3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • MerlinW
    #1323
    Áhh... lehet újra kellene néznem az előző évadot:)
  • Sir Quno Jedi
    #1322
    Jaja, a karthágói sztori jó volt.
  • vixo
    #1321
    Nem,mert Crixus-é a testvérpáros történet. Legalábbis,amikor mesélik a legendákat,Crixus-nál volt,h megemlítették azt a 2torzszülöttet,akiket egy sakál nevelt fel,mindenkit cafatokra téptek és őrjöngtek az arénában és őket győzte le Crixus. Barca sztorija,pedig az volt,h a saját társai ellen kellett küzdenie több napon keresztül és végül csak ő és a vezérük,aki az apja volt maradtak és az apját ölte meg Barca.
  • Örm
    #1320
    Ezek vannak helyette: http://feliratok.na.tl/ http://feliratok.ro.lt/ http://feliratok.hs.vc/
  • MerlinW
    #1319
    Nem tudjuk. Használd addig a feliratok.org-ot, vagy az opensubtitles.org-ot.
  • MerlinW
    #1318
    Ah tényleg, akkor Barcáé a testvérpáros történet:)
  • Örm
    #1317
    Hello!
    Tudom, hogy off, de valaki nem tudja véletlenül, hogy miért nem megy a feliratok.hu?
  • zzeN
    #1316
    Peter Mensha
    Kb. 5 másodpercbe tellett.
  • COD Black Ops
    #1315
    Bocs nem nézem a sorozatot de valaki meg tudná mondani a fekete férfi (valós) nevét? (láttam még régebben más filmekben eszméletlen hogy milyen testalkata van)
  • SötétBarom
    #1314
    Beszarokbehugyozok. Nem gondoltam volna, hogy a zseniális első évadra rátesznek egy lapáttal, de nagyon úgy tűnik.. :)
  • tigeroo
    #1313
    váó :-O
  • PetruZ
    #1312
    Akkor ezt tuti beépítik a sztoriba és már látszik az ok is (legalábbis találgatjuk ;) ), hogy miért fognak kiválni a többiektől. :)
  • [HUN]Crassus
    #1311
    jééé ott szerepelnek a légióim:P:D
  • MEdievil
    #1310
    Ganicusal kapcsolatban egy kicsit több mint találgatás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Szerintem nem halhat meg itt az előzmény sorozatban, mivel akkor nehéz lenne fosztogatnia később a lázadás alatt és ezzel 12000 emberét a halálba küldenie :)

    "Fortunately for the Romans, the gladiators were once again weakened by internal squabbling. Two more Gauls, Ganicus and Cestus, broke away from the main army to plunder area villages and estates. Encamped at the Lucanian Lake, this splinter band was surprised by Crassus and his legions. With no retreat possible, the gladiators fought with the desperate fury of cornered men. More than 12,000 rebels fell in the battle before Spartacus arrived to rescue the survivors."

    Annak aki még egy kicsit spoilerezne :)
    http://www.historynet.com/ancient-history-spartacus-and-the-slave-rebellion.htm/1
  • PetruZ
    #1309
    Az 1. évados elmondás szerint Crixusszal harcolt egy másik pár ellen, de Crixus magának akarta a dicsőséget és közben "véletlenül" megnyomorította Ashur-t. De sztem Crixus és a többiek tudják, hogy mit tett most Ashur, hiszen az 1. évadban állandóan lenézik, nem tartják "igazzy" gladiátornak. Bár az is lehet, hogy csak Crixus tudja a teljes igazságot, a többiek csak a teszt elmaradását és a furcsa körülmények között megtörtént billogozást látták.

    #1304-5:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lenne rossz csavar a 2. évadra, ha kiderülne, hogy Gannicus él, akár vele van a csaj, akár nem. A Doctore biztosan rögtön megpróbálná levadászni, mert Batiatus tuti hazudott neki a csajról. Aztán kiderül a nagy igazság, ami megroppantja Doctore-t és valami rómaiak elleni csatában hal meg heroik módon - miután elintézte Ashur-t, merthogy azt is megfogadta. :)

  • sapkafej
    #1308
    crixus oldalán harcolt, de crixus elárulta mint a szart. valami ilyesmi
  • MerlinW
    #1307
    Ashurt nem valami testvérpár nyomta le az arénában? Nekem valami ilyesmi rémlik.
  • desigo
    #1306
    Nagyon jó rész volt ez is.
    Remélem,hogy egyre több fightot is fogunk látni mert azok eléggé felpörgetik az egészet.
  • tigeroo
    #1305
    spoiler-tapasz

    vagy azlesz hogy ganicus + a nő megszöknek, vagy megrendezik a halálukat, crixus meg segít nekik hisz akkor ő lehet a bajnok. ááááááá nem bírom kivárni :D

