3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Dean Winchester
    #1643
    ez nekünk miért kell ? :D
  • lokális vátó
    #1642
    Gods of the arena utolsó része link (JÓ)
    hotfile.com/dl/111035573/a26089b/spartacus.gods.of.the.arenapart06.720p.hdtv.x264-immerse-BoB.mkv.htmll
  • lokális vátó
    #1641
    Gods of the arena utolsó része itt!!!!!
    hotfile.com/dl/111035573/a26089b/spartacusDOTgods.of.the.arenapart06.720pDOThdtv.x264-immerse-BoBDOTmkvDOThtmll
  • Dean Winchester
    #1640
    hát én is ,de a domina mondta h egy szót se senkinek erről...
    aztán ez átment szerelem félébe és igy nem mondták meg neki mert úgy gondolták,hogy ounemousnak igy jobb lesz
  • Dean Winchester
    #1639
    megnéztem és jó volt a vége de nem volt meg azaz OMFG :D
    valaki írja már le ki mire gondolt ezzel kapcsolatban?
    a végén vártam ,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy Gannicus-t is megölik a kapun kívül,de nem történt meg xD

    egyébként jó volt látni,hogy Ashur,hogy szenvedte el a sérülését,bár hiányoltam azt amit már említettem miszerint jó lett volna látni pontosan hogyan jutott el a talpnyaló szerepébe :D (1-2 jelenet simán belefért volna)
  • Tyler1
    #1638
    Glaber csak egy birodalmi bábú, csak addig nyúlt amíg Róma fedezte, sztem ugyanolyan köcsög marad, mint volt :D
    viszont Crassus már érdekes lehet, mert hasonló jellem volt, mint Batiatus, hatalomvágyó, önérdekű, és kegyetlen.
  • Dean Winchester
    #1637
    ubazz jön az utolsó rész :O
    kíváncsi vagyok Ashur ,hogy fog eljutni a talpnyaló posztra xD
    illetve ezek utan mi lesz már az a híres OMFG :DDDDD


    régen volt,hogy egyhúzamban ennyi történelmi filmet nézzek...
    am a RC féle gladiátornak is tökre ez a története , valószínű ezzel fogom zárni a spartacust :)

    aki látta a romát az mondja már el,hogy az is van ilyen izgalmas sorozat vagy az megse közelíti a spartacust?
  • Dean Winchester
    #1636
    bazz azt tutdtuk,hogy a vater megfog halni ,de hogy így?????
    FÉLSPOILER!!!!!!!!!4
    ez a boros történet eléggé űtősre sikerült :O
  • AndrewT
    #1635
    egyértelműen ő vitte a hátán mindkét évadot, színészi teljesítményt tekintve messze kiemelkedik (véletlenül sem bántani akarom a többieket, de nem is írtak mindenkire jól előadható szerepet). kár, hogy tőle véglegesen el kell most már búcsúznunk, hacsak nem terveznek további beékeléseket az időben.
    a folytatásban valószínűnek tartom, hogy Glaber karaktere bontakozik ki erőteljesebben, és ő lesz "ezen az oldalon" a központi figura. nem nagyon használták fel az első évadban, úgyhogy adná magát.
  • SötétBarom
    #1634
    Szerintem sejtette....
  • Arnoux
    #1633
    Nemtom mennyire lehet nyíltan kibeszélni a történéseket, mert úgy látom néhányan még az első évadnál tartanak, szóval írom spoilerban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kár, hogy nem tudta meg a doctore Gannicus és Melitta szexelését :( Egész végig arra vártam mikor fog kiderülni.
  • Hegi90
    #1632
    "melyik évben találták fel az időgépet?"
    érdekes kérdés :D
  • Arnoux
    #1631
    Szerintem az évad helyett részt akartam írni :D
  • Tyler1
    #1630

