3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • PetruZ
    #1603
    A GotA is van olyan izgalmas és fordulatos, a sztori bár rövidebb, a hat rész miatt elég sűrű, és az utolsó rész második fele "az" OMFG. :)
  • Dean Winchester
    #1602
    fogadd el de 6.résztől mint mondtam függőséget okoz!

    bazdmeg 12.rész vége meg egyértelmüen WRF :O
    már valaki írta valamire h az álla a fölre esett ,nos nekem is a 12.rész végén
    egyszerüen brutál
    az utolsó rész meg egyyzerüen kura rövid lesz azt már most tudom!


    a GOA is lesz akkor ennyire jó,izgalmas,fordulatos mint a BAS ?
  • ddany7
    #1601
    En 3 részt néztem eddig . Az elsőt három részletben kellett,mert egyszerűen felakasztottam majdnem magamat a Grafikai megoldások miatt... Ezek ilyen minősithetetlenek lesznek végig?
  • SötétBarom
    #1600
    + a gods of the arena
  • Dean Winchester
    #1599
    bazz a 6.résztől függő lettem :DDD
    alig bírom h ne nézzem meg a kövi részt!
    a 11.rész annyira nem volt izgalmas de amilyen "rossz" volt a közepe olyan ütős lett a vége :D
    durva ,hogy már csak 2 rész maradt :(
  • SötétBarom
    #1598
    De, Varro a neve.
  • Dean Winchester
    #1597
    lehet, az első rész első 5percét néztem meg eredetivel és szinkronnal, de szinkronnal nem volt gondom igy azzal néztem ,de meglesem crixos-t eredetivel is:S

    bazzz dobtam egy hátast most mikor ugye spartacus és varró (gondolom eredetiben nem varró a neve) bemutatót tart majd a gyerek halál-t kívánt :(
    majdnem megkönnyeztem én is ,de mostmár remélem az a nő vmi brutálisan megfogja szopni a f*szt :@
  • szucsy89
    #1596
    Crixus lesz az... :) Nézd sztem eredetin, mérföldekkel jobb, a férfi szereplők hangja mindenképpen.
  • Tyler1
    #1595
    hát poén a hangja, de én azt bírom benne a legjobban :D faarccal rekedt hangon amiket lenyom, kurvanagy :D
    nem is lehet leszinkronizálni(lehet mondani, h jó a magyar hangja, jó hát csak kurva messze van az eredeti "ájem dö ríl csempiön of kápuá" porbanéző szinkrontól).
  • tigeroo
    #1594
    én mindig kiröhögöm amikor dünnyög :D:DDd
  • Tyler1
    #1593
    Krikszosz meg omg, na ezért nem szabad ezt szinkronosan nézni.
    (Bennett hangja úgy is eredetiben a legjobb)
  • Tyler1
    #1592
    Illithya nem Batiatus felesége, Spartacusnak meg senki nem tudja a nevét, mert az sosem derült ki a valóságban sem.
  • tigeroo
    #1591
    pedig azthiszem mondja a nevét... hogy a felesége xy-nak hívta, ez volt a neve. de lehet hogy csak rosszul emlékszem
  • Csacsi
    #1590
    Nem tudod meg Spartacus eredeti nevét. Azthiszem az már úgyis a történelem homályába vész.
  • Dean Winchester
    #1589
    ilitia , bocs..
  • Dean Winchester
    #1588
    9.részben mikor spartacus megkurja Liticiát (aki rabszolgasorsba kényszerítette spartacust-t annak a felesége ugye) aztán elkezdi folytogatni xD bazz akkor nevetni kellett volna és remélem majd az elkövetkezendő részekben lesz olyan jelenet mikor spartacus liticia férjének a szemébe mondja,hogy jól megkurtam az asszonyod XDd
    vártam egy ilyen jelenetet és megkaptam, fasza xD

    krikszosz és spartacus meg barátok lesznek? - ezt várom még most...


