3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Prof William
    #2763
    Ezt tudni egy dolog... Más dolog minden részben min 5 percen át smároló/szopó/dugó férfiakat bámulni.
  • LoSA
    #2762
    Nem értem, hogy miért vagytok most ennyire kiakadva, hogy van benne buzulás. Régen a legkeményebb férfiak is vonzódtak férfiakhoz, pl Nagy Sándor. Most ez nem volt annyira vészes szerintem. :)
  • Prof William
    #2761
    Ugyan már hiszen az előző két évadban 3 buzit is kinyírtak (Barka, a Köcsögje meg az előző szerelme) így a kitörésre elfogytak. De a második évadban behozták őket újra.

    Ha Agron kinyírták volna akkor a következő évadban úgyis csatlakozott volna hozzájuk még1 homár. Az új trend szerint buzulás mindig kell a modern ókori/középkori/fantasy sorozatokba.
  • Cucmey
    #2760
    http://www.origo.hu/teve/20120515-ez-spartacus-sztorijanak-szexi-verzioja.html

    Érdemes elolvasni.

    "Abban a korban a szőrős férfitest a barbárok jelképe volt, a gladiátorok viszont annak ellenére hősök voltak, hogy egyébként rabszolgasorban tartották őket. Sima bőrük kellett hogy legyen."

    na asszem mától epilálom a lábam is. :DDD


    "Öt, de akár hét évad is belefér. Most a másodiknál vagyunk, szerintem kettő még biztosan lesz."

    szóval még kettő tuti.

  • Cucmey
    #2759
    Heh :-D még jó hogy ezt a sorozatot nem nézem pedig állítólag jó.
    Megmondom őszintén egy kicsit szurkoltam hogy Agron meghal a Spartacusban így legalább nem lesz buzulás a következő évadban de sajna tévedtem. :-D
  • BlackWolf
    #2758
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    *elvoltam a homokokkal(nemzavartak annyira max kicsit émelyegtem tőle:)
  • BlackWolf
    #2757
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kivert kutya, bérgyilkos , kínzómester , kém :D Egyik kedvenc badass karakterem volt , erre a templomkertben lovagol a faszon .... eddig voltam a homokokkal , de azért ez már felbaszott :K nagyon nem ezt vártam.
  • a.carkey
    #2756
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, Bravo! Ez valami új hullám Hollywoodban? A Borgiákban Michelettoból is buzit csináltak ...
  • LoSA
    #2755
    Végeztem az évaddal... Nagyon tetszett, végére még Spartacus új karakterét is megkedveltem. Kíváncsi vagyok nagyon a folytatásra, nem tudom, hogy mivel-hogyan fog folytatódni! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként nagyon sajnáltam, hogy meghalt Spartacus nője, nagyon jó kis csaj volt, kíváncsi leszek, hogy ki lesz az új nője, hiányozni fog, mint karakter is jó volt szerintem.
  • LoSA
    #2754
    Most néztem meg az 5. részt. Nagyon tetszett, most nem tudok aludni, ezért muszáj megnéznem még egy részt.
  • PetruZ
    #2753
    Á, az eleje kifejezetten üresjárat, még itt is volt némi morgás, hogy mikor történik már valami. :)
  • LoSA
    #2752
    Most kezdtem el nézni a második évadot (vagy harmadik), háát... Nekem nagyon furcsa az "uj Spartacus" színész. Borzasztóan hiányzik Andy!

