NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Még dolgozom estig<#falbav>#falbav>
Lehet én voltam!!<#nyes>#nyes>
De nem szedtem le csak megnéztem mi az!
Reménykedtem benne hátha az új zenéje!<#nevetes1>#nevetes1>
De gondolom ez az a verzió a számból ami már nekem meglehet ugye?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/5RHPM44YRI
James manoro (wav)
Vagy pár track.
Sajna én is eddig jutottam, illetve egy kicsit tovább.
Az exe-t elindítva megjelenik egy ablak, ami megkérdi, hogy hová mentse a kicsomagolt file-t.(jobb alsóra klikk)
Kéri az országot, mobil szolgáltatót, majd, hogy küldj egy SMS-t a megadott számra, ahonnan kódot ad.
Eddig elmentem (persze küldés nélkül- nem akarom, hogy lehúzzanak egy bizonytalan (szemérmetlen nagy) összegre) és beírtam azt a jelszót, ami a weblapon volt. No itt lett vége,mert wrong pass-t adott és kilépett.
(Minden országot és szolgáltatót megpróbáltam bakker, mert a remény hal meg utoljára.. de nem ment) Rákerestem a neten, hátha- de nincs..
Szóval tartoztunk az ördögnek egy jó kis 2,4 gigás letöltéssel<#nyes>#nyes>
Elteszem talonba, hátha ráakadok a nyár végéig<#boxer>#boxer>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Mert nekem lejött egy 2,4GB-os exe.<#wow1>#wow1>
De hogy azzal mit kell kezdeni fogalmam sincs.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Laci! De ez se lenne rossz ha tudná adni valaki veszteségmentesen.
Te csak ezt a számát??<#wow1>#wow1>
Nekem az összes kellene veszteségmentesben!!!<#sir>#sir>
Sajnos vagy szerencsére a fele se fér fel egy képre ami van tõle!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Keresném veszteségmentesen<#help>#help>
Puzzybeat - The Album
1 szám ízelítõnek!
http://rapidshare.com/files/399733252/05_-_Space_Beat.mp3.html
Ass2Ass-vivo {radio edit}MP3 320KB
http://rapidshare.com/files/399719070/02-ass2ass-ass2ass_vivo__radio_edit_-fmc.mp3.html
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Itt találtam, de nincs garim rá, hogy tuti lossless..
4cd 12-es track.
Most töltöm én is..
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Rébusz bácsi<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#wink>#wink>Hát ez tök jóóóóó hihi.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ha gondolod töröld a hsz-t, viszont amit ír az már történelem.
Már csak egy dolog, és lezárta a témát.
Van egy oldal, ahol a régi kedvenc meséinket (többek között ezt is) ingyenesen le lehtet tölteni.
A gyerkõcöknek bogarászok majd valamit, mert szeretik a mi meséinket is.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Azt sem tudják a fiatalok mirõl beszélsz!<#shakehead>#shakehead>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Rémusz bácsi (angolul Uncle Remus) kitalált szereplõ, a Joel Chandler Harris által összegyûjtött és elõször 1881-ben könyv alakban publikált afroamerikai népmesegyûjtemény narrátora. Az atlantai újságíró Harris végül összesen hét Rémusz bácsi-könyvet adott ki.
A gyûjtemény a Dél-Egyesült Államokban élõ feketék közt gyûjtött állatmesékbõl, dalokból és akkor szájhagyomány útján megõrzõdõ folklór darabokból állt. Sok történet Aesopus vagy Jean de La Fontaine állatmeséihez hasonlóan didaktikus jellegû. Maga Rémusz bácsi egy kedves öreg fekete rabszolga, aki a köréje gyûlõ fehér gyerekeknek meséli el a történeteket.
A történeteket Harris a Deep South („mélydéli”😉 rabszolga-nyelvjárásban írta. Mûfajuk az állatmese trickster változata.
Maga az angol uncle („bácsi”, vagy „bátya”😉 szó az amerikai Dél fehérek használta nyelvében az idõs feketék lekezelõ, gyakran rasszista tónusú megszólítása volt, amit ma már sokan sértõnek éreznek (ld. még Tamás bátya).
A történetek fõhõse a Nyúl, az angol eredetiben Brer Rabbit (Brer a „testvér” jelentésû brother szó nyelvjárási változata, rabbit nyúl, tehát: „Nyúl Testvér”😉 szeretetreméltó csínytevõ, aki folyton bajba kerül, gyakran „Róka Testvérrel”, vagy „Medve Testvérrel” szemben.
Az állatmesék nem rasszista jellegûek és nagy népszerûségre tettek szert, az 1960-as évek polgárjogi mozgalma közepette azonban sok fekete a narrátor „bátya” sztereotípiáját már lekezelõnek érezték. Tiltakozást váltott ki az is, hogy a bevezetõben Harris ugyancsak lekezelõ hangnemet alkalmazott a feketékkel szemben és védelmébe vette a rabszolgaságot, ez sokak szemében elfogadhatatlanná tette a könyvet, ami népszerûségének jelentõs megcsappanásához vezetett."
