3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • ForzaInter
    #3403
    Full ugyanaz, nagyrészt ugyanazokkal a karakterekkel, csak Spartacus nem szerepel benne. De hiába van elébb időrendben, tényleg jobb ha a Blood and Sand-al kezdesz és utána nézed meg az előzménysorozatot.
  • stargatelost
    #3402
    Gigafail!!!!!!

    Egy nézési sorrendet azért csekkolhattál volna előtte.

    1. Blood and Sand
    2. Gods of the Arena
    3. Vengeance
    4. War of the Damned

    Amit te nézel, az az előzménysorozat, amit rendes sorozat első és második évada között ment le, ugyanis Spartacust alakító színész elhunyt. Persze lehet mondani, hogy te nézed jól, de szerintem jó nagy spoilereket kapsz, és a karaktereket is máshogy ismered meg, mint kéne...
  • Neoncsoves
    #3401
    Aha, értem, köszi a választ. Akkor annyira nem baj talán, hogy a rendes sorozat előtt nézem. De képi világban és cselekmények szempontjából hasonló a Blood and Sand is, igaz?
  • ForzaInter
    #3400
    Gods of the Arena egy 6 részes előzmény sorozat. Az azért készült mert a 2. évad forgatása közben kiújult Andy rákja és utána csináltak meg a Gods of the Arena-t. Időrendben a sorozat előtt játszódik de az 1. évad után készült.
  • Neoncsoves
    #3399
    most nézem, 2 féle sorozat van? A Gods of the Arena és a Blood and Sand? csak mert én a Gods of the Arena S1-et szedtem le eddig.


    van egymáshoz köze a kettőnek???
  • Neoncsoves
    #3398
    most kezdtem el nézni a sorozatot, a 3. résznél járok. ebben mindig csak ölnek meg dugnak?:D
  • Susarc
    #3397
    shiiiit! tenkes
  • Dean Winchester
    #3396
    én is azt vártam :D akkor nézegethettem volna még 1-2 napig xD 1 hét szünet, akkor azt hiszem én most megvárom mindkét részt és így egy duplarészes finálét tudok tartani :D
  • toysoldier
    #3395
    Apr. 5, 2013
  • Susarc
    #3394
    hey hol a 9. rész??
  • davidka003
    #3393
    Spartacus német szinkronnal
    Batiatus mennyivel jobb így. :D (NOT)
  • AntiHero
    #3392
    Azt én is észrevettem :D De csak a mostani részben látszott bután ahogy el se éri a kard.
  • bcrics
    #3391
    Állítólag kikerült torrentre az uccsó rész, vki találkozott már vele, vagy csak fake?
  • davidka003
    #3390
    Nekem meg már elegem van már a sok meztelenségből. Eddig nem volt ilyen.
    Örülök, hogy vége. (NOT)
  • ForzaInter
    #3389
    mindig is tele volt ilyen lassításokkal. pont most a 3. évadban kezdett ez zavarni?
  • NovaTerra
    #3388
    Ha már a készítők ragaszkodnak ehhez a nevetséges lassításhoz, akkor jó lenne, ha harci jelenteket legalább átnéznék. Vicc, hogy a kard fél méterre suhan el a római mellett, de az már szaltózik egyet hátra. Komolyan örülök, hogy csak két rész van az egészből.
    Az egész sorozat szintjét lerontja nálam ez a pocsék 3. évad.
  • tigeroo
    #3387
    "büntisex" ifjunóvátámín
  • Dean Winchester
    #3386
    nem rossz de nekem ő valamiért unszimpatikus egy picit :D
  • tigeroo
    #3385
    a vörös csajszi aki spartacus megkurelt ő a legjobb sztem, kis ártatlan pofi, kapná a büntit keményen :D
  • tigeroo
    #3384
    így van, a trailer alapján sparti is vérszemet kapott és crixuszosan megy a feje után. hulljon is a gecibe ... kezdek római párti lenni
  • Dean Winchester
    #3383
    Gannicus lehet leszokik a piáról is a csaj kedvéért? Az egyik jelenetben nagyon úgy tűnt..
    Amúgy a kis barnát én is sajnálnám, olyan kis aranyos :D
  • G_ArchAngel #3382
    Igen, ha kicsit is tarjak magukat a tortelmi esemenyekhez - eddig nem volt jelemzo - akkor most Spartacusek bevernek par koponyat, vagy arra kenyszeritenek par romait, hogy gladiatorkent egymaset verjek be, majd a tizedikben mindenki kap egy okori CosmoDisc-et.

