3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Dynamic
    #2563
    Ha követik a történelmet, akkor Oenomaosnak korai lenne a halál. Ashur meg miért ne haljon meg? Nem értem sokan miért szeretik a negatív karaktereket. Mivel erős az igazságérzetem, azt mondom, aki geci, annak halnia kell.
  • Prof William
    #2562
    Az eddigi sorozatok Roma, Spartacus ezt már csak mint "tipikus római párzópóz" -nak hívják.
  • Cucmey
    #2561
    részecske a befejező részből. :)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y48yyrwzpIs
  • Cucmey
    #2560
    Pedig Lucretia biztos örülne neki ha Ashur kiszállna. Gondolom nagyon unja már hogy mindig csak hátulról kap. :DD
  • Cucmey
    #2559
    3. évad Crixus
    4. évad Gannicus, Spartacus

    tovább szerintem nem húzzák. még két évad lessz úgy érzem.
  • ForzaInter
    #2558
    Spartacus oldaláról a Gannicus, Oenomaos, Agron hármasból szerintem valaki meg fog halni.. Rómaiak oldaláról meg Glaber szerintem. Ashur remélem nem, legjobb karakter.
  • Prof William
    #2557
    Mi lesz itt. :)

    Szerintem Glabernek kampó lesz mert ha nem akkor elmarad a katarzis. :)

    1. évad: Batiatus
    2. évad: Glaber
    3. évad: ?
  • bega82
    #2556
    :D Hát igen, sok-sok "vagy"-ot lehetne még felsorolni. Meglátjuk majd. :)
  • PetruZ
    #2555

  • Cucmey
    #2554
    beraktam inkább spoilerbe mer a következő évad is benne van. :DDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit utána néztem a dolgoknak. A történelem szerint Glaber nem hal meg csak szégyenletes vereséget szenved aki helyett Variniust küldik Spartiék elpusztítására de a kilencedik rész óta tudjuk mi lett Varinius sorsa.
    Na most Oenomaus-ról azt írják hogy a harcok kezdetén már életét veszti jóval elöbb mint Crixus.
    Ezek után(nyilván következő évadban filmesítik majd meg ezt)Gellius Publicolát és Gnaeus Cornelius Lentulus Clodianust küldik Spartiék ellen akik a Picenumi harcokban legőzik szinte az összes germánt és gallt köztük Crixust is. Ezt a két konzult különben legyőzi Spartacus. Gannicusról nem hallottam semmit de elvileg valamikor ő is meghal.
  • suba53
    #2553
    Vagy Gannicus, miközben végez az egyiptomival.
    És halála előtt még Oenomaos megbocsájt neki, és átad egy üzenetet Melitta számára.
    Vagy .....
  • bega82
    #2552
    Ő meg Crixus volt a valóságban a két hadvezére Spartacusnak, úgyhogy szerintem ő is még marad. Lehet, hogy Agron hal majd meg. Vagy a baltás fickó, a nevét se tudom hirtelen.
  • Dynamic
    #2551
    Sajnos nem. Ez még egy pár hetes kép, a szemét meg most pénteken szúrták ki, ugye.
  • Prof William
    #2550
    Az még akkor sérült meg amikor Leonidas berúgta a kútba. Akkor fogadta meg hogy vele senki sem fog többé kicseszni. :)
  • Kasadya
    #2549
    jaja,de a kezét nemtudták helyrehozni...:((
  • desigo
    #2548
    huhh még szerencse,hogy meggyógyult a szeme
  • RatBaG #2547


  • Cucmey
    #2546
    jaja. 1 évad még ezer százalék hogy lesz.
    nem tom... Doctroénak most elég keményen betettek... valamiért hirtelen ő ugrott be mint távozó személy a lázadók oldaláról.
    Úgyis elég bánatosnak tűnik az egész évadban. Szerintem titokban már szeretne találkozni Melittával a túlvilág partján. :DD Nem hiába ment le annak idején a bányába. :)
  • Kongy
    #2545
    Nem hiszem. Szerintem biztos a jövője a sorozatnak. Lucretia, Ilithyia biztos túléli, aki itt meg fog halni az Glaber. Szerintem még Ashur-t is viszontlátjuk, nem olyan könnyű őt kicsinálni ;) Lázadók közül is tuti lesz, aki meghal, de biztosat csak a következő rész után tudhatunk :) Én már nagyon várom!
  • PetruZ
    #2544
    Egy évad még tuti (jövő ilyenkor), aztán gondolom, nézettségtől, Starz tervektől is függ. Most nyáron jön ez a Magic City (mondjuk én kihagyom), ősszel talán a Marco Polo, ezek mind új sorozatok és lehet, hogy lenyomják Spartit. :)
  • gabo91
    #2543
    Viszont ha Glaber, az egyiptomi és társai elhullanak akkor a másik oldalról is kell valaki. Szerencsére eddig ügyeltek arra a készítők, hogy a lázadók oldaláról is hulljanak főbb személyek. Lucretia meg csak kihasználja (kénytelen) Ilythia ostobaságát, igazából egyiknek sincs kibe kapaszkodni jelenleg, csak egymásba.