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Innen már ismertem ezt is, de mostmár meg van másik ((Factory BPM 132 Long Mix) verzióban is.
Köszönet érte.
Egyébként kíváló és nagyon nagy zene.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ezért nem válaszol!
Rémusz bácsi nekem is nagy kedvencem volt!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Gyerekkorunkben néztük az esti mesét (Futrinka utca, Mazsola és Tádé, Frakk, Rémusz Bácsi meséi.....), és élvezettel hallgattuk a "néger" magyar mesemondót, aki cipész volt és egy kisfiúnek mesélt. Na õ a Rémusz bácsi.
Biatomi meg nem ad egyenes választ (meg is értem. nem akarja magát kiadni, felfedni), így rébuszokban beszél. Így lett Rébusz bácsi.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Radiorama Feat. Simona Zanini - More Time (Factory Piano Mix).mp3 (12.51 M😎
Download
Radiorama Feat. Simona Zanini - More Time (Factory BPM 132 Long Mix).mp3 (9.59 M😎
Download<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Ti ,hogy vagytok evvel?<#email>#email>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Mind kettõ megvolt!<#wink>#wink><#worship>#worship>
Ezeket ismered?
Szintén rohadt jó verziók!!!!
Radiorama Feat. Simona Zanini - More Time (Factory BPM 132 Long Mix)
Radiorama Feat. Simona Zanini - More Time (Factory Piano Mix)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://bubblare.se/movie/bad_influence_feat_dyce_tarzan_boy_wild_africa
Amennyiben valakinek kellene, megtalálja itt:
http://rapidshare.com/files/399005270/Bad_Influence_Feat_Dyce_-Tarzan_Boy__Cds__2008.rar
pass:14062010
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
http://www.multiupload.com/4FB8D1SL8C
james manoro
Nagyon nagyon jó zenét játszanak!(Legalább is szerintem)<#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Azt fogom amit tegnap<#eplus2>#eplus2>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Lassan elindulok hazafelé a robotbol.<#integet2>#integet2>
http://www.discogs.com/viewimages?release=2141099
01. Fresh Fox - Opener
02. Fresh Fox - Tokyo Lover
03. Fresh Fox - Sexy Lady (Extended Version)
04. Fresh Fox - Gone with the Wind
05. Fresh Fox - Story of Glory
06. Fresh Fox - for A Night in New York City
07. Fresh Fox - Life Was Made for Me
08. Fresh Fox - Another Mystery
09. Fresh Fox - Cool as Ice
10. Fresh Fox - in the Line of Fire
11. Fresh Fox - Big Boys Don't Cry
12. Fresh Fox - Moscow Party Girl (Feat. Italo Gigolos)
13. Fresh Fox - Salute Cherie
14. Fresh Fox - Back for Eternity
15. Fresh Fox - Sweet Taboo
16. Fresh Fox - Take the Chance
17. Fresh Fox - Lady Invisible
18. Fresh Fox - Please Talk to Me
19. Fresh Fox - Love is Like A River
20. Fresh Fox - No Goodbye
21. Fresh Fox - Give Me Joy
22. Fresh Fox - Dr. Love
23. Fresh Fox - White Nights in Paradise
24. Fresh Fox - SMS
25. Fresh Fox - Tell Me Why
26. Fresh Fox - Fly with Me to Wonderland (Feat. Tom Reichel)
27. Fresh Fox - Rock My Life
28. Fresh Fox - From Heaven to Hell
29. Fresh Fox - Queen of the Night (Feat. Italo Gigolos)
30. Fresh Fox - Call Me
31. Fresh Fox - Taxi to Babylon (Feat. Italo Gigolos)
32. Fresh Fox - The Tears of Love
http://hotfile.com/dl/35787207/06eb255/Fresh_Fox-Megamix_2010-2010-VOiCE.rar.html
Mirror:
http://hotfile.com/dl/35096825/8ed75cc/b7b62e8b8f156a6447f6a504726163ef.rar.html
Pass: afterpre.com
Request: If someone have the MEGAMIX 2005 album plz share...
http://www.discogs.com/Fresh-Fox-Megamix/release/1985498
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ez egy hatalmas nóta és már azóta a kedvencem mióta ha jól emlékszem Dióka megosztotta egyszer még egy másik fórumba.
Nekem onnan van meg 320-ba.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Kicsit ejtõztem vidéken ezért csak most olvastam el az elmúlt napokat.
Volt itt vita és jó zenék is .
Elõbbinek kevésbé örültem.<#szomoru1>#szomoru1>
Nagyon köszönöm a feltett zenéket mindenkinek!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy hatalmas zene kemény 80's beütéssel!
http://www.multiupload.com/LEYV1ZG9CC<#wave>#wave>
Kedves Rics78,
köszi ezt a remek zenét !!!
Egy stílszerû frissítõ <#szeret>#szeret>
Codigoro - Digital Summer (Remix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Két meccs között rákukkantanátok, hogy meg van-e?
Radiorama - Danger (Factory Dance Mix) 6:35
Radiorama - Danger (Akasaka Mix) 5:48
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.