leszedni hd amik nem nagyobbak 1Gb nal? Direkt link, kene a torrent nem jo :D
  • Aragorn83
    #761
    Például innen leszedheted.
  • Attila8805
    #760
    Hol találom ezt a motion Comicot?
  • kaposi1
    #759
    Jó párosítás az Avatarral!
  • tigeroo
    #758
    hoppáhoppá
  • Tyler1
    #757
    na motion comic első része jó volt, csak kár h ilyen rövid. tetszett, hogy egy másik szemszögből mutatták be az eseményeket :) a vizualitástól, zenétől, és a szinkrontól nem kell csodát várni, ez a műfajra jellemző. aki nézett már mozgó képregényt azt nem fogja zavarni.
  • LordVenom
    #756
    Na ezt én is megnézem. Mióta befejeztem a sorozatot ( az utolsó részt minimum 5-6-szor néztem meg) egy űr tátong bennem...talán ez kicsit pótolja a hiányt. :)
  • Aragorn83
    #755
    Nagyon szívesen. :)

    mczolly hamarosan megcsinálja a feliratát a maradék 3 résznek is... :)
  • Tyler1
    #754
    nagyon köszönöm! és a külön fáradozást h feltöltötted :)
  • Aragorn83
    #753
    Próbáljuk meg akkor innen:

    Spartacus: Blood and Sand - The Motion Comic 1x01 - Upon the Sands of Vengeance
  • Aragorn83
    #752
    Most látom, valamiért letiltották a linkelést. Hová töltsem fel akkor a feliratot? És akkor onnan el tudjátok érni...
  • Aragorn83
    #751
    Ezerszer jobb. Hogy egy példával éljek... Ha szereted a hullámvasutazást akkor csak annyit mondanék, hogy még csak most indultak el a kocsik. :)))
  • Aragorn83
    #750
    Negyed órámba telt mire a fórumunkból visszakerestem a linkjét, de megtaláltam. Parancsolj! :)

    Spartacus: Blood and Sand - Motion Comic - 1x01 Upon the Sands of Vengeance
  • Jim Morrison
    #749
    huuu ezert kapni fogsz a tobbiektol :DDDD

    meg jo hogy jobb ! :D
  • szucsy89
    #748
    most néztem meg az első részt, egész jónak tűnik:)

    mire számíthatok a folytatásban jobb lesz vagy roszabb?:D
  • Tyler1
    #747
    hol? én nem láttam sehol eddig :S
  • Aragorn83
    #746
    Az első részhez már van magyar felirat. A többihez is lesz hamarosan, ha érdekel. Eddig az elsőt láttam. A story tetszik a képi megvalósítás már nem annyira. :)
  • AntiHero
    #745
    Amúgy tényleg vicces, de nem zavaró. Na meg nem is érdekel, hogy ugrik. Jó nekem így:D
  • Aragorn83
    #744
    Erre van egy jó megoldás. Ne nézd a gifet annyit és máris nem fog zavarni a dolog.
  • Tyler1
    #743
    letöltöttem a motion comic-ot, kiváncsi vagyok az milyen :D nincs hétvége spartacus nélkül :D
  • Seth
    #742
    Gondoltam hogy vmi hasonló hozzászólás lesz. De minél többet néztem ezt a gif-et annál viccesebb lesz ,nem tehetek róla XD

    Ettől a sorozat még kurvajó
  • Aragorn83
    #741
    Akkor mutasd meg neki, hogy kellett volna kivitelezni az ugrást, hogy 10-ből 10 pontot kapjon rá. ;-)
  • Seth
    #740
    jaj de béna ahogy ugrik :)
  • LordVenom
    #739
    Nem mertem kicsomagolni,mert félek,hogy valami paraszt vírusos file-t rakott fel.
    Amikor rákattintok a zip-re automatikusan csomagolni kezdi,nem úgy mint a többi,hogy nekem kell kicsomizni...így titok marad. :)
  • nan76
    #738
    és kiderűlt mi az?
  • LordVenom
    #737
    Bassza meg,én már töltöm kíváncsiságból... :(
  • Darthmushroom
    #736
    fake
  • LordVenom
    #735
    Az egyik torrent oldalon van egy 14. rész... az mi lehet?
  • gumbo1888
    #734
    köszi ez is fasza, de ha valaki tudna egy jó minőségű háttérképnek valót akkor hálás lennék
  • Jim Morrison
    #733
    Am tényleg kegyetlen volt a záró rész, fantasztikus, kedvenc jelenneteimet meg már le is írtátok. Nem csak az évadban, de még ebben az uccsó részben is több minden történt mint a Lost 6 évében...
  • Jim Morrison
    #732
    mivel nincs benne 18+ os jelenet ezert 16+, bar az HBO szereti a 15+ okat rakosgatni
  • Tower Guard
    #731
    Korhatár : X ?
  • Aragorn83
    #730
    Június elsején jön nálunk az első rész.

    Spartacus: Vér és Homok
  • Bulykin
    #729
    #673

    +
  • gumbo1888
    #728
    arról amikor felugrik Spartacus tudna valaki egy jó képet tenni?
  • a.carkey
    #727
    Némi info a többi nőről is. :)
  • Challanger
    #726
    Én biztos nem barátkoznék velük, messziről kerülném mindkettőt
  • a.carkey
    #725
    Nem is tudtam, hogy Ilithyia, vagyis Viva Bianca (sz. Viva Skubiszewski) és Yvonne Strahovski (a Chuckból) jóbarátok és egy suliba jártak. :D
  • AntiHero
    #724