    Egyébként ha már mennek a találgatások, hogy mi lesz majd...
    Várható következő évad? Tudni már valamit?
  • Arnoux
    #2542
    Megnéztem megint azt a bunyót, hát az az első ütés elég gyenge :DD De a vége nagyon jó volt, mikor egymásra nézett Gannicus és Onemaous és egyik kigáncsolta, másik meg ugrásból lecsapta :D
  • Cucmey
    #2541
    Lucretia biztos hogy ki akarja csinálni Ilithyát csak kérdés hogy még ebben az évadban vagy majd valamikor a következőben. 80 százalékot adok amúgy rá hogy Ilithya túléli ezt az évadot. Aki tuti meghal szerintem Glaber(azér sajnálni fogom). Ashur és Lucretia biztosan marad. Szerintem Gannicus is maradni fog. Ashur slepje viszont véleményem szerint kivétel nélkül a föld alatt fogja végezni. Epikus harcokban esnek majd el. :DD
  • hapi
    #2540
    egy dolog volt ami nem tetszett ebben a részben és az Onemaous első ütése a birkózásban. Ilyen béna mozdulat eddig nem nagyon volt a filmben, nem értem hogy csúszhatott be.
  • bcrics
    #2539
    sztem egyértelmű hogy megjátsza Lucrétia a barátságot, és a gyerekre pályázik, addig lesz vele jóban míg meg nem születik a gyerkőc, onnantól meszeltek ilitiának.
  • Blacksheep333
    #2538
    Ezen én is gondolkoztam, hogy most akko' tényleg spanok, vagy csak Lucretia nagyon mélyre megy az álcában. :D
  • Hoz_Hun
    #2537
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, nekem nagyon azaz érzésem, hogy Lucretia Ilythián bosszút akar állni, mivel anno ott hagyta őket a szarban. Persze lehet tévedek. :)
  • gabo91
    #2536
    Eddigi legkomolyabb rész. Évad eleje óta mindig mondom, hogy egyre egyre jobb és jobb lesz és ténylég.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilythia nagyon kemény volt, amikor berúgta az az ajtót... arra azért kiváncsi lennék hogy lucretia így gondolta e dolgot, mikor megbízta a kiscsajt... szerintem nem... hisz gannicust is megkérte már hogy söpörje el gaiust, és büszkén azt is elujságolta ilythiának...
    ja hát az egyiptomi elég nagydarab. bár ahogy néztem ashurnak is nagy keze van, sparti jóval szerényebb alkat
  • RatBaG #2535
    én továbbra se tartom hihetőnek, hogy tényleg spartacusé a gyerek...
  • Cucmey
    #2534
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kielemezve kicsit az előzetest. Ilithya nagyon lerobbant állapotban van ellenben Lucretián nagyon önelégült a mosoly. :DDD
  • szucsy89
    #2533
    Ez odabaszott. Milyen évadzáró lesz itt, Jupiter's Cock!
  • Cucmey
    #2532
    előzetes

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l5CoawIjdYw
  • desigo
    #2531
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó rész volt de a vége nem tetszett.Hosszú ideig készültek arra,hogy miként fogják a támadást várni,miképp lesz a menekülés erre a barlang kijáratánál várják őket a katonák.
    Spartacus a nézelődés helyett inkább kaszabolt volna többet.
    Ashur mindent jól kiagyal csak arra nem számít,hogy Lucretia egyre mérgesebb rá.Ez lesz a veszte.
  • hapi
    #2530
    Ez odabaszott! Azt hittem csak előkészítik majd a 10-es részt, de nem bele adtak apait anyait.
  • bcrics
    #2529
    szeginy Seppia:)
  • killecske
    #2528
    Ez nagyon nagy rész volt! Nagyon tetszett!
    Az az egyiptomi fószer nagyon kemény se crixus se oenomaus nem bírt vele!
    Nem hiába gannicus a király!
    Kíváncsian várom a folytatást!
  • Cucmey
    #2527
    Most ebbe megin mi volt a spoiler? Az egész net ezzel van tele. :DD
  • Cucmey
    #2526
    hát akkor nem tom mi a baj. :DDD
  • a.carkey
    #2525
  • Jim Morrison
    #2524
    spoileresebb képeket nem éinkelhettél volna :/ ja de, de ne tedd. thx.