3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • PetruZ
    #1363
    Hmm, Gaia sorsa finoman szólva is elrendeződött, érdekes lesz látni az utolsó két részben tettei következményeit. Megint nagyon kemény rész volt, főleg a végén hangzanak el nagyon súlyos mondatok. A vén papó meg mindenkinél szemetebb. :)
    Az utolsó két részben kissé meg fog ugrani Capua halálozási rátája, azt hiszem. :D
  • tigeroo
    #1362
    dincse még Part IV rip? még nem találtam a netön
  • SötétBarom
    #1361
    Engem is irritál ez a lánygyerek. A többi suna+ erősen.
  • Csacsi
    #1360
    A mai részhez a 720p-hez angol felirat tud valaki adni?
  • Tyler1
    #1359
    az a kemény, h régen milyet témáztunk arról a suliban, ha a hétvégi Xéna részben mutattak vmi sejtelmeset Lawless néniről, most meg itt kilóg a csöcse a képernyőből :D
  • Shiwo
    #1358
    a warehouse 13-ben (-ban) H.G. Wells -t alakította
  • Kly
    #1357
    Bevallom nekem Gaia tetszik a legkevésbé a felhozatalból, legjobban meg talán Melitta (Doctoré nője) vagy az előző évadból Sura. Xéna néni pedig még mindig jó banyus szvsz :)
  • Police88
    #1356
    De ő az, engem picit idegesít a beszédstílusa.
  • Hoz_Hun
    #1355
    Banner kicsit avittas, lehet cserélni kéne.
  • Hoz_Hun
    #1354
    Ez a Gaia csaj nagyon jó nő. Ha már rabszolgának kellet volna lennem Rómában, leginkább alatta szolgáltam volna. Mondjuk a filmben a többi nő is jó, kivéve talán Xénát.
    Nem ez a Gaia csaj volt a Dexterben azaz őrült nőszemély, aki ráakaszkodott Dexterre valamelyik szezonban?
  • Shiwo
    #1353
    akkor inkább a második... egy szökött rabszolga után elég nagy felhajtást csinálnának szerintem, főleg ha gladiátor, és elég nagy csorba lett volna a Batiatus-házon
  • kropotkin
    #1352
    Az öreg Batiatus azokra a támadás előtt álló katonákra emlékeztet, akik a gyerekük, feleségük, képét mutogatják, és azt tervezik, hogy mit fognak csinálni a harc után. :)
    Viszont Nick Tarabay (Ashur), hogy kigyúrta magát az aktív gladiátor korszakára.
  • Hoz_Hun
    #1351
    Nem biztos hogy eladják. Lehet megszökik a Doctóre csajával. :D
    Az is lehet, hogy lesérül és ez a Gaia csaj elviszi magával.
  • Kly
    #1350
    Egyrészt az aktuális bajnokot mindenki tiszteli, másrészt Barca idővel szerez magának új köcsögöt :D
  • Punker
    #1349
    de hogy lesznek haverok Barca-val?
  • tigeroo
    #1348
  • Shiwo
    #1347
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem csodálkoznék, ha apuci egészsége azért romlik, mert mérget tesznek a mézes borba..nem hiába "figyelmeztette" Lucretia férjurát, hogy ne igyon belőle..lehet Titusnak nem azért tett jót szicília, mert más ott a levegő, hanem mert Batiatus gondos felesége ott nem tömte "finomságokkal"...Ganiccust valszeg eladják idő előtt (említve volt, hogy a rabszolga-lázadásokkor élni fog, tehát meg nem hal, el nem szökhet, mert akkor levadásznák, ezért tippelek most az eladásra..) s valamiképp Crixus ölébe hull majd a primus-harc az új arénában, amit természetesen megnyer, így válva Capua bajnokává
  • LordVenom
    #1346
    Két helyről szedtem le a filmet,és az utolsó 15-20 perc hang nélkül volt....