    Gannicust fogom csak sajnalni, a tobbiek nulla erzelmet kepesek kivaltani. Hulljanak a fergek.
  • Dean Winchester
    #3381
    amíg nem nézem meg az új részt addig a topicba se nézek be :D
    egyébként cézárt sajnáltam én is, kicsit keményebbnek gondoltam. vártam volna,hogy leveri a két testőrt, aztán Tiberiusnak is ad :D
    Jó rész volt, Crixust én is sajnálom de hát ez van. még 2 rész lesz, ugye?
  • Dynamic
    #3380
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jah, gyanús is volt a mostani részben, hogy pikk-pakk lerendezték a "halálát", mint egy jelentéktelen mellékszereplőnek. Így már érthető, miért csak pár villanásnyira foglalkoztak vele, majd a köv. részben kap rendesen :(
  • stargatelost
    #3379
    De tudjak, Tiberius asszem mondja is.
  • AntiHero
    #3378
  • Hoz_Hun
    #3377
    Hőj, túléli? Biztos nem tudták, hogy ő Crixus nője (mondjuk Ceasarnak tudnia kellet volna).
  • Dynamic
    #3376
    Elmondták, az epizód végén, hogy mi a céljuk Naeviaval, ami mellesleg a következő rész trailerében benne is van.

  • tigeroo
    #3375
    vagy megmenekül mert olyan még nemvolt és a készítők újítani akarnak a spartacus mítoszban.
  • AntiHero
    #3374
    Szerintem szépen karóba lesz húzva vagy kereszt.
  • Shiwo
    #3373
    majd tán a következő részben...

    bár erős a gyanúm, hogy visszasírja még a ludus és a bánya közötti "szép" időket..
  • Hoz_Hun
    #3372
    A vöröske? A római csaj? Hát nem rugnám le az ágyamról... :)
  • Hoz_Hun
    #3371
    Gannicus csaja. Azért drukkolok neki, hogy Gannicus-nak jó legyen (amúgy a csaj maga is aranyos). :)
  • tigeroo
    #3370
    nekem a vöröske is bejön

    amúgy spoiler madafaka!

    sztem is ganiccus a legnormálisabb, de csak azért mert ő legalább beismeri hogy leszarja az efféle magas eszméket
  • JackMeadow
    #3369
    menyire jellegtelen már az a barna csajszi mitől vagytok anyira odatőle, sztem meg is fog halni
  • Hoz_Hun
    #3368
    Gondolom így epikusabb volt. Amúgy Naevaval mi lett, azt nem is mutatták?
  • Hoz_Hun
    #3367
    Akkor csak én nem sajnálom Crixust? Én ebben az évadban már nagyon megutáltam. Meg nagyjából az összes többi rabszolgát is kivéve Gannicus és a kis barna barátnőjét (a szőke az mehet a levesbe). Ha ők megússzák én elégedett vagyok. Nekem már Spartacus sem szimpatikus. Szóval már a Rómaiakaknak drukkolok. Ceasar az nagy kedvencem, nagyon sajnálom, hogy így "ki"b*sztak vele. :/
  • Atys91
    #3366
    igen eredetileg Publicolától szenvedtek vereséget Crixus-ék
  • G_ArchAngel #3365
    Megvan a neve: Lucius Gellius Publicola
  • davidka003
    #3364
    Na kiütöttem valakit. :D