3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • bega82
    #2443
    Úgy ültem le a 8. részhez, hogy kíváncsi leszek, mi lesz Ilythiával... és a 9. részhez is így fogok leülni. :D
  • Kongy
    #2442
    hát azért még mindig messze van a barátok közttől :DD azt már hosszú évek óta húzzák, de semmi sem történik xddd
  • ddany7
    #2441
    hát ha valamit simán le lehetne rendezni 1óra alatt és húzzák fél napig, az nekem baj :P
  • FL Zoli
    #2440
    Úgy mondod mintha baj lenne:)
  • Kongy
    #2439
    Ütős rész volt. Számításaim beigazolódtak :))
  • ddany7
    #2438
    szerintem meg gagyi :)

    Lassan vége az évadnak,és alig történt valami. Ha így haladnak tovább, 10évad kijön a történetből... :S
  • Csacsi
    #2437
    Nah ez jó kis rész volt.
  • PetruZ
    #2436
    Most, hogy újranéztem a 8. rész előzetesét, felötlött bennem valami.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ashur anno benne volt az ál-támadás és Sura megölésének megszervezésében. Mi van, ha most ezt a tudást felajánlja Glaber-nek is, aki így, egy füst alatt megszabadulhat a feleségétől is? Vagy mi van, ha most a saját feje után megy, és megöleti Ilythiát és a balhét ráveri Spartacusra? Az elsőt kevésbé tartom valószínűnek, mert Glaber többször is mondta, hogy a gyerek az egyedüli, ami miatt még él, tehát nem öltené meg, amíg van utód. Ashur viszont van olyan rohadék, hogy megtegye, mondjuk csak Lucretia kínzásáért.
    Mindenesetre érdekes lesz látni Glabert és Spartacust újra egymással szemben. :)

  • ForzaInter
    #2435
    Legjobb karakter, nagyon nagy forma.
  • Kasadya
    #2434
    Batiatus hiányát enyhiti a játéka:P
  • Cucmey
    #2433
    jaja. egyetértek én is. talán színészileg a legjobban megformált karakter. én szeretem nagyon. :DD
  • Kasadya
    #2432
    jaja Ashur jól játszik
  • DaemoonHunter
    #2431
    talán a legmegosztóbb karakter, és egyben az egyik legjobban játszó is
  • PetruZ
    #2430
  • Dynamic
    #2429
    Ezek a gladiátorok nagyon nyomták a mae gerit:) Szinten minden akcióban van ilyen jelent.
  • RatBaG #2428
    http://comment.blog.hu/2012/03/14/megvan_julius_cezar_es_marcus_crassus
  • Retsu
    #2427
    Nem volt rossz rész, de azért a végére igazi harcot vártam. Csak a látványért levágni 1 ilyen "majdnem-orgyilkosságot", mert kb. az is volt. Igaz nem lehet mindent 1 részben, de azért nem kéne Spartacusból orgyilkost faragni.
  • Jobrog
    #2426
    AzigenLassan már elefánt hormont zabálnak aztán mindenki fél tonna lesz és lóbálja a kolbászát
  • Cucmey
    #2425
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JY6urjsxk6Q

    Névia bebutul! :DD
  • vixo
    #2424
    3.évad info morzsa
  • Cucmey
    #2423
    ezt meg pont most írták. érdekes lesz nagyon!!