    Mindegy,így is megnéztem. Tetszetős volt ez a rész is. ;)
  • tigeroo
    #1345
    a páter záró sorai után szerintem stílusosan élve fogja :D
  • PetruZ
    #1344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az oké, hogy apukát eltemeti, már csak az a kérdés, hogy előtte megvárja-e, amíg meghal. ;) Mert az szinte nem is kérdés, hogy mindent meg fog tenni ennek érdekében. :)

  • desigo
    #1343
    kint van...
  • tigeroo
    #1342
    na megnéztem a 3. epizódot



    huácccsá:D

    amúgy ha azt nézzük, a cselekmény nemis nagyon halad. van egy szál batiatus felől, meg a rabszolgák szemszögéből (és ezen belül inkább a jellemfejlődésen van a hangsúly mintsem a cselekményeiken)

    crixus karaktere a legjobb a sorozatból most hogy "megtoldották" a kezdettel :)


    maradék 3 rész szerintem még ami lesz cselekmény:
    spoiler:

    -crixus legyőzi ganiccust ez már tuti
    -batiatus eltemeti az apját

    a többi meg már csak hab lesz a tortán (remélem)
  • szucsy89
    #1341
    Hol van már az a felirat... megőrülök ilyenkor :D
  • Kly
    #1340
    Fanatikusok :D (Más kérdés, hogy én is 5 percenként nézek rá a topikra/feliratra)
  • petee
    #1339
    Nálam még az van, hogy hamarosan...
  • Punker
    #1338
    nekem müxik
  • Tyler1
    #1337
    már jó.
  • petee
    #1336
    "A hosszupuskára fogom felrakni a feliratot először. Amint kész lesz."
    Hosszúpuska épp lehalt...
  • Attila8805
    #1335
    Kész a Spartacus, hála Luke-nak! Most jön az átnézés és az újraidőzítés!
    40 minutes Ago!
  • tigeroo
    #1334
    na fasza most nézném meg énis 20perc múlva remélem lesz felirat:)
  • toysoldier
    #1333
    "Találtam segítséget, szóval ma este (sztem kb 9-10 fele) lesz felirat!"
  • Punker
    #1332
    múlthéten is kész lett vasárnap estére.....
  • Rony94
    #1331
    Gondolom a felirat megint csak holnapra lesz kész.
  • PetruZ
    #1330
    De, jól emlékszel, csak az új aréna még fél év (valami ilyesmi hangzik el az elején), és addig ki akarják választani, ki lesz a primus, ahhoz meg meggyőző játék (is) kell. Mint valami selejtezők. :)
  • AndrewT
    #1329
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet rosszul emlékszem, de nem arról volt szó, hogy az új aréna első játékának primus-áért megy a vetélkedés? ez viszont még a "régi" küzdőtér volt...

    az első két epizód valóban erősebb volt, de azért ez is nagyon színvonalas, élvezetes volt nézni.
  • PetruZ
    #1328
    Láthatóan átmeneti időszak, az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    apuka érkeztével
    a szélsőségek kissé csillapodtak és most a többi karakter került a középpontba. De azért nem félek, a végén Batiatus tekintete elárulta, mire gondol (ő is). :)
  • Csacsi
    #1327
    Egy kicsit leült ez a rész. De azért tetszettek a jellemfejlődések. Crixus, Doctore, Barca, Domina, Dominus.

    Szóval jóü volt azért :)
  • MerlinW
    #1326
    sorozat - torrentz.eu, piratebay.org, stb
    felirat - hosszupuska, feliratok.org, opensubtitles és a többi ezermillió feliratoldalon.

    Nem értem miért okoz ez nehézséget egyeseknek. Ahogy az egy oldalnyi visszaolvasás is.
  • Punker
    #1325
    #1298
  • Kongy
    #1324
    Fennvan vhol a Gods of the Arena magyar felirattal?