3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Oenomaus
    #1243
    Hát nem tudom. Én nagy Blood and Sand fan vagyok, de nekem ez most nem jött be valamiért, lehet csak Andy-t hiányolom. De az utolsó 5 perc tetszett.
  • hapi
    #1242
    Ez nagyon ott volt, annyira jó hogy van végre felnőtt sorozat/film elegem van a 12-es karika alatt rabló fosztogató rosszfiúkból.
  • Sir Quno Jedi
    #1241
    nodekibeszéltazelsősorozatelejéről?!?!?
  • Szolnokboy1
    #1240
    nekem az tetszett, hogy visszavettek a túlzott vérspriccekből. most már pont jó. :)
  • szucsy89
    #1239
    Aztakurva mekkora rész :D Talán még jobb mint az előzőek... vagy csak hiányom volt már nem tudom :P
  • [HUN]Crassus
    #1238
    azért az első sorozat nehezen indult be...jól emlékszem az első 3 részt vagy 15 részletben néztem meg mindíg meguntam aztán BANG rákattanás:D
  • desigo
    #1237
    elkészült
  • AntiHero
    #1236


    felirat várás ezerrel:)
  • Sir Quno Jedi
    #1235
    Idéznék magamtól:

    "Spartacus Gods of the Arena (bevezető rész)

    Beszabehu! Az első sorozat végét olyan magas lángra srófolták, hogy elképzelni sem tudtuk hova van már innen felfelé. Nos megmutatták basszus. Asszem új stílust alkottak a srácok... Mikor már azt hiszed túl vagy a csúcsponton, akkor az utolsó nem egész 5 percben rátromfolnak TRIPLÁN!!!

    Kész vagyok!

    Akinek nem tetszett az első sorozat, az ezt se nézze, akinek igen, az vegyen magára dupla pelust előtte, dőljön hátra és nyissa tágra a szemeit!

    értékelni nem lehet, mert nincs is mihez viszonyítani/10"
  • vixo
    #1234
    Facebookos alkalmazással játszik vki? :D
    Az arénában vívott harcokat,h kell irányítani? O.o
  • KaBuTo666
    #1233
    Ezt eddig is értettem.Csak akkor ezek szerint elég rendesen elkerülte a figyelmemet ez a 13 rész, és egy pillanatnyi zavar jött létre...köszi a válaszokat.

    #1232 - Most már teljesen világos, erre vártam, kösz.
  • PetruZ
    #1232
    Az a Bloond and Sand, az első évad, ami tavaly ment le. Ez a mostani, a Gods of the Arena a "nulladik" évad, mert előzmény a B&S-hez. De nézési sorrendben lehet, hogy jobb előbb a B&S és utána a Gods, a hivatkozások és a flashback-ek miatt.
  • CalebJoe
    #1231
    Spartacus Blood and Sand: 2010 - 13 rész ezen mit nem lehet érteni?
  • KaBuTo666
    #1230
    De akkor mi ez a 2010-es 13 részes?
    Ez a Gods of the Arena a folytatása?
  • zzeN
    #1229
    Blood and Sand: 2010 - 13 rész
    Gods of the Arena: 2011 - most szombaton volt az 1. rész
  • KaBuTo666
    #1228
    Kicsit összezavarodtam, help...egyik torrenten azt látom hogy spartacus vér és homok első évad 13 rész, mindhez van magyar felirat...máshol meg azt látom hogy első évad első rész, magyar felirat nincs 2010-2011es évet írnak össze vissza...most akkor mi van?
  • mosoporr
    #1227
    mindenki megfiatalodva tért vissza...
    azért a végén a szereplők neve még mindig Andy nevével kezdődik :)
  • [HUN]Crassus
    #1226
    ez csak poén no problem:)
  • tigeroo
    #1225
    bazz hétfőig anyáméknál dekkolok nemtudom megnézni:DDd asszem addig -fav a topik
  • Rony94
    #1224
    Ne SPOILER-ezz!!!! :D
  • [HUN]Crassus
    #1223
    atyaég az a nyílvános WC odabaszott:D
  • Szolnokboy1
    #1222
    holnap lesz magyar sub

    http://twitter.com/mczolly_sub
  • Rony94
    #1221
    Nem igaz hogy még nincs magyar felirat!!!! Már nem bírok magammal. Addig még gyorsan végigfutom a legjobb jeleneteket. :D
  • Csacsi
    #1220
    Már van 720p-s..és ahhoz angol felirat.
  • hapi
    #1219
    hd verzió mikor jöhet vajon?
  • Csacsi
    #1218
    Nah ez nagyon ott volt. csak nagyon kevés volt :(

    És a 6 rész is kevés lesz sajnos :(
  • Csacsi
    #1217
    Épp telon olvasgatlak titeket,mert asszony épp skypeol anyosomekkal.Alig bírom kivárni hogy befejezze aztán hadd szóljon
  • PetruZ
    #1216
    Sweet f*kin' Jesus, mekkora volt ez a nyitórész, főleg a vége! Vér és csöcsök, újra! :) Jó pár olyan karakter bukkant már fel, akik a "fő" sorozatban csak említés szintjén szerepeltek, vagy a múltjuk volt homályos és ismeretlen, meg vannak olyanok is, akiket addigra már elfedett a történelem pora, de itt még kemény ellenfelek lesznek. No meg az, hogy Solonius
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    itt még országos cimbora
    és Ashur
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    is csak egy a tanoncok között, bár a nagy pofája már itt is megvan
    . :D

    Egyszóval jó volt nagyon ez a rész, nagyon érzik az írók, mi kell a népnek. :)
  • Rony94
    #1215
    Nagyon romantikus!
  • bippo
    #1214
    Már megvan a rész, de még megvárom vele barátnőmet, együtt szoktuk nézni. Addig visszafogom magam. Kíváncsi vagyok nagyon.
  • Rony94
    #1213
    Angol felirat már van! De mivel nem tudok angolul ezért muszáj megvárnom a magyart. Szerintem estére már meglesz, de ha mégsem akkor holnap tuti.
  • Punker
    #1212
    megvárom a feliratot.
  • zzeN
    #1211
    Jó lett!
  • szucsy89
    #1210
    Na, miért ilyen kihalt minden? :D Kint van a rész emberek! :D
  • Punker
    #1209
    hajnal előtt nem lesz letölthető úgyse, felirat inkább vasárnap szerintem.
  • szucsy89
    #1208
    felirat gondolom csak holnap lesz :/
  • cdr74
    #1207
    Hát kortól, genetikától függően lehet rá valamennyi húst pakolni, de csontozatot, ami meghatározóbb testalkat szempontjából, már nem. Hiába a válla, háta, mellkasa nem lenne szélesebb, csak bevastagodna ilyen egybehurka módra.
  • [HUN]Crassus
    #1206
    MA BEMUTATÓ!:)
  • mindero
    #1205
    Testfelépítése pillanatok alatt bárkinek lehet (már ha nem dagadt).
    Egy sovány csávóból 3-4 hónap alatt olyan kigyúrt izomállatot csinálnak jó személyi edzők (meg a jó szerek) hogy csak na.
  • cdr74
    #1204
    Andy után akkora űrt betölteni, mint amekkora színész és tehetség...hát
    Több volt, mint részeinek egésze - célzok itt pl. a testfelépítésre - .
    Mellesleg Ben Foster-t is láttuk már hitelesen rendet rakni (pl. Alpha Dog) mégse egy gépsonka.