NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dióka
#3459
köszönöm!<#eljen><#vigyor>

Dióka
#3456
akár lehetne is, hisz szép élettörténet, viszont ez mindenben igaz.<#heureka>

#3455
stb-stb.

Szép történet.<#hehe>Elolvasás után megállapítható hogy így születnek a legendák.<#nevetes1>






Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Dióka
#3454
nos, a pokorny ádám egyáltalán nem ritka így Y-nal sem a magyarban, emiatt asszociáltam rá, de megnyugtatok mindekit.....a srác is lengyel!<#nyes>

kis segítség a discogs-nak általam szabadon: <#nevetes1>

Mostanában 38. éveit tapossa, mindig is érdekelte a zene, jelenleg Schleswig-Holstein-Lübeckben él-tartózkodik, Németországban.

2000 óta foglalkozik bakelitek gyûjtésével és keverésével, vinylDJ-éskedéssel.

14 éves korában ismerkedett meg közelebbrõl az italodiscoval, elsõ zenei hatású benyomásait mégis a Murray Head-One Night in Bangkok címû számával szerezte meg.
Persze innentõl kezdve már csak egy ugrás volt az olyan alkotások hatása alá kerülnie, mint Gazebo - I Like Chopin és a Bad Boys Blue - You Are Woman, melyek természetesen Lengyelországban is hatalmas sikernek örvendtek....és innen már nem volt visszaút az italodisco-tól, melynek azóta is nagy rajongója, tisztelõje és gyújtõje.

....aztán teltek múltak az évek és hoppá már csak azt vette észre, hogy az italodisco egyik bölcsõjébe csöppent, a ZYX-hez került.<#nyes>

stb-stb.

Musachy
#3453
Persze lehet lengyel õ is vagy cseh, szlovák......<#nyes>

imo :) science fiction is science fact

tgolyo
#3452
üdv. mindenkinek ezen a forró szombat délutánon.
kicsit belestem a fórumra , s hoztam egy kis hûsítõ muzsikát:

letölt

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#3451
na ja, ezzel pl. valamiért szinte semmilyen gyári válogatáson nem taliztam

Sokszor jobb is ha nem tesznek rá dolgokat mert annak a vége sokszor siralmas.Ebbe egyébként nem mélyednék bele a miértjébe mert nem erre szakosodott topikban vagyunk.

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3450
Ja, a projekt vezetõ magyar, a többiek úgy látom lengyelek.

Én már lassan azt sem tudom ebben az ügyben hogy fiú vagyok e vagy lány.Az említett kiadónál az elmúlt közel 3évtizedben az biztos hogy a lengyelek játszották a fõszerepet.Az úriembernek kissé magyaros hangzású neve van az biztos,de y-al már lehet hogy más a lány fekvése.

Az egyik legkedveltebb italo csillagot is lackózzák a mai napig pedig Gianni Corraini vagy Jean Corraine a becsületes neve.

Mindenesetre nem tudom viszont ha ti többet tudtok ezzel kapcsolatban akkor itt biztosan megköszönnék az értékes információt.Én mindenesetre köszönöm hogy a felvetésemmel foglalkoztatok.<#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3449
Ó HÁT PERSZE!<#hehe>

Wazze hogy ez nekem nem jutott az eszembe.<#nyes>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3448
ahogyan italograbber bácsi most jól érezte ki a lényeget

Én általában jól szoktam kiérezni a lényeget.

Hiszen ismersz<#mf1><#mf1><#mf1><#mf1><#hehe>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3447

de ha ezt tudnád adni,akkor még nagyobb lenne a happy<#wave>
Dióka
#3446
hát pedig mennyit hallgattam anno a 80-asban és 90-es elsõ felében rádiót és mennyi mindent vettem föl belõle.....te jó ég. <#vigyor>

#3445
lehet de az csak a radio <#wink>
Dióka
#3444
na ja, ezzel pl. valamiért szinte semmilyen gyári válogatáson nem taliztam. de azért 5 év alatt kb. 130x ment le a magyar italo netrádióban.<#vigyor>

#3443

<#help><#help><#help>
#3442
Sziasztok!
Hogy valami érdekességet is vigyek ebbe a topicba,íme egy csemege amit viszont szeretnék kérni illetve megkapni tõletek veszteségmentesen.
Dióka
#3441
"Érdekesség, hogy ki a projekt vezetõje??! na, ki??!"
"honnan veszed hogy a projekt vezetõje magyar?"

