3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #1163
    attól függetlenül fel nem vennék ilyet, de igaz, nézőpont kérdése mi a szar :)
    amúgy egy nyomdaipari üzletben, ilyen clipartos egyszínű pólót fele ennyiért megcsinálnak.
  • LordVenom
    #1162
    Ismerem ezt a pólószerkesztő oldalt. Ezzel nem lehet jobbat kihozni. 3 szín a maximum,és az adott sablonnal kell dolgoznod. Minél több színt használsz,annál drágábban adják a pólót.

    Szerintem ezek tudatában bőven jó a dizájn...kicsit járjatok utána a háttérnek,aztán ítéljétek szarnak. ;)
  • Tyler1
    #1161
    hoppáá itt vmit elb*szott a rendszer, na mind1 nincs kedvem javítani :D
  • szucsy89
    #1160
  • Tyler1
    #1159
    aztapicsa ezek a forintos ez meg a dizájnolás netovábbja
  • LordVenom
    #1158
    Szerintem passzol hozzá... és ez?

    Jupiter's cock 2
  • tigeroo
    #1157
    az a font úristen
  • LordVenom
    #1156
    Már magyarországon is! :)

    Jupiter's cock
  • PetruZ
    #1155
    Nincs új hír azokon kívül, amit ide is beszúrtunk már.
  • adampierson
    #1154
    Hali fiuk, lányok!
    Nagyon imádom ezt a sorozatot,de a googlen nem találtam semmi frisset, Andyről, vagy a kezeléséről, vagy hogy jól van-e, és arról sem, hogy bejelentették-e már az utódját. Valaki nem tud valamit? Nem szeretném ha az a csenevész kis szökéses mandró játszaná el Spartacust a második évadban.
  • AntiHero
    #1153
    :) üdv, köreinkben.
  • Tinman #1152
    Nah, végignéztem én is ezt a sorozatot.
    Már rég leszedtem, de mondom nézzünk valami római témát.

    Szerdán álltam neki, most péntek van.

    Gyűlöletes egy film lett ez.

    Mennem kellett melózni 6-os kelés, ráadásul szarok az utak, etc., így marhára nem hiányzott ez a film nekem.

    Minden nap éjjel 1-2 körül feküdtem le, akkor is megértem magam rávenni az alvásra. Most itt ülök és alig tudod gépelni is, mert összefolyik a kép, olyan karikásak a szemeim, mint Spartacus-al edzettem volna.

    Elképesztően, k. bejött a film. Ittam minden másodpercét. A szereplők kiválasztása egyszerűen zseniális. Spartacus, Crixus, Doctore, Ilithyia, Batiatus... azannya!

    A forgatókönyvet kilóra bekajáltam, ahogy a látványt is. Szerencsére HD verzió jutott, így lemászott a tvről az egész.
    Varro halálakor meg mondogatnom kellett magamban, hogy ez csak film... aztaqrva!

    Ami nagyon nem tetszett, hogy sok volt benne a fax. Persze értem, hogy a női nézőknek is kedvezni kell, de akkor is na...

    -Ha elgépeltem valami sorry... mondom, alig látok.-
  • Tower Guard
    #1151
    Tudom, de pólóban ilyen megvalósításban még nem láttam, és ezen nevettem nagyot. :)
  • Kly
    #1150
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hozzászólásodból nem derült ki egyértelműen, hogy tudod-e, de a kakas és a pöcs ugyanaz angolul :D
  • Tower Guard
    #1149
    Kakas, hát beszarok, ezt még nem is láttam :D
    Jupiter kakasa
  • Tyler1
    #1148
    :DDD
    fekete hosszúujjúban jól néz ki nagyon.
  • tigeroo
    #1147
    régebben már volt, sztem ez a legjobb póló azóta :D
  • Jim Morrison
    #1146
    majd képt küldjél :D
  • tigeroo
    #1145
    crixus 4ever:)

    megláttam a mostani videókon kedvet kaptam megint megnöveszteni a hajam :D
  • Tyler1
    #1144
    Crixusról nem csináltak wp-t :(
  • PetruZ
    #1143
    Letölthető countdown widget, ikonok, wallpaper-ek, stb. a Starz-nál.
  • LordVenom
    #1142
    Crixus mintha 10 kg izommal kisebb lenne...vajon direkt kérték?
  • gyurma78
    #1141
  • tigeroo
    #1140
  • Arnoux
    #1139


    Itt a második Gladiator Camp!
  • SötétBarom
    #1138
    AAaawwwwww
  • öregharcsa
    #1137
    alig ismertem meg crixust azzal a hosszú hajjal
    jó lesz ez asszem..
  • gyurma78
    #1136
  • Tyler1
    #1135
    irritál ez az új champion of capua, tipikusan rossz arcú csávónak tűnik. remélem Crixus jól elpicsázza :)
  • PetruZ
    #1134
    Kapcsolódó többi videó.
  • AntiHero
    #1133
  • Sir Quno Jedi
    #1132
    Ugyanmá, fognak egy közepesnél jobb színészt, kigyúrják pár hónap alatt és mehet a forgatás. Ha pénzük van, megoldják.
  • öregharcsa
    #1131
    ott írtak páran véleményt erről...azzal egyetértek ha rossz lesz a főszereplő kiválasztása azzal elástak egy nagyon jól csengő sorozatnevet...

    ezzel az erővel megvárhatnák míg Andy felgyógyul...bár azt is megértem, hogy amíg lehetséges, szeretnének jól járni a stúdiónál...

    szóval... Hajrá Andy!!
  • PetruZ
    #1130
    Egyik Spartacus-pótlék sem vált be (c:c)
  • Kly
    #1129
    +1
  • LordVenom
    #1128
    Nem tudom...nekem az első mindenképp kilőve,de annak ellenére,hogy a linkben mindenki a harmadik színészre voksolt,aki nem lenne talán rossz Spartacus,mégis a középsőt tudnám elképzelni a szerepre...

  • Tyler1
    #1127
    hát akkor legyen Stephen Amell
  • PetruZ
    #1126
    Három Spartacus-jelölt
  • PetruZ
    #1125
    Nem, nem ő lesz a főszereplő, neki csak egyfajta cameo-ja lenne az elején, meg a végén. A GotA a Spartacus előtti, sőt, a Crixus előtti időkről fog szólni, az akkori bajnokról és a Batiatus-ház felemelkedéséről.
  • tigeroo
    #1124
    hát attól függ mennyire mennek vissza az időben a blood&sand cselekményéhez képest...

    lehet hogy párhuzamosan benne lesz fiatal fiúként spartacus lightos gyerekkalandokkal, vagy vmi :D