3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • gyurma78
    #1283
    Lement, pár helyen megvan. Nemsokára szerintem mindenhol elérhető lesz.
  • Csacsi
    #1282
    Épp én is ezt akartam kérdezni. Sehol sem lelem
  • Örm
    #1281
    Hello!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy tegnap ne ment le a gods of the arena 2. része? Mert nem találom sehol!
  • desigo
    #1280
  • rufhus
    #1279
    Spoiler minden menyiségben!
  • Micsu
    #1278
    milyen jó soruk volt a gladiátoroknak hogy ha jó teljesítettek modelleket kúrhattak, én ilyen fogatlan nőket dobtam volna neki, a film is feelingeseb lett volna így :D
  • PetruZ
    #1277
    Mivel általában kevesebb lóvéval vannak eleresztve és csak egy sorozatot tudnak futtatni, bár a Starz inkább a nagyhalak közé tartozik. A Spartacus sikere mindenesetre hozott annyit, hogy az előzmény sorozat és a 2. évad mellé nyáron jön egy másik franchise is, a Camelot, ami hasonló lesz, mint ez, csak az Arthur-legenda tárgykörében. :)
  • ForzaInter
    #1276
    tudom, már le is szedtem 1. részt

    PetruZ: igen, hallottam a beteségéről sajnos, de amugy is kábel sorozatoknál kb 9-10 hónap van évadok közt:(
  • PetruZ
    #1275
    Itt azért most közbeszólt az élet (a főszereplő rákbetegsége miatt), egyébként már idén tavasszal lett volna 2. évad.
  • PetruZ
    #1274
    Objektíven nem is, mert a megítélés mindig szubjektív. :) Én másfél rész után untam meg, szubjektíve nem tetszett. Biztos jó, de én már nem kezdek neki újra.
  • szucsy89
    #1273
    de most itt van az előzménysorozat, kezd el azt nézni, múlt héten jött ki az első része
  • ForzaInter
    #1272
    kurvajóó:D ezt utálom kábeles sorozatokban, vége évadnak, aztán majdnem 1 évet várni kell az uj évadra:\ itt meg még többet is..
  • szucsy89
    #1271
    2012
  • ForzaInter
    #1270
    tegnap este végeztem vele, nagyon nagy sorozat, mikor kezdődik a 2. évad?
  • Kly
    #1269
    Szerintem háromnál kevesebb részből objektívan nem lehet megítélni egy sorozatot. (Ha annak idején nem tartottam volna be ezt a szabályt, már az első rész után felhagytam volna a Spartacus nézésével.)
  • MerlinW
    #1268
    Gyúrjunk rá:)
  • Tyler1
    #1267
    szép is lenne, ha így működne :)
  • MerlinW
    #1266
    Pedig zseniális sorozat a Roma. A második szezont érdemes folytatni, mert hamar beindul, jön a jól ismert Antonius - Cleopatra - Caesar káosz:) Ráadásul a végén jól besűrítették az akciót, miután megkapták a kaszát és le akarták zárni a történetet.

    Nekem az egyik kedvenc sorozatom.
  • PetruZ
    #1265
    Én már az első szezont is, másfél rész után... :)
  • bippo
    #1264
    Én a Rómát szerettem, de a második szezon elején valahogy mégis meguntam :(
  • PetruZ
    #1263
    Aki szeretné megpályázni a 3. évad valamelyik szerepét: Spartacus Workout 2.0 :)
  • sapkafej
    #1262
    Róma az alap!
  • Kly
    #1261
    Még a megjelenés másnapján megnéztem a legújabb részt, de csak most tudtam időt szakítani a posztom megírására.
    Nagyon tetszett ez az epizód, jól eltalálták, olyannyira, hogy sokkal jobban várom ennek a folytatását, mint a második évadot. Gannicus karaktere és a kisebb jelentőségű szereplők karakterei is bejönnek, azt hiszem sokukat fogom majd hiányolni a későbbiekben :(
    Imdb-n egyébként külön adatlapja van a Gods of the Arenának, ahol spoiler jelleggel meg lehet tekinteni az elkövetkező részek címeit, illetve, az egyes színészek neve mellett levő epizódok számából ki lehet következtetni nagyjából, hogy ki, mikor távozik a sorozatból.

