3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • bippo
    #1203
    Az új jelölt (Liam McIntyre) magasabb, mint Andy.
    Imdb szerint 6'2" (188cm), Andy pedig 5' 11" (180 cm).
    Szóval elférhet rajta pár kiló izom.
    És kiindulva abból, hogy anno Christian Bale 30kiló izmot felszedett 3 hónap alatt a Gépész után a Batmanre, (bár egyénfüggő is), de bármit kinézek egy elszánt színészből és a személyi edzőjéből.

    Én bízom benne, hogy be fog válni. Addig is nézzük a Gods of the Arena-t, lassan itt van az is.
  • kropotkin
    #1202
    Andy sem valami nagytermetű (ami nem is baj, ki mondja, hogy Sparinak masztodonnak kell lennie), de ez az új arc még nála is alacsonyabbnak tűnik. Kétlem, hogy ilyen csirke testre megfelelő izomtömeget tud pakolni tavaszig, ami csak megközelítené Andyét. Bár ha páncélban rohangál és kerülik a sex jeleneteket (ami kizárt :)) még belefér. Aztán, hogy mennyire tehetséges majd elválik.
  • tigeroo
    #1201
    hát sajnálom azért. meg az arc nem minden, andy meg kurvajól játszott.


    majd kiforogja még magát ez. 1 év hosszú idő.
  • Tyler1
    #1200
    na, csak ő lett? legalább hasonlít, voltak nála értelmetlenebb jelöltek is, örüljünk. gondolom, ha aláírja a szerződést, akk Andy mostmár semmiképp nem térne vissza a főszerepre, de remélem, h mint mellékszereplő(akár 1 jelenetre is) feltűnik pl. megmutatja ennek a McIntyre gyereknek hogy kell helyesen fogni a kardot. poén lenne... :D
  • AntiHero
    #1199
    Igen.
  • szucsy89
    #1198
    akkor már tuti ő lesz?
  • Dynamic
    #1197
    Vártam, ki fog hanyatt-homlok "elsőzni" :)
  • AntiHero
    #1196



    Australian Actor Picked to Topline Hit Series for Starz

    Production of Season 2 Is Set to Begin in New Zealand by Spring 2011



    Liam McIntyre
    photo: Vanessa Dano and Tom Donato
    Beverly Hills, CA – Jan. 17, 2011 – Australian film and TV actor Liam McIntyre has excelled at a grueling and rigorous audition process to claim the title role in the second season of Starz’ hit franchise, “Spartacus,” Starz, LLC, President and CEO Chris Albrecht announced today.



    McIntyre takes over the role of the Thracian warrior sold into slavery in the Roman Republic city of Capua – where he rises to become the champion of the city – before leading the slave revolt that ended Season 1. The part was played in the first season of “Spartacus: Blood and Sand” by Andy Whitfield, who was forced to leave the show in order due to health issues. Whitfield gave his blessing to the recasting.



    “Since no one can really replace Andy, we realized that we should instead find an actor who can truly lead ‘Spartacus’ forward,” Albrecht notes. “It was important to us to have Andy endorse the idea of recasting this part, which he did in the same heroic manner that he’s dealt with his whole ordeal. And that, coupled with our fortune in finding a young actor with the gladiator credentials and the acting ability of Liam, makes it easier for us to keep this hit franchise going.”

    Liam McIntyre made his mark in his native Australia on such series as “Neighbours,” and “Rush.” He also appeared in the HBO mini-series “The Pacific.” He recently completed his first feature starring role in the independent film Frozen Moments. McIntyre is currently in New Zealand, getting himself into gladiator shape in order to take on that iconic role. Production on the series is slated to resume by Spring of 2011.



    From the time “Spartacus: Blood and Sand” debuted on Starz in January, 2010, it established itself as an epic production with rich storytelling and visuals unlike anything seen previously on any TV show. Audiences responded immediately, making it the most-watched premiere in Starz’ history, and making the show the most watched cable program on nearly two-thirds of the Fridays it aired original episodes. Also starring John Hannah as Batiatus, Lucy Lawless as Lucretia, Peter Mensah as Doctore, Manu Bennett as Crixus and Viva Bianca as Ilythia, “Spartacus: Blood and Sand” was one of the most talked-about and best-loved TV shows of 2010. Season 2 of the series finds Spartacus and his fellow gladiators now out of Capua and engaged in the massive slave rebellion against Roman society that has echoed through time.
  • vixo
    #1195
    T-Bag lesz a következő jelölt? asd :D :D
    Amúgy Mahone még a jobbik eset lenne,nah de ha C-Note kapná a szerepet az lenne csak az igazán durca XD