    váh...úgyis olyan csavart találnak ki az írók hogy csak álló fasszal keresgéljük az állunkat hogy wtf...
  • tigeroo
    #1304
    spoiler + egy kis wall of theorycraft:



    szerintem nem fog meghalni. túl "várható" lenne ha abból indulunk ki hogy aki nincs benne a blood & sandban, de ebben igen, azok közül mindenki meghal. sőt én direkt úgy csinálnám meg a ganiccus-történetet hogy esetleg a 2. évadban még viszont is láthassuk, főleg ha azt nézzük hogy andy hiánya miatt hozták ki idén ezt az előzmény-évadot (gondoljatok bele, kitudja hogy mennyire lesz népszerű karakter ganicus)

    amúgy szerintem az lesz hogy: onemaios nője >> batiatus akciójáról tudomást szerez >>> majd belebonyolódik és emiatt is kell meghalnia... >>> jön a képbe ganicus és crixus >>> ashur dolgai talán kitudódnak >>> crixus jól elbánik ashurral és lenyomorítja, ganiccus meg megpróbál bosszút állni a gyilkoson de elmenekül. mindezt úgy hogy doctore számára nem derül ki az igazság (legalábbis a gazdája szintjén lévő hazugság. lehet hogy ganiccus félreértés áldozata lesz és őt büntetik meg vagy őrá kenik a halálát a nőnek - ha egyáltalán meghal)
  • Kly
    #1303
    Ismét remek rész láthattunk (imdb-n is javult a sorozat értékelése 9,1ről 9,3ra/re.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy az arénában, de könnyen meglehet, hogy még korábban, a próbatételen sor kerül a Gannicus vs Crixus mindent eldöntő harcra. Ugyanakkor egyáltalán biztos, hogy Crixus öli meg, sőt az is benne van a pakliban, hogy nem is hal meg Gannicus, hanem valamilyen más módon távolítják el a sorozatból.
  • hapi
    #1302
    Hát ez kész annyira ott van a sorozat, hogy köpni nyelni nem tudok.
  • Shiwo
    #1301
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tippem szerint a nő öngyilkos lesz, Gannicus valami módon meg Crixus-szal fog szembekerülni az aránában..
  • Kly
    #1300
  • desigo
    #1299
    tessék
  • gyurma78
    #1298
    felirat
  • Kly
    #1297
    Hosszupuska nem jön be, twitteren nem tudom követni, feliratokon meg még nincs fönt. U mad?
  • szucsy89
    #1296
    Felirat van már?
  • PetruZ
    #1295
    Ja, ja, bár a sűrűbb, pörgősebb sztori 6 részbe sűrítése is biztos sokat hozzáad az élvezeti faktorhoz.
    Mindenesetre már látni, a többiek miért fogják utálni Ashur-t (
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a "marking" körülményei miatt nem tekintik őt igazi testvérnek
    ), és szerintem Gannicus
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    el fogja bukni a viadalt a megnyitón, annyira zavarodott, ami ismét visszaveti majd a Batiatus házat, de ekkor jön el Crixus ideje...
    Hogy Oenomanus feleségével mi lesz, az még rejtély, de mivel Doctore-ként a fő sorozatban nem haragudott Batiatusra, szerintem nem fogja tudni, hogy mi történt valójában.
  • tigeroo
    #1294
    jah. és azon gondolkozom hogy most ez az előzmény jobban is tetszik mint az első évad... mert itt más szemszögből ismerünk meg mindenkit.


    most erre a részre visszagondolok, crixus jelenetei, onemaios szerepe ebben a részben, ashur, áá egyszerűen lehidal az ember! már a sorozaton belül is eszméletlen összetettek voltak ezek a karakterek, nemhogy egy előzménysorozattal (nomeg a cselekmény előtt még egy kis eltelt idővel) még erre ráis tudnak tenni egy lapáttal
  • PetruZ
    #1293
    Majd jön nyáron a Camelot, csak kihúzzuk vele. :)
  • AndrewT
    #1292
    már előre aggaszt, hogyan lehet kibírni a következő 4 hét utáni egy évet O.o
  • tigeroo
    #1291
    ez a sorozat! mekkora vagy!
  • PetruZ
    #1290
    Hú, a mindenit, mekkora rész volt ez is! :O Ezek után a 2. évad sztorijától sokkal kevésbé félek, mint attól, hogy az új színész képes lesz-e felnőni a szerephez.
  • desigo
    #1289
    "Spartacus holnap csak, senki ne várja ma."
  • MerlinW
    #1288
    Most komolyan..?
  • [HUN]Crassus
    #1287
    huhh SOK(K) volt ez a 2. rész is:)
  • Punker
    #1286
    felirat?
  • MerlinW
    #1285
    1x02
  • [HUN]Crassus
    #1284
    enkóre tv-ben nekem ma este mutatják be:)