3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • sandor8206
    #2803
    sztem sokan nem fogtál fel a dolgot?! hogy epic lesz, meg legalább nem nyújtják feleslegesen, meg belesűritik ide amit kell.
    NEM...script már megvan a 10 részre, forgatják..ez a 3. évad úgy lesz megcsinálva mintha lett volna 4-5-6 évad
    úgy lesz cancel mint egy sima nem nézett sorozatnak, félbehagyva
  • ForzaInter
    #2802
    "Lesz helyette 10 másik új sorozat."

    Mondjuk annyira én se sírok, így vagyok vele mint Te. De azért ez így csak szar, hogy több évadnyi anyagot kell majd egy 10 részes évadba sűríteni.. Na meg belegondolni, hogy mit kitudtak volna hozni még a sztoriból ha lett volna még mondjuk +2 évad.
  • desigo
    #2801
    Valaminek akkor is történnie kellett,hogy a beígért sok évad helyett már csak egy lesz.
    Itt lázadozni pedig full noobság.
    Ha ennyi lesz hát ennyi lesz.
    Lesz helyette 10 másik új sorozat.
  • ForzaInter
    #2800
    semmi köze ehez az új spartacusnak.. a starz magasan legnézettebb sorozata volt a spartacus, kb 1-1,5 millio nézője volt a sorozatnak átlagosan, míg a többi starz sorozat max fél millio nézőt ha hozott..

    valószínű túl drága volt a sorozat, más ok nem lehet a kaszára, mert a készítő még nem régen 5-7 évadról beszélt..

    ez így szar lesz, ahogy már írták előttem 10 részben nem lehet bemutatni az új szereplőket.. az előző szereplőket 2 (+1) évadon felépítették és megismerhettük őket, de most erre idejük sem lesz, most 1 évadba sűrítenek kb 2-3 évadnyi anyagot.:\
  • zetortraktor
    #2799
    Te akkor nem fogtad fel? Semmi epik nem lesz abban, ha 4 évad terveit 1 évadba tömörítik. Tavaly ilyenkor még azt hitték, hogy bőven lesz idejük. Gondolj bele, hogy a 2. évadot még az egész sorozat előtt elkezdték írni, mert már a premier előtt berendelték. Akkor még nem volt szegény Whitfield sem beteg, nem tudták, hogy előzmény lesz, semmi.

    Az egészet most frankón összecsapják, mindegyik új karakterről tudni fogjuk, hogy nem érdemes beléjük fektetni, stb. Ilyen hozzáállással az mekkora epik lett volna, ha az egész még hamarabb vége lesz, ha az egész mondjuk csak egy rész? Nem? Ja, várj. Azt úgy hívják, hogy film.
  • öregharcsa
    #2798
    Valószínűleg nem jött be nekik sem az új Sparti :D
    Én megértem, nekem sem...
    Viszont így kissé összecsapják a "végét", ha nem 5-7 évad, de 4 simán kijött volna belőle.
  • hapi
    #2797
    neeeeee mindennek vége ami jó, de a szaros NCISCX..m..Z -nek bezzeg 100 évada van plusz 10 testvér sorozat.
    elegem van az igénytelen MOB - ból.
  • Prof William
    #2796
    De elég sok mindennek bele kellene férnie.

  • davidka003
    #2795
    Ennyi idő alatt, 10 rész alatt nem lehet bemutatni minden szereplőt. Megjelenik csomó új szereplő és idő sem lesz megismerni őket, spartacusék pedig már meg is halnak.
    Legalább egy 12 rész lehetne ha már csak 1 évad lesz.
  • desigo
    #2794
    Jobb mintha nyújtanák események nélkül
    legyen csak így jó epic
  • ForzaInter
    #2793
    pff a 3. évad lesz az utolsó, és csak 10 részes lesz, ez most mi?:S
  • tigeroo
    #2792
    rövid lesz de velős!! én ennek örülök.
  • Arnoux
    #2791
    oh bakker :(
  • Szolnokboy1
    #2790
    WTF????

    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/06/04/spartacus-a-3-evad-lesz-az-utolso/
  • davidka003
    #2789
    Az egy dolog, hogy nem volt neki sok de valami hatására mégis rájött arra, hogy nem akar tovább meztelenkedni. Lehet család nyomására, pasija nyomására, ilyesmi.
  • Prof William
    #2788
    Pedig úgy rémlik éppen neki volt a legkevesebb meztelen/szex jelenete az évadban. Szinte semmi.
  • davidka003
    #2787
    Már sok volt neki a meztelenkedés.
  • Prof William
    #2786
    Lesley-Ann Brandt miért lépett ki a sorozatból? Annyira csábította a lehetőség hogy a Sp helyett az Asylium színvonalas Zombie Apocalipse c filmjében szerepeljen?
  • tigeroo
    #2785
  • Prof William
    #2784
    Legalább majd bírja a strapát asz útba eső melegbárokban. :)
  • tigeroo
    #2783
    én arra kivertem...



    (a biztosítékot)


    *elfut*
  • Jim Morrison
    #2782
    fúj :D egy rész volt amikor elfordítottam a fejemet (nem a képernyőt néztem...) és akkor amikor már nagyon el kezdte smárolni a másik hapsit... Azt hittem sosem lesz vége
  • davidka003
    #2781
    Mehet majd a buzulás a 3. évadban is.
  • Jim Morrison
    #2780
    csesszd, én akartam linkelni
  • Dean Winchester
    #2779
    agron picit megizmosodott.. :D
  • davidka003
    #2778
    Tegnap végignéztem újra a 2. évadot. Jó ez a sorozat nagyon. Furcsa lesz, hogy a 3. évad már más lesz, új szereplőkkel.
  • Prof William
    #2777
    Hány részt adott le magyarul a Tv eddig?
  • Jim Morrison
    #2776
    #2738- #2751
    baszki, örülnétek annak hogy lesz friss hús :D
  • LoSA
    #2775
  • MeoH #2774
    Par kilo izom ra is fert, eleg kis poszka volt :)
  • tigeroo
    #2773


    ezt a Liam gyereket a rajongók nagyon osztják, szerintem kigyúrta magát mostanra
  • LoSA
    #2772
    Hát én pont ezt mondom, hogy régen is volt rendesen buzulás. És ezért nem értem, hogy miért kell ezen ennyire kiakadni. Persze nem kell szeretni őket, de ami tény, az tény. Korhűen bemutatja a sorozat, hogy régen hogyan nyomatták, stb...
  • Kongy
    #2771
    Voltmar neki hosszabb is...
  • tigeroo
    #2770
    hát elvileg a forgatások már elkezdődtek pár hete ,szóval úgynéz ki.
  • bega82
    #2769
    Basszus, ez Crixus? Ilyen hosszú haja lesz?
  • a.carkey
    #2768
    Bocs, de erről ez jutott eszembe:


    :D
  • tigeroo
    #2767
  • G_ArchAngel #2766
    Toltak azok allatokat is durvabb partykon. A MIEP tankonyveben nincs is Romai Birodalom...
  • Sir Quno Jedi
    #2765
    Namost a rómaiak imádtak kisfiúkat segbbetuffantani az orgiáikon (meg amúgyis), de ha ma ezt így naturalistán betolnák a nézők képébe, akkor azért volna felháborodás, igaz?! Na, a buzgárokat sem kell feltétlen szeretni manapság, ha már a pedofilokat sem szeressük, OKKAL...
  • LoSA
    #2764
    Nem volt az annyi... ;)