BRAVO!<#nyes><#nevetes1><#eljen>

Musachy
#3440
Ja, a projekt vezetõ magyar, a többiek úgy látom lengyelek.

imo :) science fiction is science fact

Dióka
#3439
MEGÉRZÉS!<#nyes>


kik vagyunk-wir über uns alatt

Dióka
#3438
vagy a szövegértésed rossz vagy csak bármiben a rosszat látod, de hidd el, engem egyáltalán nem zavar, s ha jól emlékszem (ahogyan mindig is szoktam), akkor nem is mondtam ilyet.
ahogyan italograbber bácsi most jól érezte ki a lényeget, csak azon vidultam, hogy rögtön két sorozat is indult egymással párhuzamosan ebben a szezonban disco fox és italo disco címmel, többnyire ugyanazokkal a sztenderd zenékkel, amik a megelõzõ összes sorozaton már többtucatnyiszor rajta vannak (persze most 32 bites remaszeterben, de assszem megélem még a 48 bites remaszetert is<#hehe>) és még annyira is lusták voltak, hogy új borítót kreáljanak hozzá....egyébként meg tényleg nem ugyanaz a felrakás vagy linkelés....<#nyes>
de engem még ez sem zavar!<#nevetes1>
felõlem nyugodtam rakhatsz fel bármit, ebbe a témába fõleg "napjaink italo zenéibõl", hisz az még jobban passzolna ide.

#3437
Ez is szép tud lenni egy kellemes nyári napon amikor az ember 10 és 15óra között igyekszik a hûvös szobában tartózkodni és van ideje egy kicsit fórumózni.(persze nem mindig van ez így)<#nevetes1>

Na szóval senki nem kötözködik senkivel fõleg veled nem.A fórum jellegû társalgó helyeknek pontosan ez lenne a lényege hogy a jelenlévõk egy szösszenet erejéig kifejtsék véleményüket illetve észrevételüket.

Szerintem ezt tettük mi is mert jogunk volt hozzá és lehetõségünk adódott rá.

Dióka kolléga (habár a nevében tudom nem illik nyilatkozni),de valószínûleg azon emberek figyelmét szerette volna felhívni akik minden linknek nekiugranak ezerrel hogy ez szinte minden neten elõforduló kollekcióban megtalálható illetve lehet hogy csak a vinyókat szerette volna kímélni hogy ne teljenek meg olyan gyorsan az átfedések miatt.<#hehe>

Ami engem illet én is tettem egy észrevételt....<#nevetes1><#hehe><#integet2>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

Guccy 1
#3436
Szörnyû!!! Mennyien köttök még belém???
Szép kis társaság, nem mondom!

janesz.virtualisan.net

#3435
A felrakás és a linkelés között fényévnyi távolság van.<#hehe>

Szép hétvégét neked is!<#wave>

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3434
Hali!

Teljesen egyetértek veled csak azt nem értem hogy honnan veszed hogy a projekt vezetõje magyar?

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#3433
Csak jöjjön a múzik ....
"de ettõl függetlenül a ZYX tudja, hogyan húzzon le ugyanarról ezer bõrt.... (és már nem 24, hanem 32 bit remastered-nél járunk )"

IGEN IGEN!<#nemtudom>

Guccy 1
#3432
Bocsánatot kérek, ha téged zavar!
Ezentul, nemrakok fel semmit!
Kellemes, szép hétvégét mindenkinek!

janesz.virtualisan.net

Dióka
#3431
bár 20-25 évet elcsúszott a sorozat témája a fórum profilhához, de ettõl függetlenül a ZYX tudja, hogyan húzzon le ugyanarról ezer bõrt....<#nyes> (és már nem 24, hanem 32 bit remastered-nél járunk <#nevetes1> )

Érdekesség, hogy ki a projekt vezetõje??! na, ki??!
hát egy magyar!<#nyes> pokorny ádám <#nevetes1>

gondolom ez meg ugyanaz, csak visszafelé....



Guccy 1
#3430



Artist: VA
Title Of Album: 80's Revolution - Italo Disco Vol.1
Year Of Release: 2010
Label: ZYX Music
Genre: Italo Dance / Disco
Quality: mp3 | 320 kbps
Total Time: 144 min
Total Size: 332 Mb

Tracklist:

CD1
1. Danny Keith - Keep On Music (Vocal 12'' Version) (6:44)
2. Brando - Rainy Day (12'' Version) (6:43)
3. Dyva - I Know (Extended Version) (6:15)
4. Koto - Visitors (Vocal Remix) (6:11)
5. Jock Hattle - Crazy Family (Side Yes / 12'' Version) (7:34)
6. Oxo - Keep On Living (12'' Version) (5:48 )
7. Brian Ice - Talking To The Night (Swedish Mix) (6:53)
8. Plastic Mode - Mi Amor (12'' Version) (5:52)
9. Alan Barry - Good Vibration (Mix Version) (4:40)
10. Baby's Gang - America (Medley With Machinery) (Vocal 12'' Version) (7:27)
11. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (Special Nunk Remix) (Vocal Version) (8:23)

