3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Kongy
    #3323
    Hány rész is van még ? :D
  • bcrics
    #3322
    Azta vérhabos kurvaistenit, milyen rész volt már ez te atyaúrsiten:D
    A vége pedig ehh,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...igen kihal az egyik szereplő.Sőt, kettő is xD

    Az egyiknek a feje már szerepel a következő rész promojában is.
    Sőt ha jól látom a másik pedig kap egy aranyos keresztet.


    Ez nagyon nem volt rossz.
  • G_ArchAngel #3321
    Most neztem meg az E08-at, azt hiszem ilyen eros visszaesest meg soha nem lattam sorozattol es nem a szineszek, hanem a forgatokonyv irok csinaltak akkor bakikat, hogy hihetetlen.
  • bcrics
    #3320
    Hasonlít az exemre, illetve arcra kiköpött mintha ő lenne.
    Márhogy a középső csajszi.
  • JackMeadow
    #3319
    juj
  • RatBaG #3318
  • bega82
    #3317
    Igen, nyilván a hétköznapi értelemben az ilyen nőkre használják... de helytelenül! :P :D
  • Tyler1
    #3316
    20 évesen is lehet valaki anya, attól nem lesz milf :) Ezt középkorú vagy idősebb (értsd anyakorban lévő) nőkre használják, akik még a kúrható kategóriába tartoznak.
  • tigeroo
    #3315
    milf ott kezdődik hogy anya lesz. (mothers i like to fuck)
  • bega82
    #3314
    De hát 27 évesen mért ne lehetne anya valaki? :)
  • Kongy
    #3313
    milf 30nal kezdodik. mivel en 18vagyol nekem o mar milf kategoria.
  • bega82
    #3312
    a 2 nem zarja ki egymast!:D
  • Tyler1
    #3311
    Milf??? 27 éves.
  • Kongy
    #3310
    a 2 nem zarja ki egymast!:D
  • tigeroo
    #3309
    kapná a büntisexet pedig
  • bega82
    #3308
    "vörös milf"!
  • Kongy
    #3307
    ezt a voros milfet kvara nem birom. nagyon idegesit.
  • RatBaG #3306
  • NovaTerra
    #3305
    Szerintem a terv része volt. Valami kitaláltak Tiberius ellen. Elég okos nő és nem hiszem, hogy annyira vágyna a menekülő rabszolgák közé, akiknek nem sok esélyük van.
  • Prof William
    #3304
    Ez még akár benne is lehet. :) Nagyon illene a sorozat stílusába.
  • suba53
    #3303
    A következő epizódnak "separate paths" eléggé beszédes a címe.

    Valószínű hogy a különváló Crixus, és csapata ebben morzsolódik fel.