    az nem semmi, melyik évben találták fel az időgépet? mert 2012-ben jött volna még csak a 2. évad :D
  • Arnoux
    #1629
    Most néztem végig a 6. évadot. Jó volt ez is, viszont most megint lehet várni egy évet az új részekre. :(
  • Hegi90
    #1628
    sokkal durvább lesz. ;)
  • Dean Winchester
    #1627
    egyébként az 5.rész vége után most sztem az lesz az OMFG ,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. a ounemouse (a néger doctore) feleségét a batiatus öleti meg
    2. a batiatus megöli a saját apját , bár ez egyértelmü és várom is :D
    3. soloniussal kapcsolatban lesz valami az tuti
    hiszen ugye nem haverok hanem gyülölik egymást a vér és homokban itt meg még spanok
    4. giannicus (a jelenlegi bajnok) megmérkőzik Crixus-al

    azért örülnék ha ennél nagyobb esemény történne és nem csak ennyi lenne majd az OMFG :D
  • ddany7
    #1626
    Én értem mit próbálsz magyarázni...
    Még annyit megjegyeznék,hogy téged nem az emberi hülyeség basz fel,hanem saját magadat idegesíted fel,hogy egy igen helyett már egy fél napod arra megy el hogy próbálsz kioktatni :)
  • [HUN]Crassus
    #1625
    értelmezd már mit írtam!
  • ddany7
    #1624
    Hallod, nem kell Caps Lock,az én szemem még jó!

    mire van a topik? arra,hogy csak akkor lehessen idejönni,ha megnéztem az összes részt? De nem is értem miért vagy ilyen ellenséges,még nem is egy játékról van szó,szimpla film,meg 1 kérdés,az agyvized meg már száz fokos...Komolyan sajnállak
  • [HUN]Crassus
    #1623
    ha a jövő héten jönne ki az a rész még meg is érteném sőt el is diskurálnék veled az elméleteimről a kérdéseddel kapcsolatban,DE mivel már hónapok óta lelehet szedni 68 féle verzióban így a kérdésed
    É R T E L M E T L E N volt!
  • [HUN]Crassus
    #1622
    bármibe lefogadom,hogy 3 és fél perc alatt lebirod tölteni bármelyik részt /ha már most nincs az összes a vinyódon/ szóval NÉZD MEG AZ ÖSSZES RÉSZT /már ha tetszik/ és gyere vissza ha valami nem volt tiszta!

    szóval még1x: NÉZD MEG AZ ÖSSZES RÉSZT! addig teljesen értelmetlenek ezek a primitív és buta kérdések....

    és engem az emberi hülyeség felbasz agyilag és így nyilatkoztatom ki ha tetszik,ha nem....
  • Tyler1
    #1621
    mind1, felesleges a vita. aminek ki kell derülni az itt ki is fog :) de sztem úgy jobb nézni egy sorozatot, h nem tudod előre a kimenetelét(akárcsak annyit, h kiderül-e ki ölt kit), nagyobb az élményfaktor, ha nem várod, vagy tudod a végét. lehet az egy nagy csavar, ha nem derülnek egyes - nem kis kaliberű - dolgok, pl. majd a GotA-ban lesz ilyen.
  • ddany7
    #1620
    Csak annyit mondj meg,hogy hol kérdeztem én olyan egetverő hülyeséget?Hol kérdeztem olyat,ami "poént" lőne le? Elárulom sehol.Egy olyan kérdést tettem fel,mint,hogy pl. Ma este adják a tv-ben?(igen/nem)
    Erre te meg crassus haverod oltogattok,gratulálok!
  • Freddycom
    #1619
    Jól van, mindegy.
  • ddany7
    #1618
    Ki kérdezett olyat,hogy " ő ölte-e meg? " Mert én nem...
    Annyit kérdeztem,hogy ki fog-e derülni,hogy ki... Szövegértés,emberek.
    szó szerint:
    "Ez ki fog derülni,hogy ki csinálta?"
    Itt hol látsz olyat,hogy "Ő ölte-e meg?"


