3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • NovaTerra
    #3243
    A harcok nagy részét leszámítva talán ez volt a legtűrhetőbb rész eddig az évadban.

  • RatBaG #3242
    enyhén spoileres képek a 7. részből
  • Susarc
    #3241
    hát elég bosszantó...
  • G_ArchAngel #3240
    Nagyszeru.
    Az elso evad 13 resz volt, ez eredetileg 2 evad lett volna, erre osszecsapjak 10 reszben.
    Remelem valami Camelot-hoz hasonlo sikersorozat miatt :(
  • desigo
    #3239
    További részek:
    S3, Ep7 Mar. 15, 2013 Mors Indecepta
    S3, Ep8 Mar. 22, 2013 Seperate Paths
    S3, Ep9 Apr. 5, 2013 The Dead and the Dying
    S3, Ep10 Apr. 12, 2013 Victory
  • Kongy
    #3238
    de akkor se nagy cucc :DDDD
  • Susarc
    #3237
    aki még gyártja az nem nagy cucc....én a felragasztó "maszkmester"-t irigylem:D

    Kongy no offense,de elég hiányosak a tapasztalataid ezen a téren úgy tűnik....:)
  • Kongy
    #3236
    es ha igazi? most egy ilyen szerepert nem nagy cucc megnoveszteni sztem..
  • FL Zoli
    #3235
    belegondoltam most, hogy mi van ha nem igazi...tehát valakinek az a munkája, hogy "punciprémet" gyárt.
    .
    .
    .
  • davidka003
    #3234
    Szerinted nem igazi? :D
  • Susarc
    #3233
    micsoda punciprémeket ragaszgattak a csajokra:D
  • Csacsi
    #3232
    Nah ez a rész nagyon, de nagyon ott volt a szeren.
  • DaemoonHunter
    #3231
    Elég visszanézni az első trailert s kiderül mik lesznek még kb, és kik lesznek életben :) Ahogy elnéztem Gannicus is megússza a dolgot.
  • PetruZ
    #3230
    Vagy myepisodes.com.
  • stargatelost
    #3229
    whatnext.eu, használod-e???
  • davidka003
    #3228
    4. rész jött a szünet után.

    3. rész: Feb. 8, 2013
    4. rész: Feb. 22, 2013
  • Dean Winchester
    #3227
    nem tudom hanyadik résznél jártam, kérlek segítsetek!
    Melyik rész jött ki a hetes szünet után? :)
  • Kongy
    #3226
    Igen, ez nekem is feltűnt már! Főleg miután az első évadot magyar szinkronnal néztem, aztán váltottam át feliratosra. De néztem interjúkat, és azokban is hasonlóan beszél, szóval egyszerűen ilyen az orgánuma szerintem.
  • NovaTerra
    #3225
    Titeket nem zavar Crixus beszédstílusa? Mindig olyan, mintha suttogna.
  • G_ArchAngel #3224
    Ha tartják magukat a történelemhez, akkor nem kell izgulni.
  • Susarc
    #3223
    na most már 101% hogy bele se nézek...
  • hapi
    #3222
    fuck ne má...
  • RatBaG #3221
  • Micsu
    #3220
    ebben a sorozatban spartacus számomra mindig csak egy "töltelék" karakter volt ezért sem érintett meg igazán hogy más játssza a szerepét persze ezzel nem andyt akarom minősíteni, csak egy szimpla erős ügyes faszagyerek benyomást kelt, semmi extra
    előző évadban nem sikerült batiatust pótolni de most caesar meg crassus jól eltalált karakterek lettek
  • Tyler1
    #3219
    Én is Gannicust tartom már csak szimpatikusnak. Eliszogat, elkefélget, ha kell akkor odabasz a római hordáknak, egyébként meg marad az aranyközépúton a felkelők között, így mentes minden negatívumtól, vagy túlerőltetett pozitívumoktól(lásd Spartacus).
  • Hoz_Hun
    #3218
    Nagyon jól megcsinálták ezt a sorozatot. Én csak tegnap álltam neki a harmadik szezonnak és az első három részt rögtön bedaráltam. Korábban kicsit tartottam tőle, hogy milyen sz*r lesz mikor Spartacusék elpatkolnak, mert hát ez a sorsuk, de a már a második részben úgy megutáltatták velem az egész csürhét, hogy a szimpatikus rómaiaknak drukkolok. Most nem viccelek!! Komolyan és úgy gondolom ez lehetett a sorozatkészítők célja is és nagyon jól csinálják. Egyedül Gannicus szimpatikus még a bandából, de mivel az ő sorsa tisztázatlan, remélem ő valahogy megússza a dolgot. A legkirályabb számomra most Ceasar!!