    Amúgy én is úgy készíteném el a befejezést, hogy Spartacus és új nője megmenekülnek.
    Crassus meg lehet hogy hazafelé masírozva a Via Appián meglátja kedvenc rabszolganőjét az egyik kereszten.
  • Prof William
    #3302
    Azért akkoriban főleg egy akkor nagy területen nem lehetett olyan kordont létrehozni, amin ne lehetne átcsusszanni. A RÓMAI történetírók szerint az utolsó szálig kinyírtak mindenkit, de sztem közel 100% hogy voltak túlélők, még ha csak pár száz is.
  • cylonflatus
    #3301
    Na ez az amitől nem tartok.
  • desigo
    #3300
    A készítők nagylelkűek lesznek és nem ölik meg Spartacust.
    Miután elfogják kivágják a nyelvét és névtelenül élete végéig egy bányába viszik dolgozni.
    Sokkal jobb nem ?
  • cylonflatus
    #3299
    Gannicus esetében lennék a legszomorúbb, de valamiért bízok benne, hogy ő megússza. Amúgy ha én lennék a készítők helyében, én tuti úgy hoznám ki a végét, hogy Sparti is megússza. Na nem a kényszeres happy end mániám miatt, hanem a meglepetés miatt. Az eddigi Spartacus témájú filmekben is mindig meghalt, biztosra veszem, hogy a legtöbben most is erre számítanak. Ráadásul a történelmi hűség se sérülne, mert bár valószínűbb, hogy meghalt, egyértelmű bizonyítékot nem találtak rá.
  • Susarc
    #3298
    én az szoktam lenni:P:)
  • NovaTerra
    #3297
    Biztosra mentek és mindenkit keresztre feszítettek vagy megöltek.
    Persze akármit kihozhatnak a sorozatból.
  • G_ArchAngel #3296
    Nem kell meghalnia, soha nem talaltak meg a Spartacust a lazadas leverese utan.
  • JackMeadow
    #3295
    biztos az csinálják h ne legyé szomorú amikor meghal :P
  • cylonflatus
    #3294
    Ebben az évadban véglegesen elérték (nálam legalábbis), hogy bármelyik karakter, side-story érdekesebb, izgalmasabb, mint a címadó karakter. És(sel nem kezdünk mondatot) ez nem egyedül a színész hibája, ennyire azért nem rossz a csávó.
  • G_ArchAngel #3293
    Többen voltak a rabszolgák, mint a római katonák, de akkor nem lehetne eladni a sorozatot.
    Kicsit Asterix és Obelix hatása van ennek az egésznek...
  • Susarc
    #3292
    ne így fogd fel már,hogy tizen voltak meg Spartacusék is 5-en gyakják a 2 tucat légióst....több tízezren vannak elméletileg csak a sorozat így mutatja be a történetet.....nincsenek ezres statiszták,hogy "élethűbb" legyen a story.....az a 10 katona az 1000 katona volt és Spartiék sem 4-en lándzsázták le őket hanem 759-en....
  • NovaTerra
    #3291
    Csak azt ne! Még kiderül, hogy Ceasar saját kezével győzte le a gallokat kb. 10 emberrel. :) HBO Rome sorozata egyébként is nagyon jól feldolgozta már a témát.

    Azért marha cseles ez a Crassus. Felállít egy csapdát, majd kb. 20 ember állít oda, nehogy sikerrel járjon. Bár, ha ezren lettek volna, három gladiátor és két csaj úgyis leverte volna őket.
  • RatBaG #3290
  • Shiwo
    #3289
    még nem láttam a részt, de ha

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vizesek lettek, akkor azért vették le a ruhát... a pontos miértjét nem tudom, de én is hallottam már, hogy sokkal könnyebb úgy tüdőgyulladást kapni, ha a ruha rajtad szárad meg, mintha leveszed és fagyoskodsz
  • tigeroo
    #3288
    így van, ha a hegymászók teljesen leizzadnak a ruha alatt vagy vizesek lesznek a hidegben akkoris leveszik a ruhát és "összebújnak"

    szal hagyom inkább a témát:D
  • davidka003
    #3287
    Akkor van gond ha haverral mész hegyet mászni. :D
    Amúgy nem volt ez annyira rossz rész. Persze töltelék volt de elnéznék még 1-2 ilyet csak tovább tartson a sorozat.
  • MerlinW
    #3286
    Pedig ez a valóságban is az ajánlott megoldás. Mármint nem a szex, hanem hogy két ember meztelenül összebújjon - egymást melegítsék. Volt pár ilyen eset hegymászók között, mikor fent ragadtak. A szex pedig valszeg még hatékonyabb, hiszen olyankor még több hőt termel a test.
  • ForzaInter
    #3285
    saxa a legjobb csaj:D de ez a kiscsaj se semmi tényleg.
  • Szolnokboy1
    #3284
    "Bejövős a kiscsaj."

    Én most beleszerettem. Amikor a csöcs szó szerint kibuggyant és megremegett... OMG! Érdemes pár tucatszor visszanézni. :D FAPFAPFAP!