    Egyébként nem olyan rossz, most tartok a harmadik résznél. Kicsit sok benne a "gusztustalan" öldöklés, azért a többiben nem volt ennyire durva (szerintem).
  • PetruZ
    #2751
    Az eddigiek alapján nem tartok attól, hogy ne láthatnánk a legeldugottabb szemölcsöt is a testükön. ;)

    Egyébként a következő Starz sorozat kalózos lesz. Valamikor meg jön majd a Marco Polo is, az meg utazós - b*szós lesz, szóval el leszünk látva mindenféle stílussal és korszakkal. :)
  • Dean Winchester
    #2750
    jobb oldali a legszebb de azért jó lenne látni, hogy milyen a testük :D
  • bega82
    #2749
    Igen, tulajdonképpen tényleg nem rossz a bal oldali sem! :D
  • Cucmey
    #2748
    Szerintem meg mindegyik jó. Aki szereti a nőket az osztja a véleményem. :DD
  • bega82
    #2747
    Amúgy szerintem is szép a jobb oldali. Sőt! A középső sem rossz, abban is van valami báj! ;)
  • bega82
    #2746
  • desigo
    #2745
    sminkkel,fullos hajjal persze hibatlanok de majd ha lehullik a textil
    haha
  • Prof William
    #2744
    "jobb szélső pedig egy szökött rabszolganő lesz, aki a lázadó vezérek egyikének csaja lesz (és még nem volt meztelenkedése)."

    Ebben a sorozatban ez elég hamar meg fog változni.


    A jobb szélső jól néz ki.
  • Dynamic
    #2743
    Nem tudom mi a gond velük, szerintem simán jók.
  • PetruZ
    #2742
    (comment.com) A bal szélső szenátorfeleség lesz (és volt már (fél)meztelen szerepe), a középső Crassus egyik rabszolganője lesz (és ő sem szégyellős), a jobb szélső pedig egy szökött rabszolganő lesz, aki a lázadó vezérek egyikének csaja lesz (és még nem volt meztelenkedése).
  • Susarc
    #2741
    mondassz valamit:D azért ezt a sorozatot /legalábbis a korábbi évadokat a szinészi játék miatt is lehetett élvezni!
  • tigeroo
    #2740
    úgyis a csöcs a lényeg :D
  • Susarc
    #2739
    kuka az összes:D
  • tigeroo
    #2738
    új picsák

  • PetruZ
    #2737
    #2696
  • Prof William
    #2736
    Ha Spartacusé a gyerek akkor semmi sem biztos. :)
  • davidka003
    #2735
    Azt nem értem minek kellett híresztelni, hogy Spartacusé a gyerek ha úgyis meghal Ilithya a végén. Ez egy hülye szál volt.
  • Prof William
    #2734
    Tárgytalan. Megoldottam és boldog felhasználója lettem egy új oldalnak. :)
  • Prof William
    #2733
    A még nem találtam. Tud esetleg adni valaki linket hozzá, vagy hogy milyen néven keressem?
  • Kongy
    #2732
    1. rész van fent torrentsite-ok többségén.
  • Prof William
    #2731
    A egyenlőség jegyében kéretik linkelni a búza szereplőket is. :)

    A Venaganece 1 részét már lehet valahonnan szinkronosan tölteni? Meghalgatnám úgy is...
  • Sir Quno Jedi
    #2730
    Ilithya túl van öltözve, a sorihoz képest...
  • RatBaG #2729
    a faszikat persze nem linkelted :D

    (mit kapok ezért, magas labda )
  • Jim Morrison
    #2728
    képek a kövi évadból? :D
  • tigeroo
    #2727


  • ForzaInter
    #2726
    Ashur kiiktatása a végén hihetetlen, fos, gagyira sikerült, amiatt jár egy minusz a készítőknek.

  • stargatelost
    #2725
    Jaja, színésznő csere helyett ki kellett volna írni a karaktert a francba...
  • tigeroo
    #2724
    Naeviát lerúgtam volna a hegyről amikor elkezdett Ashur előtt pampogni.
    Oké, hogy sérelmek, meg tönkretette az életét.. de a bánya után még kábé ágybavizelt meg össze volt roppanva idegileg. Aztán kéri Crixust hogy tanítsa bosszúra...

    hagyjukmár :D

    Legalábbis ez a rész hiányosan volt kidolgozva, nem volt érezhető a súlya ennek.