3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #3003
    4. részben lesz csak jelentősége a producer szerint.
  • Gelassar
    #3002
    Aki még nem hallotta, annak egy kis ajánló :)
  • hapi
    #3001
    ezt én sem vágom mi volt, kés minek, ha csak leápolta, és a vére is folyt a földre.
  • desigo
    #3000
    Kinek Caesarnak? pff
    A csaj a jobb kezében lévő késsel nyiszálta...
  • RatBaG #2999
  • RatBaG #2998
    ezen a "remove yourself from fuckin sight"-on mindig röhögök. batiatuséknál elég sokszor lehetett hallani :DDD
  • Punker
    #2997
    harmadik évad második rész tegnap reggel már letölthető volt.
  • Dean Winchester
    #2996
    kijött az új rész vagy miről beszéltek? :D
  • Susarc
    #2995
    bahh sztem csak megvolt neki:P
  • davidka003
    #2994
    Jó csajok voltak megint benne.
    Mondjuk az feltűnt, hogy egyik fürdetős csajon bugyi volt, lehet nem akarták már bevállalni a teljes meztelenséget.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi volt az a jelenet mikor a csaj szopta Caesart és késsel csinált valamit?
  • Csacsi
    #2993
    Ismét nem kellett csalódnom :)
  • davidka003
    #2992
    Most nézem újra a Gods of the Arena-t. Hát brutál jó jelenet amikor kiderül, hogy megmérgezte Batiatus apját a csaj. Azzal a zenével nagyon jó.
    Sokkal több élet volt a sorozatban mikor még a Ludusban játszódott.
    Az új évad sem bűn rossz de a régiek jobbak voltak.
  • Sir Quno Jedi
    #2991
    féltek tőle, mint a xar, meg lóval volt.
  • Prof William
    #2990
    Glaber után már nem mertek kockáztatni. :)
  • PetruZ
    #2989
    A hírnév átka...
  • firefly22
    #2988
    Apropó, egy kis "hasogatás". Tegnap azért nem kicsit meglepődtem, mikor az elején Spartacus egyedül rohamozott, erre a rómaiak válaszul teknősbékába rendeződtek, mintha valami íjász csapat közeledett volna. :D
  • Susarc
    #2987
    csak kéne már neki vmi csaj:P
  • tigeroo
    #2986
    jaja nincs vele semmi baj, de nyilván andy tette magasra a mércét :)
  • firefly22
    #2985
    Ráadásul Andynek volt valami szomorúság a szemében, ami tökéletesen passzolt Spartacushoz. Az újnak nincs, bár az az igazság, hogy kezdem őt is komálni.
  • Susarc
    #2984
    jaja, a kisugárzás a jó fogalom.....,mert az új srác is jó szinész az nem vitás,de a kisugárzása teljesen más...ahogy Kongy mondta ő szinte tényleg Spartacus volt ez a gyerek meg csak eljátssza!
    Mikor is voltak az Andys Spartacusok? 2 vagy 3 éve már? és még mindig ő ugrik be a sorozatról
  • tigeroo
    #2983
    nem hiszem. elég megnézni egy szónoklós jelenetet andyvel és az új spartival, mérföldeket ráver, sokkal nagyobb kisugárzása volt
  • hapi
    #2982
    NEM
  • G_ArchAngel #2981
    Mert megszoktad es a halala miatt kozelebb kerult.
    Forditott esetben is igy lenne. Ha tanultal viselkedestant, akkor szinte a bevezetoben van, annyira alap:)
  • Kongy
    #2980
    Andy nem is csak szineszkedett o jelen is volt, kb egy atmoszferat teremtett.
  • G_ArchAngel #2979
    Andynek volt egy bizonyos mosolya, azt nem tudja a srac hozni, szinte minden masban megkozelitette.
  • Susarc
    #2978
    nem rossz az új gyerek,de gigantikus a szakadék közte és Andy között /Isten nyugosztalja/
  • tigeroo
    #2977
    az biztos hogyha andy még élne akkor legendát írtak volna most ezzel a pár évados sorozattal!
  • firefly22
    #2976
    Szerintem ez egy remek indulás volt, főleg mert az előző évad nekem már kezdett nem tetszeni. Az új Spartacus, Batiatus hiánya, az öten agyonverünk egy légiót (aha) egyre jobban idegesített, valahogy gyengus volt az első kettőhöz képest. Crassus viszont érdekes karakternek tűnik, ráadásul végre sereg címén sem tíz embert mutattak. :D Jó lesz ez, de asszem épp elég. Na jó, utána még tolhatnának meglepetésként egy új évadot a Rómából is...:D
  • Kongy
    #2975
    Na, az első rész sztem hozza a szokásos színvonalat, de valahogy már értem miért ez a befejező évad, mert ezt sokáig már nem lehet így húzni, egy idő után repetitív lenne, ennél is jobban.
  • desigo
    #2974
    Profi lett nagyon a sorozat mostanra csak nem nagyon tud már megújulni.
    Ismétlődik sokminden.
  • Jim Morrison
    #2973
    neccesen, de időt szántam ma rá, hogy megnézzem. Vér volt benne, nem kétség :D bemelegítőnek jó volt, remélem egyre jobb lesz :c
  • PetruZ
    #2972
    3x02 előzetes
    (Nem szúrtam be, mert hátha spoileres azoknak, akik még nem látták az első részt.)
  • G_ArchAngel #2971
    Azokon rohogok, akik szerint Django veres lett:D

    CGI-nel azert megint volt erdekes dolog, az elejen mikor leszurtak Spartacus lovat, akkor a seb egy kicsit csuszkalt.
  • TDC Geronimo
    #2970
    ááá mekkora rész volt, de hiányzott már. Crassus nagyon szimpatikus annak ellenére, hogy ő a "rossz figura" :)

    CGI is jobb minőségű, vágások/harcok is nagyon ott voltak. Látszik több a lóvé. Remélem tartja a szintet végig a sorozat, bár az előző évadokból kiindulva ebben nem kételkedem. Nagyon hiányzott és már előre bánom, hogy ezzel az évaddal vége :(
  • Prof William
    #2969
    A HBO ezt is le fogja adni magyarul? Ha igen mikor?
  • KaBuTo666
    #2968
    Magyar Felirat
  • Sir Quno Jedi
    #2967
    Jófej gyárök ez a Crassus. Ilyen vezetők kellenek ahhoz, hogy egy Róma szintű diktatúrát fent lehessen tartani. Jól építik fel, a több mint méltó ellenséget Spartinak... :DDD
  • sempronius18
    #2966
    Ember pontosan ugyanazt írtam, mint te. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2965
    Végülis tényleg csőcselék voltak többségükben, ahogy a rómaiak állították. Evvan. Persze az, hogy ez kinek volt a hibája, már jó kérdés...
  • Prof William
    #2964
    Crassus nem TV-néző, szóval nem fogja Spartacusékat sajnálni mert ők a "főhősök". Felkérték, hogy védje meg RÓMA rendjét és ő ennek eleget is tesz.

    Az előző évadban ráadásul mindenki kihalt akit a saját tétűsége miatt lehetett gyűlölni szóval Crassus "tiszta lappal" kezd.

    Spartiék csapata meg már eljutott a Csizma szélére (ez még nem a szicíliai terv volt), de akkor visszafordultak még többet rabolni. Nem lehetett irányítani őket, és állítólag Spartacus nem tehetett mást mint hogy velük tartott. És akkor már a Rómaiak is összeszedték magukat.