CD2
1. Duke Lake - Do You (Vocal 12'' Version) (6:34)
2. Valerie Dore - The Night (Special Remix) (6:46)
3. William King - Robin Hood (Vocal 12'' Version) (6:50)
4. Scotch - Penguins' Invasion (Vox) (5:48 )
5. Cyber People - Doctor Faustu's (Swedish Remix) (7:06)
6. Albert One - Hopes And Dreams (Remix) (The Rimini Beach Version) (5:41)
7. Riky Maltese - Rainy Day (Extended Version) (6:10)
8. Radiorama - Fire (Extended Swedish Remix) (6:32)
9. Video - Somebody (Hey Girl) (Vocal Version) (Dutch Remix) (6:18 )
10. Primadonna - Angel You (Club Mix) (6:45)
11. Savage - Good Bye (Extended Version) (6:41)

CD 1
CD 2

janesz.virtualisan.net

kaposi1
#3429
Igen ,már akkor beleette magát a fülembe amikor még klippet se láttam róla , és még azt sem tudtam hogy köze van a VB-hez.
De így ezekkel a klippekkel tökéletesen illik a VB atmoszférájához.
<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3428
Erre is igaz a reklámszlogen, amit az emlékezetünk õriz a gyermekkorból:

"Nem lehet megunni,
Ez az amit nem lehet megunni....."

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3427
Nem is értem miért nem ez a VB hivatalos dala.
Ez annyira el van találva!
Kellene ez a verzió is ha belefutsz!<#crazya><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3426
Egy kicsit másképpen:

http://www.youtube.com/watch?v=Nwure_tv7Bg

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3425
Mindenkit zavar!<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3424
Fiúk, titeket nem idegesít a meccs közben ez a folyamatos légyzümmögés?
Engem rohadtul zavar...

kaposi1
#3423
Talán az aktualítás miatt elnézhetõ hogy ide is bekerül a VB hivatalos nótája Shakirával!<#worship>

320 STEREO<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3422

Biatomi ajánlásával!!Egy magyar album?
Róluk se tudtam eddig!<#fejvakaras>

Artist: Diskomplex
Title Of Album: Diskophilia (single)
Year Of Release: 2009
Genre: Electro-disco
Format: mp3
Quality: 320 kbps I 44.1 Khz I Joint Stereo
Total Time: 11 min 43 sec
Total Size: 22 Mb
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3421
Köszi!<#worship>

#3420
K'naan - Wavin flag ( Celebration mix )
320-ba
#3419
Esetleg a Nesti?<#conf>

#3418
Cimbi ez micsoda? A melóhelyemen nem szedhetem le. Illetve lehet.<#wink>

#3417
Atiapu és Laci tessék.(320)
http://www.multiupload.com/HT2PZNZUIE
<#wave>
#3416
Sziasztok!Szia Laci!Köszi szépen a zenéket.<#worship><#eljen>
#3415
Szevasztok srácok!!!<#integet2>

Sziasztok fülcsikém!<#wave>

Már megadtam az alaphangot a mai naphoz. Itt szól a zászlós muzik!<#wink> A kollegáim még beengednek az irodába.<#wink>

kaposi1
#3414
Jó Reggelt!
Gyönyörû napra ébredtünk!

"Apu kezdõdik!"<#taps>


Apukám te meg ne légy kishitû!
Dehogy nincs olyanod amivel én nem bírok.
Csak egyikünk se tud róla!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3413
Nekem valahogy megvan, de tuti, hogy nem az, amit keresel. Nekem már szerintem semmim sincs, ami neked ne lenne meg.<#wink>

kaposi1
#3412
Nekem már elsõre is megfogott, de inkább a spanyol verziót hallgatom mert ahhoz van a telómon is a klipp!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3411
Srácok!

Ezt az örökzöld zenét keresem csak ebben a verzióban 128-nál jobb minõségben!!!

B3-Fabian Nesti - Heigh Ho (New Recording) (5m 38s)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3410
Nekem az az érdekes, hogy elõszõr annyira nem is tetszett ez a zene. Elõszõr a fiam kostoltatta meg velem.

De mostmár egyre inkább bejön. És lassan a kollegáimnak is.😊