NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szép történet.<#hehe>#hehe>Elolvasás után megállapítható hogy így születnek a legendák.<#nevetes1>#nevetes1>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
kis segítség a discogs-nak általam szabadon: <#nevetes1>#nevetes1>
Mostanában 38. éveit tapossa, mindig is érdekelte a zene, jelenleg Schleswig-Holstein-Lübeckben él-tartózkodik, Németországban.
2000 óta foglalkozik bakelitek gyûjtésével és keverésével, vinylDJ-éskedéssel.
14 éves korában ismerkedett meg közelebbrõl az italodiscoval, elsõ zenei hatású benyomásait mégis a Murray Head-One Night in Bangkok címû számával szerezte meg.
Persze innentõl kezdve már csak egy ugrás volt az olyan alkotások hatása alá kerülnie, mint Gazebo - I Like Chopin és a Bad Boys Blue - You Are Woman, melyek természetesen Lengyelországban is hatalmas sikernek örvendtek....és innen már nem volt visszaút az italodisco-tól, melynek azóta is nagy rajongója, tisztelõje és gyújtõje.
....aztán teltek múltak az évek és hoppá már csak azt vette észre, hogy az italodisco egyik bölcsõjébe csöppent, a ZYX-hez került.<#nyes>#nyes>
stb-stb.
imo :) science fiction is science fact
kicsit belestem a fórumra , s hoztam egy kis hûsítõ muzsikát:
letölt
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Sokszor jobb is ha nem tesznek rá dolgokat mert annak a vége sokszor siralmas.Ebbe egyébként nem mélyednék bele a miértjébe mert nem erre szakosodott topikban vagyunk.
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Én már lassan azt sem tudom ebben az ügyben hogy fiú vagyok e vagy lány.Az említett kiadónál az elmúlt közel 3évtizedben az biztos hogy a lengyelek játszották a fõszerepet.Az úriembernek kissé magyaros hangzású neve van az biztos,de y-al már lehet hogy más a lány fekvése.
Az egyik legkedveltebb italo csillagot is lackózzák a mai napig pedig Gianni Corraini vagy Jean Corraine a becsületes neve.
Mindenesetre nem tudom viszont ha ti többet tudtok ezzel kapcsolatban akkor itt biztosan megköszönnék az értékes információt.Én mindenesetre köszönöm hogy a felvetésemmel foglalkoztatok.<#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Wazze hogy ez nekem nem jutott az eszembe.<#nyes>#nyes>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Én általában jól szoktam kiérezni a lényeget.
Hiszen ismersz<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#hehe>#hehe>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
de ha ezt tudnád adni,akkor még nagyobb lenne a happy<#wave>#wave>
<#help>#help><#help>#help><#help>#help>
Hogy valami érdekességet is vigyek ebbe a topicba,íme egy csemege amit viszont szeretnék kérni illetve megkapni tõletek veszteségmentesen.
"honnan veszed hogy a projekt vezetõje magyar?"
BRAVO!<#nyes>#nyes><#nevetes1>#nevetes1><#eljen>#eljen>
imo :) science fiction is science fact
ahogyan italograbber bácsi most jól érezte ki a lényeget, csak azon vidultam, hogy rögtön két sorozat is indult egymással párhuzamosan ebben a szezonban disco fox és italo disco címmel, többnyire ugyanazokkal a sztenderd zenékkel, amik a megelõzõ összes sorozaton már többtucatnyiszor rajta vannak (persze most 32 bites remaszeterben, de assszem megélem még a 48 bites remaszetert is<#hehe>#hehe>) és még annyira is lusták voltak, hogy új borítót kreáljanak hozzá....egyébként meg tényleg nem ugyanaz a felrakás vagy linkelés....<#nyes>#nyes>
de engem még ez sem zavar!<#nevetes1>#nevetes1>
felõlem nyugodtam rakhatsz fel bármit, ebbe a témába fõleg "napjaink italo zenéibõl", hisz az még jobban passzolna ide.
Na szóval senki nem kötözködik senkivel fõleg veled nem.A fórum jellegû társalgó helyeknek pontosan ez lenne a lényege hogy a jelenlévõk egy szösszenet erejéig kifejtsék véleményüket illetve észrevételüket.
Szerintem ezt tettük mi is mert jogunk volt hozzá és lehetõségünk adódott rá.