    AVE CEASAR, MORITORI TE SALUTANT!!!
  • RatBaG #3217
  • NovaTerra
    #3216
    Nem a Ludus hiányzik, hanem az összetettebb történet,nem egysíkú karakterek voltak és nem árt, ha bonyodalom a történetben nem olyan egyszerű, mint a fakocka.
    Számomra érdekesebb egy Ashur szerű karakter mesterkedése, mint az, hogy lassítva mutatják, hogy az egyik megüti a másikat.
    Nem ragozom tovább. Világos volt elsőre is szerintem.
  • hapi
    #3215
    Sztem pedig pontosan jót tett a sorozatnak, hogy tovább lépett. Ha évadokon keresztül csak az intrika és a luduson belüli események mentek volna, hamar unalomba fulladt volna a dolog. Én pl. képtelen vagyok 50 részen keresztül nézni és várni hogy a nagy dolgok kiderüljenek és az anti hősök elessenek.
    Mozgalmas, izgalmas állandóan változó sorozat, bármennyi évadot megnéznék ezen a színvonalon. Aki meg nem lát túl, a mű véren, az térjen vissza a szokásos tucat sorozatokhoz ahol max. a nők bokáját mutatják. A felnőttek meg úgy is tovább nézik...
  • cylonflatus
    #3214
    Én ezért nem is bánom, hogy a 3. évaddal befejezik és nem véletlenül döntöttek a 3 évad mellett a 4,5 esetleg 6 helyett. Szerintem önkritikát gyakoroltak azzal, hogy így döntöttek. Úgy látszik ennyi volt ebben - legalábbis ezekben az írókban.
  • Susarc
    #3213
    9.2-es inditás nem szar! este meglessük
  • NovaTerra
    #3212
    Batiatus játszó John Hannah bőven a legjobb színészi teljesítmény nyújtotta az egész sorozatba. Emellett a karaktere is érdekes volt, a felesége is nagyon jó volt. Ashur, Glaber, a felesége Ilithyia, Doctore, mind, mind hiányzik. És nem azért mert a szívemhez nőtt volna egyik vagy másik. Vagy, mint írta valaki szerethető karakterek. LOL Egyszerűen jó megvolt komponálva az egész. Az, hogy római a szolgáitól függ. A szolga a dominusnak tesz szívességet, pedig legszívesebben elvágná a torkát. A feltörekvő Glaber, aki kénytelen lenyelni, hogy Spartacust nem tudja kivégeztetni hiába láncra van verve. A felesége, aki egyszerre kívánja és megveti a gladiátorokat. A sok cselszövés, összeesküvés, apró és nagyobb titkok hálója és azok közt lavírozni próbáló szerepelők. Sok érdekes mellékszereplővel kiegészítve. Ezek tették nagyon jó sorozattá az első évadot.
    Mára ebből nem maradt semmi, csak a művér.
  • Susarc
    #3211
    finom
  • bcrics
    #3210
    vmint Ashur:)
  • davidka003
    #3209
    Mind a kettő kedvenc.
  • desigo
    #3208
    Doctore is hiányzik...
  • daver88
    #3207
    Egy valami/valaki nagyon hiányzik a sztoriból, az pedig már az 1. évad végén meghalt...Batiatus. Vagy legalább egy ilyen karakter, de sajnos közelébe sincs senki az ő szerepéhez...
  • desigo
    #3206
    Csak oda kellett volna szúrni a végén párat...
    ajj
  • NovaTerra
    #3205
    Igen akkor volt. Csakhogy a kalózoknak valóban volt flottájuk, sok hajóval, nem csak néhány. Ebben a részben meg egy nagy csónak, ami hozott pár rómait. :) Azért nem kell nagy történelem tudósnak lenni ahhoz, hogy tudjuk Spartacusék sokkal többen voltak. És frankó, hogy megmutatják a távolból a légió nagy táborát, de lázadók részéről kb. mindig az az egy-két tucat ember harcol a 20-30 rómaival.
    Szóval valami monumentálisat kellene mutatniuk, igen legalább távolból ezreket, nem baj, ha nem mutatják közelről. De ne azt lássuk, hogy ez a lázadás 50-60 emberről szólt. Lássunk valamit arról, hogy miért is félt Itália a lázadók seregétől, hangsúlyozom seregétől és nem egy kis hordától.

    Walking deadet fölösleges ide keverni. Azt azért leszögezem, hogy ott sokkal inkább van karakterfejlődés, változnak a jellemek, inkább drámai sorozat. Míg itt lassan tényleg csak a lassított csihi-puhi marad, mellvillantással. Arról nem is beszélve, hogy ott a 2. évadban Shane-t játszó színész okíthatná ebben a filmben szinte az összes szereplőt a színészi játékról.
    Mondom ezt annak ellenére, hogy az első évaddal engem is megvett kilóra a Spartacus.
  • RatBaG #3204
    most indult a "Vikings" a History Channelen. kíváncsi leszek ez milyen színvonalú lesz.