    The Gods have blessed us all with news of what is to come in the next season of Spartacus. Julius Caesar and Marcus Crassus – to be played by Todd Lasance and Simon Merrells - will stand opposite Spartacus and the rebel cause!
  • PetruZ
    #2422
    FB-n most írták, hogy a legutóbb felbukkant szőke germán csaj (Saxa) maradni fog még és lesznek harcjelenetei. :) Az imdb adatlap alapján Lugo is marad az évad végéig.
  • Kasadya
    #2421
    ITT A NYÁR!!!!!
  • davidka003
    #2420
    Most sikerült megnézni a 6-os meg 7-es részt. Hát ütött nagyon. :D
    Majd megint sajnálni fogom, hogy vége lesz. :(
  • Kasadya
    #2419
    gorilla hormon és versenyló dopping.....te is megnőhetsz:P haverom nyomott gorilla hormont ,de 195 cm nél abbahagyta....egy 10-es dobott magára 185-ről....olyan feje van,hogy beszarnál ha meglátnád:D mondjuk csak 110 kg:D
  • Dean Winchester
    #2418
    váó az szép :D
  • Kongy
    #2417
    Végülis én bírom a fejét, szóval engem nem zavar, a teste meg igazából mindegy is, úgysem azt nézem, csak feltűnt.
  • ZZ88
    #2416
    Andy Whitfield pótolhatatlan. Isten nyugosztalja.
  • DaemoonHunter
    #2415
    elnézem nekik, az én szememben ez már úgy se "igazi" spartacus, csak egy bohóckodó színész. ettől függetlenül jó sorozat maradt:)
  • Cucmey
    #2414
    Igaz. Rosszul fogalmaztam. De ahogy az utánam szóló is írta a probléma gyökere Glaber. Szegény Batiatus meg már úgy is ki van pipálva. Hacsak az istenek másképp nem akarják. :-D
  • Sir Quno Jedi
    #2413
    Amilyen nagy pofája volt, szerintem már nem is élne. :D
  • Prof William
    #2412
    Igaz. Ha Glaber nem lett volna akkor Spartacus még mindig trákiában kolbászolna 3-ad rangú harcosként.
  • Csacsi
    #2411
    Surát Batiatus nyiratta ki. De ha nincs Glaber, akkor egyiküket sem fogják el...szóval legfőképpen Glaberre haragszik.
  • Prof William
    #2410
    Surát nem Batiatus nyiratta ki? Így szervezte meg hogy ne legyen kedve elmenni a ludusból.

    Glaber akkor még azoknak a békés életét élte akik nem találkoztak Spartacussal.
  • bega82
    #2409
    Mondjuk lehet, hogy Gannicus tényleg képzettebb, meg hát csak lenyomott egy embert bekötött szemmel is... :)
    Viszont Szparti meg lerendezett vagy 5 római katonát egy fakarddal! :DDD
  • MeoH #2408
    Nem mondom, hogy sima ugy lenne, es valszeg kiegyenlitett kuzdelem lenne. De a lattotak alapjan sztem Gannicus brutalisabb, jobb harcos. De biztos, hogy sok ellenfeluk nincs a sorozatban :) És kivancsian varom, hogy Ashur egyiptomija kinek jut.
  • bega82
    #2407
    Nem hiszem, hogy elintézné Gannicus, vagy legalábbis nem lenne sima ügy. Amikor összecsaptak, akkor is kiegyenlített volt a dolog, meg hát azért Szparti is elég szépen kifejlődött a ludusban, még ha néha nagy mák faktor is kellett neki. :)
  • MeoH #2406
    Igen, O jatsza a Hegyet a THben. Asszem raillik az a szerep is :) Es igen a Lugo gyerek es szep szal bikanyaku parasztgyerek :P

    Amugy sztem Andy sem volt izmosabb az uj Spartinal, csak szalkasabb, jobb volt a kockahasban. Es nem kotelezo Hegynek lenni egy jo harcosnak, ha eleg gyors, es Spartacus inkabb arra hajt, sebesseg es taktika, nem veletlenul tolja dual-weilddel :) Bar sztem Gannicus elintezne, ha arra kerulne a sor
  • bega82
    #2405
    Basszus, tényleg, a Hegy! Hát ezért volt olyan ismerős a búrája... még mielőtt Szparti "leszabályozta".

    Amúgy a Lugo még nagyon brutális, milyen sűrű gyerek már!!!
  • Kongy
    #2404
    de az a vicc, hogy direkt takarják a felsőtestét :DD Andy-nek sosem kellett :DD