    Az elmúlt hetekben amikor vártam a Spartacus folytatására, az azonos történelmi korban (egész pontosan a rabszolgalázadás után néhány évtizeddel) játszódó "Róma" című sorozatot kezdtem el nézni. Más szemszögből mutatja be a kort, maga a sorozat eleve más jellegű, de nekem ez a stílus is bejön. Az első évadot már kivégeztem, hamarosan nekilátok a másodiknak. Aki szereti a történelmi sorozatokat, annak ajánlott megnéznie.
  • PetruZ
    #1260
    Liam már gyúr a szerepre :)
  • SötétBarom
    #1259
    Jájdejóvolt!!!!444
  • AntiHero
    #1258
    Ep 2 képek:











  • Jim Morrison
    #1257
    je, most nezem, hogy jatszik benne a britt a dexterbol :D mar varom :D
  • Attila8805
    #1256
    +1
  • vixo
    #1255
    Nah, a bevezető rész felülmúlta a várakozásaimat! Már egy ideje lefutott az első rész,szóval nem rakom a mondandóm spoiler közé,aki még nem látta,ne nagyon olvaskodjon most :D
    Egyszerűen ez az a sorozat,ami olyan szinten le tud kötni,h egy másodpercre sem tudok nem odafigyelni rá,pislogni is alig merek :D
    És ugyanez az érzést hozta ez a rész is. Látni a többiek múltját nagyon jó. Szokatlan ez a "kis jámbor, visszafogott" Crixus. :D
    Ashurt is jó látni,mint "magabiztos" gladiátort,aki most Crixus-szal söpri fel a homokot :D
    Kíváncsi vagyok Doctore mi lesz majd Doctore feleségével,ott lesz majd sztem egy kisebb dráma.
    Az új bajnok is nagyon bejön,nagyon eltalálták Gannicus karakterét és nála is érdekes látni,hogy Crixus nyakláncát viseli,vagyis a B&S-ban Crixus viseli Gannicus nyakláncát,ha jól láttam,akkor ugyanaz a kettő :) Egyszóval kellemes csalódásként ért a kezdés: eddig 10/10
    Ezek láttán,már nem fogok kételkedni a 2.évadban sem! :)
  • AntiHero
    #1254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor megvette Batiatus Crixus-t és megy alatta a zene..
  • AntiHero
    #1253
    Na én is megnéztem. Lehet már kicsit elfelejtettem a "spartacus érzést" ezért az eleje annyira nem tetszett. De ahogy haladtunk a vége fele egyre jobb lett. A végére pedig újra "régi" fényébe tündököl.

    Már most sajnálom, hogy csak 6 rész lesz:(
  • sapkafej
    #1252
    F-A-S-Z-S-Á-G!
  • sapkafej
    #1251
    hihetetlen durván jó volt ez az első rész! kifejezni sem tudom
  • gabo91
    #1250
    Túl vagyok rajt én is.
    gratula a készítőknek!
    A lehető legjobb megoldást választották ezzel az előzmény évaddal. Nem bukik a sori, folytatódik tovább, ugyanakkor spartacus is kap esélyt hogy felépüljön és ő folytassa.
    Jók az új szereplők, érdekes a történet. Elég eseménydúsra sikerült az első rész. A történtek után nem csodálom, hogy batiatus miért gázol át mindenkin majd a későbbiekben(első évad).
  • tigeroo
    #1249
    én azon gondolkoztam hogy terrence hill valszeg ugyan ilyen karaktert testesített volna meg ha nem olyan korhatárosra tervezték volna a filmjeit :D

    (még hasonlít is rá picit)
  • MerlinW
    #1248
    Direkt ilyen a vér (miután a sorozat képregény feldolgozás - a képvilág is ezért olyan amilyen).

    GotA első része zseniális lett. Nekem egy másodpercig sem hiányzott Andy. Gannicus karaktere jobban tetszik:)
  • tigeroo
    #1247
    sztem inkább egy "allstars" banner kéne, nem kéne kihagyni andyt sem :)
  • tigeroo
    #1246
    na megnéztem énis hála a szomszéd új wifijének :D

    durván jó rész volt, lehet agyban teóriákat szőni hogy mi lesz az évad közben, ki hogy jutott el a blood & sand-ig. tényleg annyira okosan voltak megcsinálva a szereplők hogy nemcsak andy spartacusa vitte a hátán a sorozatot. lesznek még itt olyan jellemfejlődések hogy besza-behu

    dehát felesleges végülis kattogni, lesznek még itt durva kavarások is. az előző évadban is úgy kihúzták a főbb szereplőket néha hogy csak kamilláztunk (pl. varro)
  • desigo
    #1245
    Nagyon jó rész volt.Ugyanúgy meg volt a hangulata mint a Blood and Sandes részeknek.
    Várós a következő !

    Kellene új banner a mostani szereplőkkel.
  • Tyler1
    #1244
    nekem nem jött be a művér, nem hiszem el, h ez 2011-ben még ekkora gondot okoz a filmiparban, hogy nem tudnak élethű művért csinálni. persze a 3d-re, meg imax-re van eszük.

    na de ez nem tudott negatív irányba befolyásolni, kurva jó lett a nyitó rész, Crixus-os részek még mindig a legjobbak :)