    De félre a tréfát,nekem Liam McIntyre még mindig szimpi,ha rágyúrna a szerepre és ennél a példánál szó szerint kell ezt venni,akkor sztem simán jó lenne Andy utódjának.
  • Tyler1
    #1194
    végigmennek a Szökés összes szereplőjén? a végén még Mahone lesz Spartacus.
  • Reg5
    #1193
    Ő még csak nem is hasonlít Andyre...
  • vixo
    #1192
    Lincoln versenyben? :D
  • Jim Morrison
    #1191
    micsoda fotomontázsok :D
  • Jim Morrison
    #1190
    valaki tud jatszani a fb appal? :D tok jo lenne...
  • PetruZ
    #1189
    Ja, ja, a Spartacus FB hírei között is írták, hogy mégsem ő lesz, tovább keresnek.
  • Tyler1
    #1188
    3 napja olvastam, h tovább keresik az utódot, mert ez a csóka nem nagyon jött be a készítőknek.
  • vixo
    #1187
    Az új Spartacus?
    Szerintem jó választás lenne Andy helyére,hasonlít rá kicsit. :)
  • Dynamic
    #1186
    (Bár minimális új jelenet van csak benne a régihez képest.)
  • Dynamic
    #1185
    Új trailer

  • Shiwo
    #1184
    beztos lesz 2. évad
  • szucsy89
    #1183
    Új sorozat indul a Spartacus után kezdik el vetíteni, Camelot címen! Rá lehet keresni, jónak ígérkezik :)
  • Tyler1
    #1182
    márciusban az hbo-ra is megérkezik a folytatás
  • Tyler1
    #1181
    sztem ez az ember egy vicc, színészi teljesítménye nulla, de nagyon szépen mutat minden filmben és plakáton, fehér ingben, barna bőrrel, csillogó fogakkal.
  • Szolnokboy1
    #1180
    most néztem meg a Death Race 2-t, és végig az járt a fejemben, hogy a főszereplőt (Luke Goss) nagyon szívesen látnám Spartacusként. Persze Andy lenne a legjobb, de ha ő nem jön vissza, akkor Gossnak nagyon örülnék.
    Szerintem tehetsége megvan, a teste is, ráadásul még hasonlít is Andy-re.

    Róla van szó
  • szucsy89
    #1179
    kár volt megnéznem :(
  • Szolnokboy1
    #1178
    de rossz ezt látni.
  • Attila8805
    #1177
    Gyógyulj meg Andy!
  • öregharcsa
    #1176
    Szegény Andy nem néz ki túl jól , de ez nem jelent semmit...én sem voltam szép gyerek a kezelés alatt...mindenesetre drukkolok neki!!

    the-daily-telegraph - fotó
  • Tyler1
    #1175
    ja, nekünk egy nappal később jön :)
  • KaBuTo666
    #1174
    nekem aztán 8 úgy is torrentről szedem.
  • tigeroo
    #1173
    Spartacus: Gods of the Arena Premiere
    2011. január 21., 22:00, on Starz
    Tune in for the premiere episode of Spartacus: Gods of the Arena
    Friday, January 21st 10pm e/p only on Starz.
    http://www.starz.com/spartacus
  • tigeroo
    #1172
    minek? nemvagyok én grillcsirke hogy visszafele számoljanak :D
  • Arnoux
    #1171
    Be lehetne rakni egy visszaszámlálót a topic banner alá, hogy mikor kezdődik az új évad.
  • SötétBarom
    #1170
  • Tyler1
    #1169
    off:
    ez kurvajó lehet
    ha pesti lennék, eskü belépnék, nagyon nagy feeling lehet egy ilyen egyesület :)
  • PetruZ
    #1168
    Oy, és vadiúj képek!
  • PetruZ
    #1167
    Megelőztél. :)
    (De itt az eredeti cikk és videó, kicsit jobb minőségben.)
  • tigeroo
    #1166
    vizsgaidőszakban tuti újranézzük :)
  • Csacsi
    #1165
    G*cire várós. De nagyon kevés lesz az a 6 rész :(((
  • tigeroo
    #1164
    érdekességek