3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Cucmey
    #2283
    A facebookos oldalon már vannak fenn új képek a 7. részből.
  • ddany7
    #2282
    eddig talán a leggyengébb rész volt ez szerintem. semmi érdemes nem történt benne,kivéve 1-2 hajszálnyi változást.
  • bega82
    #2281
    Tényleg, erről jut eszembe: nekem ebből az új évadból hiányzik nagyon a 2 kardos harc Spartacustól!
  • bega82
    #2280
    Kár. Mármint nem az, hogy létezett, hanem, hogy keveset lehet tudni róla. :) Kíváncsi lennék egy Szpartival való összecsapásnál melyikük győzne... Már csak a hasonló harcstílus miatt is. (Bár gondolom a valóságban nem nagyon voltak ilyen dual-wield harcosok, nem? )
  • Jim Morrison
    #2279
    [spoiler]
    e06 hoz trrnt link?:o
    [spoiler]
  • öregharcsa
    #2278
    Ezek szerintem rabszolgavadászok lesznek, amolyan fejvadászok vagy mi...
  • PetruZ
    #2277
    Az imdb alapján, ha jól kombinálok, ő egy Lugo nevű új karakter lesz, aki az évad végéig szerepel a listán.
  • Belkar
    #2276
    Ő fog előbújni a kútból:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    nem tudom ki ez de ha jól látom Glaber mögött ott van az a fickó a kocsmából aki látta Gannicust kúrni
  • PetruZ
    #2275
    Hát a vezúvi csata inkább volt megfutamítás, mint mészárlás, úgyhogy akár el is menekülhet, hogy aztán minden címétől megfosztva gyűlölködjön tovább mondjuk Crassus talpnyalójaként. :)
  • PetruZ
    #2274
    Emlékszem egy olyan jelenetre (lehet, hogy rosszul), ahol Glaber "lent" van. Lehet, hogy más okból, de én erre tippeltem. :)
  • Prof William
    #2273
    A full évados előzetesben az a jelenet nem a 5-ik részi arénás zúzást mutatta?
  • Hoz_Hun
    #2272
    Hát az se kizárt. De akkor jódarabig raboskodik Glaber, mert az késöbb történik. Szerintem méltóbb lenne, ha Vezuvi csatában veszne oda.
  • PetruZ
    #2271
    A korábbi full évados előzetes alapján
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glaber az arénában végzi, amikor Spartacus 300 fogoly rómaival rendezett játékokat Crixus halálának tiszteletére
    . Legalábbis nekem így tűnt. :)
  • Hoz_Hun
    #2270
    Spartacus lezuzza a Vezuv lábánál, mikor a híres "liánon lemászok, hátba támadom" taktikával nekirongyol Glabernek. Szerintem ezzel lesz vége ennek az évadnak. Hogy a csatában Glaber meghalt-e vagy sem azt nem tudom.
  • Prof William
    #2269
    Glaber haláláról lehet tudni valamit? Vagy csak annyit hogy ráfaragott amikor ezt hitte lezúzhatja Spartacust.
    Mert ebben az esetben is jöhet az írói szabadság valami változatos legyőzés és halálnem képében.

    Mellesleg érdekelne hogy milyen jó harcos. Vagyis hogy a testőrei nélkül meddig bírná Spartacus ellen. Anno még Batiatus is le bírt nyomni 1-2 gladiátort bár lehet hogy csak szerencséje volt.
  • PetruZ
    #2268
    A leírások említik, mint a lázadó vezérek egyikét és hogy Crassus légiói ölték meg mintegy 12,000 emberével együtt, de semmi egyéb nincs róla, úgyhogy a készítők bőven élhettek az írói szabadság eszközeivel.
  • Hoz_Hun
    #2267
    Igen. De a nevén kívül nem sokat tudni róla. Ő is részt vett a Spartakus féle lázadásban.
  • bega82
    #2266
    Ő egyébként létező személy volt?
  • Csacsi
    #2265
    Nekem Ilythia egyik szolgájának tűnt.

    Gondolom Glaber büntet :)
  • Cucmey
    #2264
    Szerintem nem ő. Névia barnább. :D
  • PetruZ
    #2263
    Nekem Naeviának tűnt...
  • MeoH #2262
    Ep 6 reszlet
  • Cucmey
    #2261
    Ki az a nő akit keresztre akarnak fesziteni?
  • Kongy
    #2260
    Must see

  • PetruZ
    #2259
    Csomó új részlettel!


  • desigo
    #2258
    igen ő fog
  • davidka003
    #2257
    Samara.
  • Kongy
    #2256
    Holnap este kiderül, hogy ki mászik ki a kútból :D
  • ForzaInter
    #2255
    Pedig a Gengszterkorzó nagyon jó. Az első évad még kicsit lassabb, és inkább a karaktereket mutatták be, de a 2 évadban már felpörögtek az események.
  • Cucmey
    #2254
    ne máááá hogy az lesz az utolsó. :((
    Én a Maffiózók óta nem nézek sorozatot csak a Spartacust. Akkor kéne helyette valami Római véres-baszós-szarkeverős-kardozós sorozat vagy valami maffiózós. Engem pl a Gengszterkorzó annyira nem fogott meg pedig elismerem hogy nagy sorozat.
  • ZZ88
    #2253
    Az jó lenne, pláne úgy, hogy az előzményévadot leszámítjuk és ezt a másodiknak vesszük.
  • hapi
    #2252
    Már értem miután végig olvastam :)
  • hapi
    #2251
    Ezt nem teljesen értem mert e szerint: első rész 2,7 millio
    nem lehet 1,5 millioval évad csúcs...
  • PetruZ
    #2250
    Az eddig is biztos volt. És az is szinte biztos, hogy az lesz az utolsó.
    (Közben a Starz új történelmi sorozata a Marco Polo lesz, hasonló stílusban. Ha jól emlékszem, nyáron kezdődik majd, ahogy a Camelot volt.)
  • Cucmey
    #2249
    Ennek örülök. Legalább biztosan lesz negyedik évad.
  • ZZ88
    #2248
    Ez így is volt, itt csak arról volt szó, hogy az 5. részben a rómaiak azt állították, hogy Hannibál az ő kardjuk által veszett el, holott a bujdoklása során megmérgezte magát, hogy ne kerülhessen római kézre.
  • PetruZ
    #2247
    Kaszkadőrök a Spartacus-ban:
  • PetruZ
    #2246
    A legutóbbi (5.) rész évadcsúcsot döntött 1.5+ millió nézővel (egyébként stabilan magas a nézőszám).
  • kritttt
    #2245
    Akkor ha nem mi a fenéért korzózott össze vissza a mediterrániumban. Meg miért lett Záma után kárthágóból egy kis senki ország, aki engedély nélkül még háborút se viselhetett.
  • Sir Quno Jedi
    #2244
    Jah, akkoriban ezt így tolták, de amúgy mostanság is dívik ez.