3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • MaRee
    #1683
    Van valami hír arról, hogy mikor lesz második évad(ha lesz)?
  • PetruZ
    #1682
    Az új Naevia.
  • Dean Winchester
    #1681
    hát az utolsó részt ha megnézed akkor lelövöd az a BAS lényegét...
    szóval sztem nézzed meg ahogy kellett volna !
    BAS majd GOA
  • SötétBarom
    #1680
    Az utolsó rész végén van gigaspoiler.
  • MaRee
    #1679
    Azon áttekertem szerencsére
  • mindero
    #1678
    Az elején lévő flashback már úgyis ellőtte úgy tök mindegy.
  • Csacsi
    #1677
    Már alapban úgy kellett volna. Így én ebben már nem tudok tanácsot adni :(
  • MaRee
    #1676
    Megnéztem a Gods of the arena első négy részét, de azt mondják hogy ne nézzem végig, mert akkor lelövöm a Blood and Sand-ben a "poént". Ez igaz? Mindegy mostmár és nézzem végig, vagy az 5. 6. részben van a lényeg?Mert ha igen akkor inkább elkezdem a másik sorozatot, a maradék 2 részt meg majd utána.
  • Dean Winchester
    #1675
    mint a batman: kezdődik is a batman filmek "folytatása" de az előzményeket meséli el :)
  • LoSA
    #1674
    OKs, köszönöm!
  • Freddycom
    #1673
    Később adták le, de előzménye a B&S-nek. De ha nézed, sztem egyértelmű.
  • LoSA
    #1672
    Srácok, a Gods of the arena a Vér és Homok folytatása?
  • cylonflatus
    #1671
    Nekem a Spartacusban is Batiatus kavarásai tetszettek, azok a cselszövések, manipulálások, politikai áskálódások, stb. Akit csak az akció, meg a vér és bél érdekel az bele se fogjon a Rómába (bár van egy két szaftos jelenet!), mert nincs egy értelmi színvonalon a sorozattal.
  • shaba23 #1670
    Igen, a Rómánál nem árt, ha van némi ismereted a történelmi háttérről, mert akkor valamivel több a poén, hiszen elég nagy nagy eseméynláncot göngyölít végig, míg a spartacus, inkább csak a látvány, meg egy szűk mag életét jeleníti meg.
    De azért a Rómában is odaba*ott az arénás jelenet!
  • kropotkin
    #1669
    Ott a pont. Róma az übermensch ebben a műfajban. A Spari is jó, sőt a második legjobb jelenleg.
    Rómánál az zavarhat, hogy a cselekmény szofisztikáltabb. :)
  • davidka003
    #1668
    Álomháború? Most megy moziban és a 300 rendezője csinálta.
  • Arnoux
    #1667
    Tudtok még olyan filmet, sorozatot, kisfilmet amiben a Spartacusban látott hasonló csatajelenetek vannak? (lassítások, vérplaccs, effektek). Én csak a 300-at ismerem, de szeretnék még ilyeneket nézni.
  • Tyler1
    #1666
    nekem sem jött be, sőt a Camelot sem nagyon fogott meg promok alapján, pedig ugyanezen csatorna, ugyanezen sémájára készült.
  • KaBuTo666
    #1665
    SE
  • Dean Winchester
    #1664
    köszi, de most egyenlőre nem kezdek bele
    spartacus után megnéztem a spartacus trailert ! Mivel a sorozat előtt nem láttam semmit a sorozatról így utolag megnézve sokkal jobb volt a sorozat mint amit a trailer mutatott!
    megnéztem a roma trailert és kb az előttem szólóval tdnék egyetérteni (bát trailer alapján nem szabad véleményt nyílvánita de nem nyerte el a tetszésem! Egyszer azért tuti megnézem
  • PetruZ
    #1663
    Ellenvélemény: a Roma unalmas, lassú, és érdektelen (szerintem). Ha ez bejött, nem biztos, hogy az is tetszeni fog.
  • cylonflatus
    #1662
    A Róma is zseniális, kötelező darab. Ha ez bejött, valószínűleg az is tetszeni fog.
  • vixo
    #1661
    igazából nekem sincs semmi bajom a szinkronnal,egyedül Crixus-nál furcsálom,h új szinkront kapott,ami megint nem rossz,csak más és az előző sem volt rossz,persze azért az eredeti angol nyelv visz mindent,de a magyar sem lett rossz ezektől függetlenül.
  • Dean Winchester
    #1660
    nekem bejött a szinkron :S
  • Tyler1
    #1659
    akkó nem is adok esélyt neki.
  • KaBuTo666
    #1658
    szarabb
  • Tyler1
    #1657
    jobb lett v szarabb? B&S-es szinkron kurvára elvette a karakter élvezetét.
  • LordVenom
    #1656
    Áldom az eszem,hogy nem szinkronosan néztem... :)
  • vixo
    #1655
    fura,h Crixus szinkronját lecserélték most a GotA-ban
  • Shiwo
    #1654
    gondolom a 10 oldalban nem csak a szöveg van benne, hanem az adott jelenetek leírása, hogy érez, hol áll, mit csinál és miért, stb..
  • shaba23 #1653
    jah, főleg ha jelenetenként van 2 mondata, amit akkor előtte megtanul, és a ront ismételnek...
  • Dean Winchester
    #1652
    nem is tudtam,hogy az eredeti spartacus-t játszó színészt leváltják :(