    Az meg neked nem tök mind1,hogy nekem milyen filmnézési szokásaim vannak?!
    Kérdésre válaszolni kellene,nem okoskodni...
  • Dean Winchester
    #1617
    végülis igaz..
    mondjuk ennél azért jóval durvább a filmek amiket most láttunk topicba az egyik tag aki meg filmek lényegét kérdezi :D tehát a legerősebb spoilert elolvassa és csak aztán dönti el h megnézi a filmet vagy sem :D
  • Freddycom
    #1616
    A te kérdésed más, nincs semmi jelentősége kb a történet szempontjából. Az övé viszont teljesen érthetetlen, mert egy sorozatot nem úgy nézünk, h részenként írunk fórumba, h 'és akkor most ő ölte meg', ' de vele mi fog történni majd?'. Nézzed a részeket és kibontakozik a történet.
  • ddany7
    #1615
    Kicsit vegyél már vissza az arcból.
    Én idejöttem,és szerintem teljesen normálisan megkérdeztem valamit. Ha ez neked nem tetszik,akkor miért válaszolsz rá?
    Sajnoa nem lehet mindenki olyan tökéletes,mint te,fogadd el

    Sosem értettem az ilyen vagány csávós hozzállást.

    Leirtál 2 hsz-t,amialatt annyit is le tudtál volna írni,hogy igen/nem, de ilyen embereknek ezt hiába magyarázom....
  • Dean Winchester
    #1614
    jó hát feltett egy kérdést ami olyan nagy baj?
    ez olyan mint spartacus neve kifog-e derülni megkérdeztem és megkaptam a választ,hogy nem...
    sztem smmi gond nincs ezzel a kérdéssel..
    nem lőttük le a poént azzal h eláruljuk kiderül h ki a gyilkos
    mind1 :D
  • Tyler1
    #1613


    én sem értem ezeket a kérdéseket, minden ki fog derülni, ha végignézik az összes epizódot. ha mi lelőjük a poént, akk felesleges nézni :)
  • [HUN]Crassus
    #1612
    "nyolcadik rész végénél járok /levan töltve az összes/ még van hátra 1 perc a stáblistából és nézem a 9. részt ,de valaki mondja már meg ,hogy a 8-rész utólsó képkockájában bal vagy jobb kézzel döfött-e Spőartacus? ,mert nembírom ki azt a két és fél percet míg elindul a 9-.rész......"

    az ilyen színvonalat pls. ne!
  • [HUN]Crassus
    #1611
    miért kell hülyeségeket kérdezni?
  • Dean Winchester
    #1610
    persze kifog derülni :D
  • Freddycom
    #1609
    Nézzed! :D
  • ddany7
    #1608
    7.résznél járok...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most hozták meg Spartacus nőjét,de ugye megtámadták őket az úton. Ez ki fog derülni,hogy ki csinálta? A Dominus elég érdekes fejet vágott és mondta,hogy ő tartotta a szavát,mert elhozta...
    De lehet,hogy csak nekem nem esik le,mert 3 részt egymás után néztem,és sok volt.. :)
    köszi
  • tigeroo
    #1607
    engem perpé érdekelne, de bebuktam a spartacus nevét is :(
  • Dean Winchester
    #1606
    ennek örülök, egyébként van hír h jövőre mégis mikor jön az első rész?

    GOtA első rész :DDD
    bazz annyira fura volt látni a színészeket "fiatalabb" korukban xD
    Batiatus és Solonius haverságát látva meg akkorát nevettem :DDD tök fura...

    annyit kérnék,hogy aki látta a sorozatot (GOTA , BAS) jelezze már, hányan vagyunk itt? lehet csinálni kéne egy kvízt mint a PB első évadjához..
    csak kérdés van-e akit érdekli?
  • PetruZ
    #1605
    A folytatásban Glaber megint főszereplő lesz, híres történelmi esemény volt a Spartacus általi megszívatása. :)
  • Dean Winchester
    #1604
    no végeztem
    öcsém ez igen durva lett :D
    kurva jó volt a végkifejlet!
    kár h 1 évet várni kell a folytatásra!

    a végén azt hittem ott lesz az a tag is aki eleve rabszolgasorsba jutatta spartacust de nem így lett , viszont a folytatásban remélem őt is legyalulja ^^
    mostmár jöhet a GOtA