Dióka kolléga (habár a nevében tudom nem illik nyilatkozni),de valószínûleg azon emberek figyelmét szerette volna felhívni akik minden linknek nekiugranak ezerrel hogy ez szinte minden neten elõforduló kollekcióban megtalálható illetve lehet hogy csak a vinyókat szerette volna kímélni hogy ne teljenek meg olyan gyorsan az átfedések miatt.<#hehe>#hehe>
Ami engem illet én is tettem egy észrevételt....<#nevetes1>#nevetes1><#hehe>#hehe><#integet2>#integet2>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Szép hétvégét neked is!<#wave>#wave>
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
Teljesen egyetértek veled csak azt nem értem hogy honnan veszed hogy a projekt vezetõje magyar?
Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?
"de ettõl függetlenül a ZYX tudja, hogyan húzzon le ugyanarról ezer bõrt.... (és már nem 24, hanem 32 bit remastered-nél járunk )"
IGEN IGEN!<#nemtudom>#nemtudom>
Ezentul, nemrakok fel semmit!
Kellemes, szép hétvégét mindenkinek!
janesz.virtualisan.net
Érdekesség, hogy ki a projekt vezetõje??! na, ki??!
hát egy magyar!<#nyes>#nyes> pokorny ádám <#nevetes1>#nevetes1>
gondolom ez meg ugyanaz, csak visszafelé....
Artist: VA
Title Of Album: 80's Revolution - Italo Disco Vol.1
Year Of Release: 2010
Label: ZYX Music
Genre: Italo Dance / Disco
Quality: mp3 | 320 kbps
Total Time: 144 min
Total Size: 332 Mb
Tracklist:
CD1
1. Danny Keith - Keep On Music (Vocal 12'' Version) (6:44)
2. Brando - Rainy Day (12'' Version) (6:43)
3. Dyva - I Know (Extended Version) (6:15)
4. Koto - Visitors (Vocal Remix) (6:11)
5. Jock Hattle - Crazy Family (Side Yes / 12'' Version) (7:34)
6. Oxo - Keep On Living (12'' Version) (5:48 )
7. Brian Ice - Talking To The Night (Swedish Mix) (6:53)
8. Plastic Mode - Mi Amor (12'' Version) (5:52)
9. Alan Barry - Good Vibration (Mix Version) (4:40)
10. Baby's Gang - America (Medley With Machinery) (Vocal 12'' Version) (7:27)
11. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (Special Nunk Remix) (Vocal Version) (8:23)
CD2
1. Duke Lake - Do You (Vocal 12'' Version) (6:34)
2. Valerie Dore - The Night (Special Remix) (6:46)
3. William King - Robin Hood (Vocal 12'' Version) (6:50)
4. Scotch - Penguins' Invasion (Vox) (5:48 )
5. Cyber People - Doctor Faustu's (Swedish Remix) (7:06)
6. Albert One - Hopes And Dreams (Remix) (The Rimini Beach Version) (5:41)
7. Riky Maltese - Rainy Day (Extended Version) (6:10)
8. Radiorama - Fire (Extended Swedish Remix) (6:32)
9. Video - Somebody (Hey Girl) (Vocal Version) (Dutch Remix) (6:18 )
10. Primadonna - Angel You (Club Mix) (6:45)
11. Savage - Good Bye (Extended Version) (6:41)
CD 1
CD 2
janesz.virtualisan.net
De így ezekkel a klippekkel tökéletesen illik a VB atmoszférájához.
<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Nem lehet megunni,
Ez az amit nem lehet megunni....."
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ez annyira el van találva!
Kellene ez a verzió is ha belefutsz!<#crazya>#crazya><#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.youtube.com/watch?v=Nwure_tv7Bg
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Engem rohadtul zavar...
320 STEREO<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Biatomi ajánlásával!!Egy magyar album?
Róluk se tudtam eddig!<#fejvakaras>#fejvakaras>
Artist: Diskomplex
Title Of Album: Diskophilia (single)
Year Of Release: 2009
Genre: Electro-disco
Format: mp3
Quality: 320 kbps I 44.1 Khz I Joint Stereo
Total Time: 11 min 43 sec
Total Size: 22 Mb
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
320-ba
http://www.multiupload.com/HT2PZNZUIE
<#wave>#wave>
Sziasztok fülcsikém!<#wave>#wave>
Már megadtam az alaphangot a mai naphoz. Itt szól a zászlós muzik!<#wink>#wink> A kollegáim még beengednek az irodába.<#wink>#wink>
Gyönyörû napra ébredtünk!
"Apu kezdõdik!"<#taps>#taps>
Apukám te meg ne légy kishitû!
Dehogy nincs olyanod amivel én nem bírok.
Csak egyikünk se tud róla!<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt az örökzöld zenét keresem csak ebben a verzióban 128-nál jobb minõségben!!!
B3-Fabian Nesti - Heigh Ho (New Recording) (5m 38s)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
De mostmár egyre inkább bejön. És lassan a kollegáimnak is.😊