    Mi a véleménye Liam McIntyre-ről, aki a második évadban - Andy Whitfield helyett - játssza Spartacust?

    - Természetesen nagyon drukkolok neki. Tehetséges színész, aki nyilván átformálja kicsit a figurát, de ha őszinte és hű marad önmagához, ezt a nagyszerű történetet is tolmácsolni tudja majd. Sajnálatos, hogy ilyen körülmények között került be a sorozatba, de Andynek most saját magával kell törődnie, minden erejével a rák elleni harcra kell koncentrálnia. Mindannyian nagyon szurkolunk neki, de biztos vagyok benne, hogy ő is a legjobbakat kívánja Liamnek.


    A jövőre nézve milyen tervei, illetve ajánlatai vannak?

    - Egyelőre semmilyenek, jelenleg úgy tűnik, ha a Spartacus véget ér, munkanélküli leszek - szerintem kell is egy kis idő ahhoz, hogy kiderüljön, mit ad ez a sorozat a karrieremhez. Azt hiszem, egy darabig inkább csak filmeket vállalnék, mert a tévében játszani sokkal keményebb. Nem a szellemi igénybevétel miatt, egyszerűen fizikailag kimerítő, főleg, ha egy olyan karakterről van szó, mint Batiatus, aki mindenben benne van, minden egyes nap van mit mondania, és van mit átélnie. Ez a színészre is óriási terhet ró, a napi munka után, mikor hazamegy, még várja vagy tízoldalnyi szöveg, amelyet másnapra meg kell tanulnia - és ez így megy nyolc hónapon keresztül, ami tényleg iszonyatosan megterhelő.


    bazz azért tényleg durva lehet 10 oldalnyi szöveget megtanulni , mindennap :O bár van súgojuk is gondolom...
  • Tyler1
    #1651
    origo interjú John Hannah-val
  • MerlinW
    #1650
    Jupitereeees!!44:)
  • SötétBarom
    #1649
    Egy maszk. :>
  • Freddycom
    #1648
    Daráld még le a GotA-t és beszélhetünk jutalomról.
  • KaBuTo666
    #1647
    Mi a jutalmam? Nő ? Pénz ? Új páncélzat ?


    Dicsőség ?
  • Freddycom
    #1646
    Helyesen cselekedtél.
  • KaBuTo666
    #1645
    Most daráltam be a vér és homok évadot, durván jó sorozat :D
  • öregharcsa
    #1644
    kicsit le van maradva