    spartacusnak mi az eredeti neve??? a BAS-ban megkapom rá a választ?
  • proway
    #1587
    Félreértés ne essék, nem azt mondtam hogy rosz színésznő, megértem hogy a karaktéréhez is kellenek ezek a dolgok, de akkor is.
  • proway
    #1586
    Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de Ilithyia-tól és az őt alakító csajtól kiráz a hideg.Ahogy beszél, maga a mimikája egyszerűen pfff lerí róla h flegma, meg elég érdekesen viselkedik interjúkon is, valahogy ezt az érzést kelti ki belőlem. ennyit szerettem volna mondani hátha nem csak én vagyok így ezzel :D
  • LordVenom
    #1585
    Az egész sorozat jobb eredeti hanggal,bár a magyar szinkron sem lett rossz...
  • tigeroo
    #1584
    welcome to the brotherhood :)
  • Dean Winchester
    #1583
    7.rész végén mikor mondja " én vagyok spartacus "
    szinkronnal 1szer hallani ,eredeti hanggal visszhangzik is :)
    a közönség spartacus nevének skandálása is eredetivel jobban hallatszik
  • Tyler1
    #1582
    :DD
    legnagyobb karakter Batiatus!!!

    (remélem is, h a 2. évadban lesz még egy ilyen erős, és tudatos, törtető karakter, nélküle azért silány lecsó lett volna a B&S, meg a GotA)
  • Dean Winchester
    #1581
    OMG a feleségét a kapu előtt ölte meg a kocsis , bazdmeg de egy féreg ez a dominus :O
    na nem gondoltam ,hogy feltud húzni egy film de ez most megtette -.-
  • Dean Winchester
    #1580
    6.részben mikor kiderül,hogy barka nem ölte meg a gyereket majd mikor barkával végeznek akkor kiderül hogy hamis volt a hír és barka végezett a gyerekkel bazzz komolyan fogtam a fejem :O
    ha lesz még ennél meglepőbb húzás a sorozatban akkor szóljatok :D
    kurva jó!
  • shaba23 #1579
    a lényeg, hogy én értettem:)
    de az emberek 99%-val együtt én is Xenát láttam meztelenül, nem Lucy Lawless-t:)
  • Freddycom
    #1578
    Ne verd a fejed a falba, mert most butus vagy. Remélem érzékeled, h kifigurázásképp írtam, válaszul arra, h shaba23-at 'Xena' lepte meg a legjobban.
  • Szolnokboy1
    #1577
    "Farkas átlőtte Batman kezét"

    asztakurva!
  • Jim Morrison
    #1576
    ja tenyleg koszi, batman meg farkas miatt kicsit furcsaltam is, de a durvarol, meg a kezrol ez jutott eszembe :D
    bocs, thx.
  • davidka003
    #1575
    Az a film A sakál.
  • szucsy89
    #1574
    :DDD
  • Jim Morrison
    #1573
    az az amikor egy cigisdobozt emel fel a srac, aztan mondja a masik, mondtam, hogy felre visz ?
  • Freddycom
    #1572
    Ja, meg durva volt a Tökéletes trükk c. filmben, amikor Farkas átlőtte Batman kezét.
  • Dean Winchester
    #1571
    jajjjj :D nem is néztem utána de ja én is néztem honnan ismerős ez a nő????
    mondom nem lucy lawles az??? de nem néztem utana csak gyanakodtam :D
  • shaba23 #1570
    oké, most értelmeztem is amit írtál:)
    engem xena lepett meg legjobban:)
  • Dean Winchester
    #1569
    olvasd el a hsz-em még1szer kérlek :)
    mint írtam vágom h volt de nem vártam a sorozattól h ennyire fogják mutatni :) de nincs vele baj mert ezzel is "újítanak" :D
  • shaba23 #1568
    Szerintem olvass kicsit utána, hogy mivel foglalták el magukat a római nemesek és miről szóltak a "szombat esték". Kaja/szex/vér. Ebben a sorozatban mondjuk kaja nincs sok:)Az ókorban elég sok kultúrában ment az orgiázás, ráadásul ott nem volt bűn az azonos nemű szex, vagy olykor az animal sem.
  • Dean Winchester
    #1567
    jó így a 6.részre nekem se :D csak érted az elején fura,hogy egy történelmi sorozatban mit keres a szex? oké akkor is csinálták de én ezt nem vártam,hogy pucéran fogják mutatni a szereplőke :D
  • shaba23 #1566
    nekem nem volt bajom a sok szexel:)
  • szucsy89
    #1565
    sori?
  • Reg5
    #1564